Již 25 let 1997 - 2021

5. Líšeň, 30.6.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Kategorie Oddíl Body
1. 34 Jiří Franz 0:38:14 1990 Kategorie-A AKBK 100
2. 1 Adam Szymanik 0:38:45 1996 Kategorie-A AKBK 98.67
3. 551 Dominik Chlupáč 0:38:47 1993 Kategorie-A AKBK 98.58
4. 3 Lukáš Soural 0:38:57 1982 Kategorie-A Siemens Energy & Vsk Uni Brno 98.16
5. 549 Rudolf Müller 0:39:22 1976 Kategorie-B AKBK 97.12
6. 530 Lukáš Kocur 0:39:49 1977 Kategorie-B AKBK 96.02
7. 97 Michal Repta 0:39:58 1987 Kategorie-A Po Zemi 95.66
8. 50 Zdeněk Hrabovský 0:40:41 1985 Kategorie-A 93.98
9. 51 Tomáš Hrdina 0:41:37 1979 Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 91.87
10. 520 Adéla Koláčková 0:41:56 2001 Junioři 91.18
11. 533 Adam Čerbák 0:42:24 2000 Kategorie-A 90.17
12. 117 Martin Štěpánek 0:42:31 1981 Kategorie-B ENDEKA BASSTA team 89.93
13. 540 Denis Matoušek 0:42:36 1988 Kategorie-A 89.75
14. 545 Adam Vlasák 0:42:37 1984 Kategorie-A 89.71
15. 158 Tomáš Strachota 0:42:49 1986 Kategorie-A Opice 89.3
16. 550 Tomáš Chlup 0:42:57 1988 Kategorie-A 89.02
17. 155 Daniel Roško 0:43:03 1982 Kategorie-A 88.81
18. 495 Petr Beneš 0:43:10 1987 Kategorie-A 88.57
19. 455 Michal Vaňáč 0:43:25 1982 Kategorie-A 2BWINNER TEAM 88.06
20. 21 Martin Bulín 0:43:28 1985 Kategorie-A Ivančice 87.96
21. 526 Marek Fajstavr 0:43:31 1988 Kategorie-A 87.86
22. 356 Karel Cihelka 0:44:57 1988 Kategorie-A 85.06
23. 543 Lenka Kohnová 0:45:26 1988 Kategorie-A 84.15
24. 535 Martin Kobelka 0:45:34 1997 Kategorie-A 83.91
25. 457 Ladislav Števanka 0:45:41 1981 Kategorie-B ENDEKA BASSTA team 83.69
26. 131 Libor Vojtek 0:45:53 1984 Kategorie-A Endeka Bassta team 83.33
27. 555 Roman Čišecký 0:46:05 1988 Kategorie-A AT&T 82.97
28. 126 Lucie Vaculová 0:46:08 1982 Kategorie-A RUN&MUM 82.88
29. 435 Jan Švábenský 0:46:12 1980 Kategorie-B Team Jeseníky 82.76
30. 113 Martin Šimunek 0:46:18 1966 Kategorie-C Modřice 82.58
31. 538 Jaroslav Dušil 0:46:20 1970 Kategorie-C 82.52
32. 112 jiří Šimoník 0:46:21 2001 Junioři Orel-Židenice 82.49
33. 528 Jan Urbášek 0:46:26 1994 Kategorie-A 82.34
34. 101 Jindřich SCHICK 0:46:34 1975 Kategorie-B 82.1
35. 64 Jiří Kolář 0:46:34 1976 Kategorie-B STG Česká 82.1
36. 167 Jiří Selucký 0:46:39 1965 Kategorie-C 81.96
37. 108 Maroš Sovák 0:46:45 1985 Kategorie-A 81.78
38. 411 Denisa Schwarzová 0:46:47 1988 Kategorie-A ROCKTECHNIK TRIATLON 81.72
39. 38 Tomáš Hájek 0:46:47 1991 Kategorie-A 81.72
40. 23 Milan Doležal 0:47:08 1972 Kategorie-B Horal Šumperk 81.12
41. 28 Petr Dytrt 0:47:11 1976 Kategorie-B 81.03
42. 136 Tomáš Zhoř 0:47:12 1985 Kategorie-A Brno 81
43. 59 Tomáš Kapounek 0:47:23 1984 Kategorie-A 80.69
44. 458 Michal Zedníček 0:47:56 1987 Kategorie-A (R)UNISáci 79.76
45. 162 Vít Špéra 0:48:11 1983 Kategorie-A Www.sklepy-spera.cz 79.35
46. 152 Tomáš Paseka 0:48:14 1982 Kategorie-A Mabruk Team Brno 79.27
47. 544 Pavel Jiřikovský 0:48:19 1973 Kategorie-B 79.13
48. 128 Jan Vizner 0:48:23 1993 Kategorie-A 79.02
