Již 26 let 1997 - 2022

Závod Obřany, 24. 8. 2022

Třináctý závod sezóny 2022

Detail tratě

PROPOZICE K 13. ZÁVODU OBŘANY 

  • Běží se trasa 8,8 km.
  • Prezence od 17:00 do 17:45. Přijďte včas!
  • Start závodu v 18:00 ve vlnách po 1 minutě.
  • V prostoru STARTU a PREZENCE nejsou parkovací místa pro automobily.
  • Auta parkujte na ulici Obřanská.
  • Využijte MHD 
    • zastávka Obřanský most
  • K dispozici úschovna, toalety jsou domluveny v Hospodě Na zastávce.
  • Po závodě je zajištěn iontový nápoj ENERVIT, voda a BANÁNY.

 

Seznam přihlášených

Jméno Oddíl
Petr Balcar KB Střelka Brno
Jaroslav Balák Vinohrady
Marieta Bastlova
Jaroslav Beneš o106.run
Lenka Bertová Svobodná vlaštovka
Petr Bečička Hal3000
Martin Blažek Biatlonklub Říčany
Alena Blažková
Jiří Boháč BehejBrno.com
Lucie Borkovcova
Martin Bulín Ivančice
Martin Bábek Šneci v běhu
Lukáš Bár Kongsberg PCS Brno
Petr Bělohoubek Brno
Tomáš Bůbela
Jan Charvát Brno
Silvie Chlupová Running zone Brno
Pavel Cibulka
Denisa Ciesarová
Jan Daněk
Přemysl Divácký AC Moravská Slavia
Markéta Dokoupilová
Milan Doležal Horal Šumperk
Štěpán Dorňák
Vendula Dostálová Pivec100mega
Bohuslav Doňar SOKOL Brno Královo Pole
Helena Doňarová Waldorf runners
Libor Dražan Univerzita obrany
Aleš Dumek Šachy Zastávka
Jaroