Již 28 let 1997 - 2024

15. SAKO Brno běh Kociánkou 2022, 7.9.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Pohlaví Kategorie Oddíl Body
1. 2 Lukáš Soural 00:11:06 1982 Muž Kategorie-B ZKL & AK Drnovice 100
2. 289 Filip Adámek 00:11:22 2001 Muž Kategorie-A VSK Univerzita Brno 97.65
3. 56 Denis Matoušek 00:11:59 1988 Muž Kategorie-A 92.63
4. 87 Jan Vizner 00:12:03 1993 Muž Kategorie-A 2BWINNER TEAM 92.12
5. 436 Miroslav Malec 00:12:03 1981 Muž Kategorie-B 92.12
6. 11 Martin Blažek 00:12:09 2003 Muž Junioři Biatlonklub Říčany 91.36
7. 283 Marek Fajstavr 00:12:10 1988 Muž Kategorie-A 91.23
8. 68 Michal Repta 00:12:11 1987 Muž Kategorie-A Po Zemi 91.11
9. 111 Tomáš Strachota 00:12:13 1986 Muž Kategorie-A Opice 90.86
10. 273 Štěpán Mráček 00:12:14 1985 Muž Kategorie-A 90.74
11. 435 Jaroslav Kadlec 00:12:25 1980 Muž Kategorie-B MK Hlinsko 89.4
12. 81 Martin Štěpánek 00:12:26 1981 Muž Kategorie-B ENDEKA team 89.28
13. 5 Petr Balcar 00:12:28 1985 Muž Kategorie-A KB Střelka Brno 89.04
14. 82 Ladislav Števanka 00:12:30 1981 Muž Kategorie-B ENDEKA team 88.8
15. 125 Václav Pokorný 00:12:31 1978 Muž Kategorie-B Brno 88.68
16. 115 Libor Vojtek 00:12:35 1984 Muž Kategorie-A ENDEKA team 88.21
17. 65 Tomáš Pohl 00:12:37 1973 Muž Kategorie-B 87.98
18. 16 Martin Bulín 00:12:45 1985 Muž Kategorie-A Ivančice 87.06
19. 100 Tomáš Hrdina 00:12:49 1979 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 86.61
20. 90 Tomáš Zhoř 00:12:51 1985 Muž Kategorie-A Klouby a úpony 86.38
21. 297 Patrícia Puklová 00:12:56 1986 Žena Kategorie-A AC Moravská Slavia 85.82
22. 78 Petr Svoboda 00:13:02 1968 Muž Kategorie-C 85.17
23. 118 David Zourek 00:13:18 2003 Muž Junioři Blansko 83.46
24. 8 Jaroslav Beneš 00:13:20 1978 Muž Kategorie-B o106.run 83.25
25. 157 Filip Šolc 00:13:23 1985 Muž Kategorie-A BARNEX SPORT 82.94
26. 213 Magda Janková 00:13:24 1980 Žena Kategorie-B 82.84
27. 128 Maroš Sovák 00:13:29 1985 Muž Kategorie-A 82.32
28. 205 Danka Truksová 00:13:34 1982 Žena Kategorie-B 81.82
29. 89 Michal Zedníček 00:13:42 1987 Muž Kategorie-A (R)UNISáci 81.02
30. 142 Petr Dytrt 00:13:42 1976 Muž Kategorie-B 81.02
31. 86 Lucie Vaculová 00:13:43 1982 Žena Kategorie-B RUN&MUM 80.92
32. 245 Aleš Liška 00:13:44 1977 Muž Kategorie-B Universal USU Team 80.83
33. 46 Jan Charvát 00:13:53 1969 Muž Kategorie-C Brno 79.95
34. 55 Martin Malina 00:13:56 1985 Muž Kategorie-A 79.67
35. 241 Milan Zapletal 00:13:56 1978 Muž Kategorie-B Kabrňáci 79.67
36. 103 Jan Koplík 00:13:57 1984 Muž Kategorie-A 79.57
