Již 25 let 1997 - 2021

Závod Pod Palackého vrchem - běh na dráze + Dětský běh, 15.9.2021

Délka závodu činí 5 km. Běží se na atletickém oválu na umělém povrchu MONDO. Bližší informaci o prezenci, startu jednotlivých meziběhů a kapacitách jednotlivých rozběhů zveřejníme nejpozději tři dny před závodem. Zároveň bude spojen s dětským během.

Detail tratě

Bližší poloha stadionu je zde. U atletického stadionu je zajištěno kryté parkovací stání. V rámci MHD můžete využít autobus 53 - Podnikatelská nebo Palackého vrch, tramvaj 12 - Červinkova.

PROPOZICE K 1. ZÁVODU NA PALACKÉHO VRCHU NA DRÁZE

  • Každý závodník je povinen prokázat se čestným prohlášením o negativním testu na Covid (naleznete ve svém profilu na webu TRIEXPERTCUP) nebo potvrzením o vakcinaci.
  • Při příchodu všichni provedou prezenci u 1.stanu. Uvádějte své příjmení, jméno a rok narození.
  • Předplatitelé si následně vyzvedávají na vyhrazeném místě měřící čip a startovní číslo, obojí si ponechávají na celý běžecký pohár.
  • Závodníci si vyzvedávají na vyhrazeném místě jednorázový měřící čip a startovní číslo. Po závodě vracejí pouze špendlíky.
  • Se startovním číslem je možné si nechat batoh/tašku v úschovně.
  • Po závodě je zajištěn iontový nápoj ENERVIT, voda a ovoce.
  • V areálu jsou k dispozici toalety a dezinfekce.

