Již 25 let 1997 - 2021

2. Pisárky, 9.6.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Kategorie Oddíl Body
1. 292 Vojtěch Dvořáček 19:25 1998 Kategorie A
2. 34 Jiří Franz 19:58 1990 Kategorie A AKBK
3. 302 Dominik Chlupáč 20:18 1993 Kategorie A AKBK
4. 2 Adam Mihalov 20:28 1992 Kategorie A AKBK Prešov
5. 327 Rudolf Müller 20:39 1976 Kategorie B AKBK
6. 395 Vlastimil Lysák 20:57 1986 Kategorie A fKlidu sport team
7. 333 Jan Pavelka 20:58 1982 Kategorie A 2BWINNER TEAM
8. 315 Lukáš Kocur 21:01 1977 Kategorie B
9. 50 Zdeněk Hrabovský 21:22 1985 Kategorie A
10. 332 Jan Pařík 21:22 1986 Kategorie A
11. 42 Dalibor Hejna 21:34 1982 Kategorie A
12. 330 Jakub Ondráček 21:42 1991 Kategorie A
13. 51 Tomáš Hrdina 21:45 1979 Kategorie B AC Moravská Slavia Brno
14. 325 Jindrich Martinec 21:51 1985 Kategorie A
15. 117 Martin Štěpánek 21:56 1981 Kategorie B ENDEKA BASSTA team
16. 93 Václav Pokorný 22:10 1978 Kategorie B Brno
17. 171 Petr Balcar 22:11 1985 Kategorie A KB Střelka Brno
18. 158 Tomáš Strachota 22:12 1986 Kategorie A Opice
19. 169 Zbyněk Tkadlčík 22:14 1974 Kategorie B
20. 3 Lukáš Soural 22:17 1982 Kategorie A Siemens Energy & Vsk Uni Brno
21. 1 Adam Szymanik 22:18 1996 Kategorie A AKBK
22. 354 Michal Vaňáč 22:22 1982 Kategorie A 2BWINNER TEAM
23. 99 Vít Ryška 22:25 1975 Kategorie B VSK Univerzita Brno
24. 291 Luděk Dolíhal 22:26 1988 Kategorie A VSK Uni Brno / Uherčice
25. 346 Jakub Strejček 22:27 1995 Kategorie A
26. 21 Martin Bulín 22:28 1985 Kategorie A Ivančice
27. 293 Marek Fajstavr 22:35 1988 Kategorie A
28. 112 jiří Šimoník 22:43 2001 Junioři Orel-Židenice
29. 304 Petr Janáček 22:44 1980 Kategorie B 2B WINNER
30. 397 Karel Cihelka 22:49 1988 Kategorie A
31. 282 Petr Beneš 23:00 1987 Kategorie A
32. 157 Lukáš Ryba 23:03 1979 Kategorie B
33. 309 František Jordán 23:06 1991 Kategorie A
34. 97 Michal Repta 23:07 1987 Kategorie A Po Zemi
35. 307 Petr Jeřábek 23:07 1993 Kategorie A
36. 57 Jaroslav Kadlec 23:17 1980 Kategorie B MK Hlinsko
37. 60 Petr Kazda 23:28 1970 Kategorie C
38. 155 Daniel Roško 23:29 1982 Kategorie A
39. 164 Michal Zedníček 23:29 1987 Kategorie A (R)UNISáci
40. 308 Pavel Jiřikovský 23:42 1973 Kategorie B
41. 299 Michal Hozák 23:54 1981 Kategorie B AC Moravská Slavia Brno
42. 341 Patrícia Puklová 23:57 1986 Kategorie A AC Moravská Slavia
43. 170 Matěj Jurisa 23:58 1980 Kategorie B
44. 337 Michal Pech 23:59 1989 Kategorie A 2BWINNER TEAM
45. 33 Jaroslav Beneš 24:02 1978 Kategorie B ShiJi Do
46. 75 Aleš Liška 24:04 1977 Kategorie B Universal USU Team
47. 136 Tomáš Zhoř 24:16 1985 Kategorie A Brno
48. 113 Martin Šimunek 24:21 1966 Kategorie C Modřice
49. 165 Jindřich Martinec 24:23 1961 Kategorie D Moravská Slávia
50. 28 Petr Dytrt 24:26 1976 Kategorie B
51. 23 Milan Doležal 24:29 1972 Kategorie B Horal Šumperk
52. 134 Vladimír Zelinka 24:30 1989 Kategorie A
