Již 25 let 1997 - 2021

Závod Myslivna, 14. 7. 2021

 Výsledky závodu zde. Děkujeme za účast!

Detail tratě

Bližší poloha startu a cíle je zaznačena na mapě zde.

PROPOZICE K ZÁVODU NA MYSLIVNĚ

  • Povinné potvrzení o vakcinaci, prodělání nemoci nebo čestné prohlášení o negativním testu na Covid (ve svém profilu na webu).
  • KAŽDÝ MUSÍ UDĚLAT PREZENCI A VYZVEDNOUT SI PÁSEK. Uvádějte své příjmeníjméno a rok narození.
  • VŠICHNI VRACEJÍ PÁSEK PO ZÁVODĚ. Číslo si necháváte, špendlíky se vracejí.
  • Prezence od 17:00 do 17:45. Přijďte včas! 
  • Start závodu v 18:00 ve vlnách po 1 minutě.
  • K dispozici je parkoviště Myslivna u silnice Nad Pisárkami a parkoviště za hotelem Myslivna. Dále můžete využít silnici Nad Pisárkami, kde bude možná parkovací plocha vymezena značkami. Parkoviště před vstupem do hotelu je určeno striktně pro hotelové hosty!!!
  • Využijte MHD 
    • autobusy 68 zastávka MYSLIVNA
    • autobusy 52 zastávka ŠÁRKA
  • K dispozici úschovna, toalety, dezinfekce.
  • Po závodě je zajištěn iontový nápoj ENERVIT, voda a ovoce.

