Již 25 let 1997 - 2021

Závod Popůvky, 11. 8. 2021

Výsledky závodu zde. Děkujeme za účast!

Detail tratě

Kvůli práci na trati se trasa zkracuje na 7,2 km.

Prezence na závod bude probíhat od 17.00 do 17.45hod. Prosím přijďte na závod včas!!! Nenechávejte prezenci na poslední chvíli. Pořadatel si vyhrazuje kdykoli ukončit registraci v případě, že počet startujících přesáhne hranici 300 závodníků.

Zajištěny jsou mobilní toalety.

Seznam přihlášených

Jméno Oddíl
Zdeněk Amler
David Babáček
Petr Balcar KB Střelka Brno
Jaroslav Balák Vinohrady
Jiří Barvíř
Zbyněk Bednář AK Tišnov
Ghazi Ben Taher
Jaroslav Beneš ShiJi Do
Petr Beneš
Lukáš Berta Svobodná vlaštovka
Lenka Bertová Svobodná vlaštovka
Petr Bečička Hal3000
Martin Blažek Biatlonklub Říčany
Alena Blažková
Adam Blisa -
Jiří Boháč BehejBrno.com
Pavel Bordovský Pro dřeň na dřeň
Denisa Božkova
Jan Brzobohatý
Šárka Buchtová
Šárka Buchtová
Martin Bulín Ivančice
Hana Burešová AC Moravská slavia Brno
Lenka Butorová 2B Winner
Martin Bábek Šneci v běhu
Lukáš Bár Kongsberg PCS Brno
Karen Böhmová
Petr Bělohoubek Brno
Jan Charvát Brno
David Chvastek Jobs Contact
Karel Cihelka
Jiřina Coufalová Brno
Martin César MC team
Jan Daněk
Přemysl Divácký AC Moravská Slavia
Markéta Dokoupilová
Milan Doležal Horal Šumperk
Vendula Dostálová Pivec100mega
Bohuslav Doňar SOKOL Brno Královo Pole
Daniel Dragolov
Libor Dražan Univerzita obrany
Aleš Dumek Šachy Zastávka
Jaroslav Dušil
Dagmar Dvořáčková
Petr Dytrt
Marek Fajstavr
Jan Feller
Jiří Fiala Jéčka
Honza Fiala KB Říčany
Tomáš Frank BeCydog.cz
Jiří František
Jiří Franz AKBK
Karel Fuksa
Hana Fučíková
Daniel Gladiš Vltava Fund Ski Team
Helena Grauerová
Monika Halmová
Vlastimil Hanzl
Albín Hanák AC Moravská Slavia
Štěpán Havlíček
Dalibor Hejna
Martin Hess
Jiří Hladký
Marek Hladný Brno
Marcela Hlaváčová Žvíci
Vlastimil Holer
Kateřina Holečková
Josef Holý
Tomáš Horký KOS TJ Tesla Brno
Dita Hořínková KB Střelka Brno
Zdeněk Hrabovský
Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia Brno
Iva Hrstková AC Moravská Slavia Brno
Viera Hrubá
Milan Hrubý Blansko
Jan Hubený
Jan Huppert TRIEXPERT CUP
Radim Hupšil
Jiří Huťka Brno Řečkovice
Tomáš Hájek
Květoslav Hána HC Kometa Brno
Květoslav Hána HC Kometa Brno
Bronislav Hýbl Spiridon Rozdrojovice
Marek Indra
Sebastian Janda
Michaela Jandová
Roman Janku Zvonek Sport Valašské Klobouky
Lukáš Jeremias A12
Věra Jirásková AC Moravská Slavia Brno
Matěj Jurisa
Matěj Jurisa
Kateřina Jurisová
Martin Jurák Smartlook
Jan Juříček
Ondřej Jágr AKBK
Jaroslav Kadlec MK Hlinsko
Radim Kapavík
Tomáš Kapounek
Petr Kazda
Vladimír Kaňovský
Marie Kociánová
Marie Kociánová
Lukáš Kocur AKBK
Jiří Kolář STG Česká
Šárka Kolářová STG Česká
Jaroslav Konečný Všehomír
Ivan Kopeček AC Moravská Slavia Brno
Jan Koplík
Adela Kočí sportobchod.cz
Heidi Kočí
Adela Kočí sportobchod.cz