53. 126 Lucie Vaculová 24:31 1982 Kategorie A RUN&MUM
54. 172 Jan Pivec 24:33 1981 Kategorie B Pivec100mega
55. 108 Maroš Sovák 24:38 1985 Kategorie A
56. 289 Roman Čišecký 24:41 1988 Kategorie A
57. 317 Kamil Kunz 24:41 1978 Kategorie B
58. 286 Lenka Butorová 24:42 1980 Kategorie B 2B Winner
59. 352 Marcel Trnka 24:44 1977 Kategorie B
60. 344 Denisa Schwarzová 24:49 1988 Kategorie A ROCKTECHNIK TRIATLON
61. 351 Jan Toman 24:52 1984 Kategorie A
62. 128 Jan Vizner 24:54 1993 Kategorie A
63. 318 Lukas Lazar 24:56 1982 Kategorie A
64. 30 Jiří Fiala 24:58 1984 Kategorie A Jéčka
65. 162 Vít Špéra 25:07 1983 Kategorie A Www.sklepy-spera.cz
66. 14 Martin Blažek 25:13 2003 Junioři Biatlonklub Říčany
67. 339 Honza Přichystal 25:16 1979 Kategorie B
68. 167 Jiří Selucký 25:17 1965 Kategorie C
69. 152 Tomáš Paseka 25:23 1982 Kategorie A Mabruk Team Brno
70. 355 Filip Vrána 25:27 1976 Kategorie B Jundrov
71. 38 Tomáš Hájek 25:29 1991 Kategorie A
72. 9 Zbyněk Bednář 25:31 1973 Kategorie B AK Tišnov
73. 340 Lenka Přikrylová 25:36 1998 Kategorie A Endeka Bassta team
74. 115 Vojtěch Šobáň 25:47 1985 Kategorie A Morosystems
75. 303 Marek Indra 25:48 1972 Kategorie B
76. 284 Tomáš Bůbela 25:48 1971 Kategorie C
77. 320 Jan Lepier 25:49 1976 Kategorie B
78. 59 Tomáš Kapounek 25:50 1984 Kategorie A
79. 312 Tobiáš Keznikl 25:51 2004 Junioři SKI KLUB JUNIOR BRNO
80. 394 Michal Caizl 25:52 1982 Kategorie A
81. 27 Peter Ďuriač 25:54 1990 Kategorie A Jedľové Kostoľany
82. 285 Hana Burešová 25:55 1986 Kategorie A AC Moravská slavia Brno
83. 326 Marek Matej 26:05 1974 Kategorie B 2BWINNER TEAM
84. 79 Juraj Michálek 26:07 1982 Kategorie A Espressif Systems
85. 55 Jan Charvát 26:07 1969 Kategorie C Brno
86. 64 Jiří Kolář 26:09 1976 Kategorie B STG Česká
87. 10 Petr Bělohoubek 26:13 1972 Kategorie B Brno
88. 62 Halka Kočí 26:16 1980 Kategorie B
89. 56 Lukáš Jeremias 26:30 1986 Kategorie A A12
90. 118 Miroslav Švihel 26:33 1986 Kategorie A BS Slopné
91. 334 Rudolf Pavelka 26:36 1969 Kategorie C Blučina
92. 98 Monika Rusínová 26:38 1977 Kategorie B
93. 301 Jiří Huťka 26:40 1991 Kategorie A Brno Řečkovice
94. 288 Pavel Czerný 26:42 1981 Kategorie B Never Alone
95. 149 Jan Koplík 26:45 1984 Kategorie A
96. 6 Lukáš Bár 26:50 1974 Kategorie B Kongsberg PCS Brno
97. 137 Pavel Zikmund 26:51 1982 Kategorie A Ústavní kokoti
98. 71 Jakub Kura 26:54 1991 Kategorie A eWRC.cz
99. 306 Petr Janek 27:01 1969 Kategorie C
100. 95 Petr Poupě 27:01 1987 Kategorie A
101. 88 Vladimír Oujezdský 27:02 1976 Kategorie B
102. 150 Jaroslav Kropáček 27:04 1970 Kategorie C
103. 86 Josef Nováček 27:07 1958 Kategorie D SDH Čučice
104. 324 Lenka Maléřová 27:16 1983 Kategorie A
105. 120 Lenka Topinková 27:19 1976 Kategorie B AC Moravská Slavia Brno, spolek
106. 400 Martin Žaloudek 27:24 1978 Kategorie B
107. 114 Petr Šmídek 27:31 1977 Kategorie B
