Již 25 let 1997 - 2021

16. Líšeň, 2.8.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Kategorie Oddíl Body
1. 34 JIŘÍ ČÍPA 36:16:00 1985 Kategorie-A BehejBrno.com – Salming 100
2. 257 LUKÁŠ SOURAL 38:06:00 1982 Kategorie-A Siemens a VSK UNI BRNO 85.19
3. 175 VLASTIMIL LYSÁK 38:43:00 1986 Kategorie-A fKlidu sport team 83.67
4. 389 MARTIN POHANKA 39:46:00 1973 Kategorie-B AC Track & Field Brno 81.2
5. 238 DANIEL ROŠKO 39:50:00 1982 Kategorie-A 81.05
6. 362 ZDENKO ZALUBIL 39:58:00 1984 Kategorie-A AŠK Grafobal Skalica 80.74
7. 226 JURAJ PLEKANEC 40:24:00 1974 Kategorie-B 79.77
8. 410 ZDENĚK ČERNÝ 40:51:00 1985 Kategorie-A 78.78
9. 244 VÍT RYŠKA 41:05:00 1975 Kategorie-B VSK Univerzita Brno 78.28
10. 220 JIŘÍ PETR 41:05:00 1979 Kategorie-A Salomon 78.28
11. 96 TOMÁŠ HRDINA 41:34:00 1979 Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 77.25
12. 230 DAVID POSPÍŠIL 41:52:00 1985 Kategorie-A 76.62
13. 404 KAREL FUČÍK 42:06:00 1972 Kategorie-B 76.14
14. 309 MARTIN VINTRLÍK 42:10:00 1977 Kategorie-B Křepice 76.01
15. 195 ŠTĚPÁN MRÁČEK 42:12:00 1985 Kategorie-A 75.94
16. 262 TOMÁŠ STRACHOTA 42:16:00 1986 Kategorie-A Opice 75.8
17. 93 ZDENĚK HRABOVSKÝ 42:22:00 1985 Kategorie-A 75.6
18. 393 ANTONÍN KARÁSEK 42:36:00 1982 Kategorie-A 75.13
19. 356 STANISLAV ŠIROKÝ 42:41:00 1977 Kategorie-B 74.97
20. 198 RUDOLF MÜLLER 42:52:00 1976 Kategorie-B 74.6
21. 129 PETR KAZDA 42:54:00 1970 Kategorie-B 74.54
22. 228 TOMÁŠ POHL 43:00:00 1973 Kategorie-B 74.34
23. 307 JIŘÍ VEMOLA 43:14:00 1977 Kategorie-B Bukovice 73.89
24. 148 RUDY KRAJČA 43:21:00 1965 Kategorie-C VELKÁ BÍTEŠ 73.66
25. 392 LUKÁŠ CHRÁSTECKÝ 43:55:00 1985 Kategorie-A 72.58
26. 28 PAVEL CZERNÝ 43:58:00 1981 Kategorie-A Never Alone 72.49
27. 157 FILIP KŘIVÁNEK 43:59:00 1991 Kategorie-A Nejsem členem žádného oddílu 72.46
28. 229 VÁCLAV POKORNÝ 44:01:00 1978 Kategorie-A Brno 72.39
29. 281 LADISLAV ŠTEVANKA 44:08:00 1981 Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 72.18
30. 378 JIŘÍ HUŤKA 44:08:00 1991 Kategorie-A BRNO 72.18
31. 405 VÁCLAV SVOBODA 44:09:00 1994 Kategorie-A 72.14
32. 272 MARTIN ŠIMUNEK 44:10:00 1966 Kategorie-C 72.11
33. 236 PATRÍCIA PUKLOVÁ 44:18:00 1986 Kategorie-A AC MORAVSKA SLAVIA 71.87
34. 337 DUŠAN ALMAN 44:18:00 1967 Kategorie-C Babice 71.87
35. 3 PAVEL BACHRATÝ 44:21:00 1965 Kategorie-C 71.77
36. 276 JAKUB ŠPIRK 44:32:00 1983 Kategorie-A VELUX team 71.44
