Již 25 let 1997 - 2021

18. Obřany, 16.8.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Kategorie Oddíl Body
1. 257 LUKÁŠ SOURAL 29:09:00 1982 Kategorie-A Siemens a VSK UNI BRNO 100
2. 354 TOMÁŠ NAVRÁTIL 29:15:00 1988 Kategorie-A AK Kroměříž 89.66
3. 432 ALEŠ KOCIÁN 29:50:00 1982 Kategorie-A Atletika Rožnov/Sportguides 87.71
4. 238 DANIEL ROŠKO 30:30:00 1982 Kategorie-A 85.57
5. 360 ROSTISLAV PUKL 30:35:00 1982 Kategorie-A VSK UNI BRNO 85.31
6. 422 MARTIN POHANKA 30:41:00 1973 Kategorie-B AC Track & Field Brno 85
7. 244 VÍT RYŠKA 31:13:00 1975 Kategorie-B VSK Univerzita Brno 83.38
8. 96 TOMÁŠ HRDINA 31:17:00 1979 Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 83.18
9. 226 JURAJ PLEKANEC 31:38:00 1974 Kategorie-B 82.15
10. 195 ŠTĚPÁN MRÁČEK 32:20:00 1985 Kategorie-A 80.15
11. 430 JIŘÍ TOMEK 32:20:00 1997 Junioři 80.15
12. 28 PAVEL CZERNÝ 32:26:00 1981 Kategorie-A Never Alone 79.88
13. 230 DAVID POSPÍŠIL 32:28:00 1985 Kategorie-A 79.78
14. 175 VLASTIMIL LYSÁK 32:35:00 1986 Kategorie-A fKlidu sport team 79.46
15. 93 ZDENĚK HRABOVSKÝ 32:48:00 1985 Kategorie-A 78.87
16. 19 RICHARD BRÁZDA 33:03:00 1975 Kategorie-B Český běžecký klub, z.s. 78.2
17. 129 PETR KAZDA 33:11:00 1970 Kategorie-B 77.85
18. 228 TOMÁŠ POHL 33:17:00 1973 Kategorie-B 77.58
19. 182 PAVEL MATOUŠEK 33:17:00 1978 Kategorie-A 77.58
20. 262 TOMÁŠ STRACHOTA 33:18:00 1986 Kategorie-A Opice 77.54
21. 448 FILIP ČECH 33:18:00 1998 Junioři Sportovní gymnázium Ludvíka Danka 77.54
22. 307 JIŘÍ VEMOLA 33:41:00 1977 Kategorie-B Bukovice 76.54
23. 148 RUDY KRAJČA 33:50:00 1965 Kategorie-C VELKÁ BÍTEŠ 76.16
24. 309 MARTIN VINTRLÍK 33:51:00 1977 Kategorie-B Křepice 76.12
25. 427 DAVID CHVASTEK 33:53:00 1979 Kategorie-A Jobs Contact 76.03
26. 281 LADISLAV ŠTEVANKA 33:53:00 1981 Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 76.03
27. 382 MICHAL ŠENKÝŘ 33:59:00 1983 Kategorie-A 75.78
28. 229 VÁCLAV POKORNÝ 34:06:00 1978 Kategorie-A Brno 75.48
29. 454 RADOVAN KYJOVSKÝ 34:08:00 1986 Kategorie-A SLAVKOV 75.4
30. 66 ZDENĚK GOTHARD 34:12:00 1989 Kategorie-A 75.23
31. 272 MARTIN ŠIMUNEK 34:20:00 1966 Kategorie-C 74.9
32. 236 PATRÍCIA PUKLOVÁ 34:21:00 1986 Kategorie-A AC MORAVSKA SLAVIA 74.86
33. 388 MIROSLAV KLÍMA 34:22:00 1975 Kategorie-B BRNO 74.82
34. 57 JIŘÍ FIALA 34:30:00 1984 Kategorie-A Jéčka 74.49
35. 397 MARTIN ŠERÁK 34:34:00 1978 Kategorie-A 74.33
36. 405 DENIS MATOUŠEK 34:35:00 1988 Kategorie-A 74.29
37. 25 MARTIN BULÍN 34:37:00 1985 Kategorie-A Ivančice 74.21
