Již 27 let 1997 - 2023

7. Líšeň, 28.6.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Pohlaví Kategorie Oddíl Body
1. 1 Lukáš Soural 0:38:15 1982 Muž Kategorie-B ZKL & AK Drnovice 100
2. 207 Ondřej Jágr 0:39:59 1983 Muž Kategorie-B AKBK 95.66
3. 199 Patrik Bejček 0:40:20 1994 Muž Kategorie-A MIZUNO TEAM 94.83
4. 187 Michal Pruša 0:40:59 1993 Muž Kategorie-A 93.33
5. 197 Stanislav Juránek 0:41:07 1987 Muž Kategorie-A Orel-Židenice 93.03
6. 36 Zdeněk Hrabovský 0:41:17 1985 Muž Kategorie-A 92.65
7. 99 Lukáš Ryba 0:41:51 1979 Muž Kategorie-B 91.4
8. 79 Jan Vizner 0:42:01 1993 Muž Kategorie-A 2BWINNER TEAM 91.04
9. 112 Denis Matoušek 0:42:05 1988 Muž Kategorie-A 90.89
10. 7 Martin Bulín 0:42:18 1985 Muž Kategorie-A Ivančice 90.43
11. 192 Pavel Vencbauer 0:42:52 1978 Muž Kategorie-B 89.23
12. 203 Marek Fajstavr 0:42:58 1988 Muž Kategorie-A 89.02
13. 8 Tomáš Hrdina 0:43:01 1979 Muž Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 88.92
14. 235 David Mikala 0:43:18 1982 Muž Kategorie-B AKEZ Kopřivnice 88.34
15. 101 Ladislav Števanka 0:43:26 1981 Muž Kategorie-B ENDEKA team 88.07
16. 211 Martin Pohanka 0:43:27 1973 Muž Kategorie-C 88.03
17. 223 Petr Bořil 0:43:28 1986 Muž Kategorie-A 88
18. 227 Adam Vondráček 0:43:29 1992 Muž Kategorie-A 87.96
19. 56 Tomáš Pohl 0:43:36 1973 Muž Kategorie-C 87.73
20. 71 Martin Štěpánek 0:44:04 1981 Muž Kategorie-B ENDEKA team 86.8
21. 204 Veronika Kaldová 0:44:15 1997 Žena Kategorie-A Blansko 86.44
22. 208 Jiří Kolář 0:44:28 1976 Muž Kategorie-B Hammer OCR team 86.02
23. 58 Václav Pokorný 0:44:38 1978 Muž Kategorie-B Brno 85.7
24. 216 Danka Truksová 0:44:55 1982 Žena Kategorie-B 85.16
25. 68 Petr Svoboda 0:45:53 1968 Muž Kategorie-C 83.36
26. 47 Marek Kubuš 0:46:07 1978 Muž Kategorie-B 2BWINNER TEAM 82.94
27. 205 Martin Sládeček 0:46:08 1989 Muž Kategorie-A 82.91
28. 76 Lucie Vaculová 0:46:15 1982 Žena Kategorie-B RUN&MUM 82.7
29. 102 Tomáš Zhoř 0:46:32 1985 Muž Kategorie-A Klouby a úpony 82.2
30. 180 Štěpán Sedlák 0:46:37 2001 Muž Kategorie-A UNOB 82.05
31. 228 Jindřich SCHICK 0:46:51 1975 Muž Kategorie-B 81.64
32. 231 Milan Blatný 0:46:55 1972 Muž Kategorie-C 81.53
33. 217 Pavel Jiřikovský 0:46:57 1973 Muž Kategorie-C 81.47
34. 86 Michal Zedníček 0:47:03 1987 Muž Kategorie-A (R)UNISáci 81.3
35. 191 Hana Burešová 0:47:10 1986 Žena Kategorie-A AC Moravská slavia Brno 81.1
36. 230 Radim Reš 0:47:17 1987 Muž Kategorie-A 80.9
37. 196 Kristýna Havelková 0:47:17 2000 Žena Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 80.9
38. 4 Lukáš Bár 0:47:20 1974 Muž Kategorie-B Kongsberg PCS Brno 80.81
39. 14 Tomáš Bůbela 0:47:32 1971 Muž Kategorie-C 80.47
40. 93 Petr Bělohoubek 0:47:35 1972 Muž Kategorie-C Brno 80.39
41. 202 Jiří Šimoník 0:47:38 2001 Muž Kategorie-A Orel-Židenice 80.3
42. 69 Martin Šimunek 0:47:40 1966 Muž Kategorie-C Modřice 80.24
43. 209 Lukas Lazar 0:47:45 1982 Muž Kategorie-B 80.1
44. 107 Petr Blažek 0:47:47 1978 Muž Kategorie-B 2BWINNER TEAM 80.05
45. 54 Jan Pivec 0:48:25 1981 Muž Kategorie-B Pivec100mega 79
