Již 28 let 1997 - 2024

2. Pisárky - Anthropos, 14.5.

Pořadí Startovací číslo Jméno Čas Ročník Pohlaví Kategorie Oddíl Body
0. 65 DANIEL ORÁLEK 20:32:00 1970 Muž Kategorie-A AC MOR.SLAVIA BRNO 100
0. 132 MARTIN ŠMÍD 20:50:00 1980 Muž Kategorie-A STŘELKA 88.6
0. 82 MICHAL KUMSTÁT 21:12:00 1982 Muž Kategorie-A 86.9
0. 21 VLADIMÍR POSPÍCHAL 21:14:00 1985 Muž Kategorie-A 86.7
0. 128 ALEŠ MACHO 21:28:00 1975 Muž Kategorie-A UNIVERZITA BRNO 85.7
0. 113 LUKAS KUČERA 21:42:00 1981 Muž Kategorie-A VSK UNIVERZITA BRNO 84.6
0. 218 LUKÁŠ SOURAL 21:48:00 1982 Muž Kategorie-A Siemens a VSK UNI BRNO 84.2
0. 51 JAN ČERMÁK 21:58:00 1963 Muž Kategorie-B SK SOKOL BRNO 83.5
0. 69 LUKÁŠ LENGYEL 22:06:00 1986 Muž Kategorie-A AC MS BRNO 82.9
0. 83 FRANTIŠEK KUBÍNEK ML. 22:10:00 1988 Muž Junioři RPG BRNO 82.6
0. 81 LADISLAV DVOŘÁK 22:10:00 1982 Muž Kategorie-A EKOL BRNO 82.6
0. 89 RICHARD KOLÁŘ 22:12:00 1976 Muž Kategorie-A VSK FS BRNO 82.5
0. 5 JAKUB HOFF 22:14:00 1977 Muž Kategorie-A 82.4
0. 147 Jakub Šimek 22:18:00 2001 Muž Junioři Triexpert 82.1
0. 80 TOMÁŠ KLÍMA 22:21:00 1980 Muž Kategorie-A Sportovní gymnázium Ludví 81.9
0. 88 MIROSLAV PODBORSKÝ 22:31:00 1966 Muž Kategorie-B CYKLO PAVKA 81.2
0. 231 JIŘÍ DOBŠÍK 22:42:00 1978 Muž Kategorie-A BRNO 80.5
0. 12 MICHAL DOUCHA 22:46:00 1984 Muž Kategorie-A BRNO 80.2
0. 209 PETR PATOČKA 22:57:00 1963 Muž Kategorie-B BARNEX SPORT BRNO 79.5
0. 3 ONDŘEJ ZÁMEČNÍK 23:09:00 1987 Muž Kategorie-A VSK UNI BRNO 78.7
0. 60 MAREK NĚMEČEK 23:13:00 1977 Muž Kategorie-A Brno 78.4
0. 245 JAN FIEDLER 23:15:00 1956 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 78.3
0. 70 LADISLAV ROZMAN 23:18:00 1954 Muž Kategorie-C Cyklo Lasl 78.1
0. 235 PAVEL HOVĚŽÁK 23:20:00 1975 Muž Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 78
0. 229 MARTIN SKYBA 23:22:00 1962 Muž Kategorie-B Fit-Online 77.9
0. 200 JINDŘICH ŠÁLEK 23:32:00 1966 Muž Kategorie-B LOKOMOTIVA BŘECLAV 77.3
0. 19 MICHAL BARTOŠEK 23:38:00 1989 Muž Junioři STŘELKA 76.9
0. 11 EVA KRCHOVÁ 23:42:00 1989 Žena Junioři ACP OLYMP BRNO 76.6
0. 84 RADKA VODIČKOVÁ 23:43:00 1984 Žena Kategorie-A RPG BRNO 76.6
0. 67 JAN KUCERA 23:50:00 1981 Muž Kategorie-A TK MOR. BUDĚJOVICE 76.2
0. 90 PAVEL PTÁČEK 24:04:00 1965 Muž Kategorie-B BETA URSUS Oreinteering 75.3
0. 156 JIŘÍ KNOTEK 24:09:00 1991 Muž Junioři SOKOL BRNO I 75
0. 117 MILAN BERKA 24:13:00 1990 Muž Junioři HC BLANSKO 74.8
0. 18 TOMÁŠ ŘEZNÍČEK 24:14:00 1990 Muž Junioři STŘELKA 74.7
0. 85 ANTONÍN BERÁNEK 24:17:00 1961 Muž Kategorie-B 74.6
0. 135 JAROSLAV STLOUKAL ML. 24:19:00 1968 Muž Kategorie-B JSRT ADAMOV 74.4