49. 557 David Knotek 0:48:25 1982 Kategorie-A 78.97
50. 18 Pavel Bordovský 0:48:28 1985 Kategorie-A Pro dřeň na dřeň 78.89
51. 9 Zbyněk Bednář 0:48:36 1973 Kategorie-B AK Tišnov 78.67
52. 532 Jan Králík 0:48:43 1986 Kategorie-A 78.48
53. 465 Lenka Butorová 0:48:59 1980 Kategorie-B 2B Winner 78.05
54. 454 Martin Žaloudek 0:49:07 1978 Kategorie-B 77.84
55. 62 Halka Kočí 0:49:16 1980 Kategorie-B 77.6
56. 55 Jan Charvát 0:49:29 1969 Kategorie-C Brno 77.27
57. 137 Pavel Zikmund 0:49:30 1982 Kategorie-A Ústavní kokoti 77.24
58. 524 Marek Indra 0:49:31 1972 Kategorie-B 77.21
59. 425 Daniel Gladiš 0:49:35 1968 Kategorie-C Vltava Fund Ski Team 77.11
60. 10 Petr Bělohoubek 0:49:42 1972 Kategorie-B Brno 76.93
61. 118 Miroslav Švihel 0:49:58 1986 Kategorie-A BS Slopné 76.52
62. 54 Radim Hupšil 0:50:06 1984 Kategorie-A 76.31
63. 558 Pavel Franc 0:50:27 1986 Kategorie-A RockTechnik Triatlon 75.78
64. 14 Martin Blažek 0:50:39 2003 Junioři Biatlonklub Říčany 75.49
65. 56 Lukáš Jeremias 0:50:40 1986 Kategorie-A A12 75.46
66. 29 Jan Feller 0:50:49 1991 Kategorie-A 75.24
67. 301 Jiří Huťka 0:50:59 1991 Kategorie-A Brno Řečkovice 74.99
68. 546 Pavel Czerný 0:51:00 1981 Kategorie-B Never Alone 74.97
69. 31 Tomáš Frank 0:51:04 1988 Kategorie-A 74.87
70. 541 Andrea Rozhoňová 0:51:20 1993 Kategorie-A 74.48
71. 86 Josef Nováček 0:51:23 1958 Kategorie-D SDH Čučice 74.41
72. 120 Lenka Topinková 0:51:24 1976 Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno, spolek 74.38
73. 32 Jiří František 0:51:31 1986 Kategorie-A 74.22
74. 125 Ondřej Vacula 0:51:31 1981 Kategorie-B 74.22
75. 529 Tomáš Kamenický 0:51:32 1980 Kategorie-B BěhejBrno 74.19
76. 98 Monika Rusínová 0:51:38 1977 Kategorie-B 74.05
77. 536 Dana Truksová 0:51:41 1982 Kategorie-A 73.98
78. 149 Jan Koplík 0:51:42 1984 Kategorie-A 73.95
79. 65 Šárka Kolářová 0:51:43 1976 Kategorie-B STG Česká 73.93
80. 6 Lukáš Bár 0:51:45 1974 Kategorie-B Kongsberg PCS Brno 73.88
81. 88 Vladimír Oujezdský 0:51:49 1976 Kategorie-B SDH Starý Lískovec 73.79
82. 553 Radim Lukeš 0:52:09 1976 Kategorie-B Bavory 73.31
83. 22 Igor Čech 0:52:18 1977 Kategorie-B 73.1
84. 130 Radek Vodička 0:52:18 1969 Kategorie-C ARTOSS REALITY, BRNO 73.1
85. 114 Petr Šmídek 0:52:27 1977 Kategorie-B 72.89
86. 70 Josef Kučera 0:52:48 1985 Kategorie-A Rosice/Kuřim 72.41
87. 143 Markéta Dokoupilová 0:52:50 1977 Kategorie-B 72.37
88. 547 Dagmar Hálková 0:53:03 1982 Kategorie-A 72.07
89. 82 Honza Mikula 0:53:23 1979 Kategorie-B Oddíl 2015 71.62
90. 358 Štěpán Havlíček 0:53:35 1983 Kategorie-A 71.35
91. 461 Jiří Rýdel 0:53:50 1983 Kategorie-A 71.02
92. 76 Lucie Mádrová 0:53:58 1975 Kategorie-B Track&Field Brno 70.85
93. 548 Denisa Ciesarová 0:54:23 1989 Kategorie-A 70.3
94. 142 Jan Daněk 0:54:36 1989 Kategorie-A 70.02
95. 437 Pavel Tyleček 0:54:37 1973 Kategorie-B Jundrováci 70
96. 534 Renáta Procházková 0:54:45 1986 Kategorie-A 69.83
97. 17 Karen Böhmová 0:54:50 2003 Junioři 69.73
98. 33 Jaroslav Beneš 0:55:03 1978 Kategorie-B ShiJi Do 69.45