37. 25 MARTIN BULÍN 44:34:00 1985 Kategorie-A Ivančice 71.38
38. 76 MARCEL HAŠPL 44:44:00 1977 Kategorie-B Oddíl 2015 71.07
39. 89 TOMÁŠ HORT 44:46:00 1992 Kategorie-A 71.01
40. 182 PAVEL MATOUŠEK 44:50:00 1978 Kategorie-A 70.89
41. 57 JIŘÍ FIALA 44:55:00 1984 Kategorie-A Jéčka 70.74
42. 418 DAVID CHVASTEK 45:02:00 1979 Kategorie-A Jobs Contact 70.53
43. 288 ZBYNĚK TKADLČÍK 45:24:00 1974 Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 69.88
44. 407 MICHAL HALAJ 45:27:00 1990 Kategorie-A 69.79
45. 395 RADOVAN KYJOVSKÝ 45:27:00 1986 Kategorie-A SLAVKOV 69.79
46. 325 MICHAL ZEDNÍČEK 45:35:00 1987 Kategorie-A (R)unisáci 69.56
47. 80 DALIBOR HEJNA 45:38:00 1982 Kategorie-A 69.47
48. 70 ONDREJ HABARKA 45:40:00 1993 Kategorie-A 69.42
49. 23 ALEŠ BUCHTÍK 45:44:00 1982 Kategorie-A ABND racing team 69.3
50. 415 MARTIN MALINA 45:55:00 1985 Kategorie-A Brno 68.98
51. 422 RADEK PETR 45:58:00 1985 Kategorie-A Králíky 68.9
52. 211 ZUZANA OŽANOVÁ 46:00:00 1991 Kategorie-A 68.84
53. 412 PAVEL CUPÁK 46:03:00 1989 Kategorie-A Újezd u Brna 68.75
54. 261 KAREL STÖGER 46:05:00 1976 Kategorie-B Masáže Brno Platinium 68.7
55. 171 ALEŠ LIŠKA 46:05:00 1977 Kategorie-B Universal USU Team 68.7
56. 22 ALEŠ BŘEZINA 46:05:00 1962 Kategorie-C Brno 68.7
57. 270 JAN ŠEDÝ 46:17:00 1992 Kategorie-A 68.36
58. 60 JAKUB FRANK 46:21:00 1985 Kategorie-A 68.25
59. 359 MIRKA PEŠÁKOVÁ 46:39:00 1985 Kategorie-A AC Racers/BKB 67.74
60. 310 PAVEL VIŠČOR 46:45:00 1974 Kategorie-B 67.58
61. 419 PAVEL ADÁMEK 47:03:00 1990 Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 67.08
62. 44 MILAN DOLEŽAL 47:15:00 1972 Kategorie-B Horal Šumperk 66.75
63. 372 JINDŘICH MARTINEC 47:24:00 1961 Kategorie-C Sokol Radostice 66.51
64. 401 JIŘÍ SLOUKA 47:28:00 1983 Kategorie-A 66.4
65. 399 LUKÁŠ SLÁMA 47:29:00 1984 Kategorie-A 66.38
66. 42 PETR DOKOUPIL 47:32:00 1977 Kategorie-B 66.3
67. 425 LUBOMÍR KŘÍČKA 47:46:00 1970 Kategorie-B 65.92
68. 56 DALIMIL FANFRDLA 47:51:00 1973 Kategorie-B Matyteam 65.79
69. 328 MARTIN ZEMAN 47:55:00 1979 Kategorie-A NUGGET BROTHERS 65.69
70. 13 PETR BĚLOHOUBEK 48:00:00 1972 Kategorie-B 65.56
71. 287 ZDENKO TICHÝ 48:00:00 1982 Kategorie-A Adamov 65.56
72. 193 PAVEL MORAVEC 48:02:00 1980 Kategorie-A Red Hat 65.5
73. 140 MARCEL KOLAJA 48:05:00 1980 Kategorie-A Red Hat 65.42
74. 402 NINA BARTOŇKOVÁ 48:10:00 1990 Kategorie-A 65.29
