Již 25 let 1997 - 2021

17. Hotel Myslivna, 9.8.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Kategorie Oddíl Body
1. 34 JIŘÍ ČÍPA 24:57:00 1985 Kategorie-A BehejBrno.com – Salming 100
2. 257 LUKÁŠ SOURAL 27:06:00 1982 Kategorie-A Siemens a VSK UNI BRNO 82.07
3. 385 JAN ZHÁŇAL 28:01:00 1987 Kategorie-A 79.05
4. 244 VÍT RYŠKA 28:28:00 1975 Kategorie-B VSK Univerzita Brno 77.65
5. 406 MARTIN POHANKA 28:34:00 1973 Kategorie-B AC Track & Field Brno 77.34
6. 238 DANIEL ROŠKO 28:59:00 1982 Kategorie-A 76.08
7. 175 VLASTIMIL LYSÁK 29:43:00 1986 Kategorie-A fKlidu sport team 73.96
8. 96 TOMÁŠ HRDINA 29:53:00 1979 Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 73.49
9. 309 MARTIN VINTRLÍK 30:14:00 1977 Kategorie-B Křepice 72.52
10. 427 PAVEL CUPÁK 30:21:00 1989 Kategorie-A Újezd u Brna 72.21
11. 228 TOMÁŠ POHL 30:28:00 1973 Kategorie-B 71.89
12. 129 PETR KAZDA 30:29:00 1970 Kategorie-B 71.85
13. 195 ŠTĚPÁN MRÁČEK 30:35:00 1985 Kategorie-A 71.58
14. 198 RUDOLF MÜLLER 30:44:00 1976 Kategorie-B 71.18
15. 399 JIŘÍ TOMEK 30:46:00 1997 Junioři 71.09
16. 148 RUDY KRAJČA 30:46:00 1965 Kategorie-C VELKÁ BÍTEŠ 71.09
17. 230 DAVID POSPÍŠIL 30:53:00 1985 Kategorie-A 70.79
18. 157 FILIP KŘIVÁNEK 30:58:00 1991 Kategorie-A Nejsem členem žádného oddílu 70.57
19. 275 VÍT ŠPÉRA 31:09:00 1983 Kategorie-A Sklepy Špéra 70.1
20. 23 ALEŠ BUCHTÍK 31:09:00 1982 Kategorie-A ABND racing team 70.1
21. 135 LUKÁŠ KOCUR 31:11:00 1977 Kategorie-B 70.01
22. 262 TOMÁŠ STRACHOTA 31:20:00 1986 Kategorie-A Opice 69.63
23. 375 DAVID CHVASTEK 31:20:00 1979 Kategorie-A Jobs Contact 69.63
24. 276 JAKUB ŠPIRK 31:22:00 1983 Kategorie-A VELUX team 69.54
25. 89 TOMÁŠ HORT 31:27:00 1992 Kategorie-A 69.33
26. 307 JIŘÍ VEMOLA 31:28:00 1977 Kategorie-B Bukovice 69.29
27. 236 PATRÍCIA PUKLOVÁ 31:32:00 1986 Kategorie-A AC MORAVSKA SLAVIA 69.12
28. 28 PAVEL CZERNÝ 31:40:00 1981 Kategorie-A Never Alone 68.79
29. 366 PETR STANÍCEK 31:40:00 2001 Junioři 68.79
30. 367 MICHAL HALAJ 31:41:00 1990 Kategorie-A 68.75
31. 234 ROMAN PŘIKRYL 32:02:00 1988 Kategorie-A 67.89
32. 393 ADELA INDRAKOVA 32:05:00 1991 Kategorie-A 67.77
33. 57 JIŘÍ FIALA 32:06:00 1984 Kategorie-A Jéčka 67.73
34. 76 MARCEL HAŠPL 32:22:00 1977 Kategorie-B Oddíl 2015 67.09
