Již 28 let 1997 - 2024

17. Atletický stadión Pod Palackého vrchem, HODINOVKA - atletický ovál, 21.8.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Pohlaví Kategorie Oddíl Body
1. 34 ADAM SZYMANIK 60:00:00 1996 Muž Kategorie-A AK Havířov 100
2. 2 LUKÁŠ SOURAL 60:00:00 1982 Muž Kategorie-A Siemens a VSK UNI BRNO 98.62
3. 10 ADAM MIHALOV 60:00:00 1992 Muž Kategorie-A Prešov 96.9
4. 4 TOMÁŠ HRDINA 60:00:00 1979 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 95.59
5. 474 PAVEL MUSIL 60:00:00 1975 Muž Kategorie-B BRNO MEDLÁNKY 94.07
6. 6 ZDENĚK HRABOVSKÝ 60:00:00 1985 Muž Kategorie-A 93.79
7. 7 LUKÁŠ KOCUR 60:00:00 1977 Muž Kategorie-B 92.55
8. 13 MARTIN BULÍN 60:00:00 1985 Muž Kategorie-A Ivančice 91.74
9. 12 VÁCLAV POKORNÝ 60:00:00 1978 Muž Kategorie-B Brno 91.02
10. 478 MARTIN VINTRLÍK 60:00:00 1977 Muž Kategorie-B Křepice 90.44
11. 116 LADISLAV ŠTEVANKA 60:00:00 1981 Muž Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 90.42
13. 244 LUKÁŠ RYBA 60:00:00 1979 Muž Kategorie-B 90.08
14. 472 JAN PAVELKA 60:00:00 1982 Muž Kategorie-A FENIX SKI Team Jeseník 88.91
15. 192 PETR SVOBODA 60:00:00 1968 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 88.74
16. 477 MARTIN CHLUMECKÝ 60:00:00 1988 Muž Kategorie-A 88.6
17. 20 LIBOR VOJTEK 60:00:00 1984 Muž Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 88.35
18. 297 Jakub Šimek 60:00:00 2001 Muž Junioři Triexpert 88.06
19. 195 PAVEL VIŠČOR 60:00:00 1974 Muž Kategorie-B 87.77
20. 84 PATRIK KUGLER 60:00:00 1992 Muž Kategorie-A fKlidu sport team 87.7
21. 17 DENIS MATOUŠEK 60:00:00 1988 Muž Kategorie-A 87.41
22. 235 MILAN DOLEŽAL 60:00:00 1972 Muž Kategorie-B Horal Šumperk 87.17
23. 437 DAVID KOPEČEK 60:00:00 1991 Muž Kategorie-A 86.74
24. 19 RADEK PETR 60:00:00 1985 Muž Kategorie-A Králíky 86.62
25. 99 JAROSLAV BENEŠ 60:00:00 1978 Muž Kategorie-B ShiJi Do 85.83
26. 63 FILIP SZYMANIK 60:00:00 1994 Muž Kategorie-A TJ Jäkl Karviná 85.76
27. 479 LUDĚK DOLÍHAL 60:00:00 1988 Muž Kategorie-A Uherčice 85.62
28. 96 ROMAN ČIŠECKÝ 60:00:00 1988 Muž Kategorie-A AT&T 85.53
29. 65 MARTIN KOCH 60:00:00 1977 Muž Kategorie-B NUGGET BROTHERS 85.51
30. 265 PAVEL MATOUŠEK 60:00:00 1978 Muž Kategorie-B 85.16
31. 71 RADEK PRIPUTEN 60:00:00 1985 Muž Kategorie-A 85.09
32. 206 JAN PTAŠEK 60:00:00 1991 Muž Kategorie-A fKlidu sport team 85.04
33. 475 ADAM ČERBÁK 60:00:00 2000 Muž Junioři 84.95
