Již 25 let 1997 - 2021

13. Atletický stadión Pod Palackého vrchem, 10km - atletický ovál, 12.7.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Kategorie Oddíl Body
1. 34 JIŘÍ ČÍPA 31:39:00 1985 Kategorie-A BehejBrno.com – Salming 100
2. 257 LUKÁŠ SOURAL 32:54:00 1982 Kategorie-A Siemens a VSK UNI BRNO 86.2
3. 238 DANIEL ROŠKO 35:03:00 1982 Kategorie-A 80.3
4. 175 VLASTIMIL LYSÁK 35:21:00 1986 Kategorie-A fKlidu sport team 79.53
5. 244 VÍT RYŠKA 35:44:00 1975 Kategorie-B VSK Univerzita Brno 78.57
6. 422 ALEŠ KOCIÁN 35:48:00 1982 Kategorie-A Atletika Rožnov/Sportguides 78.41
7. 425 LUKÁŠ CINTULA 35:58:00 1991 Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 78
8. 419 JAROSLAV ŘÍHA 36:16:00 1999 Junioři VSK UNI Brno 77.27
9. 230 DAVID POSPÍŠIL 36:54:00 1985 Kategorie-A 75.77
10. 388 DOMINIK CHLUPÁC 37:07:00 1993 Kategorie-A 75.27
11. 359 JAN DUFEK 37:19:00 1973 Kategorie-B 74.81
12. 426 LUKÁŠ DLABÁČEK 37:25:00 1979 Kategorie-A OREL ŘEČKOVICE 74.59
13. 309 MARTIN VINTRLÍK 37:26:00 1977 Kategorie-B Křepice 74.55
14. 96 TOMÁŠ HRDINA 37:28:00 1979 Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 74.48
15. 93 ZDENĚK HRABOVSKÝ 37:36:00 1985 Kategorie-A 74.18
16. 198 RUDOLF MÜLLER 37:51:00 1976 Kategorie-B 73.62
17. 228 TOMÁŠ POHL 37:59:00 1973 Kategorie-B 73.33
18. 23 ALEŠ BUCHTÍK 38:09:00 1982 Kategorie-A ABND racing team 72.96
19. 276 JAKUB ŠPIRK 38:17:00 1983 Kategorie-A VELUX team 72.67
20. 135 LUKÁŠ KOCUR 38:22:00 1977 Kategorie-B 72.49
21. 19 RICHARD BRÁZDA 38:24:00 1975 Kategorie-B Český běžecký klub, z.s. 72.42
22. 3 PAVEL BACHRATÝ 38:33:00 1965 Kategorie-C 72.1
23. 403 PETR GOGOLÍN 38:41:00 1987 Kategorie-A 71.82
24. 129 PETR KAZDA 38:46:00 1970 Kategorie-B 71.64
25. 288 ZBYNĚK TKADLČÍK 38:58:00 1974 Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 71.22
26. 408 JIŘÍ HUŤKA 39:03:00 1991 Kategorie-A BRNO 71.05
27. 89 TOMÁŠ HORT 39:25:00 1992 Kategorie-A 70.3
28. 234 ROMAN PŘIKRYL 39:26:00 1988 Kategorie-A 70.26
29. 262 TOMÁŠ STRACHOTA 39:30:00 1986 Kategorie-A Opice 70.13
30. 236 PATRÍCIA PUKLOVÁ 39:34:00 1986 Kategorie-A AC MORAVSKA SLAVIA 69.99
31. 366 LUKÁŠ SLÁMA 39:35:00 1984 Kategorie-A 69.96
32. 418 JIŘÍ KOZUBÍK 39:40:00 1988 Kategorie-A 69.79
33. 424 MICHAL HALAJ 39:47:00 1990 Kategorie-A 69.56
34. 272 MARTIN ŠIMUNEK 39:59:00 1966 Kategorie-C 69.16
35. 148 RUDY KRAJČA 39:59:00 1965 Kategorie-C VELKÁ BÍTEŠ 69.16
