Již 25 let 1997 - 2021

16. Pod Palackého vrchem - Zoo Brno pětka na dráze + Zoo Brno Dětský běh, 15.9.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Pohlaví Kategorie Oddíl Body
1. 1 Adam Szymanik 0:15:46 1996 Muž Kategorie-A AKBK 100
2. 331 Dominik Chlupáč 0:15:53 1993 Muž Kategorie-A AKBK 99.27
3. 3 Lukáš Soural 0:17:00 1982 Muž Kategorie-A Siemens Energy & Vsk Uni Brno 92.75
4. 42 Dalibor Hejna 0:17:13 1982 Muž Kategorie-A 91.58
5. 329 Pavel Matousek 0:17:17 1978 Muž Kategorie-B 2BWinner team 91.22
6. 317 Vlastimil Lysák 0:17:22 1986 Muž Kategorie-A fKlidu sport team 90.79
7. 325 Tomáš Večeřa 0:17:22 1989 Muž Kategorie-A AK Blansko Dvorská 90.79
8. 339 Lukáš Kocur 0:17:29 1977 Muž Kategorie-B AKBK 90.18
9. 322 Josef Hrubý 0:17:31 1992 Muž Kategorie-A TJ Znojmo 90.01
10. 363 Ondřej Jágr 0:17:33 1983 Muž Kategorie-A AKBK 89.84
11. 97 Michal Repta 0:17:33 1987 Muž Kategorie-A Po Zemi 89.84
12. 286 Denis Matoušek 0:17:45 1988 Muž Kategorie-A 88.83
13. 323 Patrik Bejček 0:17:49 1994 Muž Kategorie-A 88.49
14. 157 Lukáš Ryba 0:18:07 1979 Muž Kategorie-B 87.03
15. 51 Tomáš Hrdina 0:18:08 1979 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 86.95
16. 330 Vlastimil Chadim 0:18:09 1976 Muž Kategorie-B 86.87
17. 57 Jaroslav Kadlec 0:18:10 1980 Muž Kategorie-B MK Hlinsko 86.79
18. 306 Rudy Krajča 0:18:13 1965 Muž Kategorie-C AKBK 86.55
19. 495 Petr Beneš 0:18:15 1987 Muž Kategorie-A 86.39
20. 171 Petr Balcar 0:18:18 1985 Muž Kategorie-A KB Střelka Brno 86.16
21. 21 Martin Bulín 0:18:20 1985 Muž Kategorie-A Ivančice 86
22. 158 Tomáš Strachota 0:18:26 1986 Muž Kategorie-A Opice 85.53
23. 50 Zdeněk Hrabovský 0:18:27 1985 Muž Kategorie-A 85.46
24. 155 Daniel Roško 0:18:27 1982 Muž Kategorie-A 85.46
25. 455 Michal Vaňáč 0:18:29 1982 Muž Kategorie-A 2BWINNER TEAM 85.3
26. 64 Jiří Kolář 0:18:30 1976 Muž Kategorie-B STG Česká 85.23
27. 320 Pavel Vencbauer 0:18:30 1978 Kategorie-B 85.23
28. 99 Vít Ryška 0:18:34 1975 Muž Kategorie-B VSK Univerzita Brno 84.92
29. 117 Martin Štěpánek 0:18:36 1981 Muž Kategorie-B ENDEKA BASSTA team 84.77
30. 112 jiří Šimoník 0:18:37 2001 Muž Junioři Orel-Židenice 84.69
31. 362 Luděk Dolíhal 0:18:51 1988 Muž Kategorie-A VSK Uni Brno / Uherčice 83.64
32. 346 David Chvastek 0:19:02 1979 Muž Kategorie-B Jobs Contact 82.84
33. 345 Jan Krásný 0:19:05 1993 Muž Kategorie-A no miles no smiles 82.62
34. 324 Kryštof Matěj 0:19:08 1992 Muž Kategorie-A no miles no smiles 82.4
35. 360 Petr Vykypěl 0:19:14 1981 Kategorie-B 81.98
36. 310 Petr Jeřábek 0:19:15 1993 Muž Kategorie-A 81.9
37. 128 Jan Vizner 0:19:15 1993 Muž Kategorie-A 81.9
38. 458 Michal Zedníček 0:19:17 1987 Muž Kategorie-A (R)UNISáci 81.76
39. 75 Aleš Liška 0:19:21 1977 Muž Kategorie-B Universal USU Team 81.48
40. 30 Jiří Fiala 0:19:32 1984 Muž Kategorie-A Jéčka 80.72
41. 301 Jiří Huťka 0:19:34 1991 Muž Kategorie-A Brno Řečkovice 80.58
42. 101 Jindřich SCHICK 0:19:36 1975 Muž Kategorie-B 80.44
43. 338 Zdeněk Jurčík 0:19:37 1976 Kategorie-B 80.37