34. 54 MARTIN ŠTĚPÁNEK 60:00:00 1981 Muž Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 84.89
35. 199 JOSEF KUČERA 60:00:00 1985 Muž Kategorie-A Kuřim/Rosice 84.75
36. 243 KAMIL KUNZ 60:00:00 1978 Muž Kategorie-B 84.35
37. 471 JAN SOVÁK 60:00:00 1989 Muž Kategorie-A Masarykova uni 83.87
38. 128 JAROSLAV KROPÁČEK 60:00:00 1970 Muž Kategorie-B 83.74
39. 53 MARCEL HAŠPL 60:00:00 1977 Muž Kategorie-B Oddíl 2015 83.65
40. 171 LUCIE VACULOVÁ 60:00:00 1982 Žena Kategorie-A RUN & MUM 83.6
41. 73 RICHARD PÁVIŠ 60:00:00 1978 Muž Kategorie-B RUN magazine team 83.43
42. 424 MARTIN ŠERÁK 60:00:00 1978 Muž Kategorie-B 83.28
43. 232 VLADIMÍR KUNDRÁT 60:00:00 1992 Muž Kategorie-A 83.28
44. 125 ZBYNĚK BEDNÁŘ 60:00:00 1973 Muž Kategorie-B Tišnov 83.17
45. 160 ADAM BLISA 60:00:00 1991 Muž Kategorie-A 83.02
46. 196 LIBOR ZOUHAR 60:00:00 1958 Muž Kategorie-D Brno - Líšeň 82.8
47. 231 JAKUB URBAN 60:00:00 2000 Muž Junioři 82.72
48. 476 JIŘÍ ČERVENKA 60:00:00 1987 Muž Kategorie-A 82.69
49. 40 DALIMIL FANFRDLA 60:00:00 1973 Muž Kategorie-B Matyteam 82.33
50. 440 JAN URBÁŠEK 60:00:00 1994 Muž Kategorie-A 82.1
51. 428 JAN ANTL 60:00:00 1983 Muž Kategorie-A 82.1
52. 269 DAVID ZUSKA 60:00:00 1989 Muž Kategorie-A 82.09
53. 452 DANIEL INDRA 60:00:00 2004 Muž Junioři AK Prostějov 81.94
54. 46 MICHAL ZEDNÍČEK 60:00:00 1987 Muž Kategorie-A (R)unisáci 81.92
55. 194 JIŘÍ HÝBL 60:00:00 1967 Muž Kategorie-C Hrušovany u Brna 81.73
56. 459 JAROSLAV KADLEC 60:00:00 1980 Muž Kategorie-A 81.69
57. 133 RADIM HUPŠIL 60:00:00 1984 Muž Kategorie-A 81.49
58. 267 TOMÁŠ ZHOŘ 60:00:00 1985 Muž Kategorie-A 81.48
59. 416 FILIP PAVLON 60:00:00 1992 Muž Kategorie-A 81.33
60. 470 JAN HORÁK 60:00:00 1986 Muž Kategorie-A 81.3
61. 165 BRAŇO ŽARNOVIČAN 60:00:00 1975 Muž Kategorie-B 81.28
62. 204 PAVEL MORAVEC 60:00:00 1980 Muž Kategorie-A Red Hat 81.17
63. 33 VLADIMÍR ZELINKA 60:00:00 1989 Muž Kategorie-A 81.14
64. 299 DAVID RYŠAVÝ 60:00:00 1989 Muž Kategorie-A SK Meteor Brno 81.11
65. 434 RADEK GIEBL 60:00:00 1975 Muž Kategorie-B 81.01
66. 457 PAVEL TEŠNAR 60:00:00 1973 Muž Kategorie-B AC MS BRNO 80.93
67. 473 ALAN MUNTEANU 60:00:00 1969 Muž Kategorie-C 80.66
68. 463 MARTIN LUKŠO 60:00:00 1984 Muž Kategorie-A 80.61
69. 450 MICHAEL ŽOLCER 60:00:00 1989 Muž Kategorie-A 80.56
70. 417 DAVID ŠEVČÍK 60:00:00 1977 Muž Kategorie-B 80.38
71. 224 VOJTĚCH ŠOBÁŇ 60:00:00 1985 Muž Kategorie-A Morosystems 80.13