Halka Kočí
Petr Krieg BMT Brno
Petr Krieg BMT Brno
Jaroslav Kropáček
Martin Kroužel
Luděk Králík Veverská Bítýška
Radomír Kubík Triatlon klub Brno
Michal Kula Žvíci
Radek Kunovský
Jakub Kura eWRC.cz
Josef Kučera Rosice/Kuřim
Petr Kučínský
Dagmar Kynčlová
Eva Kytlicova
Jaroslav Lavička Drásov
David Lenhart Brno
Lenka Liscinska SK Prostejov
Aleš Liška Universal USU Team
Eva Liščinská Tesla
Martina Láníčková
Bohumil Mareš Posilovna Průvan
Jindřich Martinec Moravská Slávia
Denis Matoušek
Jiří Medek
Juraj Michálek Espressif Systems
Eva Michálková
Adam Mihalov AKBK Prešov
Ján Mikláš Test
Honza Mikula Oddíl 2015
Michaela Minaříková
Hynek Mlčoušek
Alexander Mrůzek Univerzita Brno plavání
Lucie Mádrová Track&Field Brno
Kristina Nachtneblová
Šárka Nekudová Mizuno panna a panic
Hana Novakova
Josef Nováček SDH Čučice
Lukáš Němec
Martin Odehnal
Pavel Otoupalík Brno
Vladimír Oujezdský SDH Starý Lískovec
Zdeněk Papež
Tomáš Paseka Mabruk Team Brno
Tereza Paseková Mabruk Team Brno
Bohdana Pavlačková
Radka Peniáková
Jan Pivec Pivec100mega
Marek Pivoda jsb
Dana Pokorná
Václav Pokorný Brno
Petra Popelková
Jáchym Pospíšil Klub biatlonu Říčany
Petr Poupě Smartlook
Renáta Procházková
Michal Prouza
Michal Repta Po Zemi
Daniel Roško
Hana Rošková
Monika Rusínová
Lukáš Ryba
Vít Ryška VSK Univerzita Brno
Jiří Rýdel
Rosťa Růžička
Jindřich SCHICK
Veronika Schönová
Pavel Sedláček AC Moravská Slavia Brno
Jiří Selucký
Pavel Sečkář The Losers Initiative
Marie Skřivanová HO Start
Jiří Slavík
Richard Sláma PBV MTB Team Brno
Jaroslav Sláma ENDEKA BASSTA team
Martin Sobotka
Jiří Soják
Lukáš Soural Siemens Energy & Vsk Uni Brno
Maroš Sovák
Jan Sponar KOS Tesla Brno
Tomáš Strachota Opice
Roman Svabensky
Petr Svoboda
Soňa Svobodová SKP KOMETA BRNO
Adam Szymanik AKBK
Jan Tecl Troubsko
Zbyněk Tkadlčík
Jan Toman
Lenka Topinková AC Moravská Slavia Brno, spolek
Roman Tupa Řečkovice crew
Radim Táborský
Roman Tříska
Veronika Ubrová Body Care Brno
Tomáš Uherek
Petr Uhmann KOS Tesla Brno
Karel Ustohal ZelenE Rosice
Ondřej Vacula
Lucie Vaculová RUN&MUM
Jitka Valerová MPP
Michal Vank SK Skol Brno
Michaela Vaněrková
Michal Vaňáč 2BWINNER TEAM
Jan Vizner
Vojtěch Vizner
Radek Vodička ARTOSS REALITY, BRNO
Libor Vojtek ENDEKA BASSTA team
Ladislav Voráč
Zuzana Zdařilová orel Židenice
Michal Zedníček (R)UNISáci
Vladimír Zelinka
Mirka Zemanová
Petr Zezulka
František Zezulka VŠPJ Jihlava
Tomáš Zhoř Brno
Pavel Zikmund Ústavní kokoti
David Zourek Blansko
iva zitová žádný
Igor Čech
Jiří Červenka
Peter Ďuriač Jedľové Kostoľany
Bohumír Řehořek Brno
Petr Šamonil
jiří Šimoník Orel-Židenice
Martin Šimunek Modřice
Petr Šmídek
Vojtěch Šobáň Morosystems
Jan Šplíchal
Vít Špéra Www.sklepy-spera.cz
Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA team
Miroslav Švihel BS Slopné
Martin Žaloudek
Eva Žáčková