35. 281 LADISLAV ŠTEVANKA 32:23:00 1981 Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 67.05
36. 280 MARTIN ŠTĚPÁNEK 32:24:00 1981 Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 67.01
37. 288 ZBYNĚK TKADLČÍK 32:28:00 1974 Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 66.85
38. 398 DENIS MATOUŠEK 32:28:00 1988 Kategorie-A 66.85
39. 420 RADOVAN KYJOVSKÝ 32:28:00 1986 Kategorie-A SLAVKOV 66.85
40. 337 DUŠAN ALMAN 32:35:00 1967 Kategorie-C Babice 66.57
41. 70 ONDREJ HABARKA 32:38:00 1993 Kategorie-A 66.46
42. 186 FRANTIŠEK MAZUCH 32:49:00 1990 Kategorie-A Relax Brno 66.03
43. 391 PAVEL JIRÍKOVSKÝ 32:51:00 1973 Kategorie-B 65.95
44. 66 ZDENĚK GOTHARD 32:57:00 1989 Kategorie-A 65.72
45. 404 JINDŘICH MARTINEC 33:01:00 1961 Kategorie-C Sokol Radostice 65.57
46. 141 LADISLAV KOLÁŘ 33:04:00 1986 Kategorie-A 65.45
47. 25 MARTIN BULÍN 33:06:00 1985 Kategorie-A Ivančice 65.38
48. 310 PAVEL VIŠČOR 33:07:00 1974 Kategorie-B 65.34
49. 171 ALEŠ LIŠKA 33:08:00 1977 Kategorie-B Universal USU Team 65.3
50. 211 ZUZANA OŽANOVÁ 33:10:00 1991 Kategorie-A 65.23
51. 60 JAKUB FRANK 33:13:00 1985 Kategorie-A 65.11
52. 80 DALIBOR HEJNA 33:16:00 1982 Kategorie-A 65
53. 325 MICHAL ZEDNÍČEK 33:26:00 1987 Kategorie-A (R)unisáci 64.63
54. 44 MILAN DOLEŽAL 33:42:00 1972 Kategorie-B Horal Šumperk 64.04
55. 56 DALIMIL FANFRDLA 33:50:00 1973 Kategorie-B Matyteam 63.74
56. 5 PETR BALCAR 33:50:00 1985 Kategorie-A KB Střelka Brno 63.74
57. 279 VLADIMÍR ŠTĚPÁN 33:52:00 1971 Kategorie-B 63.67
58. 145 PETR KOPEČEK 33:53:00 1996 Kategorie-A 63.64
59. 13 PETR BĚLOHOUBEK 34:02:00 1972 Kategorie-B 63.31
60. 396 ROMAN ČIŠECKÝ 34:05:00 1988 Kategorie-A AT&T 63.2
61. 298 JAKUB URBAN 34:10:00 2000 Junioři 63.02
62. 384 BARBORA ZHÁŇALOVÁ 34:23:00 1993 Kategorie-A 62.56
63. 120 MARTIN JIŘIKOVSKÝ 34:25:00 1973 Kategorie-B TK OPEN 62.49
64. 217 JINDŘICH PERNICA 34:27:00 1979 Kategorie-A 62.42
65. 373 MICHAL UHLIR 34:28:00 1992 Kategorie-A 62.39
66. 154 JAROSLAV KROPÁČEK 34:30:00 1970 Kategorie-B 62.32
67. 395 MARTIN MALINA 34:35:00 1985 Kategorie-A Brno 62.14
68. 193 PAVEL MORAVEC 34:35:00 1980 Kategorie-A Red Hat 62.14
69. 382 JIŘÍ HUŤKA 34:55:00 1991 Kategorie-A BRNO 61.46
