Již 25 let 1997 - 2021

Závod Pod Palackého vrchem - Zoo Brno pětka na dráze + Zoo Brno Dětský běh, 15. 9. 2021

Výsledky závodu zde. Děkujeme za účast!

Detail tratě

Bližší poloha stadionu je zde. U atletického stadionu je zajištěno kryté parkovací stání. V rámci MHD můžete využít autobus 53. Podnikatelská nebo Palackého vrch, tramvaj 12 - Červinkova.

Časový harmonogram

ZÁVODČASREGISTRACETEMPOPOZNÁMKY
I. ROZBĚH16:40-17:2516:00-16:35nad 5 min/kmČas do 45 min.
DĚTSKÝ BĚH17:30-18:0016:00-17:15 50,100, 200, 300 a 400m
II. ROZBĚH18:05-18:3016:40-18:00pod 5 min/kmČas do 25 min.
     

Propozice k dětskému běhu

Registrace online zde.

 Registrace je možná i na místě, ale v případě naplnění kapacity bude uzavřena (garantovaná účast je tak pouze při online          registraci).

 Při prezenci vybíráme symbolické startovné 30,- Kč.

 Časy rozběhů jednotlivých věkových kategorií budou zveřejněny na místě.

 Věkové omezení 1-12 let

 Orientační délka tratí:

  • 50m (1-3 roky),
  • 100m (4-5 let),
  • 200m (6 let),
  • 300m (7-8 let)
  • 400m (9-12 let)

