Závod Pod Palackého vrchem - Zoo Brno pětka na dráze + Zoo Brno Dětský běh, 15. 9. 2021
Výsledky závodu zde. Děkujeme za účast!
Detail tratě
Bližší poloha stadionu je zde.
U atletického stadionu je zajištěno kryté parkovací stání.
V rámci MHD můžete využít autobus 53. Podnikatelská nebo Palackého vrch, tramvaj 12 - Červinkova.
Pozor, na dráze nejsou povoleny atletické tretry a jakékoliv nápoje kromě vody, které by mohly povrch znečistit!!!
Časový harmonogram
ZÁVOD | PREZENCE NA ROZBĚH | ČAS | ČASOVÝ LIMIT |
I. ROZBĚH | 16:40-17:25 | 17:30-18:50 | Čas do 80 min. |
II. ROZBĚH | 17:35-18:50 | 18:55-19:40 | Čas do 45 min. |
Seznam přihlášených
Jméno | Oddíl |
---|---|
František Adamec | |
Zdeněk Amler | |
Petr Balcar | KB Střelka Brno |
Jaroslav Balák | Vinohrady |
Jiří Barvíř | |
Andrea Barvířová | |
Zbyněk Bednář | AK Tišnov |
Patrik Bejček | MIZUNO TEAM |
Ghazi Ben Taher | |
Petr Beneš | |
Jaroslav Beneš | o106.run |
Lukáš Berta | Svobodná vlaštovka |
Lenka Bertová | TRIEXPERT CUP |
Petr Bečička | Hal3000 |
Martin Blažek | Biatlonklub Říčany |
Alena Blažková | |
Adam Blisa | - |
Alexander Blunár | |
Jiří Boháč | BehejBrno.com |
Pavel Bordovský | Pro dřeň na dřeň |
Denisa Božkova | |
Šárka Buchtová | |
Šárka Buchtová | |
Martin Bulín | Ivančice |
Hana Burešová | AC Moravská slavia Brno |
Lenka Butorová | 2B Winner |
Martin Bábek | Šneci v běhu |
Filip Bábor | |
Lukáš Bár | Kongsberg PCS Brno |
Karen Böhmová | |
Petr Bělohoubek | Brno |
Vlastimil Chadim | |
Jan Charvát | Brno |
Tomáš Chlup | |
Dominik Chlupáč | AKBK |
David Chvastek | Jobs Contact |
Karel Cihelka | |
Jiřina Coufalová | Brno |
Jan Daněk | |
Ludvík David | |
Přemysl Divácký | AC Moravská Slavia |
Markéta Dokoupilová | |
Milan Doležal | Horal Šumperk |
Petr Doležal | |
Jarmila Doležalová | |
Luděk Dolíhal | VSK Uni Brno / Uherčice |
Vendula Dostálová | Pivec100mega |
Bohuslav Doňar | SOKOL Brno Královo Pole |
Helena Doňarová | Waldorf runners |
Libor Dražan | Univerzita obrany |
Aleš Dumek | Šachy Zastávka |
Jaroslav Dušil | |
Dagmar Dvořáčková | |
Petr Dytrt | |
Iván Díaz Martínez | |
Jan Feller | |
Jiří Fiala | Jéčka |
Tomáš Frank | |
Jiří František | |
Jiří Franz | AKBK |
Karel Fuksa | |
Daniel Gladiš | Vltava Fund Ski Team |
Monika Halmová | |
Vlastimil Hanzl | |
Albín Hanák | AC Moravská Slavia |
Štěpán Havlíček | |
Dalibor Hejna | |
Martin Hess | |
Marek Hladný | Brno |
Marcela Hlaváčová | Žvíci |
Vlastimil Holer | Kensei Dojo Brno |
Kateřina Holečková | |
Josef Holý | Orel Židenice |
Tomáš Horký | KOS TJ Tesla Brno |
Michal Hozák | 2BWINNER TEAM |
Dita Hořínková | KB Střelka Brno |
Zdeněk Hrabovský | |
Tomáš Hrdina | AC Moravská Slavia Brno |
Iva Hrstková | AC Moravská Slavia Brno |
Viera Hrubá | |
Josef Hrubý | TJ Znojmo |
Milan Hrubý | Blansko |
Jan Huppert | TRIEXPERT CUP |
Radim Hupšil | |
Jiří Huťka | Brno Řečkovice |
Tomáš Hájek | |
Květoslav Hána | HC Kometa Brno |
Květoslav Hána | HC Kometa Brno |
Bronislav Hýbl | Spiridon Rozdrojovice |
Marek Indra | (R)UNISáci |
Lukáš Jeremias | TJ Sokol Brno-Juliánov |
Petr Jeřábek | |
Věra Jirásková | AC Moravská Slavia Brno |
Matěj Jurisa | |
Matěj Jurisa | |
Kateřina Jurisová | |
Martin Jurák | |
Zdeněk Jurčík | |
Ondřej Jágr | AKBK |
David Jánský | |
Jaroslav Kadlec | MK Hlinsko |
Zdeněk Kamenský | |
Tomáš Kapounek | |
Petr Kazda | |
Vladimír Kaňovský | |
Marie Kociánová | |
Marie Kociánová | |
Lukáš Kocur | AKBK |
Jiří Kolář | Hammer OCR team |
Šárka Kolářová | STG Česká |
Jaroslav Konečný | Všehomír |
Ivan Kopeček | AC Moravská Slavia Brno |
Jan Koplík | |
Adela Kočí | sportobchod.cz |
Heidi Kočí | |
Halka Kočí | |
Adela Kočí | sportobchod.cz |
Rudy Krajča | AKBK |
Alena Krchakova | |
Petr Krieg | BMT Brno |
