Již 28 let 1997 - 2024

14. Pod Palackého vrchem - běh na dráze 10km, 31.8.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Pohlaví Kategorie Oddíl Body
1. 2 Lukáš Soural 0:34:34 1982 Muž Kategorie-B ZKL & AK Drnovice 100
2. 259 Filip Adámek 0:35:24 2001 Muž Kategorie-A VSK Univerzita Brno 97.65
3. 267 Miroslav Malec 0:35:54 1981 Muž Kategorie-B 96.29
4. 255 Pavel Rotnágl 0:36:46 1983 Muž Kategorie-A Marston Bike Team 94.02
5. 68 Michal Repta 0:36:47 1987 Muž Kategorie-A Po Zemi 93.97
6. 223 Marek Klement 0:37:00 1985 Muž Kategorie-A 93.42
7. 231 Michal Šmída 0:37:06 2001 Muž Kategorie-A 93.17
8. 239 Marek Fajstavr 0:37:12 1988 Muž Kategorie-A 92.92
9. 16 Martin Bulín 0:37:27 1985 Muž Kategorie-A Ivančice 92.3
10. 100 Tomáš Hrdina 0:37:29 1979 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 92.22
11. 115 Libor Vojtek 0:37:37 1984 Muž Kategorie-A ENDEKA team 91.89
12. 149 Lukáš Dlabáček 0:37:55 1979 Muž Kategorie-B Orel Řečkovice 91.16
13. 81 Martin Štěpánek 0:38:03 1981 Muž Kategorie-B ENDEKA team 90.85
14. 56 Denis Matoušek 0:38:07 1988 Muž Kategorie-A 90.69
15. 247 Jiří Šimoník 0:38:12 2001 Muž Kategorie-A Orel-Židenice 90.49
16. 87 Jan Vizner 0:38:13 1993 Muž Kategorie-A 2BWINNER TEAM 90.45
17. 279 Petr Beneš 0:38:16 1987 Muž Kategorie-A 90.33
18. 111 Tomáš Strachota 0:38:23 1986 Muž Kategorie-A Opice 90.06
19. 11 Martin Blažek 0:38:27 2003 Muž Junioři Biatlonklub Říčany 89.9
20. 299 David Chvastek 0:38:29 1979 Muž Kategorie-B Jobs Contact 89.82
21. 5 Petr Balcar 0:38:52 1985 Muž Kategorie-A KB Střelka Brno 88.94
22. 263 Patrícia Puklová 0:39:09 1986 Žena Kategorie-A AC Moravská Slavia 88.29
23. 235 Jan Šmída 0:39:16 1999 Muž Kategorie-A 88.03
24. 82 Ladislav Števanka 0:39:30 1981 Muž Kategorie-B ENDEKA team 87.51
25. 78 Petr Svoboda 0:39:35 1968 Muž Kategorie-C 87.33
26. 227 Martin Kobelka 0:39:38 1997 Muž Kategorie-A 87.22
27. 8 Jaroslav Beneš 0:39:45 1978 Muž Kategorie-B o106.run 86.96
28. 251 Rudy Krajča 0:39:52 1965 Muž Kategorie-C AKBK 86.71
29. 147 Lada Valášková 0:40:02 1991 Žena Kategorie-A 86.34
30. 142 Petr Dytrt 0:40:09 1976 Muž Kategorie-B 86.09
31. 90 Tomáš Zhoř 0:40:10 1985 Muž Kategorie-A Klouby a úpony 86.06
32. 141 Jan Pernička 0:40:13 1987 Muž Kategorie-A 85.95
33. 137 Petr Hlavatý 0:40:20 1981 Muž Kategorie-B 85.7
34. 55 Martin Malina 0:40:23 1985 Muž Kategorie-A 85.6
35. 295 Martin Šerák 0:40:39 1978 Muž Kategorie-B 85.03
36. 163 Karel Pauschek 0:40:49 1985 Muž Kategorie-A 84.69
37. 287 Zuzana Ožanová 0:40:51 1991 Žena Kategorie-A 84.62
38. 73 Jiří Selucký 0:41:26 1965 Muž Kategorie-C 83.43
39. 243 Hana Burešová 0:41:31 1986 Žena Kategorie-A AC Moravská slavia Brno 83.26
40. 94 Roman Čišecký 0:41:43 1988 Muž Kategorie-A AT&T 82.86
41. 128 Maroš Sovák 0:42:15 1985 Muž Kategorie-A 81.81
42. 108 Jan Pivec 0:42:32 1981 Muž Kategorie-B Pivec100mega 81.27
43. 31 Tomáš Hájek 0:42:32 1991 Muž Kategorie-A 81.27
44. 74 Jindřich SCHICK 0:42:32 1975 Muž Kategorie-B 81.27
45. 133 Ondřej Vacula 0:42:45 1981 Muž Kategorie-B 80.86
46. 215 Juraj Michálek 0:42:55 1982 Muž Kategorie-B Espressif Systems 80.54