44. 60 Petr Kazda 0:19:37 1970 Muž Kategorie-C 80.37
45. 344 Zdeněk Kamenský 0:19:38 1996 Kategorie-A 80.31
46. 319 Michal Hozák 0:19:39 1981 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 80.24
47. 108 Maroš Sovák 0:19:40 1985 Muž Kategorie-A 80.17
48. 28 Petr Dytrt 0:19:42 1976 Muž Kategorie-B 80.03
49. 113 Martin Šimunek 0:19:45 1966 Muž Kategorie-C Modřice 79.83
50. 152 Tomáš Paseka 0:20:05 1982 Muž Kategorie-A Mabruk Team Brno 78.51
51. 33 Jaroslav Beneš 0:20:09 1978 Muž Kategorie-B ShiJi Do 78.25
52. 59 Tomáš Kapounek 0:20:13 1984 Muž Kategorie-A 77.99
53. 463 Jan Pivec 0:20:13 1981 Muž Kategorie-B Pivec100mega 77.99
54. 67 Luděk Králík 0:20:17 1965 Muž Kategorie-C Veverská Bítýška 77.73
55. 343 Marcel Trnka 0:20:17 1977 Muž Kategorie-B 77.73
56. 342 Eva Šimonovská 0:20:18 1979 Žena Kategorie-B 2bwinnerteam 77.67
57. 139 David Zourek 0:20:27 2003 Muž Junioři Blansko 77.1
58. 321 Filip Bábor 0:20:30 1982 Muž Kategorie-A 76.91
59. 326 Petr Zámečník 0:20:31 1989 Muž Kategorie-A Veselá kopa 76.85
60. 278 Michal Kula 0:20:33 1989 Muž Kategorie-A Žvíci 76.72
61. 23 Milan Doležal 0:20:34 1972 Muž Kategorie-B Horal Šumperk 76.66
62. 10 Petr Bělohoubek 0:20:36 1972 Muž Kategorie-B Brno 76.54
63. 271 Marek Indra 0:20:36 1972 Muž Kategorie-B 76.54
64. 125 Ondřej Vacula 0:20:36 1981 Muž Kategorie-B 76.54
65. 332 Iván Díaz Martínez 0:20:37 1977 Muž Kategorie-B 76.48
66. 62 Halka Kočí 0:20:40 1980 Žena Kategorie-B 76.29
67. 328 Peter Krupka 0:20:47 1965 Kategorie-C 75.86
68. 6 Lukáš Bár 0:20:48 1974 Muž Kategorie-B Kongsberg PCS Brno 75.8
69. 130 Radek Vodička 0:20:50 1969 Muž Kategorie-C ARTOSS REALITY, BRNO 75.68
70. 291 František Čapka 0:20:51 1968 Muž Kategorie-C TJ Liga100 Olomouc 75.62
71. 27 Peter Ďuriač 0:20:51 1990 Muž Kategorie-A Jedľové Kostoľany 75.62
72. 71 Jakub Kura 0:20:53 1991 Muž Kategorie-A eWRC.cz 75.5
73. 453 Hana Burešová 0:20:55 1986 Žena Kategorie-A AC Moravská slavia Brno 75.38
74. 118 Miroslav Švihel 0:20:55 1986 Muž Kategorie-A BS Slopné 75.38
75. 22 Igor Čech 0:20:57 1977 Muž Kategorie-B 75.26
76. 149 Jan Koplík 0:20:58 1984 Muž Kategorie-A 75.2
77. 55 Jan Charvát 0:21:00 1969 Muž Kategorie-C Brno 75.08
78. 300 Tomáš Tvarůžka 0:21:09 1972 Kategorie-B 74.55
79. 56 Lukáš Jeremias 0:21:15 1986 Muž Kategorie-A A12 74.2
80. 7 Jiří Barvíř 0:21:19 1982 Muž Kategorie-A 73.96
81. 79 Juraj Michálek 0:21:21 1982 Muž Kategorie-A Espressif Systems 73.85
82. 454 Martin Žaloudek 0:21:21 1978 Muž Kategorie-B 73.85
83. 349 Alan Munteanu 0:21:24 1969 Muž Kategorie-C 73.68
84. 29 Jan Feller 0:21:27 1991 Muž Kategorie-A 73.5
85. 86 Josef Nováček 0:21:30 1958 Muž Kategorie-D SDH Čučice 73.33
86. 283 Andrea Rozhoňová 0:21:33 1993 Žena Kategorie-A 73.16
87. 98 Monika Rusínová 0:21:33 1977 Žena Kategorie-B 73.16
88. 54 Radim Hupšil 0:21:40 1984 Muž Kategorie-A 72.77
89. 308 Zdeněk Laštůvka 0:21:40 1989 Muž Kategorie-A 72.77
90. 299 Alena Krchakova 0:21:43 1957 Kategorie-D 72.6