75. 120 MARTIN JIŘIKOVSKÝ 48:15:00 1973 Kategorie-B TK OPEN 65.16
76. 217 JINDŘICH PERNICA 48:18:00 1979 Kategorie-A 65.09
77. 298 JAKUB URBAN 49:00:00 2000 Junioři 64.01
78. 77 IVO HAVELKA 49:09:00 1967 Kategorie-C 63.79
79. 49 OTAKAR DUŠEK 49:10:00 1990 Kategorie-A 63.76
80. 12 ZBYNĚK BEDNÁŘ 49:13:00 1973 Kategorie-B Tišnov 63.69
81. 408 DANIEL DRAGOLOV 49:14:00 1967 Kategorie-C 63.66
82. 173 JIŘÍ LOUCKÝ 49:18:00 1980 Kategorie-A Šebkovice 63.56
83. 423 PAVLA PAŘÍKOVÁ 49:20:00 1986 Kategorie-A Meteor Brno 63.51
84. 358 JAKUB SKALICKÝ 49:21:00 1986 Kategorie-A 63.49
85. 199 JIŘÍ NEORAL 49:22:00 1984 Kategorie-A 63.46
86. 365 EVGHENII KUNITSKI 49:22:00 1981 Kategorie-A Brno 63.46
87. 248 JINDŘICH SCHICK 49:22:00 1975 Kategorie-B Jihomoravský kraj 63.46
88. 379 FILIP VRÁNA 49:28:00 1976 Kategorie-B Turun Urheilluto 63.32
89. 240 LADISLAV ROZMAN 49:30:00 1954 Kategorie-D Cyklo Lasl 63.27
90. 367 LIBOR ZOUHAR 49:31:00 1958 Kategorie-C Brno - Líšeň 63.24
91. 424 MILAN DUREK 49:32:00 1991 Kategorie-A 63.22
92. 353 PAVEL TEŠNAR 49:37:00 1973 Kategorie-B AC MS BRNO 63.09
93. 357 KLÁRA MIRVALDOVÁ 49:39:00 1993 Kategorie-A 63.04
94. 235 LENKA PŘIKRYLOVÁ 49:49:00 1998 Junioři fKlidu sport team 62.8
95. 223 TOMÁŠ PETŘÍČEK 49:54:00 1982 Kategorie-A Rebelbean runners 62.68
96. 290 LENKA TOPINKOVÁ 49:55:00 1976 Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 62.65
97. 113 LADA JESTŘÍBKOVÁ 49:57:00 1977 Kategorie-B Universal USU Team 62.61
98. 360 JAN ONDRUŠ 50:04:00 1987 Kategorie-A 62.44
99. 105 JAN CHARVÁT 50:06:00 1969 Kategorie-B Brno 62.39
100. 162 PAVEL KUČÍNSKÝ 50:10:00 1959 Kategorie-C BRNO 62.29
101. 264 RADEK STUCHLÍK 50:25:00 1981 Kategorie-A Universal USU Team 61.93
102. 411 PAVLÍNA MENŠÍKOVÁ 50:31:00 1979 Kategorie-A 61.79
103. 184 MARTINA MATULOVÁ 50:39:00 1972 Kategorie-B 61.6
104. 304 ONDŘEJ VACULA 50:55:00 1981 Kategorie-A AC Lelek 61.23
105. 397 MARTIN LEITNER 50:57:00 1993 Kategorie-A 61.18
106. 409 JAROSLAV PITŘÍK 50:59:00 1991 Kategorie-A 61.13
107. 212 TOMÁŠ PARMA 51:02:00 1970 Kategorie-B RunGo.cz 61.06
108. 376 MICHAL SKOTÁLEK 51:10:00 1985 Kategorie-A BRNO 60.88
109. 421 MAREK CHRIST 51:29:00 1979 Kategorie-A fKlidu sport team 60.44
110. 204 MIROSLAV NOSEK 51:30:00 1955 Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 60.42
111. 417 PAVEL JUŘICA 51:32:00 1979 Kategorie-A 60.38
112. 43 MARKÉTA DOKOUPILOVÁ 51:34:00 1977 Kategorie-B 60.33
