Již 25 let 1997 - 2021

20. Atletický stadión Pod Palackého vrchem, 5km - atletický ovál, 30.8.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Kategorie Oddíl Body
1. 34 JIŘÍ ČÍPA 15:19:00 1985 Kategorie-A BehejBrno.com – Salming 100
2. 257 LUKÁŠ SOURAL 15:46:00 1982 Kategorie-A Siemens a VSK UNI BRNO 87.15
3. 175 VLASTIMIL LYSÁK 16:35:00 1986 Kategorie-A fKlidu sport team 82.36
4. 440 JAN ŠVEJNOHA 16:49:00 2001 Junioři 81.08
5. 428 PETR BUČEK 16:59:00 1994 Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 80.19
6. 96 TOMÁŠ HRDINA 17:06:00 1979 Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 79.57
7. 238 DANIEL ROŠKO 17:08:00 1982 Kategorie-A 79.4
8. 439 MARTIN ZAJÍC 17:31:00 2000 Junioři VSK UNI Brno 77.44
9. 226 JURAJ PLEKANEC 17:32:00 1974 Kategorie-B 77.36
10. 198 RUDOLF MÜLLER 17:36:00 1976 Kategorie-B 77.03
11. 462 DANIEL RUBIČ 17:37:00 1985 Kategorie-A 76.94
12. 195 ŠTĚPÁN MRÁČEK 17:43:00 1985 Kategorie-A 76.45
13. 352 KAREL FUČÍK 17:45:00 1972 Kategorie-B 76.29
14. 28 PAVEL CZERNÝ 17:50:00 1981 Kategorie-A Never Alone 75.89
15. 422 VLASTIMIL CHADIM 17:54:00 1976 Kategorie-B 75.57
16. 307 JIŘÍ VEMOLA 17:57:00 1977 Kategorie-B Bukovice 75.33
17. 309 MARTIN VINTRLÍK 17:58:00 1977 Kategorie-B Křepice 75.25
18. 450 DOMINIK CHLUPÁC 18:00:00 1993 Kategorie-A 75.09
19. 459 TEREZA DURDIAKOVÁ 18:01:00 1991 Kategorie-A 75.01
20. 228 TOMÁŠ POHL 18:03:00 1973 Kategorie-B 74.86
21. 360 ALEŠ JELÍNEK 18:03:00 1967 Kategorie-C 74.86
22. 148 RUDY KRAJČA 18:10:00 1965 Kategorie-C VELKÁ BÍTEŠ 74.31
23. 276 JAKUB ŠPIRK 18:11:00 1983 Kategorie-A VELUX team 74.23
24. 182 PAVEL MATOUŠEK 18:12:00 1978 Kategorie-A 74.16
25. 454 JIŘÍ KOZUBÍK 18:12:00 1988 Kategorie-A 74.16
26. 281 LADISLAV ŠTEVANKA 18:15:00 1981 Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 73.93
27. 5 PETR BALCAR 18:17:00 1985 Kategorie-A KB Střelka Brno 73.77
28. 465 DAVID VOSTREJŽ 18:19:00 1998 Junioři 73.62
29. 455 JIŘÍ HUŤKA 18:22:00 1991 Kategorie-A BRNO 73.39
30. 89 TOMÁŠ HORT 18:22:00 1992 Kategorie-A 73.39
31. 234 ROMAN PŘIKRYL 18:25:00 1988 Kategorie-A 73.17
32. 19 RICHARD BRÁZDA 18:26:00 1975 Kategorie-B Český běžecký klub, z.s. 73.09
33. 379 JAN DUFEK 18:27:00 1973 Kategorie-B 73.02
34. 3 PAVEL BACHRATÝ 18:28:00 1965 Kategorie-C 72.94
