Již 25 let 1997 - 2021

1. Pod Palackého vrchem - běh na dráze, 2.6.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Kategorie Oddíl Body
1. 2 Adam Mihalov 33:48 1992 Kategorie A AKBK Prešov
2. 34 Jiří Franz 33:52 1990 Kategorie A AKBK
3. 239 Michael Pozdenkov 34:50 1994 Kategorie A 2B WINNER / SANASPORT
4. 3 Lukáš Soural 35:32 1982 Kategorie A Siemens Energy & Vsk Uni Brno
5. 50 Zdeněk Hrabovský 36:14 1985 Kategorie A
6. 42 Dalibor Hejna 36:25 1982 Kategorie A
7. 51 Tomáš Hrdina 36:41 1979 Kategorie B AC Moravská Slavia Brno
8. 261 Vlastimil Lysák 36:46 1986 Kategorie A fKlidu sport team
9. 216 Ondřej Jágr 37:12 1983 Kategorie A Brno
10. 117 Martin Štěpánek 37:19 1981 Kategorie B ENDEKA BASSTA team
11. 209 Luděk Dolíhal 37:27 1988 Kategorie A VSK Uni Brno / Uherčice
12. 238 Lukáš PETR 37:40 1980 Kategorie B Open Cycling Academy
13. 99 Vít Ryška 37:45 1975 Kategorie B VSK Univerzita Brno
14. 234 Jakub Ondráček 37:58 1991 Kategorie A
15. 93 Václav Pokorný 38:05 1978 Kategorie B Brno
16. 214 Vlastimil Chadim 38:34 1976 Kategorie B
17. 248 Tomáš Strachota 38:41 1986 Kategorie A Opice
18. 112 jiří Šimoník 38:50 2001 Junioři Orel-Židenice
19. 21 Martin Bulín 38:57 1985 Kategorie A Ivančice
20. 245 Lukáš Ryba 39:02 1979 Kategorie B
21. 223 Marek Klement 39:09 1985 Kategorie A
22. 270 PETR BENEŠ 39:16 1987 Kategorie A
23. 57 Jaroslav Kadlec 39:22 1980 Kategorie B MK Hlinsko
24. 206 Adam Čerbák 39:27 2000 Kategorie A
25. 60 Petr Kazda 39:42 1970 Kategorie C
26. 202 Adam Blisa 39:51 1991 Kategorie A -
27. 224 Martin Kobelka 39:56 1997 Kategorie A
28. 101 Jindřich SCHICK 39:59 1975 Kategorie B
29. 75 Aleš Liška 40:13 1977 Kategorie B Universal USU Team
30. 242 Patrícia Puklová 40:20 1986 Kategorie A AC Moravská Slavia
31. 227 Jan Krásný 40:25 1993 Kategorie A no miles no smiles
32. 262 MICHAL ZEDENÍČEK 40:44 1977 Kategorie B
33. 28 Petr Dytrt 40:54 1976 Kategorie B
34. 271 PETR SVOBODA 41:00 1966 Kategorie C
35. 210 Jan Drbal 41:02 1971 Kategorie C SK Praga
36. 131 Libor Vojtek 41:02 1984 Kategorie A Endeka Bassta team
37. 255 Pavel Viščor 41:05 1974 Kategorie B Brno
38. 126 Lucie Vaculová 41:09 1982 Kategorie A RUN&MUM
39. 23 Milan Doležal 41:13 1972 Kategorie B Horal Šumperk
40. 113 Martin Šimunek 41:31 1966 Kategorie C Modřice
41. 272 JINDŘICH MARTINEC 41:31 1961 Kategorie D Sokol Radostice
42. 33 Jaroslav Beneš 41:45 1978 Kategorie B ShiJi Do
43. 134 Vladimír Zelinka 41:59 1989 Kategorie A
44. 136 Tomáš Zhoř 42:14 1985 Kategorie A Brno
45. 64 Jiří Kolář 42:53 1976 Kategorie B STG Česká
46. 215 Marek Indra 42:57 1972 Kategorie B
47. 201 Filip Bábor 43:08 1982 Kategorie A
48. 139 David Zourek 43:10 2003 Junioři Blansko
49. 235 Tomáš Paseka 43:26 1982 Kategorie A Mabruk Team Brno
50. 9 Zbyněk Bednář 43:28 1973 Kategorie B AK Tišnov
51. 59 Tomáš Kapounek 43:29 1984 Kategorie A
52. 38 Tomáš Hájek 43:33 1991 Kategorie A