72. 422 PETR DOUPNÍK 60:00:00 1979 Muž Kategorie-B 80.02
73. 228 RADOMÍR BENEŠ 60:00:00 1973 Muž Kategorie-B 79.88
74. 249 PETR DYTRT 60:00:00 1976 Muž Kategorie-B Běžci Moravany 79.84
75. 22 PAVEL CZERNÝ 60:00:00 1981 Muž Kategorie-A Never Alone 79.83
76. 315 JAKUB JIŘIKOVSKÝ 60:00:00 1999 Muž Junioři TK OPEN 79.62
77. 169 PAVEL BORDOVSKÝ 60:00:00 1985 Muž Kategorie-A Pro dřeň na dřeň 79.51
78. 37 PAVEL HAŠKA 60:00:00 1983 Muž Kategorie-A Oddíl 2015 79.5
79. 441 ELIŠKA VLACHOVÁ HUTOVÁ 60:00:00 1988 Žena Kategorie-A 79.47
80. 430 JAN PIVEC 60:00:00 1981 Muž Kategorie-A Oddíl Hal 3000 79.39
81. 454 KAREL POŽÁR 60:00:00 1979 Muž Kategorie-B 79
82. 74 LUKÁŠ BÁR 60:00:00 1974 Muž Kategorie-B Esko Brno 78.92
83. 439 JOSEF BITTNER 60:00:00 1970 Muž Kategorie-B 78.9
84. 461 JARMIL VEPREK 60:00:00 1988 Muž Kategorie-A 78.84
85. 451 MAREK INDRA 60:00:00 1972 Muž Kategorie-B 78.58
86. 151 MARTIN ZEMAN 60:00:00 1979 Muž Kategorie-B NUGGET BROTHERS 78.55
87. 468 MARTIN JIŘIKOVSKÝ 60:00:00 1973 Muž Kategorie-B TK OPEN 78.47
88. 186 JIŘÍ BARVÍŘ 60:00:00 1982 Muž Kategorie-A R.I.P. Brno 78.44
89. 182 JIŘÍ MERENDA 60:00:00 1986 Muž Kategorie-A 78.44
90. 174 ONDŘEJ VACULA 60:00:00 1981 Muž Kategorie-A AC Lelek 78.39
91. 447 ONDŘEJ VAŇURA 60:00:00 1981 Muž Kategorie-A 78.33
92. 122 ZDENKO TICHÝ 60:00:00 1982 Muž Kategorie-A Adamov 78.03
93. 124 JOSEF NOVÁČEK 60:00:00 1958 Muž Kategorie-D SDH Čučice 77.88
94. 407 ONDŘEJ PROKOP 60:00:00 1962 Muž Kategorie-C 77.73
95. 152 TOMÁŠ KAPOUNEK 60:00:00 1984 Muž Kategorie-A 77.57
96. 200 FILIP VRÁNA 60:00:00 1976 Muž Kategorie-B Turun Urheilluto 77.31
97. 442 JIŘÍ DUFEK 60:00:00 1968 Muž Kategorie-C 77.3
98. 413 TOMÁŠ TVARUŽKA 60:00:00 1972 Muž Kategorie-B 76.96
99. 177 IVO HAVELKA 60:00:00 1967 Muž Kategorie-C 76.82
100. 32 MICHAL PROUZA 60:00:00 1986 Muž Kategorie-A 76.54
101. 455 TOMÁŠ KRUML 60:00:00 1966 Muž Kategorie-C 76.38
102. 58 DAVID PIŠTĚLÁK 60:00:00 1988 Muž Kategorie-A 76.25
103. 453 LUKÁŠ LAZAR 60:00:00 1982 Muž Kategorie-A 76.17
104. 190 MILAN NEVĚČNÝ 60:00:00 1976 Muž Kategorie-B Brno - Lesná 75.82
105. 42 TOMÁŠ PARMA 60:00:00 1970 Muž Kategorie-B RunGo.cz 75.74
106. 456 ALEŠ BŘEZINA 60:00:00 1962 Muž Kategorie-C Brno 75.65
107. 402 JAROSLAV BALÁK 60:00:00 1957 Muž Kategorie-D 75.53
108. 30 ONDŘEJ FRIDRICH 60:00:00 1977 Muž Kategorie-B 75.25
109. 179 MICHAL JANOUŠEK 60:00:00 1988 Muž Kategorie-A 75.09