Seznam přihlášených

Jméno Oddíl
František Adamec
Zdeněk Amler
Petr Balcar KB Střelka Brno
Jaroslav Balák Vinohrady
Jiří Barvíř
Andrea Barvířová
Zbyněk Bednář AK Tišnov
Patrik Bejček
Ghazi Ben Taher
Petr Beneš
Jaroslav Beneš ShiJi Do
Lukáš Berta Svobodná vlaštovka
Lenka Bertová Svobodná vlaštovka
Petr Bečička Hal3000
Martin Blažek Biatlonklub Říčany
Alena Blažková
Adam Blisa -
Alexander Blunár
Jiří Boháč BehejBrno.com
Pavel Bordovský Pro dřeň na dřeň
Denisa Božkova
Šárka Buchtová
Šárka Buchtová
Martin Bulín Ivančice
Hana Burešová AC Moravská slavia Brno
Lenka Butorová 2B Winner
Martin Bábek Šneci v běhu
Filip Bábor
Lukáš Bár Kongsberg PCS Brno
Karen Böhmová
Petr Bělohoubek Brno
Vlastimil Chadim
Jan Charvát Brno
Tomáš Chlup
Dominik Chlupáč AKBK
David Chvastek Jobs Contact
Karel Cihelka
Jiřina Coufalová Brno
Jan Daněk
Ludvík David
Přemysl Divácký AC Moravská Slavia
Markéta Dokoupilová
Milan Doležal Horal Šumperk
Petr Doležal
Jarmila Doležalová
Luděk Dolíhal VSK Uni Brno / Uherčice
Vendula Dostálová Pivec100mega
Bohuslav Doňar SOKOL Brno Královo Pole
Libor Dražan Univerzita obrany
Aleš Dumek Šachy Zastávka
Jaroslav Dušil
Dagmar Dvořáčková
Petr Dytrt
Iván Díaz Martínez
Jan Feller
Jiří Fiala Jéčka
Tomáš Frank BeCydog.cz
Jiří František
Jiří Franz AKBK
Karel Fuksa
Daniel Gladiš Vltava Fund Ski Team
Helena Grauerová
Monika Halmová
Vlastimil Hanzl
Albín Hanák AC Moravská Slavia
Štěpán Havlíček
Dalibor Hejna
Martin Hess
Marek Hladný Brno
Marcela Hlaváčová Žvíci
Vlastimil Holer
Kateřina Holečková
Josef Holý
Tomáš Horký KOS TJ Tesla Brno
Michal Hozák AC Moravská Slavia Brno
Dita Hořínková KB Střelka Brno
Zdeněk Hrabovský
Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia Brno
Iva Hrstková AC Moravská Slavia Brno
Viera Hrubá
Josef Hrubý TJ Znojmo
Milan Hrubý Blansko
Jan Huppert TRIEXPERT CUP
Radim Hupšil
Jiří Huťka Brno Řečkovice
Tomáš Hájek
Květoslav Hána HC Kometa Brno
Květoslav Hána HC Kometa Brno
Bronislav Hýbl Spiridon Rozdrojovice
Marek Indra
Lukáš Jeremias A12
Petr Jeřábek
Věra Jirásková AC Moravská Slavia Brno
Matěj Jurisa
Matěj Jurisa
Kateřina Jurisová
Martin Jurák Smartlook
Zdeněk Jurčík
Ondřej Jágr AKBK
David Jánský
Jaroslav Kadlec MK Hlinsko
Zdeněk Kamenský
Tomáš Kapounek
Petr Kazda
Vladimír Kaňovský
Marie Kociánová
Marie Kociánová
Lukáš Kocur AKBK
Jiří Kolář STG Česká
Šárka Kolářová STG Česká
Jaroslav Konečný Všehomír
Ivan Kopeček AC Moravská Slavia Brno
Jan Koplík
Adela Kočí sportobchod.cz
Heidi Kočí
Halka Kočí
Adela Kočí sportobchod.cz
Rudy Krajča AKBK
Alena Krchakova
Petr Krieg BMT Brno
Petr Krieg BMT Brno
Jaroslav Kropáček
Peter Krupka
Luděk Králík Veverská Bítýška
Jan Krásný no miles no smiles
Radomír Kubík Triatlon klub Brno
Michal Kula Žvíci
Jakub Kura eWRC.cz
Josef Kučera Rosice/Kuřim
Petr Kučínský
Eva Kytlicova
Jaroslav Lavička Drásov
Zdeněk Laštůvka
David Lenhart Brno
Aleš Liška Universal USU Team
Eva Liščinská Tesla
Radim Lukeš Bavory
Vlastimil Lysák fKlidu sport team
Martina Láníčková
Bohumil Mareš Posilovna Průvan
Jana Martincová BeCydog.cz
Jindřich Martinec Moravská Slávia
Pavel Matousek 2BWinner team
Denis Matoušek
Kryštof Matěj no miles no smiles
Jiří Medek
Juraj Michálek Espressif Systems
Eva Michálková
Adam Mihalov AKBK Prešov
Ján Mikláš Test
Honza Mikula Oddíl 2015
Jaromír Mikula
Michaela Minaříková
Hynek Mlčoušek
Alexander Mrůzek Univerzita Brno plavání
Alan Munteanu
Lucie Mádrová Track&Field Brno
Šárka Nekudová Mizuno panna a panic
Hana Novakova
Josef Nováček SDH Čučice
Pavel Otoupalík Brno
Vladimír Oujezdský SDH Starý Lískovec
Zdeněk Papež
Tomáš Parma Rungo.cz
Tomáš Paseka Mabruk Team Brno
Tereza Paseková Mabruk Team Brno
Bohdana Pavlačková
Luboš Pecka Pecka walking & running
Radka Peniáková
Katarina Petrova
Jonáš Petrovský
Jan Pivec Pivec100mega
Marek Pivoda jsb
Dana Pokorná
Václav Pokorný Brno
Petra Popelková
Petr Poupě Smartlook
Renáta Procházková
Michal Prouza
Michal Repta Po Zemi
Andrea Rozhoňová
Daniel Roško
Monika Rusínová
Lukáš Ryba
Vít Ryška VSK Univerzita Brno
Jiří Rýdel
Rosťa Růžička
Jindřich SCHICK
Veronika Schönová
Pavel Sedláček AC Moravská Slavia Brno
Jiří Selucký
Marie Skřivanová HO Start
Jiří Slavík
Jaroslav Sláma ENDEKA BASSTA team
Richard Sláma PBV MTB Team Brno
Martin Sobotka
Jiří Soják
Alena Sojáková Šneci v běhu
Lukáš Soural Siemens Energy & Vsk Uni Brno
Maroš Sovák
Jan Sponar KOS Tesla Brno
Tomáš Strachota Opice
Petr Suchánek
Roman Svabensky
Petr Svoboda
Soňa Svobodová SKP KOMETA BRNO
Adam Szymanik AKBK
Jan Tecl Troubsko
Zbyněk Tkadlčík
Jan Toman
Lenka Topinková AC Moravská Slavia Brno, spolek
Marcel Trnka
Roman Tupa Řečkovice crew
Tomáš Tvarůžka
Radim Táborský
Roman Tříska
Veronika Ubrová Body Care Brno
Petr Uhmann KOS Tesla Brno
Karel Ustohal ZelenE Rosice
Ondřej Vacula
Lucie Vaculová RUN&MUM
Jitka Valerová MPP
Michaela Vaněrková
Michal Vaňáč 2BWINNER TEAM
Pavel Vencbauer
Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská
Jan Vizner
Vojtěch Vizner
Slávek Vlček
Radek Vodička ARTOSS REALITY, BRNO
Libor Vojtek ENDEKA BASSTA team
Jana Vorlíčková Kilpi KOME Klub
Ladislav Voráč
Petr Vykypěl
Ondrej Végh
Zuzana Zdařilová orel Židenice
Michal Zedníček (R)UNISáci
Vladimír Zelinka
František Zezulka VŠPJ Jihlava
Petr Zezulka
Tomáš Zhoř Brno
Ondřej Zikmund
Pavel Zikmund Ústavní kokoti
David Zourek Blansko
Petr Zámečník Veselá kopa
iva zitová žádný
František Čapka TJ Liga100 Olomouc
Dalibor Čech
Igor Čech
Peter Ďuriač Jedľové Kostoľany
Bohumír Řehořek Brno
Eva Šimonovská 2bwinnerteam
jiří Šimoník Orel-Židenice
Martin Šimunek Modřice
Petr Šmídek
Vojtěch Šobáň Morosystems
Jan Šplíchal
Vít Špéra Www.sklepy-spera.cz
Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA team
Miroslav Švihel BS Slopné
Martin Žaloudek