99. 92 Marek Pivoda 0:55:04 1987 Kategorie-A jsb 69.43
100. 7 Jiří Barvíř 0:55:43 1982 Kategorie-A 68.62
101. 163 Jiřina Coufalová 0:55:49 1978 Kategorie-B Brno 68.5
102. 552 Martin Červinka 0:55:50 1983 Kategorie-A 68.48
103. 539 David Lenhart 0:55:54 1979 Kategorie-B Brno 68.4
104. 527 Luboš Pecka 0:55:54 1985 Kategorie-A Pecka walking & running 68.4
105. 559 Tomas Escobar 0:56:06 1995 Kategorie-A 68.15
106. 43 Martin Hess 0:56:06 1987 Kategorie-A 68.15
107. 400 Pavel Mikita 0:56:14 1952 Kategorie-D 67.99
108. 355 Hana Novakova 0:56:32 1988 Kategorie-A 67.63
109. 85 Alexander Mrůzek 0:56:44 1965 Kategorie-C Univerzita Brno plavání 67.39
110. 49 Tomáš Horký 0:56:59 1967 Kategorie-C KOS TJ Tesla Brno 67.1
111. 523 Kateřina Mráčková 0:57:01 1987 Kategorie-A 67.06
112. 542 David Babáček 0:57:07 1978 Kategorie-B 66.94
113. 12 Lukáš Berta 0:57:10 1979 Kategorie-B Svobodná vlaštovka 66.88
114. 37 Helena Grauerová 0:57:26 1978 Kategorie-B 66.57
115. 80 Eva Michálková 0:57:28 1987 Kategorie-A 66.53
116. 116 Jan Šplíchal 0:58:25 1977 Kategorie-B 65.45
117. 537 Dana Pokorná 0:58:54 1983 Kategorie-A 64.91
118. 4 Martin Bábek 0:58:55 1971 Kategorie-C Šneci v běhu 64.89
119. 106 Jiří Slavík 0:58:59 1954 Kategorie-D 64.82
120. 11 Ghazi Ben Taher 0:59:07 1990 Kategorie-A 64.67
121. 91 Radka Peniáková 0:59:53 1983 Kategorie-A 63.85
122. 560 Vendula Dostálová 0:59:59 1981 Kategorie-B Pivec100mega 63.74
123. 153 Tereza Paseková 1:00:05 1982 Kategorie-A Mabruk Team Brno 63.63
124. 132 Ladislav Voráč 1:00:08 1986 Kategorie-A 63.58
125. 556 Tomáš Vojtíšek 1:00:40 1973 Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 63.02
126. 122 Veronika Ubrová 1:01:14 1978 Kategorie-B Body Care Brno 62.44
127. 8 Petr Bečička 1:01:14 1960 Kategorie-D Hal3000 62.44
128. 103 Marie Skřivanová 1:01:15 1987 Kategorie-A HO Start 62.42
129. 107 Jiří Soják 1:01:37 1982 Kategorie-A 62.05
130. 52 Iva Hrstková 1:01:53 1976 Kategorie-B 61.78
131. 84 Hynek Mlčoušek 1:03:06 1977 Kategorie-B 60.59
132. 119 Radim Táborský 1:03:10 1975 Kategorie-B 60.53
133. 63 Heidi Kočí 1:04:01 1997 Kategorie-A 59.72
134. 352 Bohuslav Doňar 1:04:14 1950 Kategorie-E SOKOL Brno Královo Pole 59.52
135. 531 Veronika Šimáčková 1:05:32 1992 Kategorie-A 58.34
136. 144 Dagmar Dvořáčková 1:06:29 1950 Kategorie-E 57.51
137. 87 Pavel Otoupalík 1:08:37 1955 Kategorie-D Brno 55.72
138. 434 Petr Kučínský 1:08:56 1959 Kategorie-D 55.46
139. 350 Jan Sponar 1:09:57 1950 Kategorie-E KOS Tesla Brno 54.66
140. 133 Zuzana Zdařilová 1:10:59 1983 Kategorie-A orel Židenice 53.86
141. 138 iva zitová 1:11:05 1959 Kategorie-D žádný 53.79
142. 83 Michaela Minaříková 1:11:41 1986 Kategorie-A 53.34
143. 102 Veronika Schönová 1:16:03 1989 Kategorie-A 50.27
144. 100 Pavel Sedláček 1:19:10 1953 Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 48.29
145. 25 Libor Dražan 1:23:26 1960 Kategorie-D Univerzita obrany 45.83
146. 47 Josef Holý 1:30:29 1941 Kategorie-E 42.25