47. 88 Radek Vodička 0:42:56 1969 Muž Kategorie-C ARTOSS REALITY, BRNO 80.51
48. 195 Honza Horak 0:43:01 1986 Muž Kategorie-A Red Hat 80.36
49. 291 Jiří Slouka 0:43:05 1983 Muž Kategorie-A 80.23
50. 252 Marek Indra 0:43:07 1972 Muž Kategorie-C (R)UNISáci 80.17
51. 275 Roman Ondráček 0:43:08 1998 Muž Kategorie-A 80.14
52. 103 Jan Koplík 0:43:09 1984 Muž Kategorie-A 80.11
53. 145 Pepa Omáčka 0:43:25 1999 Muž Kategorie-A 79.62
54. 46 Jan Charvát 0:43:27 1969 Muž Kategorie-C Brno 79.56
55. 92 Petr Bělohoubek 0:43:35 1972 Muž Kategorie-C Brno 79.31
56. 264 Josef Roháč 0:43:39 1986 Muž Kategorie-A 79.19
57. 9 Lukáš Berta 0:43:39 1979 Muž Kategorie-B Svobodná vlaštovka 79.19
58. 203 Carla Reištetterová 0:43:48 1999 Žena Kategorie-A NO MILES NO SMILES 78.92
59. 29 Daniel Gladiš 0:44:04 1968 Muž Kategorie-C Vltava Fund Ski Team 78.44
60. 167 Filip Vrána 0:44:15 1976 Muž Kategorie-B Jundrov 78.12
61. 51 Jaroslav Kropáček 0:44:50 1970 Muž Kategorie-C 77.1
62. 292 Milan Zapletal 0:44:55 1978 Muž Kategorie-B Kabrňáci 76.96
63. 62 Vladimír Oujezdský 0:45:21 1976 Muž Kategorie-B Masarykův onkologický ústav 76.22
64. 219 Eva Žáčková 0:45:21 1994 Žena Kategorie-A 76.22
65. 70 Monika Rusínová 0:45:22 1977 Žena Kategorie-B 76.19
66. 69 Andrea Rozhoňová 0:45:33 1993 Žena Kategorie-A 75.89
67. 99 Helena Hodaňová 0:45:40 1975 Žena Kategorie-B Smradupánovy veverky 75.69
68. 4 Jaroslav Balák 0:45:47 1957 Muž Kategorie-D Vinohrady 75.5
69. 45 Radim Hupšil 0:46:25 1984 Muž Kategorie-A 74.47
70. 207 Renáta Procházková 0:46:27 1986 Žena Kategorie-A 74.42
71. 280 Marek Matej 0:46:31 1974 Muž Kategorie-B 2BWINNER TEAM 74.31
72. 171 Martin Jiřikovský 0:46:31 1973 Muž Kategorie-B 74.31
73. 35 Štěpán Havlíček 0:46:33 1983 Muž Kategorie-A 74.26
74. 232 Lenka Topinková 0:46:47 1976 Žena Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 73.89
75. 131 Jaroslav Sláma 0:46:54 1985 Muž Kategorie-A 73.7
76. 83 Miroslav Švihel 0:47:15 1986 Muž Kategorie-A BS Slopné 73.16
77. 175 Alan Munteanu 0:47:19 1969 Muž Kategorie-C 73.05
78. 244 Martin Nešpor 0:47:21 1973 Muž Kategorie-B 73
79. 37 Marek Hladný 0:47:25 1972 Muž Kategorie-C Brno 72.9
80. 296 Tomáš Uherek 0:47:27 1975 Muž Kategorie-B 72.85
81. 64 Marek Pivoda 0:47:32 1987 Muž Kategorie-A jsb 72.72
82. 183 Josef Chládek 0:47:45 1959 Muž Kategorie-D Sokol OB Žamberk 72.39
83. 114 Roman Tupa 0:47:52 1981 Muž Kategorie-B 72.21
84. 47 Lukáš Jeremias 0:47:59 1986 Muž Kategorie-A TJ Sokol Brno-Juliánov 72.04
85. 240 Tereza Ďurdiakova 0:48:02 1991 Žena Kategorie-A USK Praha 71.96
86. 151 Petra Franková 0:48:20 1985 Žena Kategorie-A 71.52
87. 113 Jan Tecl 0:48:23 1958 Muž Kategorie-D Troubsko 71.44
88. 18 Jan Daněk 0:48:32 1989 Muž Kategorie-A 71.22
89. 276 Jiří Rýdel 0:48:38 1983 Muž Kategorie-A 71.08
90. 300 David Babáček 0:48:43 1978 Muž Kategorie-B 70.95
91. 284 David Lenhart 0:49:06 1979 Muž Kategorie-B Brno 70.4
92. 91 Jan Žák 0:49:21 1972 Muž Kategorie-C 70.04
93. 60 Josef Nováček 0:49:27 1958 Muž Kategorie-D SDH Čučice 69.9
94. 119 Jarmila Jašíčková 0:49:30 1964 Žena Kategorie-C 69.83