0. 146 JAROSLAV KAŠE 24:45:00 1953 Muž Kategorie-C Club běžeckých outsiderů 73
0. 86 PETR MATULA 24:54:00 1982 Muž Kategorie-A SK RADIOSPORT BÍLOVICE 72.5
0. 76 JAKUB MEZEI 24:58:00 1974 Muž Kategorie-A 72.2
0. 155 LIBOR ZOUHAR 25:03:00 1958 Muž Kategorie-C Brno - Líšeň 72
0. 136 JAN JÍNA 25:06:00 1973 Muž Kategorie-A MS 71.8
0. 14 DANIEL MEDVEC 25:12:00 1978 Muž Kategorie-A BRNO 71.5
0. 130 LUKÁŠ KŘÍŽ 25:21:00 1982 Muž Kategorie-A OOB TŘEBÍČ 71
0. 62 JINDŘICH MARTINEC 25:23:00 1985 Muž Kategorie-A 70.9
0. 54 ONDŘEJ ŠPETÍK 25:26:00 1993 Muž Junioři SKOL BRNO 70.7
0. 61 JURAJ PLEKANEC 25:32:00 1974 Muž Kategorie-A 70.4
0. 212 DUŠAN ALMAN 25:32:00 1967 Muž Kategorie-B Babice 70.4
0. 63 TOMÁŠ HANŽL 25:33:00 1980 Muž Kategorie-A INDIV 70.4
0. 71 JAROSLAV ZÍTA 25:40:00 1975 Muž Kategorie-A BRNO 70
0. 217 JIŘINA KOCIÁNOVÁ 25:41:00 1981 Žena Kategorie-A VSK VUT 69.9
0. 216 JAN ŠKRDLA 25:42:00 1982 Muž Kategorie-A TJ SOKOL VELKÁ 69.9
0. 150 JIŘÍ BUBENÍK 25:45:00 1969 Muž Kategorie-A LRS VYŠKOV 69.7
0. 222 HUBERT ADÁMEK 25:46:00 1971 Muž Kategorie-A MORAVSKÁ SLAVIA 69.7
0. 112 JIŘÍ ŠKODA 25:58:00 1975 Muž Kategorie-A TJ OSLAVANY 69.1
0. 211 JIŘÍ SLAVÍK 26:01:00 1954 Muž Kategorie-C Hustopeče 68.9
0. 151 PAVEL SMRŽ 26:01:00 1963 Muž Kategorie-B BRNO 68.9
0. 241 TOMÁŠ POKLUDA 26:02:00 1970 Muž Kategorie-A BRNO 68.9
0. 134 IVANA MARTINCOVÁ 26:02:00 1963 Žena Kategorie-B AŽD Praha 68.9
0. 230 SVATOPLUK SEDLÁČEK 26:03:00 1957 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 68.8
0. 158 JIŘÍ ŘÍHA 26:04:00 1960 Muž Kategorie-B LS BRNO 68.8
0. 210 LUBOMÍR NOVÁK 26:05:00 1958 Muž Kategorie-C TTC BRNO 68.7
0. 56 VOJTĚCH ZVĚŘINA 26:12:00 1974 Muž Kategorie-A SKOL BRNO 68.4
0. 8 PAVEL KUČÍNSKÝ 26:16:00 1959 Muž Kategorie-B BRNO 68.2
0. 66 PATRICIA GÁNOVSKÁ 26:21:00 1986 Žena Kategorie-A 67.9
0. 250 MILAN PALAŠ 26:30:00 1970 Muž Kategorie-A BLANSKO 67.5
0. 246 JOSEF KUNC 26:32:00 1960 Muž Kategorie-B Orel Vyškov 67.4
0. 238 FRANTIŠEK KUBÍNEK 26:36:00 1958 Muž Kategorie-C VEVODA OREL BLAŽOVICE 67.2
0. 103 ALEŠ STRÁNÍK 26:39:00 1950 Muž Kategorie-C Relax-Fit Team Blansko 67
0. 240 STANISLAV JUNGA 26:40:00 1971 Muž Kategorie-A TRAGED TEAM 67
0. 221 STANISLAV JURÁNEK 26:52:00 1956 Muž Kategorie-C Orel Židenice 66.4
0. 228 ZDENĚK MORAVEC 27:02:00 1981 Muž Kategorie-A BRNO 66
0. 239 STANISLAV HOLEČEK 27:08:00 1955 Muž Kategorie-C HaréKrišna 65.7
0. 219 VLASTIMIL HANZL 27:13:00 1953 Muž Kategorie-C VSK Mendelu Brno 65.4
0. 120 DAVID KNOTEK 27:17:00 1982 Muž Kategorie-A 65.3
0. 55 TOMÁŠ TELECKÝ 27:19:00 1975 Muž Kategorie-A SKOL BRNO 65.2
0. 133 ANTONÍN SMOLÍK 27:22:00 1963 Muž Kategorie-B Sokol Přísnotice 65