53. 222 Tomas Kerlin 43:33 1980 Kategorie B (r)UNISáci
54. 254 Jarmil Vepřek 43:44 1988 Kategorie A Šneci v běhu
55. 67 Luděk Králík 43:49 1965 Kategorie C Veverská Bítýška
56. 10 Petr Bělohoubek 43:50 1972 Kategorie B Brno
57. 259 Vít Špéra 44:00 1983 Kategorie A Www.sklepy-spera.cz
58. 108 Maroš Sovák 44:00 1985 Kategorie A
59. 128 Jan Vizner 44:03 1993 Kategorie A
60. 217 Vladimír Janáček 44:06 1973 Kategorie B SK 24 Brno
61. 241 Honza Přichystal 44:11 1979 Kategorie B
62. 6 Lukáš Bár 44:11 1974 Kategorie B Kongsberg PCS Brno
63. 256 Filip Vrána 44:16 1976 Kategorie B Jundrov
64. 140 Martin Žaloudek 44:19 1978 Kategorie B
65. 252 Marcel Trnka 44:20 1977 Kategorie B
66. 249 Petr Suchánek 44:28 1975 Kategorie B
67. 251 Martin Topinka 44:28 1984 Kategorie A 43
68. 229 Zdeněk Laštůvka 44:31 1989 Kategorie A
69. 27 Peter Ďuriač 44:36 1990 Kategorie A Jedľové Kostoľany
70. 237 Rudolf Pavelka 44:38 1969 Kategorie C Blučina
71. 62 Halka Kočí 44:56 1980 Kategorie B
72. 22 Igor Čech 45:08 1977 Kategorie B
73. 32 Jiří František 45:18 1986 Kategorie A
74. 228 Jaroslav Kropáček 45:18 1970 Kategorie C
75. 118 Miroslav Švihel 45:20 1986 Kategorie A BS Slopné
76. 56 Lukáš Jeremias 45:26 1986 Kategorie A A12
77. 265 MICHAL ŠKODA 45:26 1988 Kategorie A
78. 86 Josef Nováček 45:36 1958 Kategorie D SDH Čučice
79. 54 Radim Hupšil 45:53 1984 Kategorie A
80. 205 František Čapka 45:54 1968 Kategorie C TJ Liga100 Olomouc
81. 30 Jiří Fiala 46:04 1984 Kategorie A Jéčka
82. 71 Jakub Kura 46:04 1991 Kategorie A eWRC.cz
83. 120 Lenka Topinková 46:33 1976 Kategorie B AC Moravská Slavia Brno, spolek
84. 95 Petr Poupě 46:34 1987 Kategorie A
85. 220 Michael Juras 46:47 1992 Kategorie A
86. 31 Tomáš Frank 46:47 1988 Kategorie A
87. 92 Marek Pivoda 46:48 1987 Kategorie A jsb
88. 18 Pavel Bordovský 46:49 1985 Kategorie A Pro dřeň na dřeň
89. 98 Monika Rusínová 46:57 1977 Kategorie B
90. 226 Jan Koplík 47:04 1984 Kategorie A
91. 263 JIŘÍ SLOUKA 47:19 1983 Kategorie A
92. 246 Martin Sobotka 47:24 1976 Kategorie B
93. 29 Jan Feller 47:24 1991 Kategorie A
94. 230 David Lenhart 47:32 1979 Kategorie B Brno
95. 44 Marek Hladný 47:50 1972 Kategorie B Brno
96. 233 Petr Novotný 47:52 1965 Kategorie C AK Kuřim
97. 240 Michal Prouza 47:53 1986 Kategorie A
98. 114 Petr Šmídek 47:54 1977 Kategorie B
99. 76 Lucie Mádrová 48:00 1975 Kategorie B Track&Field Brno
100. 137 Pavel Zikmund 48:01 1982 Kategorie A Ústavní kokoti
101. 231 Radim Lukeš 48:02 1976 Kategorie B Bavory
102. 203 Denisa Ciesarová 48:02 1989 Kategorie A
103. 5 Jaroslav Balák 48:07 1957 Kategorie D Vinohrady
104. 41 Vlastimil Hanzl 48:08 1953 Kategorie D
105. 208 Markéta Dokoupilová 48:10 1977 Kategorie B
106. 82 Honza Mikula 48:10 1979 Kategorie B Oddíl 2015
107. 213 Bronislav Hýbl 48:28 1961 Kategorie D Spiridon Rozdrojovice
108. 43 Martin Hess 48:44 1987 Kategorie A
109. 105 Richard Sláma 48:50 1962 Kategorie C PBV MTB Team Brno