36. 25 MARTIN BULÍN 40:00:00 1985 Kategorie-A Ivančice 69.13
37. 360 MIROSLAV KLÍMA 40:02:00 1975 Kategorie-B BRNO 69.06
38. 310 PAVEL VIŠČOR 40:06:00 1974 Kategorie-B 68.93
39. 373 PETR ŠVIHÁLEK 40:17:00 1988 Kategorie-A 68.57
40. 145 PETR KOPEČEK 40:27:00 1996 Kategorie-A 68.24
41. 22 ALEŠ BŘEZINA 40:29:00 1962 Kategorie-C Brno 68.18
42. 281 LADISLAV ŠTEVANKA 40:33:00 1981 Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 68.05
43. 261 KAREL STÖGER 40:33:00 1976 Kategorie-B Masáže Brno Platinium 68.05
44. 141 LADISLAV KOLÁŘ 40:34:00 1986 Kategorie-A 68.02
45. 280 MARTIN ŠTĚPÁNEK 40:35:00 1981 Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 67.99
46. 154 JAROSLAV KROPÁČEK 40:36:00 1970 Kategorie-B 67.96
47. 57 JIŘÍ FIALA 40:37:00 1984 Kategorie-A Jéčka 67.92
48. 211 ZUZANA OŽANOVÁ 40:44:00 1991 Kategorie-A 67.7
49. 337 DUŠAN ALMAN 40:49:00 1967 Kategorie-C Babice 67.54
50. 423 KAREL HRBÁČEK 40:51:00 1968 Kategorie-B 67.48
51. 193 PAVEL MORAVEC 40:55:00 1980 Kategorie-A Red Hat 67.35
52. 420 JIŘÍ POZLER 41:06:00 1983 Kategorie-A 67.01
53. 287 ZDENKO TICHÝ 41:12:00 1982 Kategorie-A Adamov 66.82
54. 157 FILIP KŘIVÁNEK 41:21:00 1991 Kategorie-A Nejsem členem žádného oddílu 66.54
55. 107 SEBASTIAN JANDA 41:21:00 1999 Junioři ABND Racing Team 66.54
56. 186 FRANTIŠEK MAZUCH 41:26:00 1990 Kategorie-A Relax Brno 66.39
57. 410 RADEK PETR 41:27:00 1985 Kategorie-A Králíky 66.36
58. 42 PETR DOKOUPIL 41:32:00 1977 Kategorie-B 66.2
59. 362 CTIRAD FANFRDLA 41:40:00 1974 Kategorie-B 65.96
60. 120 MARTIN JIŘIKOVSKÝ 41:42:00 1973 Kategorie-B TK OPEN 65.9
61. 398 PETR ONDRUŠEK 41:48:00 1978 Kategorie-A ŽIŽKOVSKÝ TYGŘI 65.72
62. 353 IVAN JANUŠKA 41:49:00 1958 Kategorie-C 65.69
63. 390 PAVEL ADÁMEK 41:57:00 1990 Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 65.45
64. 396 MIRKA PEŠÁKOVÁ 42:07:00 1985 Kategorie-A AC Racers/BKB 65.15
65. 361 JINDŘICH MARTINEC 42:08:00 1961 Kategorie-C Sokol Radostice 65.12
66. 369 LENKA KOHNOVÁ 42:08:00 1988 Kategorie-A BehejBrno.com/Salming 65.12
67. 270 JAN ŠEDÝ 42:10:00 1992 Kategorie-A 65.06
68. 9 JANA BAŠTÁŘOVÁ 42:11:00 1979 Kategorie-A 65.03
69. 421 JARMIL VEPREK 42:14:00 1988 Kategorie-A 64.94
70. 56 DALIMIL FANFRDLA 42:17:00 1973 Kategorie-B Matyteam 64.85
71. 312 ELIŠKA VLACHOVÁ HUTOVÁ 42:22:00 1988 Kategorie-A 64.7
72. 12 ZBYNĚK BEDNÁŘ 42:28:00 1973 Kategorie-B Tišnov 64.53
