Již 25 let 1997 - 2021

Závod Pod Palackého vrchem - běh na dráze, 2.6.2021

Výsledky závodu zde. Děkujeme za účast! 

Detail tratě

Bližší poloha stadionu je zde. U atletického stadionu je zajištěno kryté parkovací stání. V rámci MHD můžete využít autobus 53 - Podnikatelská nebo Palackého vrch, tramvaj 12 - Červinkova.

PROPOZICE K 1. ZÁVODU NA PALACKÉHO VRCHU NA DRÁZE

  • Každý závodník je povinen prokázat se čestným prohlášením o negativním testu na Covid (naleznete ve svém profilu na webu TRIEXPERTCUP) nebo potvrzením o vakcinaci.
  • Při příchodu všichni provedou prezenci u 1.stanu. Uvádějte své příjmení, jméno a rok narození.
  • Předplatitelé si následně vyzvedávají na vyhrazeném místě měřící čip a startovní číslo, obojí si ponechávají na celý běžecký pohár.
  • Závodníci si vyzvedávají na vyhrazeném místě jednorázový měřící čip a startovní číslo. Po závodě vracejí pouze špendlíky.
  • Se startovním číslem je možné si nechat batoh/tašku v úschovně.
  • Po závodě je zajištěn iontový nápoj ENERVIT, voda a ovoce.
  • V areálu jsou k dispozici toalety a dezinfekce.