37. 88 Radek Vodička 00:14:02 1969 Muž Kategorie-C ARTOSS REALITY, BRNO 79.1
38. 217 Marek Indra 00:14:03 1972 Muž Kategorie-C (R)UNISáci 79
39. 265 Filip Vrána 00:14:05 1976 Muž Kategorie-B Jundrov 78.82
40. 94 Roman Čišecký 00:14:10 1988 Muž Kategorie-A AT&T 78.35
41. 15 Tomáš Bůbela 00:14:10 1971 Muž Kategorie-C 78.35
42. 92 Petr Bělohoubek 00:14:11 1972 Muž Kategorie-C Brno 78.26
43. 31 Tomáš Hájek 00:14:21 1991 Muž Kategorie-A 77.35
44. 173 Martin Žaloudek 00:14:22 1978 Muž Kategorie-B 77.26
45. 51 Jaroslav Kropáček 00:14:32 1970 Muž Kategorie-C 76.38
46. 75 Richard Sláma 00:14:35 1962 Muž Kategorie-D PBV MTB Team Brno 76.11
47. 83 Miroslav Švihel 00:14:39 1986 Muž Kategorie-A BS Slopné 75.77
48. 70 Monika Rusínová 00:14:43 1977 Žena Kategorie-B 75.42
49. 261 Jaroslav Ondra 00:14:45 1977 Muž Kategorie-B Běžecký kroužek Blučina 75.25
50. 193 Juraj Michálek 00:14:47 1982 Muž Kategorie-B Espressif Systems 75.08
51. 62 Vladimír Oujezdský 00:14:49 1976 Muž Kategorie-B Masarykův onkologický ústav 74.92
52. 93 Igor Čech 00:14:55 1977 Muž Kategorie-B 74.41
53. 153 Zdeněk Višňa 00:14:57 1969 Muž Kategorie-C HC Bulls Brno 74.25
54. 69 Andrea Rozhoňová 00:14:59 1993 Žena Kategorie-A 74.08
55. 189 Krištof Vymazal 00:15:01 1994 Muž Kategorie-A 73.92
56. 99 Helena Hodaňová 00:15:01 1975 Žena Kategorie-B Smradupánovy veverky 73.92
57. 37 Marek Hladný 00:15:02 1972 Muž Kategorie-C Brno 73.84
58. 177 Lenka Topinková 00:15:05 1976 Žena Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 73.59
59. 114 Roman Tupa 00:15:16 1981 Muž Kategorie-B 72.71
60. 225 Jiří Rýdel 00:15:17 1983 Muž Kategorie-A 72.63
61. 4 Jaroslav Balák 00:15:18 1957 Muž Kategorie-D Vinohrady 72.55
62. 165 Petra Franková 00:15:20 1985 Žena Kategorie-A 72.39
63. 35 Štěpán Havlíček 00:15:20 1983 Muž Kategorie-A 72.39
64. 45 Radim Hupšil 00:15:21 1984 Muž Kategorie-A 72.31
65. 106 Tereza Paseková 00:15:26 1982 Žena Kategorie-B Mabruk Team Brno 71.92
66. 18 Jan Daněk 00:15:27 1989 Muž Kategorie-A 71.84
67. 169 David Babáček 00:15:40 1978 Muž Kategorie-B 70.85
68. 209 Jiřina Coufalová 00:15:42 1978 Žena Kategorie-B Brno 70.7
69. 60 Josef Nováček 00:15:45 1958 Muž Kategorie-D SDH Čučice 70.48
70. 237 David Lenhart 00:15:51 1979 Muž Kategorie-B Brno 70.03
71. 285 Martin Sobotka 00:15:57 1976 Muž Kategorie-B 69.59
72. 23 Aleš Dumek 00:16:00 1973 Muž Kategorie-B Šachy Zastávka 69.38
73. 281 Tomáš KOMÁREK 00:16:03 1975 Muž Kategorie-B Kociánka 69.16