113. 74 JAROSLAV HANYCH 51:44:00 1992 Kategorie-A BRNO 60.1
114. 427 KAREL VINTERLÍK 51:50:00 1993 Kategorie-A REBELBEAN 59.97
115. 72 ALBÍN HANÁK 52:09:00 1951 Kategorie-D AC Moravská Slavia 59.54
116. 156 TOMÁŠ KRUML 52:37:00 1966 Kategorie-C 58.93
117. 413 JOSEF CHLÁDEK 52:40:00 1959 Kategorie-C OB Žamberk 58.86
118. 189 PAVEL MIKITA 52:52:00 1952 Kategorie-D SEVER BRNO 58.6
119. 273 PETR ŠMÍDEK 52:54:00 1977 Kategorie-B 58.56
120. 36 JAN DANĚK 53:02:00 1989 Kategorie-A 58.38
121. 355 JIŘÍ ŠMARDA 53:04:00 1981 Kategorie-A CVK BRNO 58.34
122. 225 MAREK PIVODA 53:07:00 1987 Kategorie-A jsb 58.28
123. 196 ALEXANDER MRŮZEK 53:07:00 1965 Kategorie-C Univerzita Brno plavání 58.28
124. 166 SIMONA KVOCHOVÁ 53:08:00 1975 Kategorie-B 58.26
125. 92 JAKUB HRABÁLEK 53:08:00 1985 Kategorie-A Hraspo team 58.26
126. 200 MONIKA NEPUSTILOVÁ 53:11:00 1981 Kategorie-A 58.19
127. 294 ROMAN TUPA 53:12:00 1981 Kategorie-A Řečkovice crew 58.17
128. 252 RICHARD SLÁMA 53:31:00 1962 Kategorie-C PBV MTB Team Brno 57.77
129. 205 LUCIE NOVOTNÁ 53:36:00 1975 Kategorie-B Veverské Knínice 57.66
130. 396 ONDŘEJ LEITNER 53:56:00 1971 Kategorie-B 57.24
131. 380 PETR VELEŠÍK 54:03:00 1975 Kategorie-B SOVA RUN BRNO 57.1
132. 231 MICHAL PROUZA 54:11:00 1986 Kategorie-A 56.93
133. 124 PETR JUNEK 54:14:00 1975 Kategorie-B Beer Team 56.87
134. 168 PETR LAŠTŮVKA 54:17:00 1981 Kategorie-A 56.81
135. 183 JAROSLAV MATULA 54:22:00 1970 Kategorie-B 56.71
136. 295 PAVEL TYLEČEK 54:28:00 1973 Kategorie-B Jundrováci 56.59
137. 107 SEBASTIAN JANDA 54:46:00 1999 Junioři ABND Racing Team 56.22
138. 144 LADISLAV KONEČNÝ 54:48:00 1957 Kategorie-D Orel Obřany 56.18
139. 297 DALIBOR UHLÍŘ 54:50:00 1980 Kategorie-A ATT Brno 56.14
140. 165 JAKUB KURA 55:00:00 1991 Kategorie-A eWRC.cz 55.94
141. 138 JAROMÍR KOHOUTEK 55:01:00 1955 Kategorie-D water & snow ski club 55.92
142. 390 ADÉLA ŠIANSKÁ 55:13:00 1991 Kategorie-A fKlidu sport team 55.68
143. 391 JAN PTAŠEK 55:14:00 1991 Kategorie-A fKlidu sport team 55.66
144. 352 HENRICH GLASER OPITZ 55:20:00 1990 Kategorie-A 55.54
145. 382 LUCIE ŠEVČÍKOVÁ 55:25:00 1979 Kategorie-A TJ SOKOL LULEČ 55.44
146. 190 MILOŠ MINAŘÍK 55:31:00 1985 Kategorie-A 55.33
147. 370 OTA VLASÁK 55:40:00 1968 Kategorie-B 55.15
148. 414 RADIM TABORSKY 55:49:00 1975 Kategorie-B 54.97
149. 29 MARTIN ČADEK 55:52:00 1957 Kategorie-D 54.92
150. 426 JIŘÍ HLADKÝ 55:57:00 1975 Kategorie-B 54.82
