Již 26 let 1997 - 2022

3. Pod Palackého vrchem - běh na dráze 5km + dětský běh, 1.6.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Pohlaví Kategorie Oddíl Body
1. 27 Jiří Franz 0:15:56 1990 Muž Kategorie-A AKBK 100
2. 230 Adam Szymanik 0:15:57 1996 Muž Kategorie-A AKBK 99.9
3. 223 Vlastimil Lysák 0:16:27 1986 Muž Kategorie-A fKlidu sport team 96.86
4. 2 Lukáš Soural 0:16:30 1982 Muž Kategorie-B Siemens Energy & Vsk Uni Brno 96.57
5. 208 Jan Pavelka 0:16:53 1982 Muž Kategorie-B 2BWINNER TEAM 94.37
6. 443 Jindřich Martinec 0:17:01 1985 Muž Kategorie-A AC Moravská Slávia Brno 93.63
7. 204 Patrik Bejček 0:17:03 1994 Muž Kategorie-A Trailpoint.cz 93.45
8. 228 Toby Hall 0:17:06 1994 Muž Kategorie-A 93.18
9. 205 Lukáš Kynický 0:17:07 1997 Muž Kategorie-A Kalda team 93.09
10. 218 Pavel Rotnágl 0:17:12 1983 Muž Kategorie-A Marston Bike Team 92.64
11. 234 Daniel Orálek 0:17:14 1970 Muž Kategorie-C 92.46
12. 42 Zdeněk Hrabovský 0:17:14 1985 Muž Kategorie-A 92.46
13. 236 Richard Brázda 0:17:22 1975 Muž Kategorie-B 2B WINNER TEAM 91.75
14. 406 Radomír Beneš 0:17:32 1973 Muž Kategorie-B 2BWINNER TEAM 90.87
15. 100 Tomáš Hrdina 0:17:34 1979 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 90.7
16. 227 Aleš Brabenec 0:17:35 1987 Muž Kategorie-A 90.62
17. 56 Denis Matoušek 0:17:35 1988 Muž Kategorie-A 90.62
18. 222 Miroslav Malec 0:17:41 1981 Muž Kategorie-B 90.1
19. 219 Vilém Baran 0:17:44 1996 Muž Kategorie-A 89.85
20. 68 Michal Repta 0:17:51 1987 Muž Kategorie-A Po Zemi 89.26
21. 441 Marek Fajstavr 0:17:55 1988 Muž Kategorie-A 88.93
22. 110 Lukáš Ryba 0:17:55 1979 Muž Kategorie-B 88.93
23. 445 Vlastimil Chadim 0:17:57 1976 Muž Kategorie-B 88.77
24. 16 Martin Bulín 0:17:57 1985 Muž Kategorie-A Ivančice 88.77
25. 207 Martin Vencbauer 0:17:59 2001 Muž Kategorie-A 88.6
26. 215 Kryštof Matěj 0:18:00 1992 Muž Kategorie-A no miles no smiles 88.52
27. 237 Luděk Dolíhal 0:18:01 1988 Muž Kategorie-A VSK Uni Brno / Uherčice 88.44
28. 225 Karel Fučík 0:18:01 1972 Muž Kategorie-C 88.44
29. 216 Václav Pokorný 0:18:02 1978 Muž Kategorie-B Brno 88.35
30. 405 Ondřej Majnuš 0:18:02 1989 Muž Kategorie-A 88.35
31. 422 Daniel Roško 0:18:03 1982 Muž Kategorie-B 88.27
32. 384 Radek Petr 0:18:03 1985 Muž Kategorie-A 88.27
33. 231 Michal Pruša 0:18:04 1993 Muž Kategorie-A 88.19
34. 233 Jakub Strejček 0:18:04 1995 Muž Kategorie-A 88.19
35. 212 Jan Krásný 0:18:05 1993 Muž Kategorie-A no miles no smiles 88.11
