Již 28 let 1997 - 2024

Závod Pisárky, 18. 5. 2022

První závod sezóny 2022

Detail tratě

Bližší poloha startu a cíle je zaznačena na mapě zde. Trasa (Mapy.cz a Garmin

PROPOZICE K  ZÁVODU V PISÁRKÁCH

  • Při příchodu všichni provedou prezenci. Uvádějte své příjmení, jméno a rok narození.
  • Předplatitelé si vyzvedávají na vyhrazeném místě měřící čip a startovní číslo, obojí si ponechávají na celý běžecký pohár.
  • Předplatitelé, kteří se zaregistrují do 15.5.2023 14:00 budou mít připravené startovní číslo se jménem již na první závod. Ostatní je obdrží až na dalších závodech.
  • Závodníci dílčího závodu si vyzvedávají na vyhrazeném místě jednorázový měřící čip a startovní číslo. Po závodě vracejí pouze měřící čip a špendlíky (číslo mohou vyhodit).
  • Prezence od 17:00 do 17:45. Přijďte včas! 
  • Start závodu v 18:00 ve vlnách po 1 minutě.
  • Parkování možné na parkovišti u Anthroposu, u BVV či přilehlých ulicích Veslařská a Antonína Procházky.
  • Využijte MHD – zastávka ANTHROPOS
    • autobusy 44, 84, 52, 68 trolejbusy 25, 26, 37
  • K dispozici úschovna, toalety, dezinfekce.
  • Po závodě je zajištěn iontový nápoj ENERVIT, voda a ovoce.