108. 342 Andrea Rozhoňová 27:36 1993 Kategorie A
109. 338 Ondřej Polák 27:36 2005 Junioři SKI KLUB JUNIOR BRNO
110. 322 Radim Lukeš 27:39 1976 Kategorie B Bavory
111. 22 Igor Čech 27:40 1977 Kategorie B
112. 142 Jan Daněk 27:41 1989 Kategorie A
113. 82 Honza Mikula 27:42 1979 Kategorie B Oddíl 2015
114. 54 Radim Hupšil 27:43 1984 Kategorie A
115. 125 Ondřej Vacula 27:46 1981 Kategorie B
116. 396 Barbara Míková 27:55 1991 Kategorie A SKI KLUB JUNIOR BRNO
117. 44 Marek Hladný 27:55 1972 Kategorie B Brno
118. 121 Roman Tupa 28:01 1981 Kategorie B Řečkovice crew
119. 130 Radek Vodička 28:08 1969 Kategorie C ARTOSS REALITY, BRNO
120. 29 Jan Feller 28:11 1991 Kategorie A
121. 5 Jaroslav Balák 28:11 1957 Kategorie D Vinohrady
122. 143 Markéta Dokoupilová 28:13 1977 Kategorie B
123. 345 Martin Sobotka 28:17 1976 Kategorie B
124. 105 Richard Sláma 28:24 1962 Kategorie C PBV MTB Team Brno
125. 323 Pavel Mádr 28:28 1969 Kategorie C
126. 76 Lucie Mádrová 28:28 1975 Kategorie B Track&Field Brno
127. 343 Jiří Rýdel 28:28 1983 Kategorie A
128. 329 Petr Novotný 28:29 1965 Kategorie C AK Kuřim
129. 163 Jiřina Coufalová 28:29 1978 Kategorie B Brno
130. 316 Petr Kolář 28:31 1972 Kategorie B
131. 31 Tomáš Frank 28:31 1988 Kategorie A
132. 41 Vlastimil Hanzl 28:32 1953 Kategorie D
133. 392 JIŘÍ ČERVINKA 28:32 1987 Kategorie A
134. 129 Vojtěch Vizner 28:37 1994 Kategorie A
135. 37 Helena Grauerová 28:44 1978 Kategorie B
136. 391 Šárka Buchtová 28:50 1973 Kategorie B
137. 305 Vladimír Janáček 28:58 1973 Kategorie B SK 24 Brno
138. 335 Vojtěch Pavlíček 29:02 1987 Kategorie A
139. 319 David Lenhart 29:04 1979 Kategorie B Brno
140. 89 Zdeněk Papež 29:07 1985 Kategorie A
141. 17 Karen Böhmová 29:09 2003 Junioři
142. 321 Erik Lukáč 29:11 1983 Kategorie A berg heil!
143. 7 Jiří Barvíř 29:13 1982 Kategorie A
144. 43 Martin Hess 29:15 1987 Kategorie A
145. 65 Šárka Kolářová 29:19 1976 Kategorie B STG Česká
146. 296 Štěpán Havlíček 29:23 1983 Kategorie A
147. 331 Tomáš Parma 29:24 1970 Kategorie C Rungo.cz
148. 85 Alexander Mrůzek 29:26 1965 Kategorie C Univerzita Brno plavání
149. 49 Tomáš Horký 29:37 1967 Kategorie C KOS TJ Tesla Brno
150. 26 Aleš Dumek 29:52 1973 Kategorie B Šachy Zastávka
151. 61 Adela Kočí 29:56 1997 Kategorie A sportobchod.cz
152. 310 Martin Jurák 30:05 1989 Kategorie A
153. 290 Tomáš Čížek 30:15 1988 Kategorie A
154. 70 Josef Kučera 30:17 1985 Kategorie A Rosice/Kuřim
155. 393 Dana Pokorná 30:20 1983 Kategorie A
156. 111 Soňa Svobodová 30:25 1968 Kategorie C SKP KOMETA BRNO
157. 244 30:30
158. 156 Rosťa Růžička 30:30 1973 Kategorie B
159. 16 Jiří Boháč 30:32 1954 Kategorie D BehejBrno.com
160. 398 David Babáček 30:36 1978 Kategorie B
161. 66 Ivan Kopeček 30:42 1949 Kategorie E AC Moravská Slavia Brno
162. 153 Tereza Paseková 30:43 1982 Kategorie A Mabruk Team Brno