36. 211 Petr Beneš 0:18:06 1987 Muž Kategorie-A 88.03
37. 81 Martin Štěpánek 0:18:06 1981 Muž Kategorie-B ENDEKA BASSTA team 88.03
38. 111 Tomáš Strachota 0:18:09 1986 Muž Kategorie-A Opice 87.79
39. 217 Jiří Šimoník 0:18:12 2001 Muž Kategorie-A Orel-Židenice 87.55
40. 448 Petr Bořil 0:18:13 1986 Muž Kategorie-A 87.47
41. 226 Jaroslav Kadlec 0:18:19 1980 Muž Kategorie-B MK Hlinsko 86.99
42. 232 Štěpán Mráček 0:18:27 1985 Muž Kategorie-A 86.36
43. 397 Michal Vaňáč 0:18:28 1982 Muž Kategorie-B 2BWINNER TEAM 86.28
44. 239 Zbyněk Tkadlčík 0:18:35 1974 Muž Kategorie-B 2BWINNER TEAM 85.74
45. 442 Lukáš PETR 0:18:44 1980 Muž Kategorie-B Open Cycling Academy 85.05
46. 8 Jaroslav Beneš 0:18:45 1978 Muž Kategorie-B o106.run 84.98
47. 396 Tomáš Silnický 0:18:45 1984 Muž Kategorie-A 2B Winner team 84.98
48. 385 Daniel Klofáč 0:18:47 1992 Muž Kategorie-A 84.83
49. 437 David Chvastek 0:18:47 1979 Muž Kategorie-B Jobs Contact 84.83
50. 65 Tomáš Pohl 0:18:48 1973 Muž Kategorie-B PBV MTB Team Brno 84.75
51. 213 Patrícia Puklová 0:18:48 1986 Žena Kategorie-A AC Moravská Slavia 84.75
52. 87 Jan Vizner 0:18:48 1993 Muž Kategorie-A 84.75
53. 423 Lenka Jančaříková 0:18:54 1970 Žena Kategorie-C 2BWINNER TEAM 84.3
54. 238 Petr Kazda 0:18:58 1970 Muž Kategorie-C 84.01
55. 82 Ladislav Števanka 0:18:58 1981 Muž Kategorie-B ENDEKA BASSTA team 84.01
56. 438 Miroslav Klíma 0:19:07 1975 Muž Kategorie-B 83.35
57. 428 Zdeněk Kamenský 0:19:09 1996 Muž Kategorie-A 83.2
58. 401 Hana Urbánková Alfery 0:19:12 1982 Žena Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 82.99
59. 229 Eva Šimonovská 0:19:12 1979 Žena Kategorie-B 2bwinnerteam 82.99
60. 224 Zdeněk Mazal 0:19:14 1981 Muž Kategorie-B 82.84
61. 11 Martin Blažek 0:19:21 2003 Muž Junioři Biatlonklub Říčany 82.34
62. 78 Petr Svoboda 0:19:28 1968 Muž Kategorie-C 81.85
63. 436 Lenka Petrová 0:19:32 1986 Žena Kategorie-A OCA 81.57
64. 74 Jindřich SCHICK 0:19:33 1975 Muž Kategorie-B 81.5
65. 221 Veronika Vávrová 0:19:35 1998 Muž Kategorie-A 81.36
66. 90 Tomáš Zhoř 0:19:35 1985 Muž Kategorie-A Klouby a úpony 81.36
67. 108 Jan Pivec 0:19:39 1981 Muž Kategorie-B Pivec100mega 81.09
68. 115 Libor Vojtek 0:19:39 1984 Muž Kategorie-A ENDEKA BASSTA team 81.09
69. 118 David Zourek 0:19:39 2003 Muž Junioři Blansko 81.09
70. 86 Lucie Vaculová 0:19:40 1982 Žena Kategorie-B RUN&MUM 81.02
71. 378 Jan Havelka 0:19:43 1994 Muž Kategorie-A 80.81