73. 10 PETR BAUCH 42:38:00 1987 Kategorie-A 64.24
74. 375 DAVID CHVASTEK 42:38:00 1979 Kategorie-A Jobs Contact 64.24
75. 395 PAVEL ŠANCA 42:39:00 1979 Kategorie-A BRNO 64.21
76. 406 KLÁRA MIRVALDOVÁ 42:42:00 1993 Kategorie-A 64.12
77. 53 PETR DYTRT 42:47:00 1976 Kategorie-B Běžci Moravany 63.98
78. 59 MICHAL FIKERA 42:54:00 1974 Kategorie-B Brno 63.78
79. 357 NINA BARTOŇKOVÁ 42:58:00 1990 Kategorie-A 63.66
80. 387 MARTIN SKOČÍK 42:58:00 1987 Kategorie-A 63.66
81. 101 RADIM HUPŠIL 43:00:00 1984 Kategorie-A 63.6
82. 290 LENKA TOPINKOVÁ 43:09:00 1976 Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 63.35
83. 358 MICHAL ŠÍMA 43:23:00 1990 Kategorie-A 62.95
84. 328 MARTIN ZEMAN 43:24:00 1979 Kategorie-A NUGGET BROTHERS 62.93
85. 355 DOROTA ANDERLOVÁ 43:28:00 1978 Kategorie-A AC MS Brno 62.81
86. 407 PETR ZELENÝ 43:31:00 1986 Kategorie-A 62.73
87. 330 JIŘÍ ZIEGLER 43:34:00 1986 Kategorie-A KK Brno 62.65
88. 370 RICHARD PÁVIŠ 43:45:00 1978 Kategorie-A RUN magazine team 62.34
89. 351 ALENA KRCHÁKOVÁ 43:48:00 1957 Kategorie-D AC MORAVSKÁ SLAVIA BRNO 62.26
90. 411 ŠTĚPÁN ŘIHAČEK 43:48:00 1983 Kategorie-A 62.26
91. 413 DANIEL DRAGOLOV 43:53:00 1967 Kategorie-C 62.12
92. 49 OTAKAR DUŠEK 44:00:00 1990 Kategorie-A 61.93
93. 48 PETER ĎURIAČ 44:06:00 1990 Kategorie-A TJ Jedľové Kostoľany 61.77
94. 223 TOMÁŠ PETŘÍČEK 44:07:00 1982 Kategorie-A Rebelbean runners 61.74
95. 248 JINDŘICH SCHICK 44:08:00 1975 Kategorie-B Jihomoravský kraj 61.71
96. 365 JOSEF NOVÁČEK 44:11:00 1958 Kategorie-C SDH Čučice 61.63
97. 8 JIŘÍ BARVÍŘ 44:20:00 1982 Kategorie-A R.I.P. Brno 61.39
98. 384 LENKA POLACHOVÁ 44:20:00 1986 Kategorie-A 61.39
99. 235 LENKA PŘIKRYLOVÁ 44:22:00 1998 Junioři fKlidu sport team 61.34
100. 47 ROBERT DULÍK 44:22:00 1978 Kategorie-A 61.34
101. 332 JAN ZODER 44:39:00 1989 Kategorie-A Brno 60.88
102. 55 SVATOPLUK SEDLÁČEK 44:41:00 1957 Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 60.83
103. 173 JIŘÍ LOUCKÝ 44:43:00 1980 Kategorie-A Šebkovice 60.78
104. 99 RADOSLAV HUDEC 44:50:00 1980 Kategorie-A 60.59
105. 314 TOMÁŠ VOJTÍŠEK 44:54:00 1973 Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 60.49
106. 156 TOMÁŠ KRUML 45:01:00 1966 Kategorie-C 60.31
107. 189 PAVEL MIKITA 45:05:00 1952 Kategorie-D SEVER BRNO 60.2
108. 105 JAN CHARVÁT 45:08:00 1969 Kategorie-B Brno 60.13
109. 319 PETR VYKYPĚL 45:20:00 1981 Kategorie-A 59.82