151. 242 JIŘÍ RÝDEL 56:10:00 1983 Kategorie-A 54.57
152. 78 ŠTĚPÁN HAVLÍČEK 56:26:00 1983 Kategorie-A 54.26
153. 20 JIŘÍ BRTNÍK 56:29:00 1952 Kategorie-D Orel Obřany 54.21
154. 237 LUBOŠ REZNER 56:29:00 1965 Kategorie-C 54.21
155. 24 ŠÁRKA BUCHTOVÁ 56:39:00 1975 Kategorie-B 54.02
156. 192 HYNEK MLČOUŠEK 56:40:00 1977 Kategorie-B 54
157. 271 MATĚJ ŠIMEK 56:47:00 1981 Kategorie-A BKČS 53.87
158. 167 MARTINA LÁNÍČKOVÁ 56:53:00 1964 Kategorie-C 53.76
159. 368 TOMÁŠ TVARUŽKA 57:05:00 1972 Kategorie-B 53.53
160. 14 MARTIN BENÍČEK 57:06:00 1985 Kategorie-A 53.51
161. 180 LUCIE MAŇÁKOVÁ 57:06:00 1992 Kategorie-A 53.51
162. 39 PŘEMYSL DIVÁCKÝ 57:17:00 1949 Kategorie-D Moravská Slavia 53.31
163. 79 PAVEL HAVLÍK 57:20:00 1983 Kategorie-A Teplárny Brno, a.s. 53.26
164. 18 DANIEL BOSÁK 57:25:00 1978 Kategorie-A Olgoj Chorchoj 53.16
165. 33 MARTIN ČERVINKA 57:55:00 1983 Kategorie-A 52.62
166. 354 IVANA PODMANICKÁ 58:18:00 1983 Kategorie-A 52.21
167. 369 PAVEL TOMEK 58:20:00 1980 Kategorie-A BRNO 52.17
168. 387 MARTIN MACHÁČEK 58:21:00 1955 Kategorie-D 52.15
169. 300 RADEK URBÁNEK 58:40:00 1999 Junioři BěhejBrno.com 51.82
170. 163 JOSEF KUNC 58:48:00 1960 Kategorie-C Orel Vyškov 51.68
171. 377 TOMÁŠ TURK 58:55:00 1986 Kategorie-A 51.56
172. 21 MIROSLAV BŘEZA 58:57:00 1959 Kategorie-C Brno 51.52
173. 210 PAVEL OTOUPALÍK 59:11:00 1955 Kategorie-D Brno 51.28
174. 315 VLADIMÍR VOLAVÝ 59:31:00 1955 Kategorie-D SŠSE Trnkova Brno 50.94
175. 176 LUCIE MÁDROVÁ 59:53:00 1975 Kategorie-B Track&Field Brno 50.56
176. 254 JARMILA SLAVÍČKOVÁ 59:54:00 1956 Kategorie-D 50.55
177. 394 MICHAL JURGA 59:58:00 1982 Kategorie-A 50.48
178. 373 DENISA CIESEROVÁ 60:12:00 1989 Kategorie-A Slavkov u Brna 50.24
179. 269 LUKÁŠ SÝKORA 60:20:00 1980 Kategorie-A 50.11
180. 420 MICHAL VYPLAŠIL 60:29:00 1984 Kategorie-A 49.96
181. 215 KATEŘINA PAVLÍKOVÁ 60:40:00 1980 Kategorie-A 49.78
182. 406 ELIŠKA BULICICOVÁ 60:46:00 1993 Kategorie-A 49.68
183. 386 RENÉ GORNÝ 60:47:00 1978 Kategorie-A 49.67
184. 114 MARTIN JEŽ 60:47:00 1973 Kategorie-B HaPe sport Brno 49.67
185. 90 JANA HOŘÍNKOVÁ 60:56:00 1965 Kategorie-C Střelka Brno 49.52
186. 259 JAN SPONAR 60:57:00 1950 Kategorie-D 49.5
187. 364 KATARÍNA PETROVÁ 60:59:00 1981 Kategorie-A 49.47
188. 333 MARTIN ZŘÍDKAVESELÝ 61:26:00 1974 Kategorie-B 49.03
189. 327 DAVID ZELENÝ 61:51:00 1988 Kategorie-A 48.64