70. 270 JAN ŠEDÝ 34:55:00 1992 Kategorie-A 61.46
71. 380 JAN TOMAN 34:56:00 1984 Kategorie-A 61.42
72. 95 JONAS HRAZDIRA 35:06:00 1999 Junioři 61.08
73. 365 DOROTA ANDERLOVÁ 35:06:00 1978 Kategorie-A AC MS Brno 61.08
74. 372 PETR BENEŠ 35:07:00 1983 Kategorie-A 61.05
75. 362 PAVEL TEŠNAR 35:09:00 1973 Kategorie-B AC MS BRNO 60.98
76. 386 JAN ONDRUŠ 35:12:00 1987 Kategorie-A 60.88
77. 173 JIŘÍ LOUCKÝ 35:14:00 1980 Kategorie-A Šebkovice 60.81
78. 432 DAVID KOPEČEK 35:22:00 1991 Kategorie-A 60.55
79. 240 LADISLAV ROZMAN 35:35:00 1954 Kategorie-D Cyklo Lasl 60.12
80. 387 DANIEL DRAGOLOV 35:35:00 1967 Kategorie-C 60.12
81. 36 JAN DANĚK 35:38:00 1989 Kategorie-A 60.02
82. 290 LENKA TOPINKOVÁ 35:43:00 1976 Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 59.86
83. 223 TOMÁŠ PETŘÍČEK 35:45:00 1982 Kategorie-A Rebelbean runners 59.79
84. 287 ZDENKO TICHÝ 35:46:00 1982 Kategorie-A Adamov 59.76
85. 119 JAKUB JIŘIKOVSKÝ 35:46:00 1999 Junioři TK OPEN 59.76
86. 12 ZBYNĚK BEDNÁŘ 35:47:00 1973 Kategorie-B Tišnov 59.73
87. 235 LENKA PŘIKRYLOVÁ 35:50:00 1998 Junioři fKlidu sport team 59.63
88. 389 MICHAL TUREK 35:51:00 1982 Kategorie-A 59.6
89. 360 IVANA MARTINCOVÁ 35:55:00 1963 Kategorie-C AŽD Praha 59.47
90. 248 JINDŘICH SCHICK 36:04:00 1975 Kategorie-B Jihomoravský kraj 59.18
91. 10 PETR BAUCH 36:08:00 1987 Kategorie-A 59.05
92. 199 JIŘÍ NEORAL 36:09:00 1984 Kategorie-A 59.02
93. 74 JAROSLAV HANYCH 36:10:00 1992 Kategorie-A BRNO 58.99
94. 421 PETR BOROVICKA 36:20:00 1979 Kategorie-A 58.67
95. 359 EVGHENII KUNITSKI 36:24:00 1981 Kategorie-A Brno 58.54
96. 212 TOMÁŠ PARMA 36:27:00 1970 Kategorie-B RunGo.cz 58.45
97. 268 MARTIN SVOBODA 36:28:00 1977 Kategorie-B 58.42
98. 405 KLÁRA MIRVALDOVÁ 36:28:00 1993 Kategorie-A 58.42
99. 49 OTAKAR DUŠEK 36:28:00 1990 Kategorie-A 58.42
100. 319 PETR VYKYPĚL 36:29:00 1981 Kategorie-A 58.39
101. 424 MIROSLAV KAČÍN 36:29:00 1979 Kategorie-A TRISTYLE 58.39
102. 42 PETR DOKOUPIL 36:31:00 1977 Kategorie-B 58.32
103. 368 MAREK TELICKA 36:32:00 1972 Kategorie-B 58.29
104. 419 MARTIN LEITNER 36:38:00 1993 Kategorie-A 58.11
105. 43 MARKÉTA DOKOUPILOVÁ 36:48:00 1977 Kategorie-B 57.8
106. 376 JIŘÍ POZLER 36:54:00 1983 Kategorie-A 57.62
107. 110 MARTIN JANÍK 36:58:00 1981 Kategorie-A SK Meteor Brno 57.49