72. 444 Michal Hozák 0:19:44 1981 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 80.74
73. 15 Tomáš Bůbela 0:19:45 1971 Muž Kategorie-C 80.68
74. 392 Zuzana Ozanova 0:19:46 1991 Žena Kategorie-A 80.61
75. 73 Jiří Selucký 0:19:48 1965 Muž Kategorie-C 80.47
76. 235 Martin Kobelka 0:19:48 1997 Muž Kategorie-A 80.47
77. 220 Jan Drbal 0:19:50 1971 Muž Kategorie-C SK Praga 80.34
78. 79 Martin Šimunek 0:19:51 1966 Muž Kategorie-C Modřice 80.27
79. 202 Marek Kubuš 0:19:53 1978 Muž Kategorie-B 2b Winner Team 80.13
80. 434 Lenka Horáková 0:19:53 1982 Žena Kategorie-B 80.13
81. 49 Jiří Kolář 0:19:53 1976 Muž Kategorie-B STG Česká 80.13
82. 366 Ladislav Kolář 0:19:54 1986 Muž Kategorie-A 80.07
83. 199 Vladimír Zelinka 0:19:57 1989 Muž Kategorie-A 79.87
84. 55 Martin Malina 0:20:01 1985 Muž Kategorie-A 79.6
85. 380 Jaroslav Koča 0:20:11 1982 Muž Kategorie-B 78.94
86. 105 Jindřich Martinec 0:20:11 1961 Muž Kategorie-D Moravská Slávia 78.94
87. 25 Petr Dytrt 0:20:14 1976 Muž Kategorie-B 78.75
88. 402 Lukáš Maňásek 0:20:16 1980 Muž Kategorie-B 78.62
89. 89 Michal Zedníček 0:20:21 1987 Muž Kategorie-A (R)UNISáci 78.3
90. 425 Marek Indra 0:20:23 1972 Muž Kategorie-C (R)UNISáci 78.17
91. 122 Tomáš Paseka 0:20:23 1982 Muž Kategorie-B Mabruk Team Brno 78.17
92. 398 Petr Blažek 0:20:23 1978 Muž Kategorie-B 78.17
93. 200 Michal Luner 0:20:24 1999 Muž Kategorie-A 78.1
94. 20 Milan Doležal 0:20:26 1972 Muž Kategorie-C Horal Šumperk 77.98
95. 419 Peter Krupka 0:20:27 1965 Muž Kategorie-C 77.91
96. 426 Dalimil Fanfrdla 0:20:31 1973 Muž Kategorie-B 77.66
97. 403 Magda Janková 0:20:34 1980 Žena Kategorie-B 77.47
98. 431 Matúš Kocka 0:20:37 1984 Muž Kategorie-A 77.28
99. 9 Lukáš Berta 0:20:39 1979 Muž Kategorie-B Svobodná vlaštovka 77.16
100. 46 Jan Charvát 0:20:41 1969 Muž Kategorie-C Brno 77.03
101. 429 Pepa Omáčka 0:20:47 1999 Muž Kategorie-A 76.66
102. 407 Juraj Michálek 0:20:48 1982 Muž Kategorie-B Espressif Systems 76.6
103. 103 Jan Koplík 0:20:52 1984 Muž Kategorie-A 76.36
104. 6 Lukáš Bár 0:20:53 1974 Muž Kategorie-B Kongsberg PCS Brno 76.3
105. 214 Boris Pozdenkov 0:20:54 2007 Muž Junioři 76.24
106. 394 Tomáš Tvarůžka 0:20:57 1972 Muž Kategorie-C 76.05
107. 368 だりぼる 石炭屋 0:21:05 1980 Muž Kategorie-B コニカミノルタ 75.57
108. 92 Petr Bělohoubek 0:21:06 1972 Muž Kategorie-C Brno 75.51
109. 376 Jan Ptašek 0:21:10 1991 Muž Kategorie-A 75.28
110. 412 Milan Blatný 0:21:11 1972 Muž Kategorie-C 75.22
111. 209 Karel Požár 0:21:25 1979 Muž Kategorie-B 74.4
