Již 25 let 1997 - 2021

Závod Obřany, 21. 7. 2021

Výsledky závodu zde. Děkujeme za účast!

Detail tratě

Délka závodu činí 8,8 km po cyklostezce podél řeky. 

PROPOZICE K 14. ZÁVODU OBŘANY 

  • Povinné potvrzení o vakcinaci, prodělání nemoci nebo čestné prohlášení o negativním testu na Covid.
  • Běží se trasa 8,8 km.
  • Prezence od 17:00 do 17:45. Přijďte včas!
  • Start závodu v 18:00 ve vlnách po 1 minutě.
  • V prostoru STARTU a PREZENCE nejsou parkovací místa pro automobily.
  • Auta parkujte na ulici Obřanská.
  • Využijte MHD 
    •  autobus X4 - zastávka Babická,
    •  autobus 57 - zastávka Obřanský most
  • K dispozici úschovna, toalety, dezinfekce.
  • Po závodě je zajištěn iontový nápoj ENERVIT, voda a BANÁNY.

Seznam přihlášených

Jméno Oddíl
Zdeněk Amler
David Babáček
Petr Balcar KB Střelka Brno
Jaroslav Balák Vinohrady
Jiří Barvíř
Zbyněk Bednář AK Tišnov
Ghazi Ben Taher
Jaroslav Beneš ShiJi Do
Petr Beneš
Lukáš Berta Svobodná vlaštovka
Lenka Bertová Svobodná vlaštovka
Petr Bečička Hal3000
Tomáš Beňo
Martin Blažek Biatlonklub Říčany
Alena Blažková
Adam Blisa -
Jiří Boháč BehejBrno.com
Pavel Bordovský Pro dřeň na dřeň
Aleš Borek AKBK
Lucie Borkovcova
Petr Bořil
Denisa Božkova
Richard Brázda 2B WINNER TEAM
Šárka Buchtová
Šárka Buchtová
Martin Bulín Ivančice
Radek Burdilák
Hana Burešová AC Moravská slavia Brno
Lenka Butorová 2B Winner
Martin Bábek Šneci v běhu
Lukáš Bár Kongsberg PCS Brno
Karen Böhmová
Petr Bělohoubek Brno
Aleš Březina
Radmila Centnerová
Jan Charvát Brno
David Chvastek Jobs Contact
Denisa Ciesarová
Karel Cihelka
Jiřina Coufalová Brno
Pavel Czerný Never Alone
Martin César MC team
Jan Daněk
Přemysl Divácký AC Moravská Slavia
Lukáš Dlabáček Orel Řečkovice
Markéta Dokoupilová
Milan Doležal Horal Šumperk
Luděk Dolíhal VSK Uni Brno / Uherčice
Vendula Dostálová Pivec100mega
Bohuslav Doňar SOKOL Brno Královo Pole
Libor Dražan Univerzita obrany
Aleš Dumek Šachy Zastávka
Vojtěch Durna LS BRNO
Jaroslav Dušil
Dagmar Dvořáčková
Petr Dytrt
Iván Díaz Martínez
Marek Fajstavr
Jan Feller
Jiří Fiala Jéčka
Tomáš Frank BeCydog.cz
Jiří František
Jiří Franz AKBK
Karel Fuksa
Pavel Galík Vranov Sunday Runners
Daniel Gladiš Vltava Fund Ski Team
Helena Grauerová
Monika Halmová
Vlastimil Hanzl
Albín Hanák AC Moravská Slavia
Štěpán Havlíček
Dalibor Hejna
Martin Hess
Marek Hladný Brno
Marcela Hlaváčová Žvíci
Vlastimil Holer
Kateřina Holečková
Josef Holý
Honza Horak Red Hat
Tomáš Horký KOS TJ Tesla Brno
Dita Hořínková KB Střelka Brno
Zdeněk Hrabovský
Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia Brno
Iva Hrstková AC Moravská Slavia Brno
Viera Hrubá
Milan Hrubý Blansko
Lucie Hrušková 2BWinner
Jan Huppert TRIEXPERT CUP
Radim Hupšil
Jiří Huťka Brno Řečkovice
Tomáš Hájek
Květoslav Hána HC Kometa Brno
Květoslav Hána HC Kometa Brno
Bronislav Hýbl Spiridon Rozdrojovice
Marek Indra
Jakub Janíček
Lukáš Jeremias A12
Věra Jirásková AC Moravská Slavia Brno
Pavel Jiřikovský
Matěj Jurisa
Matěj Jurisa
Kateřina Jurisová
Martin Jurák Smartlook
Vendula Jurčeková
LUBOMÍR KONEČNÝ Moravský Svatý Ján
Jaroslav Kadlec MK Hlinsko
Jakub Kalát
Tomáš Kapounek
Petr Karlík
Petr Kazda
Vladimír Kaňovský
David Knotek
Marie Kociánová
Marie Kociánová
Jiří Kolář STG Česká
Šárka Kolářová STG Česká
Jaroslav Konečný Všehomír