108. 61 ONDŘEJ FRIDRICH 36:58:00 1977 Kategorie-B 57.49
109. 140 MARCEL KOLAJA 37:02:00 1980 Kategorie-A Red Hat 57.37
110. 184 MARTINA MATULOVÁ 37:05:00 1972 Kategorie-B 57.28
111. 312 ELIŠKA VLACHOVÁ HUTOVÁ 37:08:00 1988 Kategorie-A 57.19
112. 164 KAMIL KUNZ 37:10:00 1978 Kategorie-A 57.13
113. 162 PAVEL KUČÍNSKÝ 37:13:00 1959 Kategorie-C BRNO 57.04
114. 294 ROMAN TUPA 37:16:00 1981 Kategorie-A Řečkovice crew 56.95
115. 332 JAN ZODER 37:17:00 1989 Kategorie-A Brno 56.92
116. 72 ALBÍN HANÁK 37:24:00 1951 Kategorie-D AC Moravská Slavia 56.71
117. 252 RICHARD SLÁMA 37:24:00 1962 Kategorie-C PBV MTB Team Brno 56.71
118. 144 LADISLAV KONEČNÝ 37:25:00 1957 Kategorie-D Orel Obřany 56.68
119. 415 BARBARA JANÍKOVÁ 37:29:00 1986 Kategorie-A SK Meteor Brno 56.56
120. 390 PAVLA NOVÁKOVÁ 37:36:00 1981 Kategorie-A 56.36
121. 200 MONIKA NEPUSTILOVÁ 37:40:00 1981 Kategorie-A 56.24
122. 24 ŠÁRKA BUCHTOVÁ 37:45:00 1975 Kategorie-B 56.09
123. 273 PETR ŠMÍDEK 37:47:00 1977 Kategorie-B 56.03
124. 400 HANA FUČÍKOVÁ 37:54:00 1977 Kategorie-B 55.83
125. 243 JAN RYŠAVÝ 38:00:00 1980 Kategorie-A 55.66
126. 381 MARTINA MORÁVKOVÁ 38:04:00 1981 Kategorie-A 55.54
127. 354 PETR VELEŠÍK 38:10:00 1975 Kategorie-B SOVA RUN BRNO 55.37
128. 414 PATRIK KUGLER 38:16:00 1992 Kategorie-A fKlidu sport team 55.2
129. 82 MAREK HLADNÝ 38:17:00 1972 Kategorie-B 55.17
130. 409 JANA LEDVINOVÁ 38:20:00 1982 Kategorie-A 55.09
131. 402 JIŘÍ ŠMARDA 38:27:00 1981 Kategorie-A CVK BRNO 54.89
132. 59 MICHAL FIKERA 38:28:00 1974 Kategorie-B Brno 54.86
133. 189 PAVEL MIKITA 38:30:00 1952 Kategorie-D SEVER BRNO 54.81
134. 317 MARTIN VŠIANSKÝ 38:31:00 1986 Kategorie-A SK Meteor Brno 54.78
135. 124 PETR JUNEK 38:36:00 1975 Kategorie-B Beer Team 54.64
136. 322 MIROSLAV ZAHRADNÍK 38:42:00 1972 Kategorie-B 54.47
137. 422 FILIP VRÁNA 38:43:00 1976 Kategorie-B Turun Urheilluto 54.44
138. 295 PAVEL TYLEČEK 38:45:00 1973 Kategorie-B Jundrováci 54.39
139. 165 JAKUB KURA 39:19:00 1991 Kategorie-A eWRC.cz 53.46
140. 411 LUKÁŠ TOMEŠEK 39:22:00 1986 Kategorie-A 53.38
141. 166 SIMONA KVOCHOVÁ 39:22:00 1975 Kategorie-B 53.38
142. 101 RADIM HUPŠIL 39:25:00 1984 Kategorie-A 53.3
143. 356 ZDENEK PETŘEK 39:31:00 1958 Kategorie-C Sokol Bohuňovice 53.14
