Již 26 let 1997 - 2022

Závod Líšeň, 30. 6. 2021

Výsledky závodu zde. Děkujeme za účast!

Detail tratě

Délka závodu činí 11 km. Běží se okruh, převážně po asfaltu, start a cíl je na stejném místě. Bližší poloha startu a cíle je zaznačena na mapě zde.  Trasa (Mapy.cz a Garmin

PROPOZICE K ZÁVODU LÍŠEŇ - MARIÁNSKÉ ÚDOLÍ 

  • Při příchodu se musí odprezentovat všichni účastníci, kteří se přihlásili na dílčí závod. Uvádějte své příjmeníjméno a rok narození.
  • Předplatitelé, kteří si již vyzvedli startovní číslo a čip na předchozích závodech se nemusí na místě prezentovat, ostatní předplatitelé si vyzvedávají měřící čip a startovní číslo na vyhrazeném místě (obojí si ponechávají na celý běžecký pohár).
  • Závodníci dílčího závodu si vyzvedávají na vyhrazeném místě jednorázový měřící čip a startovní číslo. Po závodě vracejí pouze měřící čip a špendlíky (číslo mohou vyhodit).
  • Prezence od 17:00 do 17:45. Přijďte včas! Pořadatel si vyhrazuje kdykoli ukončit registraci v případě, že počet startujících přesáhne hranici 300 závodníků.
  • Startuje se ve dvou vlnách:
    • Běžci s tempem nad 6 min/km startují v 17:40.
    • Ostatní běžci v 18:00.
  • Parkování je velmi omezené.  Po vyčerpání míst na konečné autobusu 55, parkujte prosím automobily na ulici Podolská.
  • Využijte MHD – zastávka Mariánské údolí
  • autobusy 55 a 151
  • K dispozici úschovna, mobilní toalety.
  • Po závodě je zajištěn iontový nápoj ENERVIT, voda a ovoce.

