Již 26 let 1997 - 2022

Závod Obřany, 8. 6. 2022

Čtvrtý závod sezóny 2022

Detail tratě

PROPOZICE K 13. ZÁVODU OBŘANY 

  • Běží se trasa 8,8 km.
  • Prezence od 17:00 do 17:45. Přijďte včas!
  • Start závodu v 18:00 ve vlnách po 1 minutě.
  • V prostoru STARTU a PREZENCE nejsou parkovací místa pro automobily.
  • Auta parkujte na ulici Obřanská.
  • Využijte MHD 
    • zastávka Obřanský most
  • K dispozici úschovna, toalety jsou domluveny v Hospodě Na zastávce.
  • Po závodě je zajištěn iontový nápoj ENERVIT, voda a BANÁNY.

 

Seznam přihlášených

Jméno Oddíl
Serban Baciu
Petr Balcar KB Střelka Brno
Jaroslav Balák Vinohrady
Marieta Bastlova
Jaroslav Beneš o106.run
Lenka Bertová Svobodná vlaštovka
Petr Bečička Hal3000
Martin Blažek Biatlonklub Říčany
Alena Blažková
Jiří Boháč BehejBrno.com
Martin Bulín Ivančice
Martin Bábek Šneci v běhu
Lukáš Bár Kongsberg PCS Brno
Petr Bělohoubek Brno
Tomáš Bůbela
Jan Charvát Brno
Albert Chmelík Imagine losing
Pavel Cibulka
Jiřina Coufalová Brno
Pavel Czerný Never Alone
Lucie Damborska
Jan Daněk
Přemysl Divácký AC Moravská Slavia
Peter Dlugoš
Markéta Dokoupilová
Radomír Doležal
Milan Doležal Horal Šumperk
Zdenka Doležalová
Štěpán Dorňák
Vendula Dostálová Pivec100mega
Bohuslav Doňar SOKOL Brno Královo Pole
Helena Doňarová Waldorf runners
Libor Dražan Univerzita obrany
Aleš Dumek Šachy Zastávka
Samuel Dušek
Jaroslav Dušil
Dagmar Dvořáčková
Petr Dytrt
Marek Fajstavr
Ctirad Fanfrdla
Dalimil Fanfrdla
Jana Fialová
Tomáš Frank BeCydog
Jiří Franz AKBK
Karel Fuksa
Michal Gistr
Daniel Gladiš Vltava Fund Ski Team
Vlastimil Hanzl
Albín Hanák AC Moravská Slavia
Jiří Hanák
Štěpán Havlíček
Dalibor Hejna
Marek Hladný Brno
Helena Hodaňová Smradupánovy veverky
Petra Holcová NATIVESPORT
Vlastimil Holer Kensei Dojo Brno
Josef Holý
Tomáš Horký KOS TJ Tesla Brno
Zdeněk Hrabovský
Jirka Hrazdil
Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia Brno
Iva Hrstková AC Moravská Slavia Brno
Jan Huppert
Radim Hupšil
Tomáš Hájek
Květoslav Hána HC Kometa Brno
Jiří Hýbl Hrušovany u Brna
Magda Janková
Jarmila Jašíčková
Lukáš Jeremias A12
Martin Jordán Reservio
Martin Jurák
Zdeněk Kamenský
Petr Kazda
Tomas Kazda
Vladimír Kaňovský
Miroslav Klíma
Marie Kociánová
Franta Kocórek Tatranský čaj
Jiří Kolář STG Česká
Ivan Kopeček AC Moravská Slavia Brno
Jan Koplík
Rudy Krajča AKBK
Jaroslav Kropáček
Radomír Kubík Triatlon klub Brno
Lukáš Kubíček
Jakub Kura IRIteam
Karolína Kvochová
Tereza Lančová
Petr Laštůvka
David Lenhart Brno
Martina Láníčková
Miroslav Malec
Martin Malina
Michal Malý
Jan Malý
Bohumil Mareš Posilovna Průvan
Jindřich Martinec Moravská Slávia
Denis Matoušek
František Mazuch Reservio
Honza Mikula Masarykův onkologický ústav
Michaela Minaříková
Petra Mlčochová
Hynek Mlčoušek
Jan Mráz
Štěpán Mráček
Alexander Mrůzek Univerzita Brno plavání
Pavlína Mrůzková Univerzita Brno plavání
Pavel Müller FK lišky
Valentina Müllerová
Josef Nováček SDH Čučice
Pierre Ocke
Pepa Omáčka
Pavel Otoupalík Brno
Vladimír Oujezdský Masarykův onkologický ústav
Tomáš Paseka Mabruk Team Brno
Tereza Paseková Mabruk Team Brno
Jan Pavelka 2BWINNER TEAM
Jan Pařík
Luboš Pecka Pecka Sport
Roman Petrů
Jan Pivec Pivec100mega
Marek Pivoda jsb
Kamila Plucarová
Tomáš Pohl (XXX)
Dana Pokorná
Václav Pokorný Brno
Hana Pokorová
Jáchym Pospíšil Klub biatlonu Říčany
Vojtěch Pospíšil
Michal Prouza
Michal Pruša
Carla Reištetterová
Michal Repta Po Zemi
Andrea Rozhoňová
Monika Rusínová
Lukáš Ryba
Vít Ryška VSK Univerzita Brno
Jan Ryška
Jindřich SCHICK
Jiří Selucký
Přemysl Severa
Richard Sláma PBV MTB Team Brno
Martin Sobotka
Lukáš Soural Siemens Energy & Vsk Uni Brno
Jan Sponar KOS Tesla Brno
Tomáš Strachota Opice
Rostislav Stříbrný
Tereza Střížová
Vojtěch Svoboda
Petr Svoboda
Tomáš Sýkora
Jan Tecl Troubsko
Lenka Topinková AC Moravská Slavia Brno
Danka Truksová
Roman Tupa
Iveta Tóbiás Tuctovka
Veronika Ubrová Body Care Brno
Karel Ustohal ZelenE Rosice
Lucie Vaculová RUN&MUM
Martin Vintrlik
Jan Vizner
Zdeněk Višňa HC Bulls Brno
Radek Vodička ARTOSS REALITY, BRNO
Libor Vojtek ENDEKA BASSTA team
Tomáš Vojtíšek AC Moravská Slavia Brno
Marek Vorel
Filip Vrána Jundrov
Milan Zapletal Kabrňáci
Zuzana Zdařilová orel Židenice
Michal Zedníček (R)UNISáci
David Zelený
Tomáš Zhoř Klouby a úpony
Iva Zitová žádný
David Zourek Blansko
Igor Čech
Jiří Červenka
Martin Červinka
Roman Čišecký AT&T
Milan Říha
Pavel Šanca
Martin Šimunek Modřice
Veronika Šimáčková
Ľubica Šošovičková
Jan Šplíchal
Ladislav Števanka ENDEKA BASSTA team
Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA team
Miroslav Švihel BS Slopné
Jindřich Šálek Orel Brno
Jan Žák