38. 288 ZBYNĚK TKADLČÍK 34:38:00 1974 Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 74.17
39. 370 PETR ŠVIHÁLEK 34:41:00 1988 Kategorie-A 74.05
40. 280 MARTIN ŠTĚPÁNEK 34:43:00 1981 Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 73.97
41. 70 ONDREJ HABARKA 34:43:00 1993 Kategorie-A 73.97
42. 261 KAREL STÖGER 34:44:00 1976 Kategorie-B Masáže Brno Platinium 73.93
43. 141 LADISLAV KOLÁŘ 34:46:00 1986 Kategorie-A 73.84
44. 398 MARTIN MALINA 35:01:00 1985 Kategorie-A Brno 73.25
45. 310 PAVEL VIŠČOR 35:06:00 1974 Kategorie-B 73.05
46. 415 MICHAL HALAJ 35:12:00 1990 Kategorie-A 72.81
47. 356 RICHARD FUKSA 35:12:00 1977 Kategorie-B 72.81
48. 76 MARCEL HAŠPL 35:14:00 1977 Kategorie-B Oddíl 2015 72.73
49. 287 ZDENKO TICHÝ 35:15:00 1982 Kategorie-A Adamov 72.7
50. 416 MAGDA JANKOVÁ 35:19:00 1980 Kategorie-A 72.54
51. 443 PAVEL JIRÍKOVSKÝ 35:20:00 1973 Kategorie-B 72.5
52. 171 ALEŠ LIŠKA 35:21:00 1977 Kategorie-B Universal USU Team 72.46
53. 186 FRANTIŠEK MAZUCH 35:23:00 1990 Kategorie-A Relax Brno 72.38
54. 95 JONAS HRAZDIRA 35:24:00 1999 Junioři 72.34
55. 211 ZUZANA OŽANOVÁ 35:24:00 1991 Kategorie-A 72.34
56. 42 PETR DOKOUPIL 35:24:00 1977 Kategorie-B 72.34
57. 357 MIRKA PEŠÁKOVÁ 35:30:00 1985 Kategorie-A AC Racers/BKB 72.11
58. 386 KAREL HRBÁČEK 35:32:00 1968 Kategorie-B 72.04
59. 107 SEBASTIAN JANDA 35:36:00 1999 Junioři ABND Racing Team 71.88
60. 154 JAROSLAV KROPÁČEK 35:41:00 1970 Kategorie-B 71.69
61. 13 PETR BĚLOHOUBEK 36:03:00 1972 Kategorie-B 70.86
62. 418 JAN PTAŠEK 36:08:00 1991 Kategorie-A fKlidu sport team 70.67
63. 367 PAVEL TEŠNAR 36:09:00 1973 Kategorie-B AC MS BRNO 70.64
64. 407 ROMAN STEJSKAL 36:11:00 1991 Kategorie-A 70.56
65. 119 JAKUB JIŘIKOVSKÝ 36:17:00 1999 Junioři TK OPEN 70.34
66. 193 PAVEL MORAVEC 36:23:00 1980 Kategorie-A Red Hat 70.12
67. 44 MILAN DOLEŽAL 36:25:00 1972 Kategorie-B Horal Šumperk 70.05
68. 351 PETR ONDRUŠEK 36:30:00 1978 Kategorie-A ŽIŽKOVSKÝ TYGŘI 69.86
69. 22 ALEŠ BŘEZINA 36:31:00 1962 Kategorie-C Brno 69.83
70. 337 DUŠAN ALMAN 36:39:00 1967 Kategorie-C Babice 69.54
71. 366 EVGHENII KUNITSKI 36:47:00 1981 Kategorie-A Brno 69.25
72. 458 DAVID KOPEČEK 36:50:00 1991 Kategorie-A 69.14
73. 450 JAN TOMAN 36:50:00 1984 Kategorie-A 69.14
74. 444 JIŘÍ SLOUKA 36:52:00 1983 Kategorie-A 69.07
75. 298 JAKUB URBAN 36:52:00 2000 Junioři 69.07
76. 56 DALIMIL FANFRDLA 36:52:00 1973 Kategorie-B Matyteam 69.07
77. 429 RICHARD PÁVIŠ 36:55:00 1978 Kategorie-A RUN magazine team 68.96
78. 248 JINDŘICH SCHICK 36:58:00 1975 Kategorie-B Jihomoravský kraj 68.85