163. 328 Hana Novakova 30:45 1988 Kategorie A
164. 48 Dita Hořínková 30:47 1994 Kategorie A KB Střelka Brno
165. 110 Roman Svabensky 30:58 1970 Kategorie C
166. 350 Jan Tecl 30:58 1958 Kategorie D Troubsko
167. 103 Marie Skřivanová 30:58 1987 Kategorie A HO Start
168. 116 Jan Šplíchal 31:01 1977 Kategorie B
169. 11 Ghazi Ben Taher 31:01 1990 Kategorie A
170. 80 Eva Michálková 31:03 1987 Kategorie A
171. 132 Ladislav Voráč 31:12 1986 Kategorie A
172. 45 Kateřina Holečková 31:13 1980 Kategorie B
173. 91 Radka Peniáková 31:16 1983 Kategorie A
174. 298 Tadeáš Hladký 31:24 2008 Junioři
175. 73 Martina Láníčková 31:25 1964 Kategorie C
176. 297 Jiří Hladký 31:27 1975 Kategorie B
177. 12 Lukáš Berta 31:31 1979 Kategorie B Svobodná vlaštovka
178. 294 Pavel Freitinger 31:33 1964 Kategorie C
179. 8 Petr Bečička 31:36 1960 Kategorie D Hal3000
180. 347 Tereza Střížová 31:38 1990 Kategorie A
181. 4 Martin Bábek 31:48 1971 Kategorie C Šneci v běhu
182. 40 Albín Hanák 31:51 1951 Kategorie E AC Moravská Slavia
183. 106 Jiří Slavík 31:54 1954 Kategorie D
184. 122 Veronika Ubrová 32:01 1978 Kategorie B Body Care Brno
185. 311 Kateřina Jurisová 32:02 1980 Kategorie B
186. 52 Iva Hrstková 32:06 1976 Kategorie B
187. 336 Luboš Pecka 32:09 1985 Kategorie A Pecka walking & running
188. 107 Jiří Soják 33:05 1982 Kategorie A
189. 63 Heidi Kočí 34:00 1997 Kategorie A
190. 78 Jiří Medek 34:20 1978 Kategorie B
191. 127 Michaela Vaněrková 34:56 1998 Kategorie A
192. 287 Kateřina Coufalová 35:05 2005 Junioři SKI KLUB JUNIOR BRNO
193. 24 Bohuslav Doňar 35:36 1950 Kategorie E SOKOL Brno Královo Pole
194. 58 Vladimír Kaňovský 35:41 1948 Kategorie E
195. 144 Dagmar Dvořáčková 36:03 1950 Kategorie E
196. 109 Jan Sponar 36:07 1950 Kategorie E KOS Tesla Brno
197. 399 Jana Kalová 36:40 1966 Kategorie C
198. 138 iva zitová 36:43 1959 Kategorie D žádný
199. 84 Hynek Mlčoušek 36:46 1977 Kategorie B
200. 83 Michaela Minaříková 37:43 1986 Kategorie A
201. 123 Petr Uhmann 37:59 1951 Kategorie E KOS Tesla Brno
202. 314 Marie Kociánová 38:03 1946 Kategorie E
203. 53 Viera Hrubá 38:25 1979 Kategorie B
204. 133 Zuzana Zdařilová 39:24 1983 Kategorie A orel Židenice
205. 72 Eva Kytlicova 40:52 1984 Kategorie A
206. 148 Jaroslav Konečný 40:58 1969 Kategorie C Všehomír
207. 100 Pavel Sedláček 41:12 1953 Kategorie D
208. 35 Karel Fuksa 42:15 1946 Kategorie E
209. 90 Bohdana Pavlačková 42:37 1998 Kategorie A
210. 68 Petr Krieg 42:45 1949 Kategorie E BMT Brno
211. 102 Veronika Schönová 42:54 1989 Kategorie A
212. 15 Alena Blažková 43:21 1977 Kategorie B
213. 353 Jitka Valerová 43:42 1994 Kategorie A MPP
214. 19 Denisa Božkova 44:00 1980 Kategorie B
215. 47 Josef Holý 45:08 1941 Kategorie E
216. 168 Eva Liščinská 45:24 1944 Kategorie E Tesla
217. 348 Petr Svoboda 45:39 1968 Kategorie C
218. 39 Květoslav Hama 45:52 1937 Kategorie E