Ivan Kopeček AC Moravská Slavia Brno
Jan Koplík
Halka Kočí
Adela Kočí sportobchod.cz
Heidi Kočí
Adela Kočí sportobchod.cz
Rudy Krajča AKBK
Petr Krieg BMT Brno
Petr Krieg BMT Brno
Jaroslav Kropáček
Luděk Králík Veverská Bítýška
Jan Krásný no miles no smiles
Radomír Kubík Triatlon klub Brno
Michal Kula Žvíci
Kamil Kunz
Jakub Kura eWRC.cz
Josef Kučera Rosice/Kuřim
Petr Kučínský
Eva Kytlicova
Filip Křivánek RSFK
Jaroslav Lavička Drásov
Lukas Lazar
David Lenhart Brno
Lenka Liscinska SK Prostejov
Aleš Liška Universal USU Team
Eva Liščinská Tesla
Martina Láníčková
Zuzana Machů
Josef Machů
Bohumil Mareš Posilovna Průvan
Jindřich Martinec Moravská Slávia
Pavel Matousek 2BWinner team
Denis Matoušek
Kryštof Matěj no miles no smiles
Ludmila Maňková
Jiří Medek
Juraj Michálek Espressif Systems
Eva Michálková
Adam Mihalov AKBK Prešov
Ján Mikláš Test
Honza Mikula Oddíl 2015
Michaela Minaříková
Hynek Mlčoušek
Alexander Mrůzek Univerzita Brno plavání
Alan Munteanu
Lucie Mádrová Track&Field Brno
Valentina Müllerová
Šárka Nekudová Mizuno panna a panic
Hana Novakova
Josef Nováček SDH Čučice
Vladimír Ondruška
Jan Ondruška
Pavel Otoupalík Brno
Vladimír Oujezdský SDH Starý Lískovec
Zdeněk Papež
Tomáš Paseka Mabruk Team Brno
Tereza Paseková Mabruk Team Brno
Karel Pauschek
Jan Pavelka 2BWINNER TEAM
Bohdana Pavlačková
Luboš Pecka Pecka walking & running
Radka Peniáková
Katarina Petrova
Jan Pivec Pivec100mega
Marek Pivoda jsb
David Pištělák Slavkov u Brna
Dana Pokorná
Václav Pokorný Brno
Petra Popelková
Petr Poupě Smartlook
Jan Procházka
Renáta Procházková
Michal Prouza
Andrea Pánková
Michal Repta Po Zemi
Daniel Roško
Monika Rusínová
Lukáš Ryba
Vít Ryška VSK Univerzita Brno
Jiří Rýdel
Rosťa Růžička
Jindřich SCHICK
Veronika Schönová
Pavel Sedláček AC Moravská Slavia Brno
Jiří Selucký
Marie Skřivanová HO Start
Jiří Slavík
Richard Sláma PBV MTB Team Brno
Jaroslav Sláma ENDEKA BASSTA team
Jiří Soják
Lukáš Soural Siemens Energy & Vsk Uni Brno
Maroš Sovák
Jan Sponar KOS Tesla Brno
Tomáš Strachota Opice
Roman Svabensky
Petr Svoboda
Soňa Svobodová SKP KOMETA BRNO
Adam Szymanik AKBK
Jan Tecl Troubsko
Zbyněk Tkadlčík
Jan Toman
Lenka Topinková AC Moravská Slavia Brno, spolek
Kristína Tošnerová
Roman Tupa Řečkovice crew
Radim Táborský
Roman Tříska
Veronika Ubrová Body Care Brno
Tomáš Uherek
Petr Uhmann KOS Tesla Brno
Ladislav Urban
Karel Ustohal ZelenE Rosice
Ondřej Vacula
Lucie Vaculová RUN&MUM
Jitka Valerová MPP
Michal Vank SK Skol Brno
Michaela Vaněrková
Michal Vaňáč 2BWINNER TEAM
Martin Vašulín MC team
Markéta Vechetová
Jan Vizner
Vojtěch Vizner
Eliška Vlachová Hutová 2BWINNER
Radek Vodička ARTOSS REALITY, BRNO
Libor Vojtek ENDEKA BASSTA team
Ladislav Voráč
Andrea Voráčová
Filip Vrána Jundrov
Zuzana Zdařilová orel Židenice
Michal Zedníček (R)UNISáci
Vladimír Zelinka
Eva Zemánková
František Zezulka VŠPJ Jihlava
Petr Zezulka
Tomáš Zhoř Brno
Pavel Zikmund Ústavní kokoti
David Zourek Blansko
iva zitová žádný
Igor Čech
Jiří Červenka
Peter Ďuriač Jedľové Kostoľany
Bohumír Řehořek Brno
Tomáš Šafránek
Petr Šamonil
Eva Šimonovská 2bwinnerteam
jiří Šimoník Orel-Židenice
Martin Šimunek Modřice
Petr Šmídek
Vojtěch Šobáň Morosystems
Jan Šplíchal
Vít Špéra Www.sklepy-spera.cz
Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA team
Miroslav Švihel BS Slopné
Martin Žaloudek