112. 88 Radek Vodička 0:21:27 1969 Muž Kategorie-C ARTOSS REALITY, BRNO 74.28
113. 63 Luboš Pecka 0:21:28 1985 Muž Kategorie-A Pecka Sport 74.22
114. 450 Carla Reištetterová 0:21:29 1999 Žena Kategorie-A 74.17
115. 424 Milan Zapletal 0:21:30 1978 Muž Kategorie-B Kabrňáci 74.11
116. 4 Jaroslav Balák 0:21:33 1957 Muž Kategorie-D Vinohrady 73.94
117. 206 Leoš Navrátil 0:21:41 1994 Muž Kategorie-A 73.48
118. 382 Pavel Galík 0:21:41 1961 Muž Kategorie-D Vranov Sunday Runners 73.48
119. 83 Miroslav Švihel 0:21:41 1986 Muž Kategorie-A BS Slopné 73.48
120. 395 Jiří Rýdel 0:21:50 1983 Muž Kategorie-A 72.98
121. 440 Pavel Zikmund 0:21:50 1982 Muž Kategorie-B Ústavní kokoti 72.98
122. 439 Pavel Czerný 0:21:52 1981 Muž Kategorie-B Never Alone 72.87
123. 447 Radim Řezáč 0:21:53 1983 Muž Kategorie-A 72.81
124. 449 Eva Zemánková 0:21:55 1991 Žena Kategorie-A 72.7
125. 64 Marek Pivoda 0:22:03 1987 Muž Kategorie-A jsb 72.26
126. 60 Josef Nováček 0:22:03 1958 Muž Kategorie-D SDH Čučice 72.26
127. 446 Tomáš Frank 0:22:05 1988 Muž Kategorie-A BeCydog.cz 72.15
128. 367 Jakub Skalický 0:22:05 1986 Muž Kategorie-A 72.15
129. 70 Monika Rusínová 0:22:07 1977 Žena Kategorie-B 72.04
130. 389 Jakub Kura 0:22:07 1991 Muž Kategorie-A IRIteam 72.04
131. 93 Igor Čech 0:22:08 1977 Muž Kategorie-B 71.99
132. 421 Marek Christ 0:22:08 1979 Muž Kategorie-B 71.99
133. 69 Andrea Rozhoňová 0:22:11 1993 Žena Kategorie-A 71.83
134. 416 Jiří Červenka 0:22:16 1987 Muž Kategorie-A 71.56
135. 427 Pavel Šanca 0:22:17 1979 Muž Kategorie-B 71.5
136. 51 Jaroslav Kropáček 0:22:20 1970 Muž Kategorie-C 71.34
137. 99 Helena Hodaňová 0:22:22 1975 Žena Kategorie-B Smradupánovy veverky 71.24
138. 377 Petr Vozdecký 0:22:24 1973 Muž Kategorie-B 71.13
139. 62 Vladimír Oujezdský 0:22:26 1976 Muž Kategorie-B Masarykův onkologický ústav 71.03
140. 75 Richard Sláma 0:22:28 1962 Muž Kategorie-D PBV MTB Team Brno 70.92
141. 433 Lukáš Kubíček 0:22:38 1984 Muž Kategorie-A 70.4
142. 35 Štěpán Havlíček 0:22:42 1983 Muž Kategorie-A 70.19
143. 71 Jan Ryška 0:22:44 1989 Muž Kategorie-A 70.09
144. 399 Jitka Blažková 0:22:44 1983 Žena Kategorie-A 70.09
145. 67 Michal Prouza 0:22:47 1986 Muž Kategorie-A 69.93
146. 112 Vojtěch Svoboda 0:22:47 1994 Muž Kategorie-A 69.93
147. 18 Jan Daněk 0:22:48 1989 Muž Kategorie-A 69.88
148. 409 David Lenhart 0:22:52 1979 Muž Kategorie-B Brno 69.68
149. 420 Hana Fučíková 0:22:55 1977 Žena Kategorie-B 69.53