91. 353 David Jánský 0:21:49 1978 Muž Kategorie-B 72.27
92. 280 Lukáš Berta 0:21:58 1979 Muž Kategorie-B Svobodná vlaštovka 71.78
93. 120 Lenka Topinková 0:21:58 1976 Žena Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno, spolek 71.78
94. 341 Jaromír Mikula 0:22:02 1976 Kategorie-B 71.56
95. 38 Tomáš Hájek 0:22:03 1991 Muž Kategorie-A 71.5
96. 274 Zbyněk Bednář 0:22:04 1973 Muž Kategorie-B AK Tišnov 71.45
97. 121 Roman Tupa 0:22:04 1981 Muž Kategorie-B Řečkovice crew 71.45
98. 5 Jaroslav Balák 0:22:07 1957 Muž Kategorie-D Vinohrady 71.29
99. 150 Jaroslav Kropáček 0:22:09 1970 Muž Kategorie-C 71.18
100. 44 Marek Hladný 0:22:11 1972 Muž Kategorie-B Brno 71.07
101. 92 Marek Pivoda 0:22:12 1987 Muž Kategorie-A jsb 71.02
102. 285 Martin Sobotka 0:22:14 1976 Muž Kategorie-B 70.91
103. 272 Tomáš Parma 0:22:18 1970 Muž Kategorie-C Rungo.cz 70.7
104. 303 Radim Lukeš 0:22:23 1976 Muž Kategorie-B Bavory 70.44
105. 358 Štěpán Havlíček 0:22:24 1983 Muž Kategorie-A 70.39
106. 76 Lucie Mádrová 0:22:41 1975 Žena Kategorie-B Track&Field Brno 69.51
107. 163 Jiřina Coufalová 0:22:43 1978 Žena Kategorie-B Brno 69.41
108. 17 Karen Böhmová 0:22:44 2003 Žena Junioři 69.35
109. 105 Richard Sláma 0:22:44 1962 Muž Kategorie-C PBV MTB Team Brno 69.35
110. 240 Michal Prouza 0:22:47 1986 Muž Kategorie-A 69.2
111. 366 Slávek Vlček 0:22:47 1989 Muž Kategorie-A 69.2
112. 65 Šárka Kolářová 0:22:50 1976 Žena Kategorie-B STG Česká 69.05
113. 156 Rosťa Růžička 0:22:56 1973 Muž Kategorie-B 68.75
114. 61 Adela Kočí 0:23:00 1997 Žena Kategorie-A sportobchod.cz 68.55
115. 88 Vladimír Oujezdský 0:23:04 1976 Muž Kategorie-B SDH Starý Lískovec 68.35
116. 298 Jonáš Petrovský 0:23:04 1990 Muž Kategorie-A 68.35
117. 216 Jaroslav Lavička 0:23:05 1959 Muž Kategorie-D Drásov 68.3
118. 85 Alexander Mrůzek 0:23:05 1965 Muž Kategorie-C Univerzita Brno plavání 68.3
119. 82 Honza Mikula 0:23:06 1979 Muž Kategorie-B Oddíl 2015 68.25
120. 37 Helena Grauerová 0:23:09 1978 Žena Kategorie-B 68.11
121. 143 Markéta Dokoupilová 0:23:10 1977 Žena Kategorie-B 68.06
122. 119 Radim Táborský 0:23:10 1975 Muž Kategorie-B 68.06
123. 292 Renáta Procházková 0:23:17 1986 Žena Kategorie-A 67.72
124. 260 David Lenhart 0:23:28 1979 Muž Kategorie-B Brno 67.19
125. 106 Jiří Slavík 0:23:49 1954 Muž Kategorie-D 66.2
126. 132 Ladislav Voráč 0:23:54 1986 Muž Kategorie-A 65.97
127. 49 Tomáš Horký 0:23:58 1967 Muž Kategorie-C KOS TJ Tesla Brno 65.79
128. 26 Aleš Dumek 0:24:00 1973 Muž Kategorie-B Šachy Zastávka 65.69
129. 124 Karel Ustohal 0:24:04 1977 Muž Kategorie-B ZelenE Rosice 65.51
130. 4 Martin Bábek 0:24:11 1971 Muž Kategorie-C Šneci v běhu 65.2
131. 48 Dita Hořínková 0:24:14 1994 Žena Kategorie-A KB Střelka Brno 65.06
132. 178 Tereza Paseková 0:24:15 1982 Žena Kategorie-A Mabruk Team Brno 65.02
133. 355 Hana Novakova 0:24:17 1988 Žena Kategorie-A 64.93
134. 304 Petr Doležal 0:24:18 1986 Muž Kategorie-A 64.88
135. 279 Dana Pokorná 0:24:31 1983 Žena Kategorie-A 64.31