144. 29 MARTIN ČADEK 39:32:00 1957 Kategorie-D 53.11
145. 156 TOMÁŠ KRUML 39:35:00 1966 Kategorie-C 53.03
146. 204 MIROSLAV NOSEK 39:39:00 1955 Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 52.93
147. 225 MAREK PIVODA 39:48:00 1987 Kategorie-A jsb 52.69
148. 417 LENKA BEDNÁROVÁ 39:51:00 1992 Kategorie-A 52.61
149. 183 JAROSLAV MATULA 39:54:00 1970 Kategorie-B 52.53
150. 254 JARMILA SLAVÍČKOVÁ 39:59:00 1956 Kategorie-D 52.4
151. 374 LUCIE ŠEVČÍKOVÁ 40:03:00 1979 Kategorie-A TJ SOKOL LULEČ 52.3
152. 92 JAKUB HRABÁLEK 40:17:00 1985 Kategorie-A Hraspo team 51.94
153. 241 ROSTISLAV RŮŽIČKA 40:19:00 1973 Kategorie-B 51.89
154. 418 ONDŘEJ LEITNER 40:22:00 1971 Kategorie-B 51.81
155. 251 MARTIN SKYBA 40:23:00 1962 Kategorie-C Fit-Online 51.78
156. 431 JIŘÍ HLADKÝ 40:30:00 1975 Kategorie-B 51.6
157. 78 ŠTĚPÁN HAVLÍČEK 40:32:00 1983 Kategorie-A 51.55
158. 194 ERIK MOSTER 40:35:00 1982 Kategorie-A EE TEAM 51.48
159. 383 ROMAN POLÍVKA 40:42:00 1977 Kategorie-B 51.3
160. 408 VÁCLAV STRNAD 41:00:00 1974 Kategorie-B 50.85
161. 423 OTA VLASÁK 41:19:00 1968 Kategorie-B 50.39
162. 138 JAROMÍR KOHOUTEK 41:22:00 1955 Kategorie-D water & snow ski club 50.31
163. 190 MILOŠ MINAŘÍK 41:27:00 1985 Kategorie-A 50.19
164. 416 PAVEL MÁDR 41:28:00 1969 Kategorie-B TO Zátka 50.17
165. 315 VLADIMÍR VOLAVÝ 41:38:00 1955 Kategorie-D SŠSE Trnkova Brno 49.93
166. 358 MICHAL DRÁBEK 41:39:00 1986 Kategorie-A 49.9
167. 4 MARTIN BALÁK 41:43:00 1970 Kategorie-B Bruslárna.cz 49.81
168. 370 MIROSLAV FABRIK 41:45:00 1959 Kategorie-C Bystrc 49.76
169. 192 HYNEK MLČOUŠEK 41:48:00 1977 Kategorie-B 49.69
170. 320 MAREK WERBITZKY 41:50:00 1969 Kategorie-B 49.64
171. 172 ANTONÍN LORENC 41:56:00 1964 Kategorie-C 49.5
172. 323 JAN ZÁLESÁK 41:57:00 1974 Kategorie-B 49.48
173. 403 JIRÍ STUDENÝ 42:06:00 1983 Kategorie-A 49.26
174. 18 DANIEL BOSÁK 42:12:00 1978 Kategorie-A Olgoj Chorchoj 49.12
175. 188 MARTINA MÍČKOVÁ 42:12:00 1985 Kategorie-A Česká republika 49.12
176. 167 MARTINA LÁNÍČKOVÁ 42:18:00 1964 Kategorie-C 48.98
177. 410 MARCELA KADLECOVÁ 42:32:00 1991 Kategorie-A 48.66
178. 242 JIŘÍ RÝDEL 42:35:00 1983 Kategorie-A 48.59
179. 429 DAVID DVOŘÁK 42:39:00 1976 Kategorie-B 48.5