150. 109 Dana Pokorná 0:22:57 1983 Žena Kategorie-A 69.43
151. 381 Andrea Valíková 0:23:00 1994 Žena Kategorie-A 69.28
152. 45 Radim Hupšil 0:23:01 1984 Muž Kategorie-A 69.23
153. 386 Jiřina Coufalová 0:23:02 1978 Žena Kategorie-B Brno 69.18
154. 372 Pavlína Jordánová 0:23:04 1992 Žena Kategorie-A 69.08
155. 121 Alexander Mrůzek 0:23:05 1965 Muž Kategorie-C Univerzita Brno plavání 69.03
156. 47 Lukáš Jeremias 0:23:07 1986 Muž Kategorie-A A12 68.93
157. 404 Renáta Procházková 0:23:08 1986 Žena Kategorie-A 68.88
158. 417 Petr Vrubel 0:23:15 1981 Muž Kategorie-B 68.53
159. 53 Karolína Kvochová 0:23:17 2001 Žena Kategorie-A 68.43
160. 57 Honza Mikula 0:23:31 1979 Muž Kategorie-B Masarykův onkologický ústav 67.75
161. 210 Daniela Malá 0:23:34 1976 Žena Kategorie-B 67.61
162. 201 Martin Červinka 0:23:35 1983 Muž Kategorie-A 67.56
163. 3 Martin Bábek 0:23:39 1971 Muž Kategorie-C Šneci v běhu 67.37
164. 23 Aleš Dumek 0:23:40 1973 Muž Kategorie-B Šachy Zastávka 67.32
165. 435 David Slavíček 0:23:41 1998 Muž Kategorie-A 67.28
166. 418 Denisa Ciesarová 0:23:45 1989 Žena Kategorie-A 67.09
167. 408 Tereza Ďurdiakova 0:23:45 1991 Žena Kategorie-A USK Praha 67.09
168. 393 Martin Štěpán 0:23:49 1989 Muž Kategorie-A pátý patro 66.9
169. 34 Vlastimil Hanzl 0:23:51 1953 Muž Kategorie-D 66.81
170. 106 Tereza Paseková 0:23:54 1982 Žena Kategorie-B Mabruk Team Brno 66.67
171. 414 David Babáček 0:24:02 1978 Muž Kategorie-B 66.3
172. 41 Tomáš Horký 0:24:10 1967 Muž Kategorie-C KOS TJ Tesla Brno 65.93
173. 119 Jarmila Jašíčková 0:24:15 1964 Žena Kategorie-C 65.7
174. 432 Tomas Kazda 0:24:34 1998 Muž Kategorie-A 64.86
175. 113 Jan Tecl 0:24:37 1958 Muž Kategorie-D Troubsko 64.73
176. 331 Erik Lukáč 0:24:37 1983 Muž Kategorie-A berg heil! 64.73
177. 84 Veronika Ubrová 0:24:46 1978 Žena Kategorie-B Body Care Brno 64.33
178. 95 Markéta Dokoupilová 0:24:46 1977 Žena Kategorie-B 64.33
179. 33 Albín Hanák 0:24:51 1951 Muž Kategorie-E AC Moravská Slavia 64.12
180. 370 Zdeněk Višňa 0:25:06 1969 Muž Kategorie-C HC Bulls Brno 63.48
181. 19 Přemysl Divácký 0:25:07 1949 Muž Kategorie-E AC Moravská Slavia 63.44
182. 375 Adéla Ptašková 0:25:10 1991 Žena Kategorie-A 63.31
183. 96 Vendula Dostálová 0:25:23 1981 Žena Kategorie-B Pivec100mega 62.77
184. 430 Jana Vyroubalová 0:25:27 1991 Žena Kategorie-A 62.61
185. 39 Vlastimil Holer 0:25:28 1981 Muž Kategorie-B Kensei Dojo Brno 62.57
186. 30 Helena Grauer Doňarová 0:25:34 1978 Žena Kategorie-B Waldorf runners 62.32