46. 85 Milan Zapletal 0:48:27 1978 Muž Kategorie-B Kabrňáci 78.95
47. 200 Marek Indra 0:48:37 1972 Muž Kategorie-C (R)UNISáci 78.68
48. 105 Tomáš Paseka 0:48:56 1982 Muž Kategorie-B Mabruk Team Brno 78.17
49. 39 Jan Charvát 0:48:59 1969 Muž Kategorie-C Brno 78.09
50. 218 Martin Čermák 0:49:33 1984 Muž Kategorie-A The Losers Initiative 77.19
51. 238 Slávek Vlček 0:50:08 1989 Muž Kategorie-A 76.3
52. 45 Jaroslav Kropáček 0:50:24 1970 Muž Kategorie-C 75.89
53. 527 Lubomír Novák 0:50:43 1977 Muž Kategorie-B 75.42
54. 53 Luboš Pecka 0:50:45 1985 Muž Kategorie-A Běhám jako Pecka 75.37
55. 188 Michal Malý 0:50:46 1993 Muž Kategorie-A Bígl v košu 75.34
56. 234 Filip Vrána 0:50:50 1976 Muž Kategorie-B Jundrov 75.25
57. 224 Kateřina Doubková 0:50:57 1979 Žena Kategorie-B 75.07
58. 221 Milan Polakovič 0:50:58 1978 Muž Kategorie-B ACS 75.05
59. 114 Vladimír Oujezdský 0:51:00 1976 Muž Kategorie-B Masarykův onkologický ústav 75
60. 229 Jan Koplík 0:51:08 1984 Muž Kategorie-A 74.8
61. 185 Tomáš Čížek 0:51:17 1988 Muž Kategorie-A 74.59
62. 225 Daniel Dragolov 0:51:20 1967 Muž Kategorie-C 74.51
63. 233 Pavel Zikmund 0:51:29 1982 Muž Kategorie-B Ústavní kokoti 74.3
64. 100 Ondřej Vacula 0:51:43 1981 Muž Kategorie-B 73.96
65. 27 Tomáš Hájek 0:51:52 1991 Muž Kategorie-A 73.75
66. 3 Jaroslav Balák 0:51:56 1957 Muž Kategorie-D Vinohrady 73.65
67. 118 Ludvík Marek 0:52:00 1958 Muž Kategorie-D Popocatepetl Znojmo 73.56
68. 33 Helena Hodaňová 0:52:18 1975 Žena Kategorie-B Smradupánovy veverky 73.14
69. 214 Petr Janáček 0:52:19 1980 Muž Kategorie-B 73.11
70. 178 Petr Rek 0:52:24 1994 Muž Kategorie-A 73
71. 189 Petra Franková 0:52:42 1985 Žena Kategorie-A 72.58
72. 38 Radim Hupšil 0:52:56 1984 Muž Kategorie-A 72.26
73. 226 Marek Magáth 0:53:15 1995 Muž Kategorie-A Kinalisoft 71.83
74. 31 Štěpán Havlíček 0:53:35 1983 Muž Kategorie-B 71.38
75. 181 David Neumann 0:53:36 2001 Muž Kategorie-A UNOB 71.36
76. 213 Karen Böhmová 0:53:48 2003 Žena Junioři 71.1
77. 34 Vlastimil Holer 0:54:14 1981 Muž Kategorie-B Kensei Dojo Brno 70.53
78. 222 Adéla Uhrinová 0:54:15 1995 Žena Kategorie-A AK Drnovice/RSFK Triatlon Brno 70.51
79. 237 Jiří Barvíř 0:54:17 1982 Muž Kategorie-B 70.46
80. 83 Marek Werbitzky 0:54:41 1969 Muž Kategorie-C 69.95
81. 90 Jan Žák 0:54:57 1972 Muž Kategorie-C 69.61
82. 113 Martin Modráček 0:54:57 1979 Muž Kategorie-B BlueBird the Hurricane 69.61
83. 41 Martin Jurák 0:54:58 1989 Muž Kategorie-A 69.59
84. 190 Kaspars Osis 0:55:04 1979 Muž Kategorie-B 69.46
85. 201 Jan Pinkas 0:55:04 1993 Muž Kategorie-A 69.46
86. 215 Pavel Czerný 0:55:07 1981 Muž Kategorie-B Never Alone 69.4
87. 32 Marek Hladný 0:55:11 1972 Muž Kategorie-C Brno 69.31
88. 219 Jiří Hanák 0:55:14 1983 Muž Kategorie-B 69.25
89. 73 Roman Tupa 0:55:31 1981 Muž Kategorie-B 68.9
90. 51 Bohumil Mareš 0:55:35 1951 Muž Kategorie-E Posilovna Průvan 68.82
91. 2 Martin Bábek 0:55:44 1971 Muž Kategorie-C Šneci v běhu 68.63
92. 13 Tereza Paseková 0:55:47 1982 Žena Kategorie-B Mabruk Team Brno 68.57
93. 108 Jan Daněk 0:55:49 1989 Muž Kategorie-A 68.53
