Již 25 let 1997 - 2021

Závod Obřany, 1. 9. 2021

Výsledky závodu zde. Děkujeme za účast!

Detail tratě

Délka závodu činí 8,8 km po cyklostezce podél řeky. 

PROPOZICE K 14. ZÁVODU OBŘANY 

  • Povinné potvrzení o vakcinaci, prodělání nemoci nebo čestné prohlášení o negativním testu na Covid.
  • Běží se trasa 8,8 km.
  • Prezence od 17:00 do 17:45. Přijďte včas!
  • Start závodu v 18:00 ve vlnách po 1 minutě.
  • V prostoru STARTU a PREZENCE nejsou parkovací místa pro automobily.
  • Auta parkujte na ulici Obřanská.
  • Využijte MHD 
    •  autobus X4 - zastávka Babická,
    •  autobus 57 - zastávka Obřanský most
  • K dispozici úschovna, toalety, dezinfekce.
  • Po závodě je zajištěn iontový nápoj ENERVIT, voda a BANÁNY.

Seznam přihlášených

Jméno Oddíl
Zdeněk Amler
Petr Balcar KB Střelka Brno
Jaroslav Balák Vinohrady
Jiří Barvíř
Andrea Barvířová
Zbyněk Bednář AK Tišnov
Patrik Bejček
Ghazi Ben Taher
Petr Beneš
Jaroslav Beneš ShiJi Do
Lukáš Berta Svobodná vlaštovka
Lenka Bertová Svobodná vlaštovka
Petr Bečička Hal3000
Martin Blažek Biatlonklub Říčany
Alena Blažková
Adam Blisa -
Jiří Boháč BehejBrno.com
Pavel Bordovský Pro dřeň na dřeň
Lucie Borkovcova
Petr Bořil
Denisa Božkova
Aleš Brabenec
Šárka Buchtová
Šárka Buchtová
Martin Bulín Ivančice
Hana Burešová AC Moravská slavia Brno
Lenka Butorová 2B Winner
Martin Bábek Šneci v běhu
Lukáš Bár Kongsberg PCS Brno
Karen Böhmová
Petr Bělohoubek Brno
Jan Charvát Brno
Dominik Chlupáč AKBK
David Chvastek Jobs Contact
Karel Cihelka
Jiřina Coufalová Brno
Pavel Czerný Never Alone
Martin César MC team
Jan Daněk
Přemysl Divácký AC Moravská Slavia
Markéta Dokoupilová
Milan Doležal Horal Šumperk
Vendula Dostálová Pivec100mega
Bohuslav Doňar SOKOL Brno Královo Pole
Libor Dražan Univerzita obrany
Aleš Dumek Šachy Zastávka
Vojtěch Durna LS BRNO
Jaroslav Dušil
Vojtěch Dvořáček
Dagmar Dvořáčková
Petr Dytrt
Iván Díaz Martínez
Marek Fajstavr
Jan Feller
Jiří Fiala Jéčka
Tomáš Frank BeCydog.cz
Jiří František
Jiří Franz AKBK
Karel Fuksa
Daniel Gladiš Vltava Fund Ski Team
Anna Gorčíková
Helena Grauerová
Monika Halmová
Vlastimil Hanzl
Albín Hanák AC Moravská Slavia
Štěpán Havlíček
Dalibor Hejna
Martin Hess
Marek Hladný Brno
Marcela Hlaváčová Žvíci
Vlastimil Holer
Kateřina Holečková
Jana Holečková
Josef Holý
Tomáš Horký KOS TJ Tesla Brno
Dita Hořínková KB Střelka Brno
Zdeněk Hrabovský
Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia Brno
Iva Hrstková AC Moravská Slavia Brno
Viera Hrubá
Milan Hrubý Blansko
Jan Huppert TRIEXPERT CUP
Radim Hupšil
Jiří Huťka Brno Řečkovice
Tomáš Hájek
Květoslav Hána HC Kometa Brno
Květoslav Hána HC Kometa Brno
Bronislav Hýbl Spiridon Rozdrojovice
Marek Indra
Sebastian Janda
Michaela Jandová
Marika Janickova
Zdenko Jarolím
Lukáš Jeremias A12
Petr Jeřábek
Věra Jirásková AC Moravská Slavia Brno
Matěj Jurisa
Matěj Jurisa
Kateřina Jurisová
Martin Jurák Smartlook
Ondřej Jágr AKBK
David Jánský
LUBOMÍR KONEČNÝ Moravský Svatý Ján
Jaroslav Kadlec MK Hlinsko
Tomáš Kalina triexpertcup.cz
Tomáš Kapounek
Petr Kazda
Vladimír Kaňovský
Marie Kociánová
Marie Kociánová
Lukáš Kocur AKBK
Jiří Kolář STG Česká