79. 120 MARTIN JIŘIKOVSKÝ 36:58:00 1973 Kategorie-B TK OPEN 68.85
80. 217 JINDŘICH PERNICA 37:01:00 1979 Kategorie-A 68.75
81. 421 DANIEL DRAGOLOV 37:01:00 1967 Kategorie-C 68.75
82. 140 MARCEL KOLAJA 37:01:00 1980 Kategorie-A Red Hat 68.75
83. 419 JAROSLAV TOMECEK 37:05:00 1975 Kategorie-B BehejBrno.com 68.61
84. 312 ELIŠKA VLACHOVÁ HUTOVÁ 37:09:00 1988 Kategorie-A 68.47
85. 453 PETR BOROVICKA 37:10:00 1979 Kategorie-A 68.43
86. 355 JAKUB SKALICKÝ 37:10:00 1986 Kategorie-A 68.43
87. 361 DOROTA ANDERLOVÁ 37:15:00 1978 Kategorie-A AC MS Brno 68.26
88. 438 MILAN DUREK 37:19:00 1991 Kategorie-A 68.12
89. 53 PETR DYTRT 37:26:00 1976 Kategorie-B Běžci Moravany 67.87
90. 59 MICHAL FIKERA 37:27:00 1974 Kategorie-B Brno 67.84
91. 317 MARTIN VŠIANSKÝ 37:28:00 1986 Kategorie-A SK Meteor Brno 67.8
92. 12 ZBYNĚK BEDNÁŘ 37:36:00 1973 Kategorie-B Tišnov 67.53
93. 10 PETR BAUCH 37:40:00 1987 Kategorie-A 67.39
94. 105 JAN CHARVÁT 37:41:00 1969 Kategorie-B Brno 67.36
95. 332 JAN ZODER 37:44:00 1989 Kategorie-A Brno 67.25
96. 36 JAN DANĚK 37:50:00 1989 Kategorie-A 67.05
97. 240 LADISLAV ROZMAN 37:54:00 1954 Kategorie-D Cyklo Lasl 66.91
98. 434 FILIP VRÁNA 38:03:00 1976 Kategorie-B Turun Urheilluto 66.61
99. 384 PETR BENEŠ 38:03:00 1983 Kategorie-A 66.61
100. 319 PETR VYKYPĚL 38:04:00 1981 Kategorie-A 66.58
101. 173 JIŘÍ LOUCKÝ 38:11:00 1980 Kategorie-A Šebkovice 66.34
102. 363 DANIEL GLADIŠ 38:13:00 1968 Kategorie-B SKG BRNO 66.28
103. 455 MARTIN LEITNER 38:14:00 1993 Kategorie-A 66.24
104. 164 KAMIL KUNZ 38:20:00 1978 Kategorie-A 66.04
105. 358 IVANA MARTINCOVÁ 38:29:00 1963 Kategorie-C AŽD Praha 65.75
106. 223 TOMÁŠ PETŘÍČEK 38:31:00 1982 Kategorie-A Rebelbean runners 65.68
107. 433 MICHAL POSPÍŠIL 38:34:00 1990 Kategorie-A 65.58
108. 328 MARTIN ZEMAN 38:35:00 1979 Kategorie-A NUGGET BROTHERS 65.55
109. 463 JIŘÍ HLADKÝ 38:38:00 1975 Kategorie-B 65.45
110. 381 IVO MIKA 38:42:00 1966 Kategorie-C 65.32
111. 437 JAN HORÁK 38:48:00 1986 Kategorie-A 65.13
112. 404 PETR VELEŠÍK 38:52:00 1975 Kategorie-B SOVA RUN BRNO 65
113. 235 LENKA PŘIKRYLOVÁ 38:52:00 1998 Junioři fKlidu sport team 65
114. 101 RADIM HUPŠIL 38:54:00 1984 Kategorie-A 64.94
115. 273 PETR ŠMÍDEK 38:56:00 1977 Kategorie-B 64.87
116. 369 PIERLUIGI CUCCHIARINI 38:57:00 1958 Kategorie-C ITÁLIE 64.84
117. 387 VERONIKA LOKAJÍCKOVÁ 38:59:00 1986 Kategorie-A 64.78
118. 68 LUKÁŠ GRÉZL 39:03:00 1987 Kategorie-A SK Alpaka Vyškov 64.65
119. 294 ROMAN TUPA 39:05:00 1981 Kategorie-A Řečkovice crew 64.58
120. 251 MARTIN SKYBA 39:06:00 1962 Kategorie-C Fit-Online 64.55