110. 363 JAROMÍR MAREK 45:22:00 1964 Kategorie-C STS Chvojkovice-Brod 59.76
111. 111 TOMÁŠ JANKŮ 45:27:00 1985 Kategorie-A MZK 59.64
112. 184 MARTINA MATULOVÁ 45:29:00 1972 Kategorie-B 59.59
113. 61 ONDŘEJ FRIDRICH 45:33:00 1977 Kategorie-B 59.48
114. 393 KATEŘINA STAŇKOVÁ 45:33:00 1988 Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 59.48
115. 405 JAKUB HANÁK 45:42:00 1986 Kategorie-A 59.26
116. 385 PAVLÍNA MENŠÍKOVÁ 45:45:00 1979 Kategorie-A 59.18
117. 409 JAN HORÁK 45:57:00 1986 Kategorie-A 58.88
118. 196 ALEXANDER MRŮZEK 45:58:00 1965 Kategorie-C Univerzita Brno plavání 58.85
119. 72 ALBÍN HANÁK 46:08:00 1951 Kategorie-D AC Moravská Slavia 58.61
120. 102 BRONISLAV HÝBL 46:11:00 1961 Kategorie-C Spiridon Rozdrojovice 58.53
121. 82 MAREK HLADNÝ 46:23:00 1972 Kategorie-B 58.24
122. 367 FILIP VRÁNA 46:31:00 1976 Kategorie-B Turun Urheilluto 58.04
123. 243 JAN RYŠAVÝ 46:36:00 1980 Kategorie-A 57.92
124. 402 JAN TEČL 46:36:00 1958 Kategorie-C Troubsko 57.92
125. 85 VLASTIMIL HOLER 46:45:00 1981 Kategorie-A Kensei Dojo Brno 57.7
126. 162 PAVEL KUČÍNSKÝ 46:47:00 1959 Kategorie-C BRNO 57.65
127. 417 KAREL VINTERLÍK 46:47:00 1993 Kategorie-A REBELBEAN 57.65
128. 204 MIROSLAV NOSEK 46:48:00 1955 Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 57.63
129. 294 ROMAN TUPA 46:50:00 1981 Kategorie-A Řečkovice crew 57.58
130. 200 MONIKA NEPUSTILOVÁ 46:52:00 1981 Kategorie-A 57.53
131. 241 ROSTISLAV RŮŽIČKA 46:56:00 1973 Kategorie-B 57.44
132. 317 MARTIN VŠIANSKÝ 46:59:00 1986 Kategorie-A SK Meteor Brno 57.36
133. 273 PETR ŠMÍDEK 47:01:00 1977 Kategorie-B 57.32
134. 322 MIROSLAV ZAHRADNÍK 47:04:00 1972 Kategorie-B 57.25
135. 194 ERIK MOSTER 47:08:00 1982 Kategorie-A EE TEAM 57.15
136. 174 ERIK LUKÁČ 47:10:00 1983 Kategorie-A Berg heil! 57.1
137. 412 TOMÁŠ POKLUDA 47:14:00 1970 Kategorie-B BRNO 57.01
138. 231 MICHAL PROUZA 47:15:00 1986 Kategorie-A 56.98
139. 242 JIŘÍ RÝDEL 47:15:00 1983 Kategorie-A 56.98
140. 43 MARKÉTA DOKOUPILOVÁ 47:21:00 1977 Kategorie-B 56.84
141. 78 ŠTĚPÁN HAVLÍČEK 47:22:00 1983 Kategorie-A 56.82
142. 386 LUKÁŠ BÁR 47:23:00 1974 Kategorie-B Esko Brno 56.8
143. 295 PAVEL TYLEČEK 47:33:00 1973 Kategorie-B Jundrováci 56.56
144. 401 ADAM TOMEŠ 47:35:00 1993 Kategorie-A 56.51
145. 20 JIŘÍ BRTNÍK 47:38:00 1952 Kategorie-D Orel Obřany 56.45
146. 374 PETR VELEŠÍK 47:38:00 1975 Kategorie-B SOVA RUN BRNO 56.45
147. 391 MIROSLAV HŘÍBAL 47:44:00 1956 Kategorie-D 56.31