110. 284 JAN TEČL 60:00:00 1958 Muž Kategorie-D Troubsko 74.96
111. 92 ROSTA RŮŽIČKA 60:00:00 1973 Muž Kategorie-B 74.9
112. 205 ADÉLA ŠIANSKÁ 60:00:00 1991 Žena Kategorie-A fKlidu sport team 74.89
113. 285 JIŘÍ LOUCKÝ 60:00:00 1980 Muž Kategorie-A Šebkovice 74.75
114. 146 MARKÉTA DOKOUPILOVÁ 60:00:00 1977 Žena Kategorie-B 74.56
115. 157 ALBÍN HANÁK 60:00:00 1951 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia 74.14
116. 76 MARTIN VIČAR 60:00:00 1972 Muž Kategorie-B ČMI 73.75
117. 405 JAKUB ŽŮREK 60:00:00 1995 Muž Kategorie-A 73.57
118. 129 JÁN MIKLÁŠ 60:00:00 1990 Muž Kategorie-A 73.55
119. 261 JAN KOPLÍK 60:00:00 1984 Muž Kategorie-A 73.37
120. 109 JAKUB KOCIAN 60:00:00 1983 Muž Kategorie-A Rungo.cz 73.12
121. 464 ZBYNĚK REDERER 60:00:00 1987 Muž Kategorie-A RunGo Brno 73.11
122. 403 MILAN ŽŮREK 60:00:00 1966 Muž Kategorie-C 73.11
123. 290 MARTIN ČERVINKA 60:00:00 1983 Muž Kategorie-A 73.08
124. 48 LUCIE MÁDROVÁ 60:00:00 1975 Žena Kategorie-B Track&Field Brno 73.07
125. 123 JIRKA HRAZDIL 60:00:00 1984 Muž Kategorie-A SK Žabovřesky Brno 72.69
126. 449 JAROSLAV KUNDRÁT 60:00:00 1976 Muž Kategorie-B 72.66
127. 467 SLÁVEK VLČEK 60:00:00 1989 Muž Kategorie-A 72.6
128. 255 PAVEL CIBULKA 60:00:00 1964 Muž Kategorie-C 72.44
129. 410 DAVID LENHART 60:00:00 1979 Muž Kategorie-B BRNO 72.35
130. 272 MONIKA RUSÍNOVÁ 60:00:00 1977 Žena Kategorie-B 72.14
131. 438 TOMÁŠ POKLUDA 60:00:00 1970 Muž Kategorie-B BRNO 72.1
132. 52 JAN DANĚK 60:00:00 1989 Muž Kategorie-A 72.02
133. 210 HANA NOVÁKOVÁ 60:00:00 1988 Žena Kategorie-A 72
134. 161 ŠTĚPÁN HAVLÍČEK 60:00:00 1983 Muž Kategorie-A 71.98
135. 51 MAREK PIVODA 60:00:00 1987 Muž Kategorie-A jsb 71.92
136. 460 LENKA SLABÁKOVÁ 60:00:00 1966 Žena Kategorie-C AC MS BRNO 71.91
137. 238 JIŘÍ RÝDEL 60:00:00 1983 Muž Kategorie-A 71.88
138. 409 IGOR ČECH 60:00:00 1977 Muž Kategorie-B Recoil.CZ 71.86
139. 281 VOJTĚCH SVOBODA 60:00:00 1994 Muž Kategorie-A 71.76
140. 408 LADA GROSSOVÁ 60:00:00 1972 Žena Kategorie-B 71.68
141. 415 JOSEF LAVIČKA 60:00:00 1989 Muž Kategorie-A 71.66
142. 236 MARTINA LÁNÍČKOVÁ 60:00:00 1964 Žena Kategorie-C 71.53
143. 112 MIROSLAV ŠVIHEL 60:00:00 1986 Muž Kategorie-A BS Slopné 71.47
144. 274 JAROSLAV LAVIČKA 60:00:00 1959 Muž Kategorie-D Drásov 71.15
145. 445 MICHAL DOVIČOVIČ 60:00:00 1992 Muž Kategorie-A 70.88
146. 36 HONZA MIKULA 60:00:00 1979 Muž Kategorie-B Oddíl 2015 70.82