190. 216 BLANKA PELIKÁNOVÁ 62:05:00 1989 Kategorie-A 48.42
191. 283 ROMAN ŠVÁBENSKÝ 62:06:00 1970 Kategorie-B 48.4
192. 118 VERONIKA JIRKOVSKÁ 62:07:00 1989 Kategorie-A EXTRA BRNO 48.38
193. 371 SILVIE DUDOVÁ 62:13:00 1979 Kategorie-A 48.29
194. 385 EVA KUNCOVÁ 62:14:00 1980 Kategorie-A 48.28
195. 303 KAREL USTOHAL 62:16:00 1977 Kategorie-B ZelenE Rosice 48.24
196. 416 BRUNO ZALUBIL 62:38:00 1972 Kategorie-B 47.9
197. 398 LUKÁŠ CHARVÁT 62:43:00 1976 Kategorie-B 47.83
198. 363 PAVEL CIBULKA 62:43:00 1964 Kategorie-C 47.83
199. 384 JAN KITTLER 62:47:00 1983 Kategorie-A 47.76
200. 146 VLADIMÍR KOUDELÁK 63:13:00 1980 Kategorie-A 47.37
201. 366 MAREK KALÁB 63:18:00 1978 Kategorie-A 47.29
202. 267 KAREL SVOBODA 63:44:00 1945 Kategorie-E AC Moravská Slavia Brno 46.9
203. 400 LIBOR ŠKARKA 63:57:00 1983 Kategorie-A 46.71
204. 296 VERONIKA UBROVÁ 63:59:00 1978 Kategorie-A Fitness centrum Body Care 46.68
205. 361 PETR KUČÍNSKÝ 64:28:00 1959 Kategorie-C 46.26
206. 351 PAVEL FREITINGER 65:04:00 1964 Kategorie-C 45.74
207. 388 IRENA SOBOTKOVA 65:32:00 1980 Kategorie-A 45.34
208. 38 ROMAN DANĚK 65:52:00 1981 Kategorie-A hubnu40kilo 45.06
209. 383 HANA TURCÍKOVÁ 66:24:00 1987 Kategorie-A 44.62
210. 137 HEIDI KOČÍ 66:28:00 1997 Junioři 44.56
211. 339 IVA ZITOVÁ 66:45:00 1959 Kategorie-C 44.33
212. 263 ROSTISLAV STŘÍBRNÝ 67:35:00 1952 Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 43.66
213. 233 MIROSLAV PŘIKRYL 67:52:00 1970 Kategorie-B fKlidu sport team 43.44
214. 86 JOSEF HOLÝ 68:13:00 1941 Kategorie-E AC Moravská Slávia Brno 43.16
215. 50 DAGMAR DVOŘÁČKOVÁ 68:26:00 1950 Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 43
216. 207 PETRA NYČOVÁ 68:58:00 1979 Kategorie-A 42.59
217. 52 BARBORA DVOŘÁKOVÁ 69:35:00 1986 Kategorie-A KK Brno 42.12
218. 62 KAREL FUKSA 70:18:00 1946 Kategorie-E AC Moravská Slávia 41.59
219. 381 PAVLÍNA MRŮZKOVÁ 70:25:00 1970 Kategorie-B 41.5
220. 31 MONIKA ČERNÁ 70:50:00 1987 Kategorie-A 41.2
221. 375 MIROSLAVA STREITOVÁ 73:29:00 1983 Kategorie-A 39.35
222. 258 LADISLAV SPARGEL 74:20:00 1973 Kategorie-B 38.79
223. 318 VERONIKA VYBÍRALOVÁ 74:29:00 1987 Kategorie-A 38.69
224. 71 KVĚTOSLAV HÁNA 79:06:00 1937 Kategorie-E HC Kometa Brno 35.85
225. 185 LUCIE MAZALOVÁ 81:44:00 1980 Kategorie-A Pomalu, ale s radostí 34.37
226. 54 DANA ELLINGEROVÁ 90:30:00 1938 Kategorie-E LRS Vyškov 30.07
227. 26 PAVEL CAHEL 110:00:00 1938 Kategorie-E 22.97