Již 26 let 1997 - 2022

Závod Popůvky, 15. 6. 2022

Pátý závod sezóny 2022

Detail tratě

Délka tratě 7,9 km. Trasa (Mapy.cz a Garmin)

PROPOZICE K  ZÁVODU V POPŮVKÁCH

  • Při příchodu se musí odprezentovat všichni účastníci, kteří se přihlásili na dílčí závod. Uvádějte své příjmení, jméno a rok narození.
  • Předplatitelé, kteří si již vyzvedli startovní číslo a čip na předchozích závodech se nemusí na místě prezentovat, ostatní předplatitelé si vyzvedávají měřící čip a startovní číslo na vyhrazeném místě (obojí si ponechávají na celý běžecký pohár).
  • Závodníci dílčího závodu si vyzvedávají na vyhrazeném místě jednorázový měřící čip a startovní číslo. Po závodě vracejí pouze měřící čip a špendlíky (číslo mohou vyhodit).
  • Prezence od 17:00 do 17:45. Přijďte včas! Pořadatel si vyhrazuje kdykoli ukončit registraci v případě, že počet startujících přesáhne hranici 300 závodníků.
  • Start závodu v 18:00 ve vlnách po 1 minutě.
  • Parkování možné na ulicích Pod Vinohrady, Nad rybníkem.
  • Využijte MHD – zastávka VINTROVNA
    • autobusy 401, 402, 51 a 43
  • K dispozici úschovna, toalety, dezinfekce.
  • Po závodě je zajištěn iontový nápoj ENERVIT, voda a ovoce.

Seznam přihlášených

Jméno Oddíl
Petr Balcar KB Střelka Brno
Jaroslav Balák Vinohrady
Marieta Bastlova
Jaroslav Beneš o106.run
Lenka Bertová Svobodná vlaštovka
Petr Bečička Hal3000
Martin Blažek Biatlonklub Říčany
Alena Blažková
Jiří Boháč BehejBrno.com
Martin Bulín Ivančice
Martin Bábek Šneci v běhu
Lukáš Bár Kongsberg PCS Brno
Petr Bělohoubek Brno
Tomáš Bůbela
Jan Charvát Brno
Pavel Czerný Never Alone
Jan Daněk
Přemysl Divácký AC Moravská Slavia
Markéta Dokoupilová
Radomír Doležal
Milan Doležal Horal Šumperk
Zdenka Doležalová
Martin Donaldson
Vendula Dostálová Pivec100mega
Bohuslav Doňar SOKOL Brno Královo Pole
Libor Dražan Univerzita obrany
Aleš Dumek Šachy Zastávka
Jaroslav Dušil
Dagmar Dvořáčková
Petr Dytrt
Jana Fialová
Tomáš Frank BeCydog.cz
Petra Franková
Jiří Franz AKBK
Karel Fuksa
Karel Fučík
Michal Gistr
Daniel Gladiš Vltava Fund Ski Team
Jamie Glen
Helena Grauer Doňarová Waldorf runners
Vlastimil Hanzl
Albín Hanák AC Moravská Slavia
Štěpán Havlíček
Dalibor Hejna
Marek Hladný Brno
Helena Hodaňová Smradupánovy veverky
Petra Holcová NATIVESPORT
Vlastimil Holer Kensei Dojo Brno
Josef Holý
Tomáš Horký KOS TJ Tesla Brno
Zdeněk Hrabovský
Jirka Hrazdil
Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia Brno
Iva Hrstková AC Moravská Slavia Brno
Jan Hubený
Jan Huppert
Radim Hupšil
Tomáš Hájek
Květoslav Hána HC Kometa Brno
Marek Indra (R)UNISáci
Magda Janková
Jarmila Jašíčková
Lukáš Jeremias A12
Pavlína Jordánová
Martin Jurák
Michaela Juříková
Soňa Kalužová
Radim Kapavík
Petr Kazda
Vladimír Kaňovský
Marie Kociánová
Franta Kocórek Tatranský čaj
Jiří Kolář STG Česká
Ivan Kopeček AC Moravská Slavia Brno
Jan Koplík
Jaroslav Kropáček
Radomír Kubík Triatlon klub Brno
Lukáš Kubíček
Kamil Kunz
Karolína Kvochová
Aleš Liška Universal USU Team
Erik Lukáč berg heil!
Vlastimil Lysák fKlidu sport team
Martina Láníčková
Richard Malatin ČobolCop
Martin Malina
Michal Malý
Bohumil Mareš Posilovna Průvan
Jindřich Martinec Moravská Slávia
Denis Matoušek
Honza Mikula Masarykův onkologický ústav
Michaela Minaříková
Hynek Mlčoušek
Alexander Mrůzek Univerzita Brno plavání
Josef Nováček SDH Čučice
Pavel Otoupalík Brno
Vladimír Oujezdský Masarykův onkologický ústav
Tomáš Paseka Mabruk Team Brno
Tereza Paseková Mabruk Team Brno
Luboš Pecka Pecka Sport
Josef Pernica SDH Kotvrdovice
Roman Petrů
Jan Pivec Pivec100mega
Marek Pivoda jsb
Kamila Plucarova
Tomáš Pohl (XXX)
Dana Pokorná
Václav Pokorný Brno
Vojtěch Pospíšil
Jáchym Pospíšil Klub biatlonu Říčany
Michal Prouza
Patrícia Puklová AC Moravská Slavia
Carla Reištetterová
Michal Repta Po Zemi
Andrea Rozhoňová
Monika Rusínová
Lukáš Ryba
Vít Ryška VSK Univerzita Brno
Jan Ryška
Jindřich SCHICK
Štěpán Sedlák UNOB
Jiří Selucký
Michal Slezáček
Martin Sládeček
Richard Sláma PBV MTB Team Brno
Martin Sobotka
Lukáš Soural Siemens Energy & Vsk Uni Brno
Maroš Sovák
Jan Sponar KOS Tesla Brno
Tomáš Strachota Opice
Jakub Strejček
Rostislav Stříbrný
Petr Svoboda
Vojtěch Svoboda
Jan Tecl Troubsko
Lenka Topinková AC Moravská Slavia Brno
Roman Tupa
Veronika Ubrová Body Care Brno
Karel Ustohal ZelenE Rosice
Lucie Vaculová RUN&MUM
Andrea Valíková
Jan Vizner
Zdeněk Višňa HC Bulls Brno
Radek Vodička ARTOSS REALITY, BRNO
Libor Vojtek ENDEKA BASSTA team
Filip Vrána Jundrov
Milan Zapletal Kabrňáci
Zuzana Zdařilová orel Židenice
Michal Zedníček (R)UNISáci
Tomáš Zhoř Klouby a úpony
Pavel Zikmund Ústavní kokoti
Iva Zitová žádný
David Zourek Blansko
Igor Čech
Roman Čišecký AT&T
Martin Šimunek Modřice
Veronika Šimáčková
Jan Šplíchal
Ladislav Števanka ENDEKA BASSTA team
Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA team
Miroslav Švihel BS Slopné
Jan Žák