147. 175 DALIBOR SLÍVA 60:00:00 1977 Muž Kategorie-B 70.73
148. 49 DAVID JÁNSKÝ 60:00:00 1978 Muž Kategorie-B Brno 70.41
149. 72 VLASTIMIL HOLER 60:00:00 1981 Muž Kategorie-A Kensei Dojo Brno 70.35
150. 465 ONDREJ VÉGH 60:00:00 1966 Muž Kategorie-C Újezd u Brna 70.32
151. 158 JAROSLAV ŠMIDRA 60:00:00 1972 Muž Kategorie-B 70.32
152. 55 JAN ŠPALEK 60:00:00 1990 Muž Kategorie-A Rebelbean Runners 70.28
153. 414 MARTIN PEŠOUT 60:00:00 1984 Muž Kategorie-A 70.25
154. 203 KAREL USTOHAL 60:00:00 1977 Muž Kategorie-B ZelenE Rosice 70.19
155. 178 JIŘÍ SLAVÍK 60:00:00 1954 Muž Kategorie-D Hustopeče 70.04
156. 242 LUBOŠ REZNER 60:00:00 1965 Muž Kategorie-C 69.81
157. 88 PETR ŠMÍDEK 60:00:00 1977 Muž Kategorie-B 69.75
158. 233 BRONISLAV HÝBL 60:00:00 1961 Muž Kategorie-C Spiridon Rozdrojovice 69.73
159. 466 DENISA CIESAROVÁ 60:00:00 1989 Žena Kategorie-A 69.66
160. 458 LUCIE ŠEVČÍKOVÁ 60:00:00 1979 Žena Kategorie-B TJ SOKOL LULEČ 69.19
161. 469 MICHAL FIAM 60:00:00 1984 Muž Kategorie-A 68.93
162. 432 TOMÁŠ KAMENICKÝ 60:00:00 1980 Muž Kategorie-A 68.89
163. 444 JAROSLAV PILNÝ 60:00:00 1987 Muž Kategorie-A 68.68
164. 268 TOMÁŠ HÁJEK 60:00:00 1991 Muž Kategorie-A 68.52
165. 219 ROMAN KRESTA 60:00:00 1965 Muž Kategorie-C Židenice 68.36
166. 126 PŘEMYSL DIVÁCKÝ 60:00:00 1949 Muž Kategorie-E Moravská Slavia 68.32
167. 418 GHAZI BEN TAHER 60:00:00 1990 Muž Kategorie-A 68.29
168. 433 ZDENEK PETŘEK 60:00:00 1958 Muž Kategorie-D Sokol Bohuňovice 67.95
169. 187 KAMILA KRAUSOVÁ 60:00:00 1976 Žena Kategorie-B Borci zdar! 67.53
170. 448 PAVEL MATOUŠ 60:00:00 1977 Muž Kategorie-B 66.3
171. 59 VLADIMÍR KOUDELÁK 60:00:00 1980 Muž Kategorie-A 65.99
172. 420 STANISLAV ZAORAL 60:00:00 1965 Muž Kategorie-C 65.82
173. 271 JAN ŠPLÍCHAL 60:00:00 1977 Muž Kategorie-B 65.78
174. 406 RADKA PENIÁKOVÁ 60:00:00 1983 Žena Kategorie-A 65.75
175. 421 MARTIN KOVÁŘ 60:00:00 1990 Muž Kategorie-A 65.62
176. 318 BŘETISLAV CVAN 60:00:00 1958 Muž Kategorie-D 65.6
177. 56 IVA HRSTKOVÁ 60:00:00 1976 Žena Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 65.13
178. 282 TEREZA PASEKOVÁ 60:00:00 1982 Žena Kategorie-A Mabruk 65.13
180. 77 VERONIKA UBROVÁ 60:00:00 1978 Žena Kategorie-B Fitness centrum Body Care 64.28
181. 248 NATALIE HRONOVÁ 60:00:00 2000 Žena Junioři 64.02
182. 446 TOMÁŠ GÁLIK 60:00:00 1990 Muž Kategorie-A 64.01
183. 411 ANTONÍN LORENC 60:00:00 1964 Muž Kategorie-C 63.69