Petr Krieg | BMT Brno |
Jaroslav Kropáček | |
Peter Krupka | |
Luděk Králík | Veverská Bítýška |
Jan Krásný | no miles no smiles |
Radomír Kubík | Triatlon klub Brno |
Michal Kula | Žvíci |
Jakub Kura | IRIteam |
Josef Kučera | Rosice/Kuřim |
Petr Kučínský | |
Eva Kytlicova | |
Jaroslav Lavička | Drásov |
Zdeněk Laštůvka | |
David Lenhart | Brno |
Aleš Liška | Universal USU Team |
Eva Liščinská | Tesla |
Radim Lukeš | Bavory |
Vlastimil Lysák | fKlidu sport team |
Martina Láníčková | |
Bohumil Mareš | Posilovna Průvan |
Jana Martincová | BeCydog.cz |
Jindřich Martinec | Moravská Slávia |
Pavel Matousek | 2BWinner team |
Denis Matoušek | |
Kryštof Matěj | no miles no smiles |
Jiří Medek | |
Juraj Michálek | Espressif Systems |
Eva Michálková | |
Adam Mihalov | AKBK Prešov |
Ján Mikláš | Test |
Honza Mikula | Masarykův onkologický ústav |
Jaromír Mikula | |
Michaela Minaříková | |
Hynek Mlčoušek | |
Alexander Mrůzek | VSK Univerzita Brno plavání |
Alan Munteanu | |
Lucie Mádrová | Track&Field Brno |
Šárka Nekudová | Mizuno panna a panic |
Hana Novakova | |
Josef Nováček | SDH Čučice |
Pavel Otoupalík | Brno |
Vladimír Oujezdský | Masarykův onkologický ústav |
Zdeněk Papež | |
Tomáš Parma | Rungo.cz |
Tomáš Paseka | Mabruk Team Brno |
Tereza Paseková | Mabruk Team Brno |
Bohdana Pavlačková | |
Luboš Pecka | Běhám jako Pecka |
Radka Peniáková | |
Katarina Petrova | |
Jonáš Petrovský | |
Jan Pivec | Pivec100mega |
Marek Pivoda | jsb |
Dana Pokorná | |
Václav Pokorný | Brno |
Petra Popelková | |
Petr Poupě | Smartlook |
Renáta Procházková | |
Michal Prouza | |
Michal Repta | Po Zemi |
Andrea Rozhoňová | |
Daniel Roško | |
Monika Rusínová | |
Lukáš Ryba | |
Vít Ryška | VSK Univerzita Brno |
Jiří Rýdel | |
Rosťa Růžička | |
Jindřich SCHICK | |
Veronika Schönová | |
Pavel Sedláček | AC Moravská Slavia Brno |
Jiří Selucký | |
Marie Skřivanová | HO Start |
Jiří Slavík | Start Brno |
Jaroslav Sláma | ENDEKA BASSTA team |
Richard Sláma | PBV MTB Team Brno |
Martin Sobotka | |
Jiří Soják | |
Alena Sojáková | Šneci v běhu |
Lukáš Soural | ZKL & AK Drnovice |
Maroš Sovák | |
Jan Sponar | KOS Tesla Brno |
Tomáš Strachota | Opice |
Petr Suchánek | |
Roman Svabensky | |
Petr Svoboda | |
Soňa Svobodová | SKP KOMETA BRNO |
Adam Szymanik | AKBK |
Jan Tecl | Troubsko |
Zbyněk Tkadlčík | 2BWINNER TEAM |
Jan Toman | |
Lenka Topinková | AC Moravská Slavia Brno |
Marcel Trnka | |
Roman Tupa | Řečkovice crew |
Tomáš Tvarůžka | |
Radim Táborský | |
Roman Tříska | |
Veronika Ubrová | fKlidu Sport Team |
Petr Uhmann | KOS Tesla Brno |
Karel Ustohal | ZelenE Rosice |
Ondřej Vacula | |
Lucie Vaculová | RUN&MUM |
Jitka Valerová | MPP |
Michaela Vaněrková | |
Michal Vaňáč | 2BWINNER TEAM |
Pavel Vencbauer | |
Tomáš Večeřa | AK Blansko Dvorská |
Jan Vizner | 2BWINNER TEAM |
Vojtěch Vizner | |
Slávek Vlček | |
Radek Vodička | ARTOSS REALITY, BRNO |
Libor Vojtek | ENDEKA team |
Jana Vorlíčková | Kilpi KOME Klub |
Ladislav Voráč | |
Petr Vykypěl | |
Ondrej Végh | |
Zuzana Zdařilová | orel Židenice |
Michal Zedníček | (R)UNISáci |
Vladimír Zelinka | |
František Zezulka | VŠPJ Jihlava |
Petr Zezulka | |
Tomáš Zhoř | Klouby a úpony |
Ondřej Zikmund | |
Pavel Zikmund | Ústavní kokoti |
Iva Zitová | žádný |
David Zourek | Blansko |
Petr Zámečník | Veselá kopa |
František Čapka | TJ Liga100 Olomouc |
Dalibor Čech | |
Igor Čech | |
Peter Ďuriač | Jedľové Kostoľany |
Bohumír Řehořek | Brno |
Eva Šimonovská | 2bwinnerteam |
Jiří Šimoník | Orel-Židenice |
Martin Šimunek | Modřice |
Petr Šmídek | |
Vojtěch Šobáň | Morosystems |
Jan Šplíchal | |
Vít Špéra | Www.sklepy-spera.cz |
Martin Štěpánek | ENDEKA team |
Miroslav Švihel | BS Slopné |
Martin Žaloudek |