0. 215 PETR ELZNER 27:36:00 1981 Muž Kategorie-A JABLONEC 64.4
0. 15 PAVEL BEKENI 27:54:00 1959 Muž Kategorie-B STAROBRNO 63.6
0. 139 LUKÁŠ POLÁŠEK 27:55:00 1978 Muž Kategorie-A Brno 63.6
0. 242 PETR KRIEG 28:00:00 1949 Muž Kategorie-C BMT Brno 63.3
0. 249 LUDĚK CRHÁK 28:02:00 1959 Muž Kategorie-B ZETOR BRNO 63.2
0. 1 ROMANA VLČKOVÁ 28:03:00 1971 Žena Kategorie-A STŘELKA BRNO 63.2
0. 16 ALBÍN HANÁK 28:13:00 1951 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia 62.8
0. 144 DALIBOR PETR 28:20:00 1977 Muž Kategorie-A BRNO 62.5
0. 154 JAN HABERLAND 28:22:00 1942 Muž Kategorie-D SOKOL BRNO 62.4
0. 145 LUKÁŠ PETR 28:33:00 1980 Muž Kategorie-A 61.9
0. 233 PAVEL TYLEČEK 28:34:00 1973 Muž Kategorie-A Jundrováci 61.9
0. 73 LENKA TOPINKOVÁ 28:38:00 1976 Žena Kategorie-A AC Moravská Slavia Brno 61.7
0. 64 LUBOR BENDA 28:42:00 1963 Muž Kategorie-B BRNO 61.5
0. 148 METODĚJ TALANDA 28:49:00 1983 Muž Kategorie-A SK JUNDROV 61.3
0. 68 BOŽENA KOVÁČOVÁ 28:50:00 1983 Žena Kategorie-A 61.2
0. 244 PETR BĚLOHOUBEK 28:59:00 1972 Muž Kategorie-A 60.8
0. 102 VLADIMÍR DIATKA 29:05:00 1967 Muž Kategorie-B 60.6
0. 9 VILMA PODMELOVÁ 29:10:00 1962 Žena Kategorie-B TTK JME 60.4
0. 247 ROMAN KRESTA 29:13:00 1965 Muž Kategorie-B Židenice 60.3
0. 123 ŠTEFAN ŠIMEK 29:15:00 1956 Muž Kategorie-C SOKOL MOŘICE 60.2
0. 237 LENKA HOVĚŽÁKOVÁ 29:18:00 1982 Žena Kategorie-A 60.1
0. 10 ALENA ŽÁKOVSKÁ 29:24:00 1962 Žena Kategorie-B HORIZONT KOLA NOVÁK BLANS 59.8
0. 121 RADEK NOVÁČEK 29:27:00 1987 Muž Kategorie-A OOB TŘEBÍČ 59.7
0. 127 JAROSLAV PUDELKA 29:32:00 1953 Muž Kategorie-C TJ SOKOL MODŘICE 59.5
0. 87 LUCIE PROCHÁZKOVÁ 29:33:00 1988 Žena Junioři SK RADISPORT BILOVICE 59.5
0. 248 IVO ZEJDA 29:35:00 1956 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 59.4
0. 129 ROSTISLAV STŘÍBRNÝ 29:37:00 1952 Muž Kategorie-C AC Moravská Slavia Brno 59.3
0. 52 JITKA ČERMÁKOVÁ 29:57:00 1961 Žena Kategorie-B SK SOKOL BRNO 58.6
0. 78 PETR POMĚNKA 30:02:00 1973 Muž Kategorie-A Brno 58.4
0. 152 MARTINA MATULOVÁ 30:18:00 1972 Žena Kategorie-A 57.8
0. 106 JAROSLAV MATULA 30:19:00 1970 Muž Kategorie-A 57.7
0. 227 IVANA VOLAVÁ 30:27:00 1964 Žena Kategorie-B BARNEX SPORT 57.4
0. 17 ALICE MARKOVÁ 30:29:00 1970 Žena Kategorie-A 57.4
0. 115 JIŘÍ BUBENÍK 30:32:00 1944 Muž Kategorie-D LRS VYŠKOV 57.2
0. 122 KAREL FUKSA 30:39:00 1946 Muž Kategorie-D AC Moravská Slávia 57
0. 77 SILVIE DUDOVÁ 30:39:00 1979 Žena Kategorie-A 57
0. 6 MIROSLAV VENTRUBA 30:43:00 1958 Muž Kategorie-C MARVAN TEAM 56.8
0. 74 MICHAL VLASÁK 30:45:00 1974 Muž Kategorie-A 56.8
0. 124 LENKA RATKOVSKÁ 30:56:00 1985 Žena Kategorie-A OOB TŘEBÍČ 56.4