74. 293 Jan Huppert 00:16:03 1977 Muž Kategorie-B TRIEXPERT CUP 69.16
75. 121 Alexander Mrůzek 00:16:08 1965 Muž Kategorie-C VSK Univerzita Brno plavání 68.8
76. 91 Jan Žák 00:16:25 1972 Muž Kategorie-C 67.61
77. 113 Jan Tecl 00:16:26 1958 Muž Kategorie-D Troubsko 67.55
78. 109 Dana Pokorná 00:16:52 1983 Žena Kategorie-A 65.81
79. 33 Albín Hanák 00:16:56 1951 Muž Kategorie-E AC Moravská Slavia 65.55
80. 3 Martin Bábek 00:17:10 1971 Muž Kategorie-C Šneci v běhu 64.66
81. 181 Eliška Sovová 00:17:14 1991 Žena Kategorie-A 64.41
82. 41 Tomáš Horký 00:17:16 1967 Muž Kategorie-C KOS TJ Tesla Brno 64.29
83. 13 Jiří Boháč 00:17:18 1954 Muž Kategorie-D BehejBrno.com 64.16
84. 84 Veronika Ubrová 00:17:32 1978 Žena Kategorie-B fKlidu Sport Team 63.31
85. 277 Tomáš Vojtíšek 00:17:36 1973 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 63.07
86. 26 Tomáš Frank 00:17:42 1988 Muž Kategorie-A 62.71
87. 19 Přemysl Divácký 00:17:46 1949 Muž Kategorie-E AC Moravská Slavia 62.48
88. 101 Vladimír Kaňovský 00:17:47 1948 Muž Kategorie-E 62.42
89. 185 Olga Přerovská 00:17:55 1984 Žena Kategorie-A 61.95
90. 197 Jiří Slavík 00:18:41 1954 Muž Kategorie-D Start Brno 59.41
91. 21 Bohuslav Doňar 00:19:01 1950 Muž Kategorie-E SOKOL Brno Královo Pole 58.37
92. 44 Iva Hrstková 00:19:05 1976 Žena Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 58.17
93. 253 Vojtěch Kocurek 00:19:09 1998 Muž Kategorie-A Emil 57.96
94. 269 Tomáš Ondrák 00:19:15 1997 Muž Kategorie-A Kociánka 57.66
95. 257 Daniela Žáková 00:19:18 1973 Žena Kategorie-B Vltava Fund 57.51
96. 229 Hana Pokorová 00:19:25 1963 Žena Kategorie-C Běhám s Pokorou 57.17
97. 201 Roman Kresta 00:19:27 1965 Muž Kategorie-C 57.07
98. 61 Pavel Otoupalík 00:19:50 1955 Muž Kategorie-D Brno 55.97
99. 161 Jana Švajgrová 00:19:57 1980 Žena Kategorie-B 55.64
100. 117 Iva Zitová 00:20:48 1959 Žena Kategorie-D žádný 53.37
101. 76 Jan Sponar 00:21:02 1950 Muž Kategorie-E KOS Tesla Brno 52.77
102. 102 Marie Kociánová 00:21:12 1946 Žena Kategorie-E 52.36
103. 58 Michaela Minaříková 00:21:21 1986 Žena Kategorie-A 51.99
104. 10 Lenka Bertová 00:22:29 1980 Žena Kategorie-B TRIEXPERT CUP 49.37
105. 52 Radomír Kubík 00:22:40 1964 Muž Kategorie-C Triatlon klub Brno 48.97
106. 437 Filip HORVÁTH 00:23:04 2006 Muž Junioři Kociánka 48.12
107. 221 Kamila Plucarová 00:23:33 1986 Žena Kategorie-A Ruce na prsa (prevence rakoviny prsu) 47.13
108. 40 Josef Holý 00:28:14 1941 Muž Kategorie-E Orel Židenice 39.32
109. 233 Karolína Růžičkova 00:32:02 1977 Žena Kategorie-B 34.65