8. Palackého vrch - běh v terénu, 20.7.
Pořadí | Startovací číslo | Jméno | Čas | Ročník | Pohlaví | Kategorie | Oddíl | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 2 | Lukáš Soural | 00:26:04 | 1982 | Muž | Kategorie-B | ZKL & AK Drnovice | 100 |
2. | 56 | Denis Matoušek | 00:27:18 | 1988 | Muž | Kategorie-A | 95.48 | |
3. | 243 | Ondřej Jágr | 00:27:43 | 1983 | Muž | Kategorie-A | AKBK | 94.05 |
4. | 68 | Michal Repta | 00:27:43 | 1987 | Muž | Kategorie-A | Po Zemi | 94.05 |
5. | 217 | Marek Fajstavr | 00:27:47 | 1988 | Muž | Kategorie-A | 93.82 | |
6. | 241 | František Stupal | 00:28:25 | 1986 | Muž | Kategorie-A | MCSCH_team | 91.73 |
7. | 16 | Martin Bulín | 00:28:29 | 1985 | Muž | Kategorie-A | Ivančice | 91.52 |
8. | 244 | Štěpán Mráček | 00:28:44 | 1985 | Muž | Kategorie-A | 90.72 | |
9. | 224 | Zdeněk Kamenský | 00:28:56 | 1996 | Muž | Kategorie-A | 90.09 | |
10. | 72 | Vít Ryška | 00:29:10 | 1975 | Muž | Kategorie-B | VSK Univerzita Brno | 89.37 |
11. | 82 | Ladislav Števanka | 00:29:21 | 1981 | Muž | Kategorie-B | ENDEKA team | 88.81 |
12. | 111 | Tomáš Strachota | 00:29:25 | 1986 | Muž | Kategorie-A | Opice | 88.61 |
13. | 226 | Patrícia Puklová | 00:29:27 | 1986 | Žena | Kategorie-A | AC Moravská Slavia | 88.51 |
14. | 81 | Martin Štěpánek | 00:29:32 | 1981 | Muž | Kategorie-B | ENDEKA team | 88.26 |
15. | 240 | Zuzana Ožanová | 00:29:33 | 1991 | Žena | Kategorie-A | 88.21 | |
16. | 115 | Libor Vojtek | 00:29:44 | 1984 | Muž | Kategorie-A | ENDEKA team | 87.67 |
17. | 228 | Martin Tesař | 00:29:49 | 1988 | Muž | Kategorie-A | 87.42 | |
18. | 78 | Petr Svoboda | 00:29:52 | 1968 | Muž | Kategorie-C | 87.28 | |
19. | 8 | Jaroslav Beneš | 00:30:06 | 1978 | Muž | Kategorie-B | o106.run | 86.6 |
20. | 55 | Martin Malina | 00:30:14 | 1985 | Muž | Kategorie-A | 86.22 | |
21. | 86 | Lucie Vaculová | 00:30:18 | 1982 | Žena | Kategorie-B | RUN&MUM | 86.03 |
22. | 90 | Tomáš Zhoř | 00:30:32 | 1985 | Muž | Kategorie-A | Klouby a úpony | 85.37 |
23. | 246 | Karel Pauschek | 00:30:40 | 1985 | Muž | Kategorie-A | 85 | |
24. | 254 | Jan Pernička | 00:30:46 | 1987 | Muž | Kategorie-A | 84.72 | |
25. | 97 | Jaroslav Dušil | 00:30:46 | 1970 | Muž | Kategorie-C | 84.72 | |
26. | 258 | Honza Horak | 00:31:20 | 1986 | Muž | Kategorie-A | Red Hat | 83.19 |
27. | 94 | Roman Čišecký | 00:31:29 | 1988 | Muž | Kategorie-A | AT&T | 82.8 |
28. | 256 | LUBOMÍR KONEČNÝ | 00:31:45 | 1984 | Muž | Kategorie-A | Moravský Svatý Ján | 82.1 |
29. | 73 | Jiří Selucký | 00:32:02 | 1965 | Muž | Kategorie-C | 81.37 | |
30. | 89 | Michal Zedníček | 00:32:05 | 1987 | Muž | Kategorie-A | (R)UNISáci | 81.25 |
31. | 227 | Marek Indra | 00:32:12 | 1972 | Muž | Kategorie-C | (R)UNISáci | 80.95 |
32. | 237 | Karel Fučík | 00:32:48 | 1972 | Muž | Kategorie-C | 79.47 | |
33. | 249 | Magda Janková | 00:32:57 | 1980 | Žena | Kategorie-B | 79.11 | |
34. | 235 | Milan Zapletal | 00:32:58 | 1978 | Muž | Kategorie-B | Kabrňáci | 79.07 |
35. | 399 | Maroš Sovák | 00:33:01 | 1985 | Muž | Kategorie-A | 78.95 | |
36. | 46 | Jan Charvát | 00:33:25 | 1969 | Muž | Kategorie-C | Brno | 78 |