110. 264 RENATA PROCHÁZKOVA 49:02 1986 Kategorie A
111. 260 JIŘINA COUFALOVÁ 49:02 1977 Kategorie B
112. 207 Jan Daněk 49:10 1989 Kategorie A
113. 119 Radim Táborský 49:19 1975 Kategorie B
114. 88 Vladimír Oujezdský 49:19 1976 Kategorie B
115. 244 Rosťa Růžička 49:21 1973 Kategorie B
116. 4 Martin Bábek 49:27 1971 Kategorie C Šneci v běhu
117. 85 Alexander Mrůzek 49:30 1965 Kategorie C Univerzita Brno plavání
118. 266 DANA POKORNÁ 49:34 1983 Kategorie A
119. 124 Karel Ustohal 49:51 1977 Kategorie B ZelenE Rosice
120. 37 Helena Grauerová 49:53 1978 Kategorie B
121. 20 Šárka Buchtová 50:09 1973 Kategorie B
122. 16 Jiří Boháč 50:15 1954 Kategorie D BehejBrno.com
123. 26 Aleš Dumek 50:17 1973 Kategorie B Šachy Zastávka
124. 49 Tomáš Horký 50:45 1967 Kategorie C KOS TJ Tesla Brno
125. 247 Pavel Spáčil 50:58 1961 Kategorie D
126. 61 Adela Kočí 51:20 1997 Kategorie A sportobchod.cz
127. 17 Karen Böhmová 51:28 2003 Junioři
128. 269 ŠTĚPÁN HAVLÍČEK 51:30 1964 Kategorie C
129. 132 Ladislav Voráč 51:31 1986 Kategorie A
130. 130 Radek Vodička 51:35 1969 Kategorie C ARTOSS REALITY, BRNO
131. 111 Soňa Svobodová 51:35 1968 Kategorie C SKP KOMETA BRNO
132. 106 Jiří Slavík 51:49 1954 Kategorie D
133. 267 JAN TEČL 51:56 1958 Kategorie D Troubsko
134. 250 Jaroslav Šmidra 51:59 1972 Kategorie B
135. 110 Roman Svabensky 53:28 1970 Kategorie C
136. 278 ZBYNĚK REDERER 53:45 1989 Kategorie A
137. 73 Martina Láníčková 54:00 1964 Kategorie C
138. 116 Jan Šplíchal 54:03 1977 Kategorie B
139. 45 Kateřina Holečková 54:14 1980 Kategorie B
140. 7 Jiří Barvíř 54:14 1982 Kategorie A
141. 80 Eva Michálková 54:25 1987 Kategorie A
142. 91 Radka Peniáková 54:33 1983 Kategorie A
143. 52 Iva Hrstková 54:40 1976 Kategorie B
144. 257 František Zezulka 55:04 1943 Kategorie E VŠPJ Jihlava
145. 107 Jiří Soják 55:28 1982 Kategorie A
146. 11 Ghazi Ben Taher 55:36 1990 Kategorie A
147. 84 Hynek Mlčoušek 55:50 1977 Kategorie B
148. 258 Erik Lukáč 56:10 1983 Kategorie A berg heil!
149. 129 Vojtěch Vizner 56:14 1994 Kategorie A
150. 12 Lukáš Berta 56:33 1979 Kategorie B Svobodná vlaštovka
151. 78 Jiří Medek 57:28 1978 Kategorie B
152. 63 Heidi Kočí 58:02 1997 Kategorie A
153. 24 Bohuslav Doňar 59:12 1950 Kategorie E SOKOL Brno Královo Pole
154. 109 Jan Sponar 61:45 1950 Kategorie E KOS Tesla Brno
155. 87 Pavel Otoupalík 61:57 1955 Kategorie D Brno
156. 211 Dagmar Dvořáčková 62:01 1950 Kategorie E
157. 253 Roman Tříska 62:08 1956 Kategorie D
158. 83 Michaela Minaříková 64:12 1986 Kategorie A
159. 138 iva zitová 64:31 1959 Kategorie D žádný
160. 100 Pavel Sedláček 71:05 1953 Kategorie D
161. 47 Josef Holý 73:11 1941 Kategorie E
162. 25 Libor Dražan 73:27 1960 Kategorie D Univerzita obrany
163. 39 Květoslav Hama 76:03 1937 Kategorie E
164. 72 Eva Kytlicova 76:19 1984 Kategorie A
165. 35 Karel Fuksa 76:59 1946 Kategorie E
166. 219 Vera Jiráskova 80:10 1955 Kategorie D