Seznam přihlášených

Jméno Oddíl
Zdeněk Amler
David Babáček
Petr Balcar KB Střelka Brno
Jaroslav Balák Vinohrady
Jiří Barvíř
Zbyněk Bednář AK Tišnov
Ghazi Ben Taher
Petr Beneš
Jaroslav Beneš o106.run
Lukáš Berta Svobodná vlaštovka
Lenka Bertová Svobodná vlaštovka
Petr Bečička Hal3000
Martin Blažek Biatlonklub Říčany
Alena Blažková
Adam Blisa -
Jiří Boháč BehejBrno.com
Pavel Bordovský Pro dřeň na dřeň
Denisa Božkova
Šárka Buchtová
Šárka Buchtová
Martin Bulín Ivančice
Hana Burešová AC Moravská slavia Brno
Lenka Butorová 2B Winner
Martin Bábek Šneci v běhu
Lukáš Bár Kongsberg PCS Brno
Karen Böhmová
Petr Bělohoubek Brno
Jan Charvát Brno
Tomáš Chlup
Dominik Chlupáč AKBK
Denisa Ciesarová
Karel Cihelka
Jiřina Coufalová Brno
Pavel Czerný Never Alone
Jan Daněk
Přemysl Divácký AC Moravská Slavia
Markéta Dokoupilová
Milan Doležal Horal Šumperk
Bohuslav Doňar SOKOL Brno Královo Pole
Libor Dražan Univerzita obrany
Aleš Dumek Šachy Zastávka
Jaroslav Dušil
Dagmar Dvořáčková
Petr Dytrt
Tomas Escobar
Marek Fajstavr
Jan Feller
Jiří Fiala Jéčka
Pavel Franc RockTechnik Triatlon
Tomáš Frank BeCydog.cz
Jiří František
Jiří Franz AKBK
Karel Fuksa
Daniel Gladiš Vltava Fund Ski Team
Helena Grauer Doňarová Waldorf runners
Monika Halmová
Vlastimil Hanzl
Albín Hanák AC Moravská Slavia
Štěpán Havlíček
Dalibor Hejna
Martin Hess
Marek Hladný Brno
Vlastimil Holer Kensei Dojo Brno
Kateřina Holečková
Josef Holý
Tomáš Horký KOS TJ Tesla Brno
Dita Hořínková KB Střelka Brno
Zdeněk Hrabovský
Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia Brno
Iva Hrstková AC Moravská Slavia Brno
Viera Hrubá
Milan Hrubý Blansko
Jan Huppert TRIEXPERT CUP
Radim Hupšil
Jiří Huťka Brno Řečkovice
Tomáš Hájek
Dagmar Hálková
Květoslav Hána HC Kometa Brno
Květoslav Hána HC Kometa Brno
Bronislav Hýbl Spiridon Rozdrojovice
Marek Indra (R)UNISáci
Lukáš Jeremias A12
Věra Jirásková AC Moravská Slavia Brno
Pavel Jiřikovský
Matěj Jurisa
Matěj Jurisa
Kateřina Jurisová
Martin Jurák
Jaroslav Kadlec MK Hlinsko
Tomáš Kamenický BěhejBrno
Tomáš Kapounek
Petr Kazda
Vladimír Kaňovský
David Knotek
Martin Kobelka
Marie Kociánová
Marie Kociánová
Lukáš Kocur AKBK
Lenka Kohnová
Adéla Koláčková
Jiří Kolář STG Česká
Šárka Kolářová STG Česká
Jaroslav Konečný Všehomír
Ivan Kopeček AC Moravská Slavia Brno
Jan Koplík
Heidi Kočí
Adela Kočí sportobchod.cz
Halka Kočí
Adela Kočí sportobchod.cz
Petr Krieg BMT Brno
Petr Krieg BMT Brno
Jaroslav Kropáček
Jan Králík
Luděk Králík Veverská Bítýška
Radomír Kubík Triatlon klub Brno
Jakub Kura IRIteam
Josef Kučera Rosice/Kuřim
Petr Kučínský
Eva Kytlicova
Jaroslav Lavička Drásov
Lukas Lazar
David Lenhart Brno
Aleš Liška Universal USU Team
Eva Liščinská Tesla
Radim Lukeš Bavory
Martina Láníčková
Bohumil Mareš Posilovna Průvan
Jindřich Martinec Moravská Slávia
Denis Matoušek
Jiří Medek
Juraj Michálek Espressif Systems
Eva Michálková
Adam Mihalov AKBK Prešov
Pavel Mikita
Ján Mikláš Test
Honza Mikula Masarykův onkologický ústav
Michaela Minaříková
Hynek Mlčoušek
Kateřina Mráčková
Alexander Mrůzek Univerzita Brno plavání
Lucie Mádrová Track&Field Brno
Rudolf Müller AKBK
Šárka Nekudová Mizuno panna a panic
Hana Novakova
Petr Novotný AK Kuřim
Josef Nováček SDH Čučice
Pavel Otoupalík Brno
Vladimír Oujezdský Masarykův onkologický ústav
Zdeněk Papež
Tomáš Paseka Mabruk Team Brno
Tereza Paseková Mabruk Team Brno
Bohdana Pavlačková
Luboš Pecka Pecka Sport
Radka Peniáková
Jan Pivec Pivec100mega
Marek Pivoda jsb
Dana Pokorná
Václav Pokorný Brno
Petra Popelková
Petr Poupě Smartlook
Renáta Procházková
Michal Prouza
Michal Repta Po Zemi
Andrea Rozhoňová
Daniel Roško
Monika Rusínová
Lukáš Ryba
Vít Ryška VSK Univerzita Brno
Jiří Rýdel
Rosťa Růžička
Jindřich SCHICK
Denisa Schwarzová ROCKTECHNIK TRIATLON
Veronika Schönová
Pavel Sedláček AC Moravská Slavia Brno
Jiří Selucký
Marie Skřivanová HO Start
Jiří Slavík
Richard Sláma PBV MTB Team Brno
Jaroslav Sláma ENDEKA BASSTA team
Jiří Soják
Lukáš Soural Siemens Energy & Vsk Uni Brno
Maroš Sovák
Jan Sponar KOS Tesla Brno
Tomáš Strachota Opice
Roman Svabensky
Petr Svoboda
Soňa Svobodová SKP KOMETA BRNO
Adam Szymanik AKBK
Jan Tecl Troubsko
Zbyněk Tkadlčík 2BWINNER TEAM
Jan Toman
Lenka Topinková AC Moravská Slavia Brno
Danka Truksová
Roman Tupa Řečkovice crew
Pavel Tyleček Jundrováci
Radim Táborský
Roman Tříska
Veronika Ubrová Body Care Brno
Petr Uhmann KOS Tesla Brno
Jan Urbášek
Karel Ustohal ZelenE Rosice
Ondřej Vacula
Lucie Vaculová RUN&MUM
Jitka Valerová MPP
Michaela Vaněrková
Michal Vaňáč 2BWINNER TEAM
Jan Vizner
Vojtěch Vizner
Adam Vlasák
Radek Vodička ARTOSS REALITY, BRNO
Libor Vojtek ENDEKA BASSTA team
Tomáš Vojtíšek AC Moravská Slavia Brno
Ladislav Voráč
Zuzana Zdařilová orel Židenice
Michal Zedníček (R)UNISáci
Vladimír Zelinka
Petr Zezulka
František Zezulka VŠPJ Jihlava
Tomáš Zhoř Klouby a úpony
Pavel Zikmund Ústavní kokoti
Iva Zitová žádný
David Zourek Blansko
Igor Čech
Adam Čerbák
Martin Červinka
Roman Čišecký AT&T
Peter Ďuriač Jedľové Kostoľany
Bohumír Řehořek Brno
Jiří Šimoník Orel-Židenice
Martin Šimunek Modřice
Veronika Šimáčková
Petr Šmídek
Vojtěch Šobáň Morosystems
Jan Šplíchal
Vít Špéra Www.sklepy-spera.cz
Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA team
Miroslav Švihel BS Slopné
Martin Žaloudek