37. | 20 | Milan Doležal | 00:33:33 | 1972 | Muž | Kategorie-C | Horal Šumperk | 77.69 |
38. | 257 | Ondřej Vacula | 00:33:38 | 1981 | Muž | Kategorie-B | 77.5 | |
39. | 108 | Jan Pivec | 00:33:42 | 1981 | Muž | Kategorie-B | Pivec100mega | 77.35 |
40. | 25 | Petr Dytrt | 00:34:10 | 1976 | Muž | Kategorie-B | 76.29 | |
41. | 253 | Roman Ondráček | 00:34:12 | 1998 | Muž | Kategorie-A | 76.22 | |
42. | 103 | Jan Koplík | 00:34:24 | 1984 | Muž | Kategorie-A | 75.78 | |
43. | 248 | Karel Požár | 00:34:29 | 1979 | Muž | Kategorie-B | 75.59 | |
44. | 88 | Radek Vodička | 00:34:37 | 1969 | Muž | Kategorie-C | ARTOSS REALITY, BRNO | 75.3 |
45. | 259 | Jaroslav Ondra | 00:34:42 | 1977 | Muž | Kategorie-B | Běžecký kroužek Blučina | 75.12 |
46. | 251 | David Jánský | 00:34:53 | 1978 | Muž | Kategorie-B | 74.73 | |
47. | 99 | Helena Hodaňová | 00:35:03 | 1975 | Žena | Kategorie-B | Smradupánovy veverky | 74.37 |
48. | 4 | Jaroslav Balák | 00:35:07 | 1957 | Muž | Kategorie-D | Vinohrady | 74.23 |
49. | 63 | Luboš Pecka | 00:35:09 | 1985 | Muž | Kategorie-A | Běhám jako Pecka | 74.16 |
50. | 31 | Tomáš Hájek | 00:35:17 | 1991 | Muž | Kategorie-A | 73.88 | |
51. | 247 | Igor Čech | 00:35:21 | 1977 | Muž | Kategorie-B | 73.74 | |
52. | 69 | Andrea Rozhoňová | 00:35:24 | 1993 | Žena | Kategorie-A | 73.63 | |
53. | 218 | Lenka Topinková | 00:35:29 | 1976 | Žena | Kategorie-B | AC Moravská Slavia Brno | 73.46 |
54. | 250 | Mirka Zemanová | 00:35:40 | 1983 | Žena | Kategorie-A | 73.08 | |
55. | 75 | Richard Sláma | 00:35:52 | 1962 | Muž | Kategorie-D | PBV MTB Team Brno | 72.68 |
56. | 255 | Jiří Barvíř | 00:36:03 | 1982 | Muž | Kategorie-B | 72.31 | |
57. | 57 | Honza Mikula | 00:36:04 | 1979 | Muž | Kategorie-B | Masarykův onkologický ústav | 72.27 |
58. | 245 | Krištof Vymazal | 00:36:28 | 1994 | Muž | Kategorie-A | 71.48 | |
59. | 64 | Marek Pivoda | 00:36:39 | 1987 | Muž | Kategorie-A | jsb | 71.12 |
60. | 37 | Marek Hladný | 00:36:47 | 1972 | Muž | Kategorie-C | Brno | 70.87 |
61. | 230 | Kateřina Kamenická | 00:36:52 | 1973 | Žena | Kategorie-B | 70.71 | |
62. | 238 | Hana Fučíková | 00:37:04 | 1977 | Žena | Kategorie-B | 70.32 | |
63. | 45 | Radim Hupšil | 00:37:07 | 1984 | Muž | Kategorie-A | 70.23 | |
64. | 220 | Zdeněk Višňa | 00:37:13 | 1969 | Muž | Kategorie-C | HC Bulls Brno | 70.04 |
65. | 260 | Slávek Vlček | 00:37:25 | 1989 | Muž | Kategorie-A | 69.67 | |
66. | 60 | Josef Nováček | 00:37:27 | 1958 | Muž | Kategorie-D | SDH Čučice | 69.6 |
67. | 11 | Martin Blažek | 00:37:42 | 2003 | Muž | Junioři | Biatlonklub Říčany | 69.14 |
68. | 18 | Jan Daněk | 00:37:50 | 1989 | Muž | Kategorie-A | 68.9 | |
69. | 231 | Vendula Kamenická | 00:37:51 | 2002 | Žena | Junioři | 68.87 | |
70. | 23 | Aleš Dumek | 00:38:02 | 1973 | Muž | Kategorie-B | Šachy Zastávka | 68.54 |
71. | 85 | Karel Ustohal | 00:38:12 | 1977 | Muž | Kategorie-B | ZelenE Rosice | 68.24 |
72. | 53 | Karolína Kvochová | 00:38:23 | 2001 | Žena | Kategorie-A | 67.91 | |
73. | 33 | Albín Hanák | 00:38:33 | 1951 | Muž | Kategorie-E | AC Moravská Slavia | 67.62 |
74. | 234 | Jan Hubený | 00:38:44 | 1978 | Muž | Kategorie-B | 67.3 | |