180. 39 PŘEMYSL DIVÁCKÝ 42:44:00 1949 Kategorie-D Moravská Slavia 48.39
181. 304 ONDŘEJ VACULA 42:47:00 1981 Kategorie-A AC Lelek 48.32
182. 388 JURAJ MELO 42:52:00 1989 Kategorie-A 48.2
183. 306 ONDREJ VÉGH 42:56:00 1966 Kategorie-C Újezd u Brna 48.11
184. 237 LUBOŠ REZNER 42:57:00 1965 Kategorie-C 48.09
185. 169 DAVID LENHART 43:07:00 1979 Kategorie-A BRNO 47.87
186. 174 ERIK LUKÁČ 43:31:00 1983 Kategorie-A Berg heil! 47.33
187. 35 ĽUBOŠ ČUS 43:38:00 1974 Kategorie-B SAP 47.18
188. 282 ADAM ŠTIKA 44:00:00 1985 Kategorie-A 46.7
189. 426 MARTIN STEPAN 44:00:00 1989 Kategorie-A 46.7
190. 363 SILVIE DUDOVÁ 44:02:00 1979 Kategorie-A 46.66
191. 413 MAREK KALÁB 44:09:00 1978 Kategorie-A 46.51
192. 90 JANA HOŘÍNKOVÁ 44:17:00 1965 Kategorie-C Střelka Brno 46.34
193. 296 VERONIKA UBROVÁ 44:20:00 1978 Kategorie-A Fitness centrum Body Care 46.28
194. 210 PAVEL OTOUPALÍK 44:21:00 1955 Kategorie-D Brno 46.26
195. 392 ALŽBĚTA SEDLÁČKOVÁ 44:27:00 1978 Kategorie-A 46.13
196. 259 JAN SPONAR 44:28:00 1950 Kategorie-D 46.11
197. 299 MARTIN URBAN 44:28:00 1989 Kategorie-A Purple Technology 46.11
198. 303 KAREL USTOHAL 44:36:00 1977 Kategorie-B ZelenE Rosice 45.94
199. 377 MICHAL DAVID 44:37:00 1998 Junioři 45.92
200. 430 EVA KLEPÁRNÍKOVÁ 44:44:00 1984 Kategorie-A 45.77
201. 114 MARTIN JEŽ 44:52:00 1973 Kategorie-B HaPe sport Brno 45.61
202. 353 JAN CERMÁK 44:58:00 1986 Kategorie-A 45.49
203. 351 PAVEL MATOUŠ 45:05:00 1977 Kategorie-B 45.34
204. 176 LUCIE MÁDROVÁ 45:10:00 1975 Kategorie-B Track&Field Brno 45.24
205. 364 MARTINA ZIVNICKOVA 45:12:00 1981 Kategorie-A 45.2
206. 361 PETR BAUCH 45:15:00 1964 Kategorie-C 45.14
207. 216 BLANKA PELIKÁNOVÁ 45:16:00 1989 Kategorie-A 45.12
208. 428 JAKUB JAITNER 45:21:00 1986 Kategorie-A Rebelbean Runners 45.02
209. 407 VIKTOR KREJCÍR 45:27:00 1990 Kategorie-A 44.9
210. 207 PETRA NYČOVÁ 45:35:00 1979 Kategorie-A 44.73
211. 146 VLADIMÍR KOUDELÁK 45:53:00 1980 Kategorie-A 44.38
212. 401 JAN KITTLER 45:55:00 1983 Kategorie-A 44.34
213. 267 KAREL SVOBODA 46:08:00 1945 Kategorie-E AC Moravská Slavia Brno 44.08
214. 333 MARTIN ZŘÍDKAVESELÝ 46:17:00 1974 Kategorie-B 43.91
215. 425 LUCIE HANÁKOVÁ 46:19:00 1981 Kategorie-A 43.87
216. 128 HANA KAŠOVÁ 46:26:00 1954 Kategorie-D Barnex sport Brno 43.73