187. 80 Jan Šplíchal 0:25:42 1977 Muž Kategorie-B 62
188. 85 Karel Ustohal 0:25:43 1977 Muž Kategorie-B ZelenE Rosice 61.96
189. 43 Jirka Hrazdil 0:25:44 1984 Muž Kategorie-A 61.92
190. 13 Jiří Boháč 0:25:50 1954 Muž Kategorie-D BehejBrno.com 61.68
191. 383 Eva Michálková 0:25:55 1987 Žena Kategorie-A 61.48
192. 369 Michal Gistr 0:26:00 1970 Muž Kategorie-C 61.28
193. 44 Iva Hrstková 0:26:00 1976 Žena Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 61.28
194. 38 Petra Holcová 0:26:09 1978 Žena Kategorie-B NATIVESPORT 60.93
195. 373 Radim Kapavík 0:26:17 1985 Muž Kategorie-A 60.62
196. 390 Jana Vyroubalová 0:26:28 1991 Žena Kategorie-A 60.2
197. 415 Zuzana Janko 0:26:56 1978 Žena Kategorie-B 59.16
198. 387 Veronika Šimáčková 0:27:26 1992 Žena Kategorie-A 58.08
199. 410 Irena Valenčíková 0:27:35 1979 Žena Kategorie-B 57.76
200. 371 Radomír Doležal 0:28:03 1966 Muž Kategorie-C 56.8
201. 61 Pavel Otoupalík 0:28:19 1955 Muž Kategorie-D Brno 56.27
202. 379 Daniela Žáková 0:28:21 1973 Žena Kategorie-B Vltava Fund 56.2
203. 24 Dagmar Dvořáčková 0:28:29 1950 Žena Kategorie-E 55.94
204. 391 Matěj Vaňátko 0:28:34 1991 Muž Kategorie-A 55.78
205. 21 Bohuslav Doňar 0:29:02 1950 Muž Kategorie-E SOKOL Brno Královo Pole 54.88
206. 98 Jana Fialová 0:29:15 1987 Žena Kategorie-A 54.47
207. 117 Iva Zitová 0:29:27 1959 Žena Kategorie-D žádný 54.1
208. 76 Jan Sponar 0:29:47 1950 Muž Kategorie-E KOS Tesla Brno 53.5
209. 77 Rostislav Stříbrný 0:29:56 1952 Muž Kategorie-E 53.23
210. 10 Lenka Bertová 0:30:07 1980 Žena Kategorie-B Svobodná vlaštovka 52.91
211. 59 Hynek Mlčoušek 0:30:29 1977 Muž Kategorie-B 52.27
212. 411 Leona Křikavová 0:30:44 1978 Žena Kategorie-B 51.84
213. 364 Pierre Ocke 0:31:11 1980 Muž Kategorie-B 51.1
214. 203 Pavlína Mrůzková 0:31:14 1970 Žena Kategorie-C Univerzita Brno plavání 51.01
215. 102 Marie Kociánová 0:31:34 1946 Žena Kategorie-E 50.48
216. 12 Alena Blažková 0:32:41 1977 Žena Kategorie-B 48.75
217. 28 Karel Fuksa 0:33:48 1946 Muž Kategorie-E 47.14
218. 58 Michaela Minaříková 0:34:08 1986 Žena Kategorie-A 46.68
219. 22 Libor Dražan 0:35:06 1960 Muž Kategorie-D Univerzita obrany 45.39
220. 52 Radomír Kubík 0:36:10 1964 Muž Kategorie-C Triatlon klub Brno 44.06
221. 32 Květoslav Hána 0:36:33 1937 Muž Kategorie-E HC Kometa Brno 43.59
222. 40 Josef Holý 0:36:49 1941 Muž Kategorie-E 43.28
223. 374 Kamila Plucarova 0:40:18 1986 Žena Kategorie-A 39.54