Seznam přihlášených

Jméno Oddíl
jardabezi
Zdeněk Amler
Petr Balcar KB Střelka Brno
Jaroslav Balák Vinohrady
Jiří Barvíř
Zbyněk Bednář AK Tišnov
Ghazi Ben Taher
Petr Beneš
Jaroslav Beneš ShiJi Do
Lukáš Berta Svobodná vlaštovka
Lenka Bertová Svobodná vlaštovka
Petr Bečička Hal3000
Martin Blažek Biatlonklub Říčany
Alena Blažková
Adam Blisa -
Jiří Boháč BehejBrno.com
Pavel Bordovský Pro dřeň na dřeň
Denisa Božkova
Šárka Buchtová
Šárka Buchtová
Martin Bulín Ivančice
Hana Burešová AC Moravská slavia Brno
Lenka Butorová 2B Winner
Martin Bábek Šneci v běhu
Lukáš Bár Kongsberg PCS Brno
Karen Böhmová
Petr Bělohoubek Brno
Jan Charvát Brno
Karel Cihelka
Jiřina Coufalová Brno
Jan Daněk
Markéta Dokoupilová
Milan Doležal Horal Šumperk
Bohuslav Doňar SOKOL Brno Královo Pole
Libor Dražan Univerzita obrany
Aleš Dumek Šachy Zastávka
Dagmar Dvořáčková
Petr Dytrt
Jan Feller
Jiří Fiala Jéčka
Tomáš Frank
Jiří František
Jiří Franz AKBK
Karel Fuksa
Daniel Gladiš
Helena Grauerová
Monika Halmová
Květoslav Hama
Květoslav Hama
Vlastimil Hanzl
Albín Hanák AC Moravská Slavia
Dalibor Hejna
Martin Hess
Marek Hladný Brno
Vlastimil Holer
Kateřina Holečková
Josef Holý
Tomáš Horký KOS TJ Tesla Brno
Dita Hořínková KB Střelka Brno
Zdeněk Hrabovský
Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia Brno
Iva Hrstková
Viera Hrubá
Jan Huppert TRIEXPERT CUP
Radim Hupšil
Jiří Huťka Brno Řečkovice
Tomáš Hájek
Bronislav Hýbl Spiridon Rozdrojovice
Lukáš Jeremias A12
Vera Jiráskova
Matěj Jurisa
Matěj Jurisa
Kateřina Jurisová
Martin Jurák
Jaroslav Kadlec MK Hlinsko
Tomáš Kapounek
Petr Kazda
Vladimír Kaňovský
Marie Kociánová
Marie Kociánová
Jiří Kolář STG Česká
Šárka Kolářová STG Česká
Jaroslav Konečný Všehomír
Ivan Kopeček AC Moravská Slavia Brno
Jan Koplík
Adela Kočí sportobchod.cz
Adela Kočí sportobchod.cz
Heidi Kočí
Halka Kočí
Petr Krieg BMT Brno
Petr Krieg BMT Brno
Jaroslav Kropáček
Luděk Králík Veverská Bítýška
Radomír Kubík Triatlon klub Brno
Jakub Kura eWRC.cz
Josef Kučera Rosice/Kuřim
Eva Kytlicova
Jaroslav Lavička Drásov
Aleš Liška Universal USU Team
Eva Liščinská Tesla
Martina Láníčková
Bohumil Mareš Posilovna Průvan
Jindřich Martinec Moravská Slávia
Jiří Medek
Juraj Michálek Espressif Systems
Eva Michálková
Adam Mihalov AKBK Prešov
Ján Mikláš Test
Honza Mikula Oddíl 2015
Michaela Minaříková
Hynek Mlčoušek
Alexander Mrůzek Univerzita Brno plavání
Lucie Mádrová Track&Field Brno
Šárka Nekudová Mizuno panna a panic
Hana Novakova
Josef Nováček SDH Čučice
Pavel Otoupalík Brno
Vladimír Oujezdský
Zdeněk Papež
Tomáš Paseka Mabruk Team Brno
Tereza Paseková Mabruk Team Brno
Bohdana Pavlačková
Radka Peniáková
Jan Pivec Pivec100mega
Marek Pivoda jsb
Václav Pokorný Brno
Petra Popelková
Petr Poupě
Michal Prouza
Michal Repta Po Zemi
Daniel Roško
Monika Rusínová
Lukáš Ryba
Vít Ryška VSK Univerzita Brno
Jiří Rýdel
Rosťa Růžička
Jindřich SCHICK
Veronika Schönová
Pavel Sedláček
Jiří Selucký
Marie Skřivanová HO Start
Jiří Slavík
Jaroslav Sláma ENDEKA BASSTA team
Richard Sláma PBV MTB Team Brno
Jiří Soják
Lukáš Soural Siemens Energy & Vsk Uni Brno
Maroš Sovák
Jan Sponar KOS Tesla Brno
Tomáš Strachota Opice
Petr Suchánek
Roman Svabensky
Petr Svoboda
Soňa Svobodová SKP KOMETA BRNO
Adam Szymanik AKBK
Jan Tecl Troubsko
Zbyněk Tkadlčík
Jan Toman
Lenka Topinková AC Moravská Slavia Brno, spolek
Roman Tupa Řečkovice crew
Radim Táborský
Roman Tříska
Veronika Ubrová Body Care Brno
Petr Uhmann KOS Tesla Brno
Karel Ustohal ZelenE Rosice
Ondřej Vacula
Lucie Vaculová RUN&MUM
Jitka Valerová MPP
Michaela Vaněrková
Michal Vaňáč 2BWINNER TEAM
Vojtěch Vizner
Jan Vizner
Radek Vodička ARTOSS REALITY, BRNO
Libor Vojtek Endeka Bassta team
Ladislav Voráč
Zuzana Zdařilová orel Židenice
Michal Zedníček (R)UNISáci
Vladimír Zelinka
František Zezulka VŠPJ Jihlava
Petr Zezulka
Tomáš Zhoř Brno
Pavel Zikmund Ústavní kokoti
David Zourek Blansko
iva zitová žádný
Igor Čech
Peter Ďuriač Jedľové Kostoľany
Bohumír Řehořek Brno
jiří Šimoník Orel-Židenice
Martin Šimunek Modřice
Petr Šmídek
Vojtěch Šobáň Morosystems
Jan Šplíchal
Vít Špéra Www.sklepy-spera.cz
Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA team
Miroslav Švihel BS Slopné
Martin Žaloudek