217. 371 BLANKA FABRIKOVÁ 46:28:00 1960 Kategorie-C Brno 43.69
218. 283 ROMAN ŠVÁBENSKÝ 46:35:00 1970 Kategorie-B 43.56
219. 321 MARIE ZAGOROVÁ 46:43:00 1987 Kategorie-A 43.41
220. 379 OTO FIALA 46:47:00 1956 Kategorie-D 43.33
221. 369 JAROSLAV PEPRLA 46:51:00 1949 Kategorie-D 43.26
222. 412 PAVLA TOMESKOVA 47:17:00 1988 Kategorie-A 42.77
223. 118 VERONIKA JIRKOVSKÁ 47:23:00 1989 Kategorie-A EXTRA BRNO 42.66
224. 153 PETR KRIEG 47:48:00 1949 Kategorie-D BMT Brno 42.2
225. 357 PAVLA HORÁČKOVÁ 47:53:00 1977 Kategorie-B AC MORAVSKÁ SLAVIA BRNO 42.11
226. 142 IVANA KOLOUCHOVÁ 48:10:00 1967 Kategorie-C 41.8
227. 6 JAN BARTÁK 48:41:00 1990 Kategorie-A Kobylnice 41.25
228. 394 HANA ROŠKOVÁ 48:45:00 1989 Kategorie-A 41.18
229. 339 IVA ZITOVÁ 48:53:00 1959 Kategorie-C 41.04
230. 50 DAGMAR DVOŘÁČKOVÁ 49:01:00 1950 Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 40.9
231. 263 ROSTISLAV STŘÍBRNÝ 49:28:00 1952 Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 40.44
232. 352 ZUZANA JONÁKOVÁ 49:56:00 1998 Junioři 39.97
233. 11 HANA BAUCHOVÁ 49:58:00 1963 Kategorie-C 39.93
234. 149 TAŤÁNA KRATOCHVÍLOVÁ 50:32:00 1973 Kategorie-B Kupařovice 39.37
235. 397 LENKA SLABÁKOVÁ 50:37:00 1966 Kategorie-C AC MS BRNO 39.29
236. 181 PETR MAREŠ 50:42:00 1983 Kategorie-A 39.21
237. 256 IVANA SOJKOVÁ 51:25:00 1977 Kategorie-B 38.53
238. 302 BARBORA URBANOVÁ 51:43:00 1992 Kategorie-A BrainFAQ 38.24
239. 378 LUKÁŠ BAUDYŠ 52:06:00 1993 Kategorie-A 37.89
240. 71 KVĚTOSLAV HÁNA 54:08:00 1937 Kategorie-E HC Kometa Brno 36.09
241. 86 JOSEF HOLÝ 54:24:00 1941 Kategorie-E AC Moravská Slávia Brno 35.86
242. 334 JAROSLAV ZŮDA 54:54:00 1984 Kategorie-A Brno 35.45
243. 151 KATEŘINA KRAUSOVÁ 54:59:00 1988 Kategorie-A Purple Technology 35.38
244. 318 VERONIKA VYBÍRALOVÁ 56:12:00 1987 Kategorie-A 34.4
245. 258 LADISLAV SPARGEL 56:49:00 1973 Kategorie-B 33.91
246. 45 LIBOR DRAŽAN 59:45:00 1960 Kategorie-C Univerzita obrany 31.76
247. 54 DANA ELLINGEROVÁ 62:02:00 1938 Kategorie-E LRS Vyškov 30.22
248. 159 RADOMÍR KUBÍK 63:59:00 1964 Kategorie-C Triatlon klub Brno 28.99
249. 355 JAROSLAVA KOHOUTKOVÁ 68:33:00 1958 Kategorie-C water & snow ski club 26.4
250. 26 PAVEL CAHEL 71:35:00 1938 Kategorie-E 24.85