Již 26 let 1997 - 2022

Závod Líšeň, 10. 8. 2022

Jedenáctý závod sezóny 2022

Detail tratě

Délka závodu činí 11 km. Běží se okruh, převážně po asfaltu, start a cíl je na stejném místě. Bližší poloha startu a cíle je zaznačena na mapě zde.  Trasa (Mapy.cz a Garmin

PROPOZICE K ZÁVODU LÍŠEŇ - MARIÁNSKÉ ÚDOLÍ 

  • Při příchodu se musí odprezentovat všichni účastníci, kteří se přihlásili na dílčí závod. Uvádějte své příjmeníjméno a rok narození.
  • Předplatitelé, kteří si již vyzvedli startovní číslo a čip na předchozích závodech se nemusí na místě prezentovat, ostatní předplatitelé si vyzvedávají měřící čip a startovní číslo na vyhrazeném místě (obojí si ponechávají na celý běžecký pohár).
  • Závodníci dílčího závodu si vyzvedávají na vyhrazeném místě jednorázový měřící čip a startovní číslo. Po závodě vracejí pouze měřící čip a špendlíky (číslo mohou vyhodit).
  • Prezence od 17:00 do 17:45. Přijďte včas! Pořadatel si vyhrazuje kdykoli ukončit registraci v případě, že počet startujících přesáhne hranici 300 závodníků.
  • Startuje se ve dvou vlnách:
    • Běžci s tempem nad 6 min/km startují v 17:40.
    • Ostatní běžci v 18:00.
  • Parkování je velmi omezené.  Po vyčerpání míst na konečné autobusu 55, parkujte prosím automobily na ulici Podolská.
  • Využijte MHD – zastávka Mariánské údolí
  • autobusy 55 a 151
  • K dispozici úschovna, mobilní toalety.
  • Po závodě je zajištěn iontový nápoj ENERVIT, voda a ovoce.

Seznam přihlášených

Jméno Oddíl
Monika Andrlová
Petr Balcar KB Střelka Brno
Jaroslav Balák Vinohrady
Marieta Bastlova
Jaroslav Beneš o106.run
Lenka Bertová Svobodná vlaštovka
Petr Bečička Hal3000
Martin Blažek Biatlonklub Říčany
Alena Blažková
Jiří Boháč BehejBrno.com
Lucie Borkovcova
Martin Bulín Ivančice
Martin Bábek Šneci v běhu
Lukáš Bár Kongsberg PCS Brno
Petr Bělohoubek Brno
Tomáš Bůbela
Jan Charvát Brno
David Chvastek Jobs Contact
Pavel Cibulka
Denisa Ciesarová
Jiřina Coufalová Brno
Szabolcs Csire
Jan Daněk
Přemysl Divácký AC Moravská Slavia
Markéta Dokoupilová
Milan Doležal Horal Šumperk
Vendula Dostálová Pivec100mega
Bohuslav Doňar SOKOL Brno Královo Pole
Libor Dražan Univerzita obrany
Aleš Dumek Šachy Zastávka
Jaroslav Dušil
Dagmar Dvořáčková
Petr Dytrt
Marek Fajstavr
Michal Faltus
Jana Fialová
Tomáš Frank BeCydog.cz
Petra Franková
Jiří Franz AKBK
Karel Fuksa
Daniel Gladiš Vltava Fund Ski Team
Helena Grauer Doňarová Waldorf runners
Vlastimil Hanzl
Albín Hanák AC Moravská Slavia
Štěpán Havlíček
Dalibor Hejna
Marek Hladný Brno
Petr Hlavatý
Helena Hodaňová Smradupánovy veverky
Petra Holcová NATIVESPORT
Vlastimil Holer Kensei Dojo Brno
Josef Holý
Tomáš Horký KOS TJ Tesla Brno
Zdeněk Hrabovský
Jirka Hrazdil
Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia Brno
Iva Hrstková AC Moravská Slavia Brno
Jan Huppert
Radim Hupšil
Tomáš Hájek
Květoslav Hána HC Kometa Brno
Zuzana Janko
Jarmila Jašíčková
Lukáš Jeremias A12
Martin Jurák
Adam Jurák Terencozy
Stanislav Juránek
Jana Kalová
Vladimír Kaňovský
Jaroslav Klouda
Marie Kociánová
Jiří Kolář STG Česká
Ivan Kopeček AC Moravská Slavia Brno
Jan Koplík
Jaroslav Kropáček
Jan Krásný no miles no smiles
Radomír Kubík Triatlon klub Brno
Lukáš Kubíček
Kamil Kunz
Karolína Kvochová
Veronika Křivánková Cop Coffee
Iva Linhartová Terencozy
Aleš Liška Universal USU Team
Martina Láníčková
Martin Malina
Bohumil Mareš Posilovna Průvan
Jindřich Martinec Moravská Slávia
Denis Matoušek
Kryštof Matěj no miles no smiles
Honza Mikula Masarykův onkologický ústav
Michaela Minaříková
Hynek Mlčoušek
Štěpán Mráček
Alexander Mrůzek Univerzita Brno plavání
Jiří Nezhyba
Josef Nováček SDH Čučice
Pavel Otoupalík Brno
Vladimír Oujezdský Masarykův onkologický ústav
Zuzana Ozanova
Martin Pargač 2B Winner Team
Tomáš Paseka Mabruk Team Brno
Tereza Paseková Mabruk Team Brno
Vojtěch Pavlíček
Jan Pařík
Luboš Pecka Pecka Sport
Roman Petrů
Jan Pivec Pivec100mega
Marek Pivoda jsb
Kamila Plucarova
Tomáš Pohl (XXX)
Dana Pokorná
Václav Pokorný Brno
Vojtěch Pospíšil
Michal Prouza
Patrícia Puklová AC Moravská Slavia
Michal Reiter
Michal Repta Po Zemi
Andrea Rozhoňová
Monika Rusínová
Lukáš Ryba
Vít Ryška VSK Univerzita Brno
Jan Ryška
Jindřich SCHICK
Jiří Selucký
Richard Sláma PBV MTB Team Brno
Lukáš Soural Siemens Energy & Vsk Uni Brno
Jan Sponar KOS Tesla Brno
Tomáš Strachota Opice
Rostislav Stříbrný
Tereza Střížová
Petr Svoboda
Vojtěch Svoboda
Jan Tecl Troubsko
Jan Toman
Lenka Topinková AC Moravská Slavia Brno
Roman Tupa
Veronika Ubrová Body Care Brno
Hana Urbánková Alfery AC Moravská Slavia Brno
Karel Ustohal ZelenE Rosice
Lucie Vaculová RUN&MUM
Jan Vizner
Zdeněk Višňa HC Bulls Brno
Slávek Vlček
Radek Vodička ARTOSS REALITY, BRNO
Libor Vojtek ENDEKA BASSTA team
Ladislav Voráč
Jan Voráč
Andrea Voráčová
Filip Vrána Jundrov
Vlaďka Winterová
Zuzana Zdařilová orel Židenice
Michal Zedníček (R)UNISáci
Tomáš Zhoř Klouby a úpony
Iva Zitová žádný
David Zourek Blansko
Igor Čech
Roman Čišecký AT&T
Martin Šimunek Modřice
Veronika Šimáčková
Jan Šplíchal
Ladislav Števanka ENDEKA BASSTA team
Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA team
Miroslav Švihel BS Slopné
Jan Žák