Již 26 let 1997 - 2022

Závod Palackého vrch - běh v terénu, 16. 6. 2021

Výsledky závodu zde. Děkujeme za účast!

Detail tratě

Délka závodu činí 7,1 km. Běží se okruh (Mapy.cz) Prezence a start závodu jsou umístěny v areálu atletického oválu, vstup bránou nedaleko autobusové zastávky Palackého vrch. Bližší poloha je zaznačena v mapě zde.

PROPOZICE K ZÁVODU PALACKÝ VRCH - MEDLÁNECKÉ KOPCE

  • Při příchodu všichni provedou prezenci (vyjma předplatitelů, kteří si již vyzvedli číslo a měřící čip). Uvádějte své příjmení, jméno a rok narození.
  • Předplatitelé si na svém prvním závodě vyzvedávají na vyhrazeném místě měřící čip a startovní číslo, obojí si ponechávají na celý běžecký pohár.
  • Závodníci dílčího závodu si vyzvedávají na vyhrazeném místě jednorázový měřící čip a startovní číslo. Po závodě vracejí pouze měřící čip a špendlíky (číslo mohou vyhodit).
  • Prezence od 17:00 do 17:45. Přijďte včas! 
  • Start závodu v 18:00 ve 2 vlnách po cca 1 minutě.
  • Parkování v podzemních garážích vedle sportovní haly nebo u Technologického parku.
  • Využijte MHD 
    • zastávka Palackého vrch (autobus 53) nebo zastávka Červinka (tramvaj 12).
  • K dispozici úschovna, toalety, dezinfekce.
  • Po závodě je zajištěn iontový nápoj ENERVIT, voda a ovoce.
Mapy.cz - Palačák