148. 377 MICHAL PATOCKA 47:56:00 1979 Kategorie-A 56.03
149. 383 MILAN NEVĚČNÝ 48:09:00 1976 Kategorie-B Brno - Lesná 55.73
150. 163 JOSEF KUNC 48:10:00 1960 Kategorie-C Orel Vyškov 55.71
151. 397 TOMÁŠ HEJL 48:10:00 1986 Kategorie-A Henry 55.71
152. 166 SIMONA KVOCHOVÁ 48:11:00 1975 Kategorie-B 55.69
153. 191 ROSTISLAV MITRENGA 48:26:00 1970 Kategorie-B Líšeň běh 55.35
154. 225 MAREK PIVODA 48:26:00 1987 Kategorie-A jsb 55.35
155. 144 LADISLAV KONEČNÝ 48:32:00 1957 Kategorie-D Orel Obřany 55.21
156. 190 MILOŠ MINAŘÍK 48:35:00 1985 Kategorie-A 55.15
157. 165 JAKUB KURA 48:38:00 1991 Kategorie-A eWRC.cz 55.08
158. 88 ŠÁRKA HORÁKOVÁ 48:43:00 1977 Kategorie-B Prštice 54.97
159. 368 OTA VLASÁK 48:44:00 1968 Kategorie-B 54.95
160. 126 RADIM KAPAVÍK 48:44:00 1985 Kategorie-A 54.95
161. 24 ŠÁRKA BUCHTOVÁ 48:45:00 1975 Kategorie-B 54.92
162. 372 VLASTIMIL HANZL 48:45:00 1953 Kategorie-D VSK Mendelu Brno 54.92
163. 21 MIROSLAV BŘEZA 48:46:00 1959 Kategorie-C Brno 54.9
164. 83 ONDŘEJ HOFMAN 48:56:00 1989 Kategorie-A Pravlov 54.68
165. 169 DAVID LENHART 48:58:00 1979 Kategorie-A BRNO 54.64
166. 92 JAKUB HRABÁLEK 49:09:00 1985 Kategorie-A Hraspo team 54.39
167. 352 EVA KLIMÁNKOVÁ 49:16:00 1970 Kategorie-B 54.24
168. 192 HYNEK MLČOUŠEK 49:26:00 1977 Kategorie-B 54.03
169. 237 LUBOŠ REZNER 49:27:00 1965 Kategorie-C 54
170. 306 ONDREJ VÉGH 49:33:00 1966 Kategorie-C Újezd u Brna 53.87
171. 382 ŠTEPÁNKA KUCEROVÁ 49:40:00 1987 Kategorie-A TJ Sokol Hradec Králové 53.72
172. 15 LIBOR BOČEK 49:44:00 1976 Kategorie-B G5 53.64
173. 16 JIŘÍ BOHÁČ 49:50:00 1954 Kategorie-D BehejBrno.com 53.51
174. 356 ZDENEK PETŘEK 49:50:00 1958 Kategorie-C Sokol Bohuňovice 53.51
175. 122 ELIŠKA JONÁKOVÁ 49:55:00 1985 Kategorie-A KK Brno 53.41
176. 100 VERONIKA HULÁKOVÁ 50:02:00 1989 Kategorie-A 53.26
177. 108 ONDŘEJ JANEČKO 50:16:00 1985 Kategorie-A Vyberte prosím stát 52.96
178. 364 ALICE MARKOVÁ 50:39:00 1970 Kategorie-B 52.49
179. 18 DANIEL BOSÁK 50:44:00 1978 Kategorie-A Olgoj Chorchoj 52.39
180. 206 ONDŘEJ NOVOTNÝ 50:55:00 1973 Kategorie-B Oddíl 2015 52.16
181. 210 PAVEL OTOUPALÍK 51:05:00 1955 Kategorie-D Brno 51.96
182. 201 MARTIN NEŠPOR 51:10:00 1973 Kategorie-B TK Barnex 51.86
183. 180 LUCIE MAŇÁKOVÁ 51:13:00 1992 Kategorie-A 51.8
184. 14 MARTIN BENÍČEK 51:13:00 1985 Kategorie-A 51.8
185. 33 MARTIN ČERVINKA 51:20:00 1983 Kategorie-A 51.66