Seznam přihlášených

Jméno Oddíl
David Babáček
Petr Balcar KB Střelka Brno
Jaroslav Balák Vinohrady
Jaroslav Beneš o106.run
Lukáš Berta Svobodná vlaštovka
Lenka Bertová TRIEXPERT CUP
Petr Bečička Hal3000
Petr Blažek 2BWINNER TEAM
Martin Blažek Biatlonklub Říčany
Alena Blažková
Jiří Boháč BehejBrno.com
Martin Bulín Ivančice
Martin Bábek Šneci v běhu
Lukáš Bár Kongsberg PCS Brno
Karen Böhmová
Petr Bělohoubek Brno
Tomáš Bůbela
Michal Caizl
Jan Charvát Brno
Marek Christ
David Chvastek Jobs Contact
Pavel Cibulka
Jiřina Coufalová Brno
Pavel Czerný Never Alone
Martin César MC team
Jan Daněk
Jan Daněk
Přemysl Divácký AC Moravská Slavia
Markéta Dokoupilová
Milan Doležal Horal Šumperk
Radomír Doležal
Luděk Dolíhal VSK Uni Brno / Uherčice
Vendula Dostálová Pivec100mega
Bohuslav Doňar SOKOL Brno Královo Pole
Helena Doňarová Waldorf runners
Libor Dražan Univerzita obrany
Aleš Dumek Šachy Zastávka
Vojtěch Durna (nepoužívat tento účet)
Jaroslav Dušil
Dagmar Dvořáčková
Petr Dytrt
Petr Eber
Matia FOSSATI Ducks MX
Marek Fajstavr
Lenka Faltýnková
Jana Fialová
Tomáš Frank
Jiří Franz AKBK
Karel Fuksa
Karel Fučík
Katarína Galanská
Michal Gistr
Daniel Gladiš Vltava Fund Ski Team
Jamie Glen
Milos Gruber
Vojtěch Grün
Vlastimil Hanzl
Albín Hanák AC Moravská Slavia
Jiří Hanák
Libor Havelka
Tereza Havlíková
Štěpán Havlíček
Dalibor Hejna
Marek Hladný Brno
Helena Hodaňová Smradupánovy veverky
Petra Holcová NATIVESPORT
Vlastimil Holer Kensei Dojo Brno
Matěj Hollan
Josef Holý Orel Židenice
David Horký Extra Brno
Tomáš Horký KOS TJ Tesla Brno
Zdeněk Hrabovský
Jirka Hrazdil
Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia Brno
Iva Hrstková AC Moravská Slavia Brno
Jan Hubený
Denisa Hubíková
Pišta Hufnágl
Jan Huppert
Radim Hupšil
Tomáš Hájek
Květoslav Hána HC Kometa Brno
Marek Indra (R)UNISáci
Magda Janková
Petr Janáček 2BWINNER TEAM
Jarmila Jašíčková
Jarmila Jašíčková
Lukáš Jeremias TJ Sokol Brno-Juliánov
Martin Jurák
Barbora Justová JUST FOR YOU
Ondřej Jágr AKBK
Soňa Kalužová
Zdeněk Kamenský
Radim Kapavík
Petr Kazda
Vladimír Kaňovský
Marie Kociánová
Josef Koláček Lajdáci
Jiří Kolář Hammer OCR team
Ivan Kopeček AC Moravská Slavia Brno
Jan Koplík
Jaroslav Kropáček
Radomír Kubík Triatlon klub Brno
Jakub Kura IRIteam
Daniela Kuruczová
Karolína Kvochová
Lukas Lazar
David Lenhart Brno
Martina Láníčková
Martin Malina
Daniela Malá
Michal Malý Bígl v košu
Bohumil Mareš Posilovna Průvan
Jindřich Martinec Moravská Slávia
Denis Matoušek
Roman Menčík
Honza Mikula Masarykův onkologický ústav
Michaela Minaříková
Hynek Mlčoušek
Štěpán Mráček
Alexander Mrůzek VSK Univerzita Brno plavání
Alexander Mrůzek VSK Univerzita Brno plavání
Pavlína Mrůzková Univerzita Brno plavání
Josef Nováček SDH Čučice
Josef Nováček SDH Čučice
Jana Ocelová
Pavel Otoupalík Brno
Vladimír Oujezdský Masarykův onkologický ústav
Lenka Pagáčová SK Meteor
Jana Pančochová
Tomáš Paseka Mabruk Team Brno
Tereza Paseková Mabruk Team Brno
Jan Pavelka 2BWINNER TEAM
Vojtěch Pavlíček
Luboš Pecka Běhám jako Pecka
Lenka Petrová OCA
Roman Petrů
Jan Pivec Pivec100mega
Marek Pivoda jsb
Tomáš Pohl
Dana Pokorná
Václav Pokorný Brno
Vojtěch Pospíšil
Michal Prouza
Michal Pruša
Patrícia Puklová AC Moravská Slavia
Michal Repta Po Zemi
Pavel Rotnágl Marston Bike Team
Andrea Rozhoňová
Monika Rusínová
Lukáš Ryba
Jan Ryška
Vít Ryška VSK Univerzita Brno
Jiří Rýdel
Jindřich SCHICK
Jiří Selucký
Pavel Sečkář The Losers Initiative
Tomáš Silnický 2B Winner team
Martin Skyba
Jiří Slouka
Martin Sládeček
Richard Sláma PBV MTB Team Brno
Martin Sobotka
Lukáš Soural ZKL & AK Drnovice
Jan Sponar KOS Tesla Brno
Jan Sponar KOS Tesla Brno
Tomáš Strachota Opice
Ondřej Studnička TJ Šumperk
Rostislav Stříbrný
Tereza Střížová
Petr Svoboda
Vojtěch Svoboda
Jan Tecl Troubsko
Marek Telička Mary's Meals
Marcel Trnka
Roman Tupa
Veronika Ubrová fKlidu Sport Team
Karel Ustohal ZelenE Rosice
Lucie Vaculová RUN&MUM
Martin Vašulín
Jan Vizner 2BWINNER TEAM
Zdeněk Višňa HC Bulls Brno
Radek Vodička ARTOSS REALITY, BRNO
Radek Vodička ARTOSS REALITY, BRNO
Libor Vojtek ENDEKA team
Filip Vrána Jundrov
Petr Vykypěl
Milan Zapletal Kabrňáci
Zuzana Zdařilová orel Židenice
Michal Zedníček (R)UNISáci
David Zelený
Mirka Zemanová
Tomáš Zhoř Klouby a úpony
Tomáš Zhoř Klouby a úpony
Jiří Ziegler
Eliška Zieglerová
Pavel Zikmund Ústavní kokoti
Iva Zitová žádný
David Zourek Blansko
Igor Čech
Martin Čermák The Losers Initiative
Jiří Červenka
Martin Červinka
Roman Čišecký AT&T
Radim Řezáč
Jan Šedý ZTP Kupé
Martin Šimunek Modřice
Veronika Šimáčková
Veronika Šimáčková
Roman Šmerda
Michal Šmída TJ Znojmo
Jan Šplíchal
Ladislav Števanka ENDEKA team
Martin Štěpánek ENDEKA team
Miroslav Švihel BS Slopné
Jan Žák
だりぼる 石炭屋 コニカミノルタ

Kontakt

Ředitel poháru, marketing, komunikace s partnery
Petr Božek, tel. 724 870 607, email: petr.bozek@triexpertcup.cz

Registrace běžců, komunikace se závodníky
Pavel Matoušek, mobil: 601 522 410, email: registrace@triexpertcup.cz

Organizátor: Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s., Milady Horákové 20, 602 00 Brno, IČ: 22846425