Seznam přihlášených

Jméno Oddíl
Zdeněk Amler
Petr Balcar KB Střelka Brno
Jaroslav Balák Vinohrady
Jiří Barvíř
Zbyněk Bednář AK Tišnov
Radek Bednář
Ghazi Ben Taher
Petr Beneš
Radomír Beneš 2BWINNER TEAM
Jaroslav Beneš o106.run
Lukáš Berta Svobodná vlaštovka
Lenka Bertová Svobodná vlaštovka
Petr Bečička Hal3000
Martin Blažek Biatlonklub Říčany
Alena Blažková
Adam Blisa -
Jiří Boháč BehejBrno.com
Pavel Bordovský Pro dřeň na dřeň
Denisa Božkova
Šárka Buchtová
Šárka Buchtová
Jarmila Buchtová
Martin Bulín Ivančice
Hana Burešová AC Moravská slavia Brno
Lenka Butorová 2B Winner
Martin Bábek Šneci v běhu
Lukáš Bár Kongsberg PCS Brno
Karen Böhmová
Petr Bělohoubek Brno
Jan Charvát Brno
Barbora Cichá
Denisa Ciesarová
Karel Cihelka
Jiřina Coufalová Brno
Jan Daněk
Přemysl Divácký AC Moravská Slavia
Markéta Dokoupilová
Milan Doležal Horal Šumperk
Luděk Dolíhal VSK Uni Brno / Uherčice
Bohuslav Doňar SOKOL Brno Královo Pole
Libor Dražan Univerzita obrany
Aleš Dumek Šachy Zastávka
Jaroslav Dušil
Dagmar Dvořáčková
Petr Dytrt
Jan Feller
Jiří Fiala Jéčka
Tomáš Frank BeCydog.cz
Jiří František
Jiří Franz AKBK
Karel Fuksa
Daniel Gladiš Vltava Fund Ski Team
Helena Grauer Doňarová Waldorf runners
Monika Halmová
Jiri Hanak
Vlastimil Hanzl
Albín Hanák AC Moravská Slavia
Kristýna Havelková
Štěpán Havlíček
Dalibor Hejna
Martin Hess
Jiří Hladký
Marek Hladný Brno
Vlastimil Holer Kensei Dojo Brno
Kateřina Holečková
Josef Holý
Tomáš Horký KOS TJ Tesla Brno
Dita Hořínková KB Střelka Brno
Zdeněk Hrabovský
Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia Brno
Iva Hrstková AC Moravská Slavia Brno
Viera Hrubá
Milan Hrubý Blansko
Jan Hubený
Jan Huppert TRIEXPERT CUP
Radim Hupšil
Jiří Huťka Brno Řečkovice
Tomáš Hájek
Dagmar Hálková
Květoslav Hána HC Kometa Brno
Květoslav Hána HC Kometa Brno
Bronislav Hýbl Spiridon Rozdrojovice
Tomáš Janek
Vladimír Janáček SK 24 Brno
Lukáš Jeremias A12
Věra Jirásková AC Moravská Slavia Brno
Matěj Jurisa
Matěj Jurisa
Kateřina Jurisová
Martin Jurák
Ondřej Jágr AKBK
Jaroslav Kadlec MK Hlinsko
Tomáš Kapounek
Petr Kazda
Vladimír Kaňovský
Aleš Kocián AC Sportguides Rožnov p. R.
Marie Kociánová
Marie Kociánová
Matúš Kocka
Jiří Kolář STG Česká
Šárka Kolářová STG Česká
Jaroslav Konečný Všehomír
Ivan Kopeček AC Moravská Slavia Brno
Jan Koplík
Halka Kočí
Heidi Kočí
Adela Kočí sportobchod.cz
Adela Kočí sportobchod.cz
Rudy Krajča AKBK
Petr Krieg BMT Brno
Petr Krieg BMT Brno
Jaroslav Kropáček
Luděk Králík Veverská Bítýška
Radomír Kubík Triatlon klub Brno
Kamil Kunz
Jakub Kura IRIteam
Josef Kučera Rosice/Kuřim
Petr Kučínský
Eva Kytlicova
Barbora Kóša
Jaroslav Lavička Drásov
David Lenhart Brno
Aleš Liška Universal USU Team
Eva Liščinská Tesla
Martina Láníčková
Bohumil Mareš Posilovna Průvan
Jana Martincová BeCydog.cz
Jindřich Martinec Moravská Slávia
Pavel Matouš
Jiří Medek
Juraj Michálek Espressif Systems
Eva Michálková
Adam Mihalov AKBK Prešov
Ján Mikláš Test
Honza Mikula Masarykův onkologický ústav
Michaela Minaříková
Hynek Mlčoušek
Michal Mokroš
Alexander Mrůzek Univerzita Brno plavání
Pavel Mádr
Lucie Mádrová Track&Field Brno
Rudolf Müller AKBK
Šárka Nekudová Mizuno panna a panic
Michal Nesrsta
Hana Novakova
Petr Novotný AK Kuřim
Josef Nováček SDH Čučice
Martina Opálková Beta Ursus Tesla Brno
Pavel Otoupalík Brno
Vladimír Oujezdský Masarykův onkologický ústav
Zuzana Ozanova
Zdeněk Papež
Tomáš Parma Rungo.cz
Tomáš Paseka Mabruk Team Brno
Tereza Paseková Mabruk Team Brno
Bohdana Pavlačková
Vojtěch Pavlíček
Michal Pařízek
Luboš Pecka Pecka Sport
Radka Peniáková
Jan Pivec Pivec100mega
Marek Pivoda jsb
David Pištělák Slavkov u Brna
Dana Pokorná
Václav Pokorný Brno
Pavel Pokorný
Petra Popelková
Petr Poupě Smartlook
Lukáš Preisler LIAZ Jablonec
Renáta Procházková
Michal Prouza
Michal Repta Po Zemi
Andrea Rozhoňová
Daniel Roško
Monika Rusínová
Lukáš Ryba
Vít Ryška VSK Univerzita Brno
Jiří Rýdel
Rosťa Růžička
Jindřich SCHICK
Veronika Schönová
Pavel Sedláček AC Moravská Slavia Brno
Jiří Selucký
Michal Skoda
Marie Skřivanová HO Start
Jiří Slavík
Richard Sláma PBV MTB Team Brno
Jaroslav Sláma ENDEKA BASSTA team
Jiří Soják
Lukáš Soural Siemens Energy & Vsk Uni Brno
Maroš Sovák
Jan Sponar KOS Tesla Brno
Tomáš Strachota Opice
Tereza Střížová
Roman Svabensky
Petr Svoboda
Soňa Svobodová SKP KOMETA BRNO
Adam Szymanik AKBK
Jan Tecl Troubsko
Zbyněk Tkadlčík 2BWINNER TEAM
Jan Toman
Lenka Topinková AC Moravská Slavia Brno
Marcel Trnka
Roman Tupa Řečkovice crew
Pavel Tyleček Jundrováci
Radim Táborský
Roman Tříska
Veronika Ubrová Body Care Brno
Petr Uhmann KOS Tesla Brno
Karel Ustohal ZelenE Rosice
Ondřej Vacula
Lucie Vaculová RUN&MUM
Jitka Valerová MPP
Michaela Vaněrková
Michal Vaňáč 2BWINNER TEAM
Vojtěch Vizner
Jan Vizner
Radek Vodička ARTOSS REALITY, BRNO
Libor Vojtek ENDEKA BASSTA team
Ladislav Voráč
Filip Vrána Jundrov
Zuzana Zdařilová orel Židenice
Michal Zedníček (R)UNISáci
Vladimír Zelinka
František Zezulka VŠPJ Jihlava
Petr Zezulka
Tomáš Zhoř Klouby a úpony
Pavel Zikmund Ústavní kokoti
Iva Zitová žádný
David Zourek Blansko
Igor Čech
Roman Čišecký AT&T
Peter Ďuriač Jedľové Kostoľany
Bohumír Řehořek Brno
Jiří Šimoník Orel-Židenice
Martin Šimunek Modřice
Petr Šmídek
Vojtěch Šobáň Morosystems
Jan Šplíchal
Vít Špéra Www.sklepy-spera.cz
Petr Štéc RBZ PRAHA
Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA team
Miroslav Švihel BS Slopné
Martin Žaloudek