75. | 242 | Petra Franková | 00:38:55 | 1985 | Žena | Kategorie-A | 66.98 | |
76. | 109 | Dana Pokorná | 00:38:55 | 1983 | Žena | Kategorie-A | 66.98 | |
77. | 239 | Petr Hráček | 00:39:48 | 1976 | Muž | Kategorie-B | Farnost Brno - Kr. Pole | 65.49 |
78. | 41 | Tomáš Horký | 00:39:51 | 1967 | Muž | Kategorie-C | KOS TJ Tesla Brno | 65.41 |
79. | 35 | Štěpán Havlíček | 00:40:17 | 1983 | Muž | Kategorie-A | 64.71 | |
80. | 221 | Michal Gistr | 00:40:20 | 1970 | Muž | Kategorie-C | 64.63 | |
81. | 252 | Jana Vyroubalová | 00:40:21 | 1991 | Žena | Kategorie-A | 64.6 | |
82. | 113 | Jan Tecl | 00:40:22 | 1958 | Muž | Kategorie-D | Troubsko | 64.57 |
83. | 80 | Jan Šplíchal | 00:40:39 | 1977 | Muž | Kategorie-B | 64.12 | |
84. | 19 | Přemysl Divácký | 00:40:43 | 1949 | Muž | Kategorie-E | AC Moravská Slavia | 64.02 |
85. | 95 | Markéta Dokoupilová | 00:40:53 | 1977 | Žena | Kategorie-B | 63.76 | |
86. | 222 | Zdenka Doležalová | 00:41:05 | 1967 | Žena | Kategorie-C | 63.45 | |
87. | 26 | Tomáš Frank | 00:41:11 | 1988 | Muž | Kategorie-A | 63.29 | |
88. | 39 | Vlastimil Holer | 00:41:20 | 1981 | Muž | Kategorie-B | Kensei Dojo Brno | 63.06 |
89. | 232 | Gabriela Pellová | 00:41:34 | 1979 | Žena | Kategorie-B | 62.71 | |
90. | 13 | Jiří Boháč | 00:41:44 | 1954 | Muž | Kategorie-D | BehejBrno.com | 62.46 |
91. | 3 | Martin Bábek | 00:42:21 | 1971 | Muž | Kategorie-C | Šneci v běhu | 61.55 |
92. | 225 | Pavel Cibulka | 00:42:35 | 1964 | Muž | Kategorie-C | 61.21 | |
93. | 229 | Karen Böhmová | 00:42:49 | 2003 | Žena | Junioři | 60.88 | |
94. | 50 | Ivan Kopeček | 00:43:23 | 1949 | Muž | Kategorie-E | AC Moravská Slavia Brno | 60.08 |
95. | 59 | Hynek Mlčoušek | 00:43:59 | 1977 | Muž | Kategorie-B | 59.26 | |
96. | 96 | Vendula Dostálová | 00:44:07 | 1981 | Žena | Kategorie-B | Pivec100mega | 59.09 |
97. | 219 | Radim Kapavík | 00:45:00 | 1985 | Muž | Kategorie-A | 57.93 | |
98. | 123 | Veronika Šimáčková | 00:45:25 | 1992 | Žena | Kategorie-A | 57.39 | |
99. | 223 | Radomír Doležal | 00:46:03 | 1966 | Muž | Kategorie-C | 56.61 | |
100. | 61 | Pavel Otoupalík | 00:46:48 | 1955 | Muž | Kategorie-D | Brno | 55.7 |
101. | 126 | Pavel Sedláček | 00:47:50 | 1953 | Muž | Kategorie-D | AC Moravská Slavia Brno | 54.49 |
102. | 24 | Dagmar Dvořáčková | 00:50:49 | 1950 | Žena | Kategorie-E | 51.3 | |
103. | 98 | Jana Fialová | 00:50:57 | 1987 | Žena | Kategorie-A | 51.16 | |
104. | 76 | Jan Sponar | 00:51:20 | 1950 | Muž | Kategorie-E | KOS Tesla Brno | 50.78 |
105. | 127 | Petr Uhmann | 00:52:24 | 1951 | Muž | Kategorie-E | KOS Tesla Brno | 49.75 |
106. | 77 | Rostislav Stříbrný | 00:55:20 | 1952 | Muž | Kategorie-E | 47.11 | |
107. | 58 | Michaela Minaříková | 00:55:43 | 1986 | Žena | Kategorie-A | 46.78 | |
108. | 117 | Iva Zitová | 00:56:54 | 1959 | Žena | Kategorie-D | žádný | 45.81 |
109. | 40 | Josef Holý | 01:01:10 | 1941 | Muž | Kategorie-E | Orel Židenice | 42.62 |
110. | 233 | Kamila Plucarová | 01:01:10 | 1986 | Žena | Kategorie-A | Ruce na prsa (prevence rakoviny prsu) | 42.62 |
111. | 52 | Radomír Kubík | 01:02:25 | 1964 | Muž | Kategorie-C | Triatlon klub Brno | 41.76 |