Šárka Kolářová STG Česká
Jaroslav Konečný Všehomír
Ivan Kopeček AC Moravská Slavia Brno
Jan Koplík
Adela Kočí sportobchod.cz
Adela Kočí sportobchod.cz
Halka Kočí
Heidi Kočí
Rudy Krajča AKBK
Petr Krieg BMT Brno
Petr Krieg BMT Brno
Jaroslav Kropáček
Pavla Kroupová
Martin Kroužel
Luděk Králík Veverská Bítýška
Radomír Kubík Triatlon klub Brno
Michal Kula Žvíci
Kamil Kunz
Jakub Kura eWRC.cz
Martin Kusák
Josef Kučera Rosice/Kuřim
Eva Kytlicova
Jaroslav Lavička Drásov
Lukas Lazar
Aleš Liška Universal USU Team
Eva Liščinská Tesla
Martina Láníčková
Bohumil Mareš Posilovna Průvan
Jana Martincová BeCydog.cz
Jindřich Martinec Moravská Slávia
Jindřich Martinec AC Moravská Slávia Brno
Marek Matej 2BWINNER TEAM
Denis Matoušek
Jiří Medek
Juraj Michálek Espressif Systems
Eva Michálková
Robert Mifek
Adam Mihalov AKBK Prešov
Ján Mikláš Test
Honza Mikula Oddíl 2015
Michaela Minaříková
Hynek Mlčoušek
Alexander Mrůzek Univerzita Brno plavání
Lucie Mádrová Track&Field Brno
Valentina Müllerová
Šárka Nekudová Mizuno panna a panic
Radek Neužil Eláán
Hana Novakova
Josef Nováček SDH Čučice
Petr Ondrušek
Jan Orel
Pavel Otoupalík Brno
Vladimír Oujezdský SDH Starý Lískovec
Zuzana Ozanova
Zdeněk Papež
Tomáš Paseka Mabruk Team Brno
Tereza Paseková Mabruk Team Brno
Bohdana Pavlačková
Luboš Pecka Pecka walking & running
Radka Peniáková
Radek Petr
Jan Pivec Pivec100mega
Marek Pivoda jsb
Tomáš Pohl PBV MTB Team Brno
Dana Pokorná
Václav Pokorný Brno
Petra Popelková
Petr Poupě Smartlook
Michal Prouza
Pavlína Puklová
Michal Repta Po Zemi
Andrea Rozhoňová
Daniel Roško
Monika Rusínová
Lukáš Ryba
Vít Ryška VSK Univerzita Brno
Jiří Rýdel
Rosťa Růžička
Jindřich SCHICK
Daniel Schwarz
Veronika Schönová
Pavel Sedláček AC Moravská Slavia Brno
Jiří Selucký
Marie Skřivanová HO Start
Jiří Slavík
Richard Sláma PBV MTB Team Brno
Jaroslav Sláma ENDEKA BASSTA team
Martin Sobotka
Jiří Soják
Lukáš Soural Siemens Energy & Vsk Uni Brno
Maroš Sovák
Jan Sponar KOS Tesla Brno
Tomáš Strachota Opice
Roman Svabensky
Petr Svoboda
Soňa Svobodová SKP KOMETA BRNO
Adam Szymanik AKBK
Jan Tecl Troubsko
Zbyněk Tkadlčík
Jan Toman
Lenka Topinková AC Moravská Slavia Brno, spolek
Marcel Trnka
Danka Truksová
Roman Tupa Řečkovice crew
Radim Táborský
Roman Tříska
Veronika Ubrová Body Care Brno
Petr Uhmann KOS Tesla Brno
Karel Ustohal ZelenE Rosice
Ondřej Vacula
Lucie Vaculová RUN&MUM
Jitka Valerová MPP
Michaela Vaněrková
Michal Vaňáč 2BWINNER TEAM
Vojtěch Vizner
Jan Vizner
Radek Vodička ARTOSS REALITY, BRNO
Libor Vojtek ENDEKA BASSTA team
Ladislav Voráč
Filip Vrána Jundrov
Zuzana Zdařilová orel Židenice
Michal Zedníček (R)UNISáci
Vladimír Zelinka
Petr Zezulka
František Zezulka VŠPJ Jihlava
Tomáš Zhoř Brno
Pavel Zikmund Ústavní kokoti
Vlasta Zobačová fKlidu
David Zourek Blansko
iva zitová žádný
Igor Čech
Roman Čišecký AT&T
Tomáš Čížek
Peter Ďuriač Jedľové Kostoľany
Bohumír Řehořek Brno
Radim Řezáč
Martin Šerák
jiří Šimoník Orel-Židenice
Martin Šimunek Modřice
David Šmahel
Petr Šmídek
Vojtěch Šobáň Morosystems
Jan Šplíchal
Vít Špéra Www.sklepy-spera.cz
Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA team
Miroslav Švihel BS Slopné
Martin Žaloudek