121. 204 MIROSLAV NOSEK 39:07:00 1955 Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 64.52
122. 156 TOMÁŠ KRUML 39:16:00 1966 Kategorie-C 64.24
123. 451 PAVLÍNA MENŠÍKOVÁ 39:17:00 1979 Kategorie-A 64.2
124. 110 MARTIN JANÍK 39:17:00 1981 Kategorie-A SK Meteor Brno 64.2
125. 411 MARTINA MORÁVKOVÁ 39:18:00 1981 Kategorie-A 64.17
126. 184 MARTINA MATULOVÁ 39:19:00 1972 Kategorie-B 64.14
127. 200 MONIKA NEPUSTILOVÁ 39:31:00 1981 Kategorie-A 63.77
128. 30 LADISLAV ČECH 39:34:00 1973 Kategorie-B Mokrá 63.67
129. 47 ROBERT DULÍK 39:39:00 1978 Kategorie-A 63.52
130. 304 ONDŘEJ VACULA 39:39:00 1981 Kategorie-A AC Lelek 63.52
131. 436 PATRIK KUGLER 39:40:00 1992 Kategorie-A fKlidu sport team 63.49
132. 162 PAVEL KUČÍNSKÝ 39:42:00 1959 Kategorie-C BRNO 63.43
133. 243 JAN RYŠAVÝ 39:49:00 1980 Kategorie-A 63.21
134. 275 VÍT ŠPÉRA 39:50:00 1983 Kategorie-A Sklepy Špéra 63.18
135. 183 JAROSLAV MATULA 39:52:00 1970 Kategorie-B 63.12
136. 371 KAREL KVASNICKA 39:54:00 2001 Junioři 63.06
137. 322 MIROSLAV ZAHRADNÍK 39:57:00 1972 Kategorie-B 62.97
138. 260 LUKÁŠ SRNEC 39:58:00 1990 Kategorie-A 62.94
139. 85 VLASTIMIL HOLER 40:01:00 1981 Kategorie-A Kensei Dojo Brno 62.84
140. 43 MARKÉTA DOKOUPILOVÁ 40:04:00 1977 Kategorie-B 62.75
141. 157 FILIP KŘIVÁNEK 40:06:00 1991 Kategorie-A Nejsem členem žádného oddílu 62.69
142. 72 ALBÍN HANÁK 40:12:00 1951 Kategorie-D AC Moravská Slavia 62.51
143. 359 MIROSLAV HŘÍBAL 40:21:00 1956 Kategorie-D 62.24
144. 194 ERIK MOSTER 40:26:00 1982 Kategorie-A EE TEAM 62.09
145. 406 JOSEF BITTNER 40:28:00 1970 Kategorie-B 62.03
146. 462 MAREK AUDES 40:30:00 1988 Kategorie-A 61.98
147. 452 ONDŘEJ LEITNER 40:35:00 1971 Kategorie-B 61.83
148. 138 JAROMÍR KOHOUTEK 40:37:00 1955 Kategorie-D water & snow ski club 61.77
149. 352 MICHAL DRÁBEK 40:42:00 1986 Kategorie-A 61.62
150. 181 PETR MAREŠ 40:44:00 1983 Kategorie-A 61.56
151. 190 MILOŠ MINAŘÍK 40:45:00 1985 Kategorie-A 61.53
152. 231 MICHAL PROUZA 40:50:00 1986 Kategorie-A 61.39
153. 166 SIMONA KVOCHOVÁ 40:52:00 1975 Kategorie-B 61.33
154. 124 PETR JUNEK 40:54:00 1975 Kategorie-B Beer Team 61.27
155. 306 ONDREJ VÉGH 40:55:00 1966 Kategorie-C Újezd u Brna 61.24
156. 205 LUCIE NOVOTNÁ 40:59:00 1975 Kategorie-B Veverské Knínice 61.13
157. 457 DAVID DVOŘÁK 41:08:00 1976 Kategorie-B 60.87
158. 225 MAREK PIVODA 41:09:00 1987 Kategorie-A jsb 60.84
159. 420 KAREL PAUSCHEK 41:12:00 1985 Kategorie-A 60.75
160. 424 MILAN NEVĚČNÝ 41:12:00 1976 Kategorie-B Brno - Lesná 60.75