186. 323 JAN ZÁLESÁK 51:31:00 1974 Kategorie-B 51.44
187. 176 LUCIE MÁDROVÁ 51:35:00 1975 Kategorie-B Track&Field Brno 51.36
188. 379 PAVEL TOMEK 51:46:00 1980 Kategorie-A BRNO 51.14
189. 214 TOMÁŠ PASIČNYK 51:53:00 1989 Kategorie-A 51
190. 239 MICHAL ROUBÍČEK 52:22:00 1959 Kategorie-C Rohlenka 50.44
191. 333 MARTIN ZŘÍDKAVESELÝ 52:23:00 1974 Kategorie-B 50.42
192. 215 KATEŘINA PAVLÍKOVÁ 52:33:00 1980 Kategorie-A 50.23
193. 416 MICHAL DAVID 52:35:00 1998 Junioři 50.19
194. 392 DITA FRANKLOVÁ 52:37:00 1978 Kategorie-A 50.15
195. 400 JOSE LOPEZ 52:49:00 1977 Kategorie-B 49.92
196. 259 JAN SPONAR 53:01:00 1950 Kategorie-D 49.7
197. 371 PAVEL RAJMIC 53:07:00 1978 Kategorie-A 49.59
198. 283 ROMAN ŠVÁBENSKÝ 53:38:00 1970 Kategorie-B 49.01
199. 90 JANA HOŘÍNKOVÁ 53:44:00 1965 Kategorie-C Střelka Brno 48.9
200. 216 BLANKA PELIKÁNOVÁ 54:19:00 1989 Kategorie-A 48.27
201. 282 ADAM ŠTIKA 55:53:00 1985 Kategorie-A 46.64
202. 142 IVANA KOLOUCHOVÁ 55:58:00 1967 Kategorie-C 46.55
203. 146 VLADIMÍR KOUDELÁK 56:00:00 1980 Kategorie-A 46.52
204. 414 KATERINA KRUPOVÁ 56:11:00 1985 Kategorie-A 46.33
205. 267 KAREL SVOBODA 56:26:00 1945 Kategorie-E AC Moravská Slavia Brno 46.08
206. 394 PETR KUČÍNSKÝ 56:35:00 1959 Kategorie-C 45.94
207. 137 HEIDI KOČÍ 57:05:00 1997 Junioři 45.45
208. 218 JOSEF PERNICA 57:30:00 1982 Kategorie-A SDH Kotvrdovice 45.04
209. 399 JAROSLAV PEPRLA 57:52:00 1949 Kategorie-D 44.69
210. 339 IVA ZITOVÁ 59:34:00 1959 Kategorie-C 43.13
211. 11 HANA BAUCHOVÁ 59:37:00 1963 Kategorie-C 43.09
212. 404 HANA TURCÍKOVÁ 59:53:00 1987 Kategorie-A 42.85
213. 133 MARIE KOCIÁNOVÁ 60:53:00 1946 Kategorie-E 41.98
214. 62 KAREL FUKSA 61:04:00 1946 Kategorie-E AC Moravská Slávia 41.83
215. 86 JOSEF HOLÝ 61:11:00 1941 Kategorie-E AC Moravská Slávia Brno 41.73
216. 31 MONIKA ČERNÁ 61:47:00 1987 Kategorie-A 41.23
217. 389 PAVLÍNA MRŮZKOVÁ 63:39:00 1970 Kategorie-B 39.73
218. 71 KVĚTOSLAV HÁNA 63:44:00 1937 Kategorie-E HC Kometa Brno 39.66
219. 185 LUCIE MAZALOVÁ 65:32:00 1980 Kategorie-A Pomalu, ale s radostí 38.3
220. 2 BARBORA ALEXOVÁ 65:55:00 1994 Kategorie-A 38.02
221. 415 LUKÁŠ BAUDYŠ 66:34:00 1993 Kategorie-A 37.55
222. 45 LIBOR DRAŽAN 67:47:00 1960 Kategorie-C Univerzita obrany 36.69
223. 258 LADISLAV SPARGEL 68:25:00 1973 Kategorie-B 36.26
224. 97 MILAN HRUBÝ 82:56:00 1938 Kategorie-E Blansko 28.16
225. 26 PAVEL CAHEL 95:46:00 1938 Kategorie-E 23.05