Seznam přihlášených

Jméno Oddíl
jardabezi
Zdeněk Amler
Petr Balcar KB Střelka Brno
Jaroslav Balák Vinohrady
Jiří Barvíř
Zbyněk Bednář AK Tišnov
Ghazi Ben Taher
Jaroslav Beneš ShiJi Do
Petr Beneš
Lukáš Berta Svobodná vlaštovka
Lenka Bertová Svobodná vlaštovka
Petr Bečička Hal3000
Martin Blažek Biatlonklub Říčany
Alena Blažková
Adam Blisa -
Jiří Boháč BehejBrno.com
Pavel Bordovský Pro dřeň na dřeň
Denisa Božkova
Šárka Buchtová
Šárka Buchtová
Martin Bulín Ivančice
Hana Burešová AC Moravská slavia Brno
Lenka Butorová 2B Winner
Martin Bábek Šneci v běhu
Filip Bábor
Lukáš Bár Kongsberg PCS Brno
Karen Böhmová
Petr Bělohoubek Brno
Vlastimil Chadim
Jan Charvát Brno
Denisa Ciesarová
Karel Cihelka
Jiřina Coufalová Brno
Jakub Císař Honeywell
Jan Daněk
Markéta Dokoupilová
Milan Doležal Horal Šumperk
Luděk Dolíhal VSK Uni Brno / Uherčice
Bohuslav Doňar SOKOL Brno Královo Pole
Libor Dražan Univerzita obrany
Jan Drbal SK Praga
Aleš Dumek Šachy Zastávka
Dagmar Dvořáčková
Petr Dytrt
Jan Feller
Jiří Fiala Jéčka
Tomáš Frank
Jiří František
Jiří Franz AKBK
Karel Fuksa
Daniel Gladiš
Helena Grauerová
Monika Halmová
Květoslav Hama
Květoslav Hama
Vlastimil Hanzl
Albín Hanák AC Moravská Slavia
Štěpán Havlíček
Dalibor Hejna
Martin Hess
Marek Hladný Brno
Zdeněk Hochman SK I.CA / Orel Blučina
Vlastimil Holer
Kateřina Holečková
Josef Holý
Tomáš Horký KOS TJ Tesla Brno
Dita Hořínková KB Střelka Brno
Zdeněk Hrabovský
Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia Brno
Iva Hrstková
Viera Hrubá
Jan Huppert TRIEXPERT CUP
Radim Hupšil
Jiří Huťka Brno Řečkovice
Tomáš Hájek
Bronislav Hýbl Spiridon Rozdrojovice
Marek Indra
Petr Janek
Vladimír Janáček SK 24 Brno
Lukáš Jeremias A12
Vera Jiráskova
Michael Juras
Matěj Jurisa
Matěj Jurisa
Kateřina Jurisová
Martin Jurák
Ondřej Jágr Brno
Jaroslav Kadlec MK Hlinsko
Tomáš Kapounek
Petr Kazda
Vladimír Kaňovský
Tomas Kerlin (r)UNISáci
Marek Klement
Martin Kobelka
Marie Kociánová
Marie Kociánová
Jiří Kolář STG Česká
Šárka Kolářová STG Česká
Jaroslav Konečný Všehomír
Ivan Kopeček AC Moravská Slavia Brno
Jan Koplík
Adela Kočí sportobchod.cz
Heidi Kočí
Halka Kočí
Adela Kočí sportobchod.cz
Petr Krieg BMT Brno
Petr Krieg BMT Brno
Jaroslav Kropáček
Luděk Králík Veverská Bítýška
Jan Krásný no miles no smiles
Radomír Kubík Triatlon klub Brno
Jakub Kura eWRC.cz
Josef Kučera Rosice/Kuřim
Eva Kytlicova
Jaroslav Lavička Drásov
Zdeněk Laštůvka
David Lenhart Brno
Aleš Liška Universal USU Team
Eva Liščinská Tesla
Radim Lukeš Bavory
Erik Lukáč berg heil!
Vlastimil Lysák fKlidu sport team
Martina Láníčková
Bohumil Mareš Posilovna Průvan
Jindřich Martinec Moravská Slávia
Jiří Medek
Juraj Michálek Espressif Systems
Eva Michálková
Adam Mihalov AKBK Prešov
Ján Mikláš Test
Honza Mikula Oddíl 2015
Michaela Minaříková
Hynek Mlčoušek
Alexander Mrůzek Univerzita Brno plavání
Lucie Mádrová Track&Field Brno
Šárka Nekudová Mizuno panna a panic
Hana Novakova
Petr Novotný AK Kuřim
Josef Nováček SDH Čučice
Jakub Ondráček
Pavel Otoupalík Brno
Vladimír Oujezdský
Lukáš PETR Open Cycling Academy
Zdeněk Papež
Tomáš Paseka Mabruk Team Brno
Tereza Paseková Mabruk Team Brno
Rudolf Pavelka Blučina
Bohdana Pavlačková
Radka Peniáková
Jan Pivec Pivec100mega
Marek Pivoda jsb
Dana Pokorná
Václav Pokorný Brno
Petra Popelková
Petr Poupě
Michael Pozdenkov 2B WINNER / SANASPORT
Renáta Procházková
Michal Prouza
Patrícia Puklová AC Moravská Slavia
Honza Přichystal
Zbyněk Rederer
Michal Repta Po Zemi
Daniel Roško
Monika Rusínová
Lukáš Ryba
Vít Ryška VSK Univerzita Brno
Jiří Rýdel
Rosťa Růžička
Jindřich SCHICK
Veronika Schönová
Pavel Sedláček
Jiří Selucký
Michal Skoda
Marie Skřivanová HO Start
Jiří Slavík
Richard Sláma PBV MTB Team Brno
Jaroslav Sláma ENDEKA BASSTA team
Martin Sobotka
Jiří Soják
Lukáš Soural Siemens Energy & Vsk Uni Brno
Maroš Sovák
Jan Sponar KOS Tesla Brno
Pavel Spáčil
Tomáš Strachota Opice
Petr Suchánek
Roman Svabensky
Petr Svoboda
Soňa Svobodová SKP KOMETA BRNO
Adam Szymanik AKBK
Jan Tecl Troubsko
Zbyněk Tkadlčík
Jan Toman
Martin Topinka 43
Lenka Topinková AC Moravská Slavia Brno, spolek
Marcel Trnka
Roman Tupa Řečkovice crew
Radim Táborský
Roman Tříska
Veronika Ubrová Body Care Brno
Petr Uhmann KOS Tesla Brno
Karel Ustohal ZelenE Rosice
Ondřej Vacula
Lucie Vaculová RUN&MUM
Jitka Valerová MPP
Michaela Vaněrková
Michal Vaňáč 2BWINNER TEAM
Jarmil Vepřek Šneci v běhu
Vojtěch Vizner
Jan Vizner
Pavel Viščor Brno
Radek Vodička ARTOSS REALITY, BRNO
Libor Vojtek Endeka Bassta team
Ladislav Voráč
Filip Vrána Jundrov
Zuzana Zdařilová orel Židenice
Michal Zedníček (R)UNISáci
Vladimír Zelinka
Petr Zezulka
František Zezulka VŠPJ Jihlava
Tomáš Zhoř Brno
Pavel Zikmund Ústavní kokoti
David Zourek Blansko
iva zitová žádný
František Čapka TJ Liga100 Olomouc
Igor Čech
Adam Čerbák
Peter Ďuriač Jedľové Kostoľany
Bohumír Řehořek Brno
jiří Šimoník Orel-Židenice
Martin Šimunek Modřice
Jaroslav Šmidra
Petr Šmídek
Vojtěch Šobáň Morosystems
Jan Šplíchal
Vít Špéra Www.sklepy-spera.cz
Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA team
Miroslav Švihel BS Slopné
Martin Žaloudek