95. 288 Ondřej Zikmund 0:49:32 1988 Muž Kategorie-A 69.78
96. 139 Lucie Bezdíčková 0:49:34 1980 Žena Kategorie-B 69.74
97. 135 Pavel Vondruška 0:49:35 1976 Muž Kategorie-B 69.71
98. 33 Albín Hanák 0:49:42 1951 Muž Kategorie-E AC Moravská Slavia 69.55
99. 109 Dana Pokorná 0:49:56 1983 Žena Kategorie-A 69.23
100. 191 Lucie Borkovcova 0:50:25 1981 Žena Kategorie-B 68.56
101. 3 Martin Bábek 0:50:38 1971 Muž Kategorie-C Šneci v běhu 68.27
102. 7 Petr Bečička 0:50:40 1960 Muž Kategorie-D Hal3000 68.22
103. 13 Jiří Boháč 0:51:04 1954 Muž Kategorie-D BehejBrno.com 67.69
104. 104 Bohumil Mareš 0:51:05 1951 Muž Kategorie-E Posilovna Průvan 67.67
105. 41 Tomáš Horký 0:51:33 1967 Muž Kategorie-C KOS TJ Tesla Brno 67.05
106. 95 Markéta Dokoupilová 0:51:52 1977 Žena Kategorie-B 66.65
107. 19 Přemysl Divácký 0:51:57 1949 Muž Kategorie-E AC Moravská Slavia 66.54
108. 96 Vendula Dostálová 0:52:12 1981 Žena Kategorie-B Pivec100mega 66.22
109. 39 Vlastimil Holer 0:52:16 1981 Muž Kategorie-B Kensei Dojo Brno 66.14
110. 80 Jan Šplíchal 0:52:24 1977 Muž Kategorie-B 65.97
111. 26 Tomáš Frank 0:52:40 1988 Muž Kategorie-A 65.63
112. 272 Alžběta Sedláčková 0:52:50 1978 Žena Kategorie-B 65.43
113. 187 Krištof Vymazal 0:53:22 1994 Muž Kategorie-A 64.77
114. 84 Veronika Ubrová 0:53:40 1978 Žena Kategorie-B fKlidu Sport Team 64.41
115. 260 Tomáš Čáslava 0:54:08 1968 Muž Kategorie-C 63.85
116. 211 Jiří Slavík 0:54:12 1954 Muž Kategorie-D Start Brno 63.78
117. 159 Eva Michálková 0:54:13 1987 Žena Kategorie-A 63.76
118. 44 Iva Hrstková 0:54:16 1976 Žena Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 63.7
119. 30 Helena Doňarová 0:54:54 1978 Žena Kategorie-B Waldorf runners 62.96
120. 256 Adam Matějček 0:55:49 2002 Muž Junioři 61.93
121. 248 Zuzana Janko 0:56:37 1978 Žena Kategorie-B 61.05
122. 21 Bohuslav Doňar 0:58:27 1950 Muž Kategorie-E SOKOL Brno Královo Pole 59.14
123. 155 Daniela Žáková 0:58:55 1973 Žena Kategorie-B Vltava Fund 58.67
124. 61 Pavel Otoupalík 0:58:56 1955 Muž Kategorie-D Brno 58.65
125. 98 Jana Fialová 0:58:57 1987 Žena Kategorie-A 58.64
126. 24 Dagmar Dvořáčková 0:58:58 1950 Žena Kategorie-E 58.62
127. 179 Jaroslav Veselý 0:59:30 1972 Muž Kategorie-C Sadová 58.1
128. 59 Hynek Mlčoušek 0:59:37 1977 Muž Kategorie-B 57.98
129. 199 Roman Kresta 1:00:19 1965 Muž Kategorie-C 57.31
130. 76 Jan Sponar 1:01:18 1950 Muž Kategorie-E KOS Tesla Brno 56.39
131. 117 Iva Zitová 1:01:35 1959 Žena Kategorie-D žádný 56.13
132. 268 Jiří Kroupa 1:01:44 1959 Muž Kategorie-D 55.99
133. 10 Lenka Bertová 1:03:35 1980 Žena Kategorie-B TRIEXPERT CUP 54.36
134. 102 Marie Kociánová 1:03:37 1946 Žena Kategorie-E 54.34
135. 58 Michaela Minaříková 1:06:49 1986 Žena Kategorie-A 51.73
136. 52 Radomír Kubík 1:10:50 1964 Muž Kategorie-C Triatlon klub Brno 48.8
137. 28 Karel Fuksa 1:11:03 1946 Muž Kategorie-E 48.65
138. 32 Květoslav Hána 1:12:20 1937 Muž Kategorie-E HC Kometa Brno 47.79
139. 40 Josef Holý 1:13:25 1941 Muž Kategorie-E Orel Židenice 47.08
140. 143 Kamila Plucarová 1:13:55 1986 Žena Kategorie-A Ruce na prsa (prevence rakoviny prsu) 46.76