Již 25 let 1997 - 2021

Závod Pisárky, 9. 6. 2021

Výsledky závodu zde. Děkujeme za účast! 

Detail tratě

Bližší poloha startu a cíle je zaznačena na mapě zde. V jedné části jsou stavební práce a je zúženo místo k probíhání.

PROPOZICE K 6. ZÁVODU V PISÁRKÁCH

  • Povinné potvrzení o vakcinaci, prodělání nemoci nebo čestné prohlášení o negativním testu na Covid (ve svém profilu na webu).
  • Při příchodu všichni provedou prezenci. Uvádějte své příjmení, jméno a rok narození.
  • Předplatitelé si vyzvedávají na vyhrazeném místě měřící čip a startovní číslo, obojí si ponechávají na celý běžecký pohár.
  • Závodníci si vyzvedávají na vyhrazeném místě jednorázový měřící čip a startovní číslo. Po závodě vracejí pouze špendlíky.
  • Prezence od 17:00 do 17:45. Přijďte včas! 
  • Start závodu v 18:00 ve vlnách po 1 minutě.
  • Parkování pouze u BVV či přilehlých ulicích Veslařská a Antonína Procházky.
  • Využijte MHD – zastávka ANTHROPOS
    • autobusy 44, 84, 52, 68 trolejbusy 25, 26, 37
  • K dispozici úschovna, toalety, dezinfekce.
  • Po závodě je zajištěn iontový nápoj ENERVIT, voda a ovoce.