161. 402 JAN PIVEC 41:21:00 1981 Kategorie-A Oddíl Hal 3000 60.5
162. 252 RICHARD SLÁMA 41:23:00 1962 Kategorie-C PBV MTB Team Brno 60.44
163. 191 ROSTISLAV MITRENGA 41:26:00 1970 Kategorie-B Líšeň běh 60.35
164. 24 ŠÁRKA BUCHTOVÁ 41:29:00 1975 Kategorie-B 60.27
165. 241 ROSTISLAV RŮŽIČKA 41:30:00 1973 Kategorie-B 60.24
166. 410 TOMÁŠ TVARUŽKA 41:30:00 1972 Kategorie-B 60.24
167. 417 ADÉLA ŠIANSKÁ 41:40:00 1991 Kategorie-A fKlidu sport team 59.96
168. 17 PETR BOŘIL 42:00:00 1986 Kategorie-A 59.4
169. 364 LUKÁŠ BÁR 42:01:00 1974 Kategorie-B Esko Brno 59.38
170. 29 MARTIN ČADEK 42:06:00 1957 Kategorie-D 59.24
171. 237 LUBOŠ REZNER 42:32:00 1965 Kategorie-C 58.53
172. 271 MATĚJ ŠIMEK 42:32:00 1981 Kategorie-A BKČS 58.53
173. 20 JIŘÍ BRTNÍK 42:41:00 1952 Kategorie-D Orel Obřany 58.29
174. 165 JAKUB KURA 42:51:00 1991 Kategorie-A eWRC.cz 58.03
175. 188 MARTINA MÍČKOVÁ 42:51:00 1985 Kategorie-A Česká republika 58.03
176. 163 JOSEF KUNC 42:55:00 1960 Kategorie-C Orel Vyškov 57.92
177. 379 MARTIN MACHÁČEK 43:00:00 1955 Kategorie-D 57.79
178. 385 PETR BEČIČKA 43:01:00 1960 Kategorie-C 57.76
179. 221 LUKÁŠ PETR 43:09:00 1980 Kategorie-A 57.56
180. 408 TOMÁŠ HUDEČEK 43:17:00 1979 Kategorie-A 57.35
181. 206 ONDŘEJ NOVOTNÝ 43:21:00 1973 Kategorie-B Oddíl 2015 57.24
182. 18 DANIEL BOSÁK 43:24:00 1978 Kategorie-A Olgoj Chorchoj 57.17
183. 169 DAVID LENHART 43:24:00 1979 Kategorie-A BRNO 57.17
184. 39 PŘEMYSL DIVÁCKÝ 43:24:00 1949 Kategorie-D Moravská Slavia 57.17
185. 82 MAREK HLADNÝ 43:27:00 1972 Kategorie-B 57.09
186. 409 ADAM TOMEŠ 43:28:00 1993 Kategorie-A 57.06
187. 393 MICHAL GISTR 43:30:00 1970 Kategorie-B 57.01
188. 414 PAVEL TOMEK 43:33:00 1980 Kategorie-A BRNO 56.93
189. 440 BŘETISLAV CVAN 43:36:00 1958 Kategorie-C 56.86
190. 400 JIŘÍ SLAVÍK 43:41:00 1954 Kategorie-D Hustopeče 56.73
191. 377 KATERINA NOVOTNÁ 43:44:00 1986 Kategorie-A 56.65
192. 413 VIKTOR KREJCÍR 43:49:00 1990 Kategorie-A 56.53
193. 435 IVANA PODMANICKÁ 43:50:00 1983 Kategorie-A 56.5
194. 179 LUKÁŠ MALÍK 43:57:00 1984 Kategorie-A 56.33
195. 373 PAVEL CIBULKA 44:05:00 1964 Kategorie-C 56.12
196. 376 MICHAL HAMÁČEK 44:06:00 1985 Kategorie-A Oddíl 2015 56.1
197. 7 HELENA BARTÁKOVÁ 44:14:00 1986 Kategorie-A Vítovice 55.9
198. 176 LUCIE MÁDROVÁ 44:17:00 1975 Kategorie-B Track&Field Brno 55.83
199. 174 ERIK LUKÁČ 44:22:00 1983 Kategorie-A Berg heil! 55.7
200. 392 ZDENĚK VIŠŇA 44:23:00 1969 Kategorie-B GIVI SERVIS 55.68
201. 441 MARCELA KADLECOVÁ 44:28:00 1991 Kategorie-A 55.55
202. 375 JAN CERMÁK 44:37:00 1986 Kategorie-A 55.33
203. 126 RADIM KAPAVÍK 44:41:00 1985 Kategorie-A 55.24
204. 394 LJUBA DUŠILOVÁ 44:45:00 1969 Kategorie-B 55.14
205. 383 ZDENEK PETŘEK 44:54:00 1958 Kategorie-C Sokol Bohuňovice 54.92
206. 426 SILVIE DUDOVÁ 45:19:00 1979 Kategorie-A 54.33
207. 283 ROMAN ŠVÁBENSKÝ 45:21:00 1970 Kategorie-B 54.28
208. 442 DAVID JÁNSKÝ 45:22:00 1978 Kategorie-A Brno 54.25
209. 333 MARTIN ZŘÍDKAVESELÝ 45:24:00 1974 Kategorie-B 54.21
210. 46 LUKÁŠ DUBŠÍK 45:31:00 1992 Kategorie-A Universal USU Team 54.04
211. 210 PAVEL OTOUPALÍK 45:40:00 1955 Kategorie-D Brno 53.83
212. 303 KAREL USTOHAL 45:42:00 1977 Kategorie-B ZelenE Rosice 53.79
213. 21 MIROSLAV BŘEZA 45:46:00 1959 Kategorie-C Brno 53.69
214. 239 MICHAL ROUBÍČEK 45:51:00 1959 Kategorie-C Rohlenka 53.58
215. 259 JAN SPONAR 45:53:00 1950 Kategorie-D 53.53
216. 118 VERONIKA JIRKOVSKÁ 45:57:00 1989 Kategorie-A EXTRA BRNO 53.44
217. 431 RADIM MICHÁLEK 46:09:00 1978 Kategorie-A 53.16
218. 395 ZDENKA DOLEŽALOVÁ 46:19:00 1967 Kategorie-C 52.94
219. 365 PAVEL FREITINGER 46:20:00 1964 Kategorie-C 52.91
220. 300 RADEK URBÁNEK 46:20:00 1999 Junioři BěhejBrno.com 52.91
221. 449 DENISA CIESEROVÁ 46:37:00 1989 Kategorie-A Slavkov u Brna 52.53
222. 125 JIŘINA COUFALOVÁ 46:46:00 1978 Kategorie-A 52.33
223. 297 DALIBOR UHLÍŘ 47:11:00 1980 Kategorie-A ATT Brno 51.78
224. 389 OTO FIALA 47:15:00 1956 Kategorie-D 51.69
225. 75 PAVEL HAŠKA 47:18:00 1983 Kategorie-A Oddíl 2015 51.63
226. 197 MARKÉTA MRŮZKOVÁ 47:22:00 1997 Junioři AC Moravská Slavie 51.54
227. 38 ROMAN DANĚK 47:26:00 1981 Kategorie-A hubnu40kilo 51.45
228. 296 VERONIKA UBROVÁ 47:33:00 1978 Kategorie-A Fitness centrum Body Care 51.3
229. 146 VLADIMÍR KOUDELÁK 47:36:00 1980 Kategorie-A 51.24
230. 456 JAN DOHNAL 47:36:00 1977 Kategorie-B 51.24
231. 401 VENDULA DOSTÁLOVÁ 47:59:00 1981 Kategorie-A BRNO 50.75
232. 321 MARIE ZAGOROVÁ 48:04:00 1987 Kategorie-A 50.64
233. 216 BLANKA PELIKÁNOVÁ 48:08:00 1989 Kategorie-A 50.56
234. 460 TOMÁŠ GERŠL 48:18:00 1968 Kategorie-B 50.35
235. 128 HANA KAŠOVÁ 48:48:00 1954 Kategorie-D Barnex sport Brno 49.73
236. 368 VILÉM AUTRATA 48:50:00 1986 Kategorie-A 49.69
237. 423 KAROLÍNA KOTARSKÁ 48:51:00 1985 Kategorie-A 49.67
238. 267 KAREL SVOBODA 49:00:00 1945 Kategorie-E AC Moravská Slavia Brno 49.49
239. 142 IVANA KOLOUCHOVÁ 49:01:00 1967 Kategorie-C 49.47
240. 153 PETR KRIEG 49:03:00 1949 Kategorie-D BMT Brno 49.43
241. 149 TAŤÁNA KRATOCHVÍLOVÁ 49:05:00 1973 Kategorie-B Kupařovice 49.39
242. 207 PETRA NYČOVÁ 49:27:00 1979 Kategorie-A 48.95
243. 378 ADAM RUŽICKA 49:28:00 1993 Kategorie-A 48.93
244. 372 JAROSLAV PEPRLA 49:34:00 1949 Kategorie-D 48.81
245. 459 HANA GERŠLOVÁ 49:39:00 1968 Kategorie-B 48.71
246. 50 DAGMAR DVOŘÁČKOVÁ 49:43:00 1950 Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 48.63
247. 446 PETR UHMANN 49:43:00 1951 Kategorie-D Tesla 48.63
248. 339 IVA ZITOVÁ 50:21:00 1959 Kategorie-C 47.89
249. 11 HANA BAUCHOVÁ 50:21:00 1963 Kategorie-C 47.89
250. 233 MIROSLAV PŘIKRYL 50:23:00 1970 Kategorie-B fKlidu sport team 47.86
251. 425 LUBICA ŠOŠOVICKOVÁ 50:24:00 1992 Kategorie-A 47.84
252. 6 JAN BARTÁK 50:29:00 1990 Kategorie-A Kobylnice 47.74
253. 353 PETR KUČÍNSKÝ 50:51:00 1959 Kategorie-C 47.33
254. 390 LIBUŠE SCHILBERGER 51:13:00 1966 Kategorie-C 46.92
255. 115 MARTINA JEŽOVÁ 51:17:00 1975 Kategorie-B 46.84
256. 380 IRENA SOBOTKOVA 51:35:00 1980 Kategorie-A 46.51
257. 399 RADIM DOBROVODSKÝ 51:36:00 1966 Kategorie-C 46.49
258. 428 MAREK VOREL 51:49:00 1977 Kategorie-B 46.26
259. 86 JOSEF HOLÝ 51:57:00 1941 Kategorie-E AC Moravská Slávia Brno 46.11
260. 334 JAROSLAV ZŮDA 52:04:00 1984 Kategorie-A Brno 45.99
261. 439 LENKA KUBÁŇOVÁ 53:52:00 1983 Kategorie-A 44.12
262. 31 MONIKA ČERNÁ 53:54:00 1987 Kategorie-A 44.08
263. 318 VERONIKA VYBÍRALOVÁ 53:59:00 1987 Kategorie-A 44
264. 396 RADOMÍR DOLEŽAL 55:00:00 1966 Kategorie-C 43
265. 192 HYNEK MLČOUŠEK 56:09:00 1977 Kategorie-B 41.91
266. 447 EVA KLIMÁNKOVÁ 56:11:00 1973 Kategorie-B 41.88
267. 78 ŠTĚPÁN HAVLÍČEK 56:15:00 1983 Kategorie-A 41.82
268. 62 KAREL FUKSA 56:18:00 1946 Kategorie-E AC Moravská Slávia 41.78
269. 71 KVĚTOSLAV HÁNA 56:38:00 1937 Kategorie-E HC Kometa Brno 41.47
270. 445 LUKÁŠ BAUDYŠ 57:00:00 1993 Kategorie-A 41.14
271. 391 MIRKA ZDRAŽILOVÁ 57:04:00 1972 Kategorie-B 41.08
272. 133 MARIE KOCIÁNOVÁ 57:36:00 1946 Kategorie-E 40.61
273. 461 PETR VLACH 59:11:00 1983 Kategorie-A 39.25
274. 40 ADRIANA DLOUHÁ 59:15:00 1975 Kategorie-B SK Druhý dech 39.2
275. 374 SVATOPLUK SEDLÁČEK 59:59:00 1957 Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 38.6
276. 159 RADOMÍR KUBÍK 60:37:00 1964 Kategorie-C Triatlon klub Brno 38.09
277. 54 DANA ELLINGEROVÁ 62:28:00 1938 Kategorie-E LRS Vyškov 36.66
278. 117 VĚRA JIRÁSKOVÁ 63:04:00 1955 Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 36.22
279. 412 PETR STEINER 64:20:00 1948 Kategorie-D Brno 35.31
280. 362 JAROSLAVA KOHOUTKOVÁ 70:04:00 1958 Kategorie-C water & snow ski club 31.6
281. 97 MILAN HRUBÝ 70:17:00 1938 Kategorie-E Blansko 31.47
282. 26 PAVEL CAHEL 80:49:00 1938 Kategorie-E 26.07