0. 13 JAN SOURAL 31:05:00 1960 Muž Kategorie-B MARVAN TEAM 56.1
0. 7 PAVEL SEDLÁČEK 31:07:00 1953 Muž Kategorie-C Moravská Slavia / Orel Ži 56
0. 53 VERONIKA ČERMÁKOVÁ 31:14:00 1996 Žena Junioři 55.7
0. 72 ALŽBĚTA SEDLÁČKOVÁ 31:17:00 1978 Žena Kategorie-A 55.6
0. 126 PETR KAŇOVSKÝ 31:19:00 1976 Muž Kategorie-A BRNO 55.6
0. 119 KVĚTOSLAV HÁNA 31:26:00 1937 Muž Kategorie-E HC Kometa Brno 55.3
0. 75 JAN NOVÁK 31:33:00 1977 Muž Kategorie-A BRNO 55.1
0. 22 JIŘÍ ŠMITÁK 31:38:00 1944 Muž Kategorie-D AC MORAVSKA SLAVIA 54.9
0. 58 JANA SZOKEOVÁ 31:41:00 1965 Žena Kategorie-B BRNO 54.8
0. 234 OTA VLASÁK 31:55:00 1968 Muž Kategorie-B 54.3
0. 125 VLADIMÍR SLÁMA 32:05:00 1954 Muž Kategorie-C 54
0. 223 ŠÁRKA HORÁKOVÁ 32:08:00 1977 Žena Kategorie-A Prštice 53.9
0. 108 MONIKA HLADÍKOVÁ 32:12:00 1994 Žena Junioři SK SKOL BRNO 53.8
0. 213 MICHAL HRABÁLEK 32:35:00 1977 Muž Kategorie-A ŠLAPANICE 53
0. 107 RADOMÍR KUBÍK 32:37:00 1964 Muž Kategorie-B Triatlon klub Brno 53
0. 131 ALEXANDER BABJAK 32:52:00 1956 Muž Kategorie-C OREL BOHUNICE 52.5
0. 111 ALEXANDRA BEKENIOVÁ 33:00:00 1983 Žena Kategorie-A 52.2
0. 226 JITKA VANÍČKOVÁ 33:19:00 1960 Žena Kategorie-B BRNO 51.6
0. 114 ONDŘEJ SAJDL 33:19:00 1978 Muž Kategorie-A BRNO 51.6
0. 225 LUDVÍK DAVID 33:37:00 1951 Muž Kategorie-C Sokol Slavkov u Brna 51.1
0. 214 JOSEF HOLÝ 34:05:00 1941 Muž Kategorie-D AC Moravská Slávia Brno 50.2
0. 23 DANA ELLINGEROVÁ 34:53:00 1938 Žena Kategorie-E LRS Vyškov 48.9
0. 116 JOSEF KUBÍK 35:03:00 1938 Muž Kategorie-E SK PTAČINA 48.6
0. 137 MARIE KOCIÁNOVÁ 35:47:00 1946 Žena Kategorie-D 47.4
0. 59 MILAN HRUBÝ 36:06:00 1938 Muž Kategorie-E Blansko 46.9
0. 57 JARMILA KITNEROVÁ 36:11:00 1958 Žena Kategorie-C PLKI TYM BRNO 46.7
0. 110 ZUZANA SAJDLOVÁ 36:53:00 1979 Žena Kategorie-A BRNO 45.7
0. 153 ROMAN BLÁHA 37:05:00 1964 Muž Kategorie-B Běžecký kroužek Kaštanka 45.4
0. 4 SILVIE HANYCHOVÁ 38:16:00 1994 Žena Junioři SK SKOL BRNO 43.7
0. 79 KATEŘINA SEDLÁČKOVÁ 38:43:00 1985 Žena Kategorie-A BRNO 43
0. 236 PAVLA KROUPOVÁ 38:48:00 1965 Žena Kategorie-B 42.9
0. 138 HANA KOUTKOVÁ 38:51:00 1983 Žena Kategorie-A BRNO 42.9
0. 92 PAVEL CAHEL 39:10:00 1938 Muž Kategorie-E 42.4
0. 104 BOHUSLAV KŘENA 45:09:00 1951 Muž Kategorie-C ŽIDLOCHOVICE 35.5

Kontakt

Ředitel poháru, marketing, komunikace s partnery
Petr Božek, tel. 724 870 607, email: petr.bozek@triexpertcup.cz

Registrace běžců, komunikace se závodníky
Pavel Matoušek, mobil: 601 522 410, email: registrace@triexpertcup.cz

Organizátor: Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s., Milady Horákové 20, 602 00 Brno, IČ: 22846425