Seznam přihlášených

Jméno Oddíl
Zdeněk Amler
David Babáček
Petr Balcar KB Střelka Brno
Jaroslav Balák Vinohrady
Jiří Barvíř
Zbyněk Bednář AK Tišnov
Ghazi Ben Taher
Jaroslav Beneš ShiJi Do
Petr Beneš
Lukáš Berta Svobodná vlaštovka
Lenka Bertová Svobodná vlaštovka
Petr Bečička Hal3000
Martin Blažek Biatlonklub Říčany
Alena Blažková
Adam Blisa -
Jiří Boháč BehejBrno.com
Pavel Bordovský Pro dřeň na dřeň
Denisa Božkova
Richard Brázda 2B WINNER TEAM
Šárka Buchtová
Šárka Buchtová
Martin Bulín Ivančice
Hana Burešová AC Moravská slavia Brno
Lenka Butorová 2B Winner
Martin Bábek Šneci v běhu
Lukáš Bár Kongsberg PCS Brno
Karen Böhmová
Petr Bělohoubek Brno
Tomáš Bůbela
Michal Caizl
Jan Charvát Brno
Dominik Chlupáč AKBK
Karel Cihelka
Kateřina Coufalová SKI KLUB JUNIOR BRNO
Jiřina Coufalová Brno
Pavel Czerný Never Alone
Jan Daněk
Přemysl Divácký AC Moravská Slavia
Markéta Dokoupilová
Milan Doležal Horal Šumperk
Luděk Dolíhal VSK Uni Brno / Uherčice
Bohuslav Doňar SOKOL Brno Královo Pole
Libor Dražan Univerzita obrany
Aleš Dumek Šachy Zastávka
Jaroslav Dušil
Vojtěch Dvořáček
Dagmar Dvořáčková
Petr Dytrt
Marek Fajstavr
Jan Feller
Jiří Fiala Jéčka
Tomáš Frank
Jiří František
Jiří Franz AKBK
Pavel Freitinger
Karel Fuksa
Daniel Gladiš Vltava Fund Ski Team
Helena Grauerová
Monika Halmová
Jiri Hanak
Vlastimil Hanzl
Albín Hanák AC Moravská Slavia
Štěpán Havlíček
Štěpán Havlíček
Dalibor Hejna
Martin Hess
Jiří Hladký
Tadeáš Hladký
Marek Hladný Brno
Vlastimil Holer
Kateřina Holečková
Josef Holý
Tomáš Horký KOS TJ Tesla Brno
Michal Hozák AC Moravská Slavia Brno
Dita Hořínková KB Střelka Brno
Zdeněk Hrabovský
Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia Brno
Iva Hrstková
Viera Hrubá
Milan Hrubý Blansko
Jan Huppert TRIEXPERT CUP
Radim Hupšil
Jiří Huťka Brno Řečkovice
Tomáš Hájek
Květoslav Hána HC Kometa Brno
Květoslav Hána HC Kometa Brno
Bronislav Hýbl Spiridon Rozdrojovice
Marek Indra
Petr Janek
Petr Janáček 2B WINNER
Vladimír Janáček SK 24 Brno
Lukáš Jeremias A12
Petr Jeřábek
Věra Jirásková AC Moravská Slavia Brno
Pavel Jiřikovský
František Jordán
Matěj Jurisa
Matěj Jurisa
Kateřina Jurisová
Martin Jurák Smartlook
Martin Jurák Smartlook
Jaroslav Kadlec MK Hlinsko
Jana Kalová
Tomáš Kapounek
Petr Kazda
Vladimír Kaňovský
Tobiáš Keznikl SKI KLUB JUNIOR BRNO
Tobiáš Keznikl SKI KLUB JUNIOR BRNO
David Knotek
Marie Kociánová
Marie Kociánová
Lukáš Kocur AKBK
Jiří Kolář STG Česká
Petr Kolář
Šárka Kolářová STG Česká
Jaroslav Konečný Všehomír
Ivan Kopeček AC Moravská Slavia Brno
Jan Koplík
Adela Kočí sportobchod.cz
Halka Kočí
Heidi Kočí
Adela Kočí sportobchod.cz
Petr Krieg BMT Brno
Petr Krieg BMT Brno
Jaroslav Kropáček
Luděk Králík Veverská Bítýška
Radomír Kubík Triatlon klub Brno
Kamil Kunz
Jakub Kura eWRC.cz
Josef Kučera Rosice/Kuřim
Eva Kytlicova
Jaroslav Lavička Drásov
Lukas Lazar
David Lenhart Brno
Jan Lepier
Aleš Liška Universal USU Team
Eva Liščinská Tesla
Radim Lukeš Bavory
Erik Lukáč berg heil!
Martina Láníčková
Lenka Maléřová
Bohumil Mareš Posilovna Průvan
Jindřich Martinec AC Moravská Slávia Brno
Jindřich Martinec Moravská Slávia
Marek Matej 2BWINNER TEAM
Jiří Medek
Juraj Michálek Espressif Systems
Eva Michálková
Adam Mihalov AKBK Prešov
Ján Mikláš Test
Honza Mikula Oddíl 2015
Michaela Minaříková
Hynek Mlčoušek
Alexander Mrůzek Univerzita Brno plavání
Pavel Mádr
Lucie Mádrová Track&Field Brno
Barbara Míková SKI KLUB JUNIOR BRNO
Rudolf Müller AKBK
Šárka Nekudová Mizuno panna a panic
Hana Novakova
Petr Novotný AK Kuřim
Josef Nováček SDH Čučice
Jakub Ondráček
Pavel Otoupalík Brno
Vladimír Oujezdský SDH Starý Lískovec
Zdeněk Papež
Tomáš Parma Rungo.cz
Tomáš Paseka Mabruk Team Brno
Tereza Paseková Mabruk Team Brno
Rudolf Pavelka Blučina
Jan Pavelka 2BWINNER TEAM
Bohdana Pavlačková
Vojtěch Pavlíček
Jan Pařík
Michal Pech 2BWINNER TEAM
Luboš Pecka Pecka walking & running
Radka Peniáková
Jan Pivec Pivec100mega
Marek Pivoda jsb
Dana Pokorná
Václav Pokorný Brno
Ondřej Polák SKI KLUB JUNIOR BRNO
Petra Popelková
Petr Poupě Smartlook
Michal Prouza
Patrícia Puklová AC Moravská Slavia
Honza Přichystal
Lenka Přikrylová Endeka Bassta team
Michal Repta Po Zemi
Andrea Rozhoňová
Daniel Roško
Monika Rusínová
Lukáš Ryba
Vít Ryška VSK Univerzita Brno
Jiří Rýdel
Rosťa Růžička
Jindřich SCHICK
Denisa Schwarzová ROCKTECHNIK TRIATLON
Veronika Schönová
Pavel Sedláček AC Moravská Slavia Brno
Jiří Selucký
Marie Skřivanová HO Start
Jiří Slavík
Richard Sláma PBV MTB Team Brno
Jaroslav Sláma ENDEKA BASSTA team
Martin Sobotka
Jiří Soják
Lukáš Soural Siemens Energy & Vsk Uni Brno
Maroš Sovák
Jan Sponar KOS Tesla Brno
Tomáš Strachota Opice
Jakub Strejček
Tereza Střížová
Roman Svabensky
Petr Svoboda
Soňa Svobodová SKP KOMETA BRNO
Adam Szymanik AKBK
Jan Tecl Troubsko
Zbyněk Tkadlčík
Jan Toman
Lenka Topinková AC Moravská Slavia Brno, spolek
Marcel Trnka
Roman Tupa Řečkovice crew
Radim Táborský
Roman Tříska
Veronika Ubrová Body Care Brno
Petr Uhmann KOS Tesla Brno
Karel Ustohal ZelenE Rosice
Ondřej Vacula
Lucie Vaculová RUN&MUM
Jitka Valerová MPP
Michaela Vaněrková
Michal Vaňáč 2BWINNER TEAM
Vojtěch Vizner
Jan Vizner
Radek Vodička ARTOSS REALITY, BRNO
Libor Vojtek Endeka Bassta team
Ladislav Voráč
Filip Vrána Jundrov
Zuzana Zdařilová orel Židenice
Michal Zedníček (R)UNISáci
Vladimír Zelinka
Petr Zezulka
František Zezulka VŠPJ Jihlava
Tomáš Zhoř Brno
Pavel Zikmund Ústavní kokoti
David Zourek Blansko
iva zitová žádný
Igor Čech
Jiří Červenka
Roman Čišecký AT&T
Tomáš Čížek
Peter Ďuriač Jedľové Kostoľany
Bohumír Řehořek Brno
jiří Šimoník Orel-Židenice
Martin Šimunek Modřice
Petr Šmídek
Vojtěch Šobáň Morosystems
Jan Šplíchal
Vít Špéra Www.sklepy-spera.cz
Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA team
Ondřej Švancara
Miroslav Švihel BS Slopné
Martin Žaloudek