35. 66 ZDENĚK GOTHARD 18:29:00 1989 Kategorie-A 72.87
36. 288 ZBYNĚK TKADLČÍK 18:29:00 1974 Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 72.87
37. 229 VÁCLAV POKORNÝ 18:33:00 1978 Kategorie-A Brno 72.57
38. 456 DAVID CHVASTEK 18:45:00 1979 Kategorie-A Jobs Contact 71.69
39. 446 TEREZA JAGOŠOVÁ 18:46:00 1993 Kategorie-A 71.62
40. 274 JAKUB ŠPÉRA 18:49:00 1996 Kategorie-A 71.4
41. 221 LUKÁŠ PETR 18:51:00 1980 Kategorie-A 71.26
42. 25 MARTIN BULÍN 18:53:00 1985 Kategorie-A Ivančice 71.11
43. 272 MARTIN ŠIMUNEK 18:53:00 1966 Kategorie-C 71.11
44. 141 LADISLAV KOLÁŘ 19:00:00 1986 Kategorie-A 70.61
45. 325 MICHAL ZEDNÍČEK 19:06:00 1987 Kategorie-A (R)unisáci 70.19
46. 80 DALIBOR HEJNA 19:08:00 1982 Kategorie-A 70.05
47. 57 JIŘÍ FIALA 19:08:00 1984 Kategorie-A Jéčka 70.05
48. 145 PETR KOPEČEK 19:08:00 1996 Kategorie-A 70.05
49. 157 FILIP KŘIVÁNEK 19:10:00 1991 Kategorie-A Nejsem členem žádného oddílu 69.91
50. 390 DAGMAR KYNČLOVÁ 19:13:00 1972 Kategorie-B SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 69.71
51. 310 PAVEL VIŠČOR 19:14:00 1974 Kategorie-B 69.64
52. 353 LUKÁŠ SLÁMA 19:15:00 1984 Kategorie-A 69.57
53. 411 JAKUB JOHANÍK 19:15:00 1982 Kategorie-A 69.57
54. 70 ONDREJ HABARKA 19:16:00 1993 Kategorie-A 69.5
55. 76 MARCEL HAŠPL 19:17:00 1977 Kategorie-B Oddíl 2015 69.43
56. 107 SEBASTIAN JANDA 19:19:00 1999 Junioři ABND Racing Team 69.29
57. 123 JAKUB JONÁŠ 19:21:00 1994 Kategorie-A 69.16
58. 461 MAGDA JANKOVÁ 19:22:00 1980 Kategorie-A 69.09
59. 106 TOMÁŠ CHLUP 19:22:00 1988 Kategorie-A 69.09
60. 44 MILAN DOLEŽAL 19:27:00 1972 Kategorie-B Horal Šumperk 68.75
61. 337 DUŠAN ALMAN 19:30:00 1967 Kategorie-C Babice 68.55
62. 298 JAKUB URBAN 19:34:00 2000 Junioři 68.28
63. 434 RADEK PETR 19:36:00 1985 Kategorie-A Králíky 68.15
64. 154 JAROSLAV KROPÁČEK 19:36:00 1970 Kategorie-B 68.15
65. 458 MARTIN MALINA 19:38:00 1985 Kategorie-A Brno 68.01
66. 457 KAREL HRBÁČEK 19:38:00 1968 Kategorie-B 68.01
67. 22 ALEŠ BŘEZINA 19:43:00 1962 Kategorie-C Brno 67.68
68. 400 MICHAL HALAJ 19:43:00 1990 Kategorie-A 67.68
69. 287 ZDENKO TICHÝ 19:45:00 1982 Kategorie-A Adamov 67.55
70. 270 JAN ŠEDÝ 19:46:00 1992 Kategorie-A 67.49
71. 42 PETR DOKOUPIL 19:46:00 1977 Kategorie-B 67.49
72. 464 JAN PTAŠEK 19:47:00 1991 Kategorie-A fKlidu sport team 67.42