184. 431 VENDULA DOSTÁLOVÁ 60:00:00 1981 Žena Kategorie-A BRNO 63.02
185. 202 KATEŘINA PAVLÍKOVÁ 60:00:00 1980 Žena Kategorie-A 62.83
186. 240 DAGMAR DVOŘÁČKOVÁ 60:00:00 1950 Žena Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 62.73
187. 423 IVO ZEJDA 60:00:00 1956 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 62.17
188. 429 JANA VYROUBALOVÁ 60:00:00 1991 Žena Kategorie-A 62.16
189. 436 LUBOMÍR LIŠKA 60:00:00 1955 Muž Kategorie-D 62.02
190. 110 LADISLAV SPARGEL 60:00:00 1973 Muž Kategorie-B 61.8
191. 168 DAVID BAYER 60:00:00 1988 Muž Kategorie-A 61.78
192. 86 JANA HOŘÍNKOVÁ 60:00:00 1965 Žena Kategorie-C Střelka Brno 61.28
193. 443 IVETA BARTOŠOVÁ 60:00:00 1971 Žena Kategorie-B 60.75
194. 253 BOHUSLAV DOŇAR 60:00:00 1950 Muž Kategorie-D Sokol Brno KP 60.34
195. 127 PAVEL OTOUPALÍK 60:00:00 1955 Muž Kategorie-D Brno 60.3
196. 401 JITKA MAŠÍNSKÁ 60:00:00 1963 Žena Kategorie-C 59.79
197. 29 JAN SPONAR 60:00:00 1950 Muž Kategorie-D 59.33
198. 435 VLADIMÍR SLÁMA 60:00:00 1954 Muž Kategorie-D 59.02
199. 303 JIŘÍ MEDEK 60:00:00 1978 Muž Kategorie-B Blickle/ Černá Hora 58.88
200. 425 JANA KALOVÁ 60:00:00 1966 Žena Kategorie-C ZONER 58.66
201. 260 IVANA KOLOUCHOVÁ 60:00:00 1967 Žena Kategorie-C 58.47
202. 227 IVA ZITOVÁ 60:00:00 1959 Žena Kategorie-D 58.22
203. 26 JAROSLAV PEPRLA 60:00:00 1949 Muž Kategorie-E 57.95
204. 87 ROMAN TŘÍSKA 60:00:00 1956 Muž Kategorie-D 57.95
205. 102 MICHAELA MINAŘÍKOVÁ 60:00:00 1986 Žena Kategorie-A 57.57
206. 283 PAVEL SEDLÁČEK 60:00:00 1953 Muž Kategorie-D Moravská Slavia / Orel Ži 56.41
207. 83 BOHUMÍR ŘEHOŘEK 60:00:00 1957 Muž Kategorie-D Spadia Lab Brno 55.7
208. 108 LIBOR DRAŽAN 60:00:00 1960 Muž Kategorie-C Univerzita obrany 54.53
209. 31 JOSEF HOLÝ 60:00:00 1941 Muž Kategorie-E AC Moravská Slávia Brno 53.79
210. 135 MARIE KOCIÁNOVÁ 60:00:00 1946 Žena Kategorie-E 53.55
211. 462 DOMINIKA PEREKSTOVÁ 60:00:00 1993 Žena Kategorie-A 52.68
212. 103 KAREL FUKSA 60:00:00 1946 Muž Kategorie-E AC Moravská Slávia 52.08
213. 426 KATEŘINA ODABASI 60:00:00 1986 Žena Kategorie-A 50.94
214. 288 KVĚTOSLAV HÁNA 60:00:00 1937 Muž Kategorie-E HC Kometa Brno 48.5
215. 404 MICHAELA ŽŮRKOVÁ 60:00:00 1966 Žena Kategorie-C 47.64
216. 250 VLADIMÍR KAŇOVSKÝ 60:00:00 1948 Muž Kategorie-E 41.99
217. 184 MILAN HRUBÝ 60:00:00 1938 Muž Kategorie-E Blansko 41.91
218. 412 TOMÁŠ TVARŮŽKA 60:00:00 2008 Muž Junioři 41.81