94. 206 Dominik Teleky 0:55:51 1991 Muž Kategorie-A 68.49
95. 232 Vojtěch Pavlíček 0:55:53 1987 Muž Kategorie-A 68.45
96. 212 Lucie Borkovcova 0:55:54 1981 Žena Kategorie-B 68.43
97. 96 Pavel Kubíček 0:56:08 1953 Muž Kategorie-E 68.14
98. 63 Richard Sláma 0:56:15 1962 Muž Kategorie-D PBV MTB Team Brno 68
99. 236 Martin Červinka 0:57:19 1983 Muž Kategorie-B 66.73
100. 94 Ondřej Ševčík 0:57:30 1991 Muž Kategorie-A KHS ZLÍN 66.52
101. 40 Lukáš Jeremias 0:57:32 1986 Muž Kategorie-A TJ Sokol Brno-Juliánov 66.48
102. 57 Dana Pokorná 0:57:33 1983 Žena Kategorie-B 66.46
103. 193 Pavel Cibulka 0:57:45 1964 Muž Kategorie-C 66.23
104. 210 Tomáš Horký 0:58:17 1967 Muž Kategorie-C KOS TJ Tesla Brno 65.63
105. 12 Jiří Boháč 0:58:35 1954 Muž Kategorie-D BehejBrno.com 65.29
106. 195 David Lenhart 0:58:56 1979 Muž Kategorie-B Brno 64.9
107. 74 Veronika Ubrová 0:59:08 1978 Žena Kategorie-B fKlidu Sport Team 64.68
108. 194 Tereza Plavcová 0:59:12 1997 Žena Kategorie-A 64.61
109. 75 Karel Ustohal 0:59:16 1977 Muž Kategorie-B ZelenE Rosice 64.54
110. 5 Petr Bečička 0:59:17 1960 Muž Kategorie-D Hal3000 64.52
111. 84 Bruno Zalubil 0:59:39 1972 Muž Kategorie-C 64.12
112. 37 Iva Hrstková 1:00:06 1976 Žena Kategorie-B AC Moravská Slavia Brno 63.64
113. 117 Martin Vičar 1:01:00 1972 Muž Kategorie-C Český metrologický institut 62.7
114. 49 Karolína Kvochová 1:01:09 2001 Žena Kategorie-A 62.55
115. 70 Jan Šplíchal 1:01:56 1977 Muž Kategorie-B 61.76
116. 220 Helena Doňarová 1:01:59 1978 Žena Kategorie-B Waldorf runners 61.71
117. 18 Vendula Dostálová 1:02:38 1981 Žena Kategorie-B Pivec100mega 61.07
118. 186 Tomáš Frank 1:03:52 1988 Muž Kategorie-A 59.89
119. 98 Josef Nováček 1:04:03 1958 Muž Kategorie-D SDH Čučice 59.72
120. 91 Daniela Žáková 1:04:17 1973 Žena Kategorie-C Vltava Fund 59.5
121. 526 Lucie Novakova 1:05:01 1978 Žena Kategorie-B Kulhava veverka 58.83
122. 106 Klára Almanová 1:06:41 1968 Žena Kategorie-C 57.36
123. 67 Iveta Studenková 1:07:02 1985 Žena Kategorie-A 57.06
124. 184 Zdeňka Šťastná 1:07:21 1965 Žena Kategorie-C 56.79
125. 22 Dagmar Dvořáčková 1:08:10 1950 Žena Kategorie-E 56.11
126. 179 Jan Borek 1:08:50 1979 Muž Kategorie-B 55.57
127. 17 Bohuslav Doňar 1:08:57 1950 Muž Kategorie-E SOKOL Brno Královo Pole 55.47
128. 52 Pavel Otoupalík 1:09:31 1955 Muž Kategorie-D Brno 55.02
129. 198 Jitka Hošťálková 1:14:24 1988 Žena Kategorie-A 51.41
130. 61 Pavel Sedláček 1:14:31 1953 Muž Kategorie-E AC Moravská Slavia Brno 51.33
131. 66 Rostislav Stříbrný 1:16:20 1952 Muž Kategorie-E AC Moravská Slavie 50.11
132. 183 Nela Šťastná 1:16:46 1989 Žena Kategorie-A 49.83
133. 182 Jiří Šťastný 1:16:46 1960 Muž Kategorie-D 49.83
134. 95 Michaela Minaříková 1:19:35 1986 Žena Kategorie-A 48.06
135. 87 Iva Zitová 1:19:48 1959 Žena Kategorie-D žádný 47.93
136. 19 Libor Dražan 1:31:13 1960 Muž Kategorie-D Univerzita obrany 41.93
137. 46 Radomír Kubík 1:31:28 1964 Muž Kategorie-C Triatlon klub Brno 41.82
138. 35 Josef Holý 1:32:06 1941 Muž Kategorie-E Orel Židenice 41.53