Seznam přihlášených

Jméno Oddíl
Zdeněk Amler
David Babáček
Petr Balcar KB Střelka Brno
Jaroslav Balák Vinohrady
Jiří Barvíř
Zbyněk Bednář AK Tišnov
Ghazi Ben Taher
Petr Beneš
Jaroslav Beneš ShiJi Do
Lukáš Berta Svobodná vlaštovka
Lenka Bertová Svobodná vlaštovka
Petr Bečička Hal3000
Martin Blažek Biatlonklub Říčany
Alena Blažková
Adam Blisa -
Jiří Boháč BehejBrno.com
Pavel Bordovský Pro dřeň na dřeň
Lucie Borkovcova
Denisa Božkova
Šárka Buchtová
Šárka Buchtová
Martin Bulín Ivančice
Hana Burešová AC Moravská slavia Brno
Lenka Butorová 2B Winner
Martin Bábek Šneci v běhu
Lukáš Bár Kongsberg PCS Brno
Karen Böhmová
Petr Bělohoubek Brno
Jan Charvát Brno
Karel Cihelka
Lukáš Cintula ENDEKA BASSTA team
Jiřina Coufalová Brno
Martin César MC team
Jan Daněk
Přemysl Divácký AC Moravská Slavia
Markéta Dokoupilová
Milan Doležal Horal Šumperk
Luděk Dolíhal VSK Uni Brno / Uherčice
Vendula Dostálová Pivec100mega
Bohuslav Doňar SOKOL Brno Královo Pole
Libor Dražan Univerzita obrany
Aleš Dumek Šachy Zastávka
Vojtěch Durna LS BRNO
Jaroslav Dušil
Dagmar Dvořáčková
Petr Dytrt
Miroslav Fabrik
Blanka Fabriková
Jan Feller
Jiří Fiala Jéčka
Tomáš Frank
Jiří František
Jiří Franz AKBK
Karel Fuksa
Hana Fučíková
Daniel Gladiš Vltava Fund Ski Team
Helena Grauerová
Monika Halmová
Vlastimil Hanzl
Albín Hanák AC Moravská Slavia
Libor Havelka
Štěpán Havlíček
Dalibor Hejna
Martin Hess
Jiří Hladký
Marek Hladný Brno
Marcela Hlaváčová Žvíci
Vlastimil Holer
Kateřina Holečková
Josef Holý
Tomáš Horký KOS TJ Tesla Brno
Dita Hořínková KB Střelka Brno
Zdeněk Hrabovský
Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia Brno
Iva Hrstková
Viera Hrubá
Milan Hrubý Blansko
Jan Hubený
Jan Huppert TRIEXPERT CUP
Radim Hupšil
Jiří Huťka Brno Řečkovice
Tomáš Hájek
Květoslav Hána HC Kometa Brno
Květoslav Hána HC Kometa Brno
Bronislav Hýbl Spiridon Rozdrojovice
Marek Indra
Lukáš Jeremias A12
Věra Jirásková AC Moravská Slavia Brno
Matěj Jurisa
Matěj Jurisa
Kateřina Jurisová
Martin Jurák Smartlook
Ondřej Jágr AKBK
LUBOMÍR KONEČNÝ
Jaroslav Kadlec MK Hlinsko
Tomáš Kalousek Kalihofit
Tomáš Kapounek
Petr Kazda
Vladimír Kaňovský
Aleš Kocián AC Sportguides Rožnov p. R.
Marie Kociánová
Marie Kociánová
Lukáš Kocur AKBK
Jiří Kolář STG Česká
Šárka Kolářová STG Česká
Jaroslav Konečný Všehomír
Ivan Kopeček AC Moravská Slavia Brno
Jan Koplík
Halka Kočí
Adela Kočí sportobchod.cz
Adela Kočí sportobchod.cz
Heidi Kočí
Petr Krieg BMT Brno
Petr Krieg BMT Brno
Jaroslav Kropáček
Luděk Králík Veverská Bítýška
Tomáš Kubečka
Radomír Kubík Triatlon klub Brno
Michal Kula Žvíci
Kamil Kunz
Jakub Kura eWRC.cz
Josef Kučera Rosice/Kuřim
Petr Kučínský
Eva Kytlicova
Jaroslav Lavička Drásov
Lukas Lazar
Lenka Liscinska SK Prostejov
Aleš Liška Universal USU Team
Eva Liščinská Tesla
Radim Lukeš Bavory
Martina Láníčková
Bohumil Mareš Posilovna Průvan
Jindřich Martinec Moravská Slávia
Denis Matoušek
Jiří Medek
Juraj Michálek Espressif Systems
Eva Michálková
Adam Mihalov AKBK Prešov
Pavel Mikita
Ján Mikláš Test
Honza Mikula Oddíl 2015
Michaela Minaříková
Hynek Mlčoušek
Alexander Mrůzek Univerzita Brno plavání
Lucie Mádrová Track&Field Brno
Rudolf Müller AKBK
Šárka Nekudová Mizuno panna a panic
Hana Novakova
Josef Nováček SDH Čučice
Pavel Otoupalík Brno
Vladimír Oujezdský SDH Starý Lískovec
Zdeněk Papež
Tomáš Paseka Mabruk Team Brno
Tereza Paseková Mabruk Team Brno
Bohdana Pavlačková
Luboš Pecka Pecka walking & running
Radka Peniáková
Zdenek Petřek
Jan Pivec Pivec100mega
Marek Pivoda jsb
Dana Pokorná
Václav Pokorný Brno
Petra Popelková
Jakub Pospíšil Po zemi
Petr Poupě Smartlook
Renáta Procházková
Michal Prouza
Michal Repta Po Zemi
Daniel Roško
Monika Rusínová
Lukáš Ryba
Vít Ryška VSK Univerzita Brno
Jiří Rýdel
Rosťa Růžička
Jindřich SCHICK
Veronika Schönová
Pavel Sedláček AC Moravská Slavia Brno
Jiří Selucký
Pavel Sečkář The Losers Initiative
Marie Skřivanová HO Start
Jiří Slavík
Jaroslav Sláma ENDEKA BASSTA team
Richard Sláma PBV MTB Team Brno
Martin Sobotka
Jiří Soják
Lukáš Soural Siemens Energy & Vsk Uni Brno
Maroš Sovák
Jan Sponar KOS Tesla Brno
Tomáš Strachota Opice
Jakub Strejček
Václav Strnad
Ivan Struhár
František Stupal SK Rio
Roman Svabensky
Petr Svoboda
Soňa Svobodová SKP KOMETA BRNO
Adam Szymanik AKBK
Jan Tecl Troubsko
Zbyněk Tkadlčík
Jan Toman
Lenka Topinková AC Moravská Slavia Brno, spolek
Roman Tupa Řečkovice crew
Pavel Tyleček Jundrováci
Radim Táborský
Marek Táslar
Roman Tříska
Veronika Ubrová Body Care Brno
Petr Uhmann KOS Tesla Brno
Jan Urbášek
Karel Ustohal ZelenE Rosice
Ondřej Vacula
Lucie Vaculová RUN&MUM
Jitka Valerová MPP
Michal Vank SK Skol Brno
Michaela Vaněrková
Michal Vaňáč 2BWINNER TEAM
Martin Vašulín MC team
Jan Vizner
Vojtěch Vizner
Radek Vodička ARTOSS REALITY, BRNO
Libor Vojtek Endeka Bassta team
Tomáš Vojtíšek AC Moravská Slavia Brno
Ladislav Voráč
Filip Vrána Jundrov
Zuzana Zdařilová orel Židenice
Michal Zedníček (R)UNISáci
Vladimír Zelinka
František Zezulka VŠPJ Jihlava
Petr Zezulka
Tomáš Zhoř Brno
Pavel Zikmund Ústavní kokoti
David Zourek Blansko
Petr Zámečník Veselá kopa
Niek van der Sluijs
iva zitová žádný
Igor Čech
Peter Ďuriač Jedľové Kostoľany
Bohumír Řehořek Brno
jiří Šimoník Orel-Židenice
Martin Šimunek Modřice
Petr Šmídek
Vojtěch Šobáň Morosystems
Jan Šplíchal
Vít Špéra Www.sklepy-spera.cz
Michal Štrkolec
Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA team
Miroslav Švihel BS Slopné
Martin Žaloudek