136. 89 Zdeněk Papež 0:24:39 1985 Muž Kategorie-A 63.96
137. 73 Martina Láníčková 0:24:43 1964 Žena Kategorie-C 63.79
138. 103 Marie Skřivanová 0:24:48 1987 Žena Kategorie-A HO Start 63.58
139. 8 Petr Bečička 0:24:49 1960 Muž Kategorie-D Hal3000 63.53
140. 265 Katarina Petrova 0:25:02 1981 Žena Kategorie-B 62.98
141. 111 Soňa Svobodová 0:25:07 1968 Žena Kategorie-C SKP KOMETA BRNO 62.77
142. 313 Vendula Dostálová 0:25:10 1981 Žena Kategorie-B Pivec100mega 62.65
143. 91 Radka Peniáková 0:25:11 1983 Žena Kategorie-A 62.61
144. 316 Ondrej Végh 0:25:12 1966 Kategorie-C 62.57
145. 337 Ondřej Zikmund 0:25:13 1988 Kategorie-A 62.52
146. 219 Jan Tecl 0:25:18 1958 Muž Kategorie-D Troubsko 62.32
147. 80 Eva Michálková 0:25:31 1987 Žena Kategorie-A 61.79
148. 116 Jan Šplíchal 0:25:34 1977 Muž Kategorie-B 61.67
149. 302 Dalibor Čech 0:26:00 1980 Muž Kategorie-B 60.64
150. 122 Veronika Ubrová 0:26:05 1978 Žena Kategorie-B Body Care Brno 60.45
151. 309 Andrea Barvířová 0:26:34 1985 Žena Kategorie-A 59.35
152. 401 Přemysl Divácký 0:26:38 1949 Muž Kategorie-E AC Moravská Slavia 59.2
153. 52 Iva Hrstková 0:26:38 1976 Žena Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 59.2
154. 63 Heidi Kočí 0:26:47 1997 Žena Kategorie-A 58.87
155. 16 Jiří Boháč 0:26:50 1954 Muž Kategorie-D BehejBrno.com 58.76
156. 107 Jiří Soják 0:27:06 1982 Muž Kategorie-A 58.18
157. 78 Jiří Medek 0:27:46 1978 Muž Kategorie-B 56.78
158. 144 Dagmar Dvořáčková 0:27:47 1950 Žena Kategorie-E 56.75
159. 258 Petr Kučínský 0:27:48 1959 Muž Kategorie-D 56.71
160. 87 Pavel Otoupalík 0:28:04 1955 Muž Kategorie-D Brno 56.18
161. 350 Jan Sponar 0:28:28 1950 Muž Kategorie-E KOS Tesla Brno 55.39
162. 305 Jarmila Doležalová 0:28:36 1985 Žena Kategorie-A 55.13
163. 296 Alena Sojáková 0:28:51 1986 Žena Kategorie-A Šneci v běhu 54.65
164. 138 iva zitová 0:28:53 1959 Žena Kategorie-D žádný 54.59
165. 277 Marcela Hlaváčová 0:29:07 1989 Žena Kategorie-A Žvíci 54.15
166. 100 Pavel Sedláček 0:29:32 1953 Muž Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 53.39
167. 83 Michaela Minaříková 0:30:16 1986 Žena Kategorie-A 52.09
168. 314 Marie Kociánová 0:30:32 1946 Žena Kategorie-E 51.64
169. 133 Zuzana Zdařilová 0:30:37 1983 Žena Kategorie-A orel Židenice 51.5
170. 297 Alexander Blunár 0:30:57 1981 Muž Kategorie-B 50.94
171. 68 Petr Krieg 0:31:10 1949 Muž Kategorie-E BMT Brno 50.59
172. 15 Alena Blažková 0:32:20 1977 Žena Kategorie-B 48.76
173. 25 Libor Dražan 0:33:04 1960 Muž Kategorie-D Univerzita obrany 47.68
174. 311 Jana Martincová 0:33:38 1988 Žena Kategorie-A BeCydog.cz 46.88
175. 69 Radomír Kubík 0:35:34 1964 Muž Kategorie-C Triatlon klub Brno 44.33
176. 351 Květoslav Hána 0:36:11 1937 Muž Kategorie-E HC Kometa Brno 43.57
177. 35 Karel Fuksa 0:36:20 1946 Muž Kategorie-E 43.39
178. 307 Ludvík David 0:36:23 1951 Kategorie-E 43.33
179. 47 Josef Holý 0:37:33 1941 Muž Kategorie-E 41.99
180. 452 Věra Jirásková 0:38:21 1955 Žena Kategorie-D AC Moravská Slavia Brno 41.11