73. 374 MIRKA PEŠÁKOVÁ 19:49:00 1985 Kategorie-A AC Racers/BKB 67.29
74. 171 ALEŠ LIŠKA 19:49:00 1977 Kategorie-B Universal USU Team 67.29
75. 332 JAN ZODER 19:52:00 1989 Kategorie-A Brno 67.1
76. 186 FRANTIŠEK MAZUCH 19:52:00 1990 Kategorie-A Relax Brno 67.1
77. 429 JINDŘICH MARTINEC 19:54:00 1961 Kategorie-C Sokol Radostice 66.97
78. 193 PAVEL MORAVEC 19:55:00 1980 Kategorie-A Red Hat 66.9
79. 317 MARTIN VŠIANSKÝ 19:57:00 1986 Kategorie-A SK Meteor Brno 66.78
80. 211 ZUZANA OŽANOVÁ 19:59:00 1991 Kategorie-A 66.65
81. 351 IVAN JANUŠKA 20:02:00 1958 Kategorie-C 66.46
82. 120 MARTIN JIŘIKOVSKÝ 20:06:00 1973 Kategorie-B TK OPEN 66.2
83. 314 TOMÁŠ VOJTÍŠEK 20:09:00 1973 Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 66.01
84. 410 JAN HAVELKA 20:11:00 1994 Kategorie-A 65.89
85. 248 JINDŘICH SCHICK 20:13:00 1975 Kategorie-B Jihomoravský kraj 65.76
86. 445 JINDRICH VAREJKA 20:17:00 1990 Kategorie-A 65.51
87. 405 MARTIN ODEHNAL 20:19:00 1982 Kategorie-A LS BRNO 65.39
88. 77 IVO HAVELKA 20:21:00 1967 Kategorie-C 65.27
89. 56 DALIMIL FANFRDLA 20:21:00 1973 Kategorie-B Matyteam 65.27
90. 460 JARMIL VEPREK 20:23:00 1988 Kategorie-A 65.14
91. 387 EVGHENII KUNITSKI 20:25:00 1981 Kategorie-A Brno 65.02
92. 381 PAVEL JUŘICA 20:26:00 1979 Kategorie-A 64.96
93. 392 DAVID KNOTEK 20:29:00 1982 Kategorie-A 64.78
94. 13 PETR BĚLOHOUBEK 20:30:00 1972 Kategorie-B 64.72
95. 48 PETER ĎURIAČ 20:40:00 1990 Kategorie-A TJ Jedľové Kostoľany 64.11
96. 361 JAKUB SKALICKÝ 20:41:00 1986 Kategorie-A 64.05
97. 312 ELIŠKA VLACHOVÁ HUTOVÁ 20:41:00 1988 Kategorie-A 64.05
98. 447 JIŘÍ SLOUKA 20:44:00 1983 Kategorie-A 63.87
99. 53 PETR DYTRT 20:44:00 1976 Kategorie-B Běžci Moravany 63.87
100. 140 MARCEL KOLAJA 20:47:00 1980 Kategorie-A Red Hat 63.7
101. 396 PAVLA PAŘÍKOVÁ 20:48:00 1986 Kategorie-A Meteor Brno 63.64
102. 240 LADISLAV ROZMAN 20:49:00 1954 Kategorie-D Cyklo Lasl 63.58
103. 49 OTAKAR DUŠEK 20:49:00 1990 Kategorie-A 63.58
104. 297 DALIBOR UHLÍŘ 20:51:00 1980 Kategorie-A ATT Brno 63.46
105. 105 JAN CHARVÁT 20:51:00 1969 Kategorie-B Brno 63.46
106. 61 ONDŘEJ FRIDRICH 20:56:00 1977 Kategorie-B 63.17
107. 174 ERIK LUKÁČ 20:57:00 1983 Kategorie-A Berg heil! 63.11
108. 432 PAVEL ADÁMEK 20:58:00 1990 Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 63.05
109. 290 LENKA TOPINKOVÁ 20:59:00 1976 Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 62.99
110. 275 VÍT ŠPÉRA 21:00:00 1983 Kategorie-A Sklepy Špéra 62.94
111. 212 TOMÁŠ PARMA 21:05:00 1970 Kategorie-B RunGo.cz 62.65
112. 393 PATRIK KUGLER 21:10:00 1992 Kategorie-A fKlidu sport team 62.36
113. 404 IVO MIKA 21:13:00 1966 Kategorie-C 62.19
114. 199 JIŘÍ NEORAL 21:14:00 1984 Kategorie-A 62.14
115. 55 SVATOPLUK SEDLÁČEK 21:15:00 1957 Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 62.08
116. 355 LUKÁŠ MAŇÁSEK 21:17:00 1980 Kategorie-A Brno 61.97
117. 82 MAREK HLADNÝ 21:19:00 1972 Kategorie-B 61.85
118. 421 JAN PIVEC 21:19:00 1981 Kategorie-A Oddíl Hal 3000 61.85
119. 463 LENKA POLACHOVÁ 21:21:00 1986 Kategorie-A 61.74
120. 438 PAVLÍNA MENŠÍKOVÁ 21:26:00 1979 Kategorie-A 61.46
121. 235 LENKA PŘIKRYLOVÁ 21:27:00 1998 Junioři fKlidu sport team 61.41
122. 442 MAREK AUDES 21:28:00 1988 Kategorie-A 61.35
123. 423 JIŘÍ POZLER 21:30:00 1983 Kategorie-A 61.24
124. 47 ROBERT DULÍK 21:33:00 1978 Kategorie-A 61.08
125. 59 MICHAL FIKERA 21:33:00 1974 Kategorie-B Brno 61.08
126. 294 ROMAN TUPA 21:35:00 1981 Kategorie-A Řečkovice crew 60.97
127. 110 MARTIN JANÍK 21:35:00 1981 Kategorie-A SK Meteor Brno 60.97
128. 12 ZBYNĚK BEDNÁŘ 21:36:00 1973 Kategorie-B Tišnov 60.91
129. 189 PAVEL MIKITA 21:38:00 1952 Kategorie-D SEVER BRNO 60.8
130. 384 PAVLA NOVÁKOVÁ 21:39:00 1981 Kategorie-A 60.75
131. 183 JAROSLAV MATULA 21:41:00 1970 Kategorie-B 60.64
132. 452 PETR VELEŠÍK 21:44:00 1975 Kategorie-B SOVA RUN BRNO 60.48
133. 184 MARTINA MATULOVÁ 21:49:00 1972 Kategorie-B 60.21
134. 111 TOMÁŠ JANKŮ 21:49:00 1985 Kategorie-A MZK 60.21
135. 156 TOMÁŠ KRUML 21:51:00 1966 Kategorie-C 60.1
136. 372 MARTINA MORÁVKOVÁ 21:53:00 1981 Kategorie-A 59.99
137. 196 ALEXANDER MRŮZEK 21:56:00 1965 Kategorie-C Univerzita Brno plavání 59.83
138. 204 MIROSLAV NOSEK 21:56:00 1955 Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 59.83
139. 181 PETR MAREŠ 21:58:00 1983 Kategorie-A 59.73
140. 173 JIŘÍ LOUCKÝ 22:00:00 1980 Kategorie-A Šebkovice 59.62
141. 102 BRONISLAV HÝBL 22:01:00 1961 Kategorie-C Spiridon Rozdrojovice 59.57
142. 359 MICHAL DRÁBEK 22:03:00 1986 Kategorie-A 59.46
143. 273 PETR ŠMÍDEK 22:05:00 1977 Kategorie-B 59.36
144. 435 HANA FUČÍKOVÁ 22:06:00 1977 Kategorie-B 59.31
145. 394 MIROSLAV HŘÍBAL 22:07:00 1956 Kategorie-D 59.25
146. 425 EVA KLIMÁNKOVÁ 22:09:00 1973 Kategorie-B 59.15
147. 72 ALBÍN HANÁK 22:09:00 1951 Kategorie-D AC Moravská Slavia 59.15
148. 306 ONDREJ VÉGH 22:10:00 1966 Kategorie-C Újezd u Brna 59.1
149. 443 JAN TEČL 22:15:00 1958 Kategorie-C Troubsko 58.84
150. 357 IVANA MARTINCOVÁ 22:15:00 1963 Kategorie-C AŽD Praha 58.84
151. 165 JAKUB KURA 22:19:00 1991 Kategorie-A eWRC.cz 58.63
152. 84 PETR HOLCNER 22:20:00 1977 Kategorie-B Blansko 58.58
153. 85 VLASTIMIL HOLER 22:20:00 1981 Kategorie-A Kensei Dojo Brno 58.58
154. 395 HENRICH GLASER OPITZ 22:23:00 1990 Kategorie-A 58.43
155. 168 PETR LAŠTŮVKA 22:25:00 1981 Kategorie-A 58.33
156. 370 JIŘÍ SLÁMA 22:26:00 1960 Kategorie-C 58.28
157. 362 LUCIE KOLKOVÁ 22:28:00 1982 Kategorie-A BRNO 58.18
158. 225 MAREK PIVODA 22:36:00 1987 Kategorie-A jsb 57.77
159. 449 DAVID DVOŘÁK 22:37:00 1976 Kategorie-B 57.72
160. 231 MICHAL PROUZA 22:38:00 1986 Kategorie-A 57.67
161. 20 JIŘÍ BRTNÍK 22:39:00 1952 Kategorie-D Orel Obřany 57.62
162. 448 TOMÁŠ POKLUDA 22:40:00 1970 Kategorie-B BRNO 57.57
163. 166 SIMONA KVOCHOVÁ 22:42:00 1975 Kategorie-B 57.47
164. 367 JAN ŠTĚPÁNEK 22:42:00 1975 Kategorie-B 57.47
165. 366 PETR BURIAN 22:44:00 1991 Kategorie-A 57.38
166. 33 MARTIN ČERVINKA 22:46:00 1983 Kategorie-A 57.28
167. 38 ROMAN DANĚK 22:47:00 1981 Kategorie-A hubnu40kilo 57.23
168. 371 PAVEL CIBULKA 22:50:00 1964 Kategorie-C 57.08
169. 300 RADEK URBÁNEK 22:55:00 1999 Junioři BěhejBrno.com 56.84
170. 453 JIŘÍ SLAVÍK 22:58:00 1954 Kategorie-D Hustopeče 56.69
171. 241 ROSTISLAV RŮŽIČKA 22:58:00 1973 Kategorie-B 56.69
172. 124 PETR JUNEK 22:58:00 1975 Kategorie-B Beer Team 56.69
173. 162 PAVEL KUČÍNSKÝ 22:58:00 1959 Kategorie-C BRNO 56.69
174. 407 EVA ZEMÁNKOVÁ 22:59:00 1991 Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 56.64
175. 260 LUKÁŠ SRNEC 23:04:00 1990 Kategorie-A 56.4
176. 252 RICHARD SLÁMA 23:06:00 1962 Kategorie-C PBV MTB Team Brno 56.31
177. 78 ŠTĚPÁN HAVLÍČEK 23:06:00 1983 Kategorie-A 56.31
178. 382 TOMÁŠ TVARUŽKA 23:07:00 1972 Kategorie-B 56.26
179. 167 MARTINA LÁNÍČKOVÁ 23:07:00 1964 Kategorie-C 56.26
180. 29 MARTIN ČADEK 23:12:00 1957 Kategorie-D 56.02
181. 412 ZDENĚK VIŠŇA 23:13:00 1969 Kategorie-B GIVI SERVIS 55.97
182. 397 LUKÁŠ BÁR 23:13:00 1974 Kategorie-B Esko Brno 55.97
183. 237 LUBOŠ REZNER 23:16:00 1965 Kategorie-C 55.83
184. 138 JAROMÍR KOHOUTEK 23:19:00 1955 Kategorie-D water & snow ski club 55.69
185. 391 OTA VLASÁK 23:19:00 1968 Kategorie-B 55.69
186. 126 RADIM KAPAVÍK 23:19:00 1985 Kategorie-A 55.69
187. 169 DAVID LENHART 23:21:00 1979 Kategorie-A BRNO 55.6
188. 380 PETR BEČIČKA 23:23:00 1960 Kategorie-C 55.5
189. 385 ADÉLA ŠIANSKÁ 23:24:00 1991 Kategorie-A fKlidu sport team 55.46
190. 24 ŠÁRKA BUCHTOVÁ 23:25:00 1975 Kategorie-B 55.41
191. 206 ONDŘEJ NOVOTNÝ 23:29:00 1973 Kategorie-B Oddíl 2015 55.22
192. 179 LUKÁŠ MALÍK 23:29:00 1984 Kategorie-A 55.22
193. 172 ANTONÍN LORENC 23:35:00 1964 Kategorie-C 54.95
194. 75 PAVEL HAŠKA 23:36:00 1983 Kategorie-A Oddíl 2015 54.9
195. 358 BARBORA VEMOLOVÁ 23:39:00 1977 Kategorie-B 54.76
196. 35 ĽUBOŠ ČUS 23:40:00 1974 Kategorie-B SAP 54.72
197. 373 KATERINA NOVOTNÁ 23:41:00 1986 Kategorie-A 54.67
198. 430 OLDŘICH BLATNÝ 23:43:00 1982 Kategorie-A 54.58
199. 79 PAVEL HAVLÍK 23:46:00 1983 Kategorie-A Teplárny Brno, a.s. 54.45
200. 437 PETR KONVALINKA 23:47:00 1969 Kategorie-B 54.4
201. 383 BARBORA TVARŮŽKOVÁ 23:51:00 2001 Junioři 54.22
202. 18 DANIEL BOSÁK 23:54:00 1978 Kategorie-A Olgoj Chorchoj 54.09
203. 92 JAKUB HRABÁLEK 23:56:00 1985 Kategorie-A Hraspo team 54
204. 369 LUCIE ŠEVČÍKOVÁ 23:58:00 1979 Kategorie-A TJ SOKOL LULEČ 53.91
205. 426 RADIM ŠKRABÁK 24:00:00 1977 Kategorie-B 53.82
206. 444 JOSE LOPEZ 24:00:00 1977 Kategorie-B 53.82
207. 176 LUCIE MÁDROVÁ 24:01:00 1975 Kategorie-B Track&Field Brno 53.78
208. 122 ELIŠKA JONÁKOVÁ 24:03:00 1985 Kategorie-A KK Brno 53.69
209. 418 KAROLÍNA KVOCHOVÁ 24:03:00 2001 Junioři 53.69
210. 303 KAREL USTOHAL 24:05:00 1977 Kategorie-B ZelenE Rosice 53.6
211. 239 MICHAL ROUBÍČEK 24:11:00 1959 Kategorie-C Rohlenka 53.34
212. 100 VERONIKA HULÁKOVÁ 24:12:00 1989 Kategorie-A 53.29
213. 46 LUKÁŠ DUBŠÍK 24:13:00 1992 Kategorie-A Universal USU Team 53.25
214. 210 PAVEL OTOUPALÍK 24:15:00 1955 Kategorie-D Brno 53.16
215. 7 HELENA BARTÁKOVÁ 24:24:00 1986 Kategorie-A Vítovice 52.77
216. 416 PAVEL TOMEK 24:24:00 1980 Kategorie-A BRNO 52.77
217. 63 KAMIL GOLČITER 24:26:00 1984 Kategorie-A CAB 52.69
218. 39 PŘEMYSL DIVÁCKÝ 24:28:00 1949 Kategorie-D Moravská Slavia 52.6
219. 330 JIŘÍ ZIEGLER 24:29:00 1986 Kategorie-A KK Brno 52.56
220. 364 MARTIN MACHÁČEK 24:30:00 1955 Kategorie-D 52.52
221. 451 VÁCLAV STRNAD 24:32:00 1974 Kategorie-B 52.43
222. 408 ZDENEK PETŘEK 24:37:00 1958 Kategorie-C Sokol Bohuňovice 52.22
223. 21 MIROSLAV BŘEZA 24:38:00 1959 Kategorie-C Brno 52.18
224. 188 MARTINA MÍČKOVÁ 24:38:00 1985 Kategorie-A Česká republika 52.18
225. 333 MARTIN ZŘÍDKAVESELÝ 24:39:00 1974 Kategorie-B 52.14
226. 377 PAVEL MOKRÝ 24:40:00 1968 Kategorie-B 52.09
227. 65 JANA GÖPFERTOVÁ 24:42:00 1975 Kategorie-B ČVK Brno 52.01
228. 4 MARTIN BALÁK 24:46:00 1970 Kategorie-B Bruslárna.cz 51.84
229. 363 ALŽBĚTA SEDLÁČKOVÁ 24:50:00 1978 Kategorie-A 51.68
230. 386 ADAM RUŽICKA 24:51:00 1993 Kategorie-A 51.64
231. 354 BARBORA SLÁMOVÁ 24:52:00 1981 Kategorie-A 51.6
232. 215 KATEŘINA PAVLÍKOVÁ 24:55:00 1980 Kategorie-A 51.47
233. 16 JIŘÍ BOHÁČ 25:05:00 1954 Kategorie-D BehejBrno.com 51.06
234. 376 DENISA CIESEROVÁ 25:11:00 1989 Kategorie-A Slavkov u Brna 50.82
235. 413 ZDENKA DOLEŽALOVÁ 25:11:00 1967 Kategorie-C 50.82
236. 399 JAN KITTLER 25:13:00 1983 Kategorie-A 50.74
237. 197 MARKÉTA MRŮZKOVÁ 25:15:00 1997 Junioři AC Moravská Slavie 50.66
238. 146 VLADIMÍR KOUDELÁK 25:24:00 1980 Kategorie-A 50.3
239. 420 VENDULA DOSTÁLOVÁ 25:28:00 1981 Kategorie-A BRNO 50.14
240. 67 MICHAEL GOTTVALD 25:30:00 1991 Kategorie-A Jetsaam Gym 50.07
241. 368 PETR SVOBODA 25:32:00 1975 Kategorie-B 49.99
242. 259 JAN SPONAR 25:33:00 1950 Kategorie-D 49.95
243. 365 IVO DLOUHÝ 25:36:00 1970 Kategorie-B 49.83
244. 114 MARTIN JEŽ 25:38:00 1973 Kategorie-B HaPe sport Brno 49.75
245. 313 RADEK VODIČKA 25:40:00 1969 Kategorie-B ARTOSS Reality 49.68
246. 327 DAVID ZELENÝ 25:42:00 1988 Kategorie-A 49.6
247. 296 VERONIKA UBROVÁ 25:47:00 1978 Kategorie-A Fitness centrum Body Care 49.41
248. 247 IVANA SEVERINOVÁ 25:51:00 1980 Kategorie-A Kalda team 49.25
249. 378 JITKA BACHŮRKOVÁ 25:52:00 1971 Kategorie-B 49.21
250. 90 JANA HOŘÍNKOVÁ 25:54:00 1965 Kategorie-C Střelka Brno 49.14
251. 409 PETR TŘEŠTÍK 25:55:00 1977 Kategorie-B 49.1
252. 401 OLDRICH ŠVUB 25:59:00 1986 Kategorie-A 48.95
253. 436 IVO DITTRICH 25:59:00 1981 Kategorie-A 48.95
254. 192 HYNEK MLČOUŠEK 25:59:00 1977 Kategorie-B 48.95
255. 118 VERONIKA JIRKOVSKÁ 26:03:00 1989 Kategorie-A EXTRA BRNO 48.8
256. 388 EVA KLEPÁRNÍKOVÁ 26:24:00 1984 Kategorie-A 48.02
257. 6 JAN BARTÁK 26:28:00 1990 Kategorie-A Kobylnice 47.87
258. 398 KATERINA KRUPOVÁ 26:28:00 1985 Kategorie-A 47.87
259. 112 VLADIMÍR JAROŠ 26:30:00 1983 Kategorie-A 47.8
260. 149 TAŤÁNA KRATOCHVÍLOVÁ 26:38:00 1973 Kategorie-B Kupařovice 47.51
261. 375 JAN RADA 26:40:00 1972 Kategorie-B 47.44
262. 216 BLANKA PELIKÁNOVÁ 26:42:00 1989 Kategorie-A 47.37
263. 73 PAVEL HANUŠ 26:47:00 1986 Kategorie-A Sokol Syrovice 47.19
264. 267 KAREL SVOBODA 27:11:00 1945 Kategorie-E AC Moravská Slavia Brno 46.35
265. 402 PETR KUČÍNSKÝ 27:12:00 1959 Kategorie-C 46.31
266. 433 HANA ROŠKOVÁ 27:14:00 1989 Kategorie-A 46.24
267. 419 HANA TURCÍKOVÁ 27:15:00 1987 Kategorie-A 46.21
268. 441 BALÁSZ KLENK 27:19:00 1976 Kategorie-B 46.07
269. 427 JAROSLAV PEPRLA 27:23:00 1949 Kategorie-D 45.93
270. 334 JAROSLAV ZŮDA 27:33:00 1984 Kategorie-A Brno 45.6
271. 424 LUKÁŠ BAUDYŠ 27:36:00 1993 Kategorie-A 45.5
272. 137 HEIDI KOČÍ 27:40:00 1997 Junioři 45.36
273. 52 BARBORA DVOŘÁKOVÁ 27:51:00 1986 Kategorie-A KK Brno 45
274. 208 EVA OLÁHOVÁ 28:10:00 1987 Kategorie-A 44.38
275. 133 MARIE KOCIÁNOVÁ 28:51:00 1946 Kategorie-E 43.09
276. 431 PAVLÍNA MRŮZKOVÁ 28:51:00 1970 Kategorie-B 43.09
277. 62 KAREL FUKSA 28:57:00 1946 Kategorie-E AC Moravská Slávia 42.91
278. 415 ANTON MÉSZÁROS 28:59:00 1959 Kategorie-C 42.85
279. 153 PETR KRIEG 28:59:00 1949 Kategorie-D BMT Brno 42.85
280. 86 JOSEF HOLÝ 29:01:00 1941 Kategorie-E AC Moravská Slávia Brno 42.79
281. 2 BARBORA ALEXOVÁ 29:19:00 1994 Kategorie-A 42.25
282. 414 RADOMÍR DOLEŽAL 29:30:00 1966 Kategorie-C 41.92
283. 417 MAREK CZERNER 30:04:00 1991 Kategorie-A 40.94
284. 258 LADISLAV SPARGEL 30:24:00 1973 Kategorie-B 40.38
285. 71 KVĚTOSLAV HÁNA 31:24:00 1937 Kategorie-E HC Kometa Brno 38.78
286. 185 LUCIE MAZALOVÁ 32:18:00 1980 Kategorie-A Pomalu, ale s radostí 37.42
287. 40 ADRIANA DLOUHÁ 32:20:00 1975 Kategorie-B SK Druhý dech 37.37
288. 406 PETR VLACH 32:49:00 1983 Kategorie-A 36.67
289. 159 RADOMÍR KUBÍK 33:04:00 1964 Kategorie-C Triatlon klub Brno 36.32
290. 466 VIKTOR PLEKANEC 34:04:00 2004 Junioři 34.96
291. 54 DANA ELLINGEROVÁ 35:47:00 1938 Kategorie-E LRS Vyškov 32.8
292. 389 TOMÁŠ TVARŮŽKA 37:41:00 2008 Junioři 30.65
293. 97 MILAN HRUBÝ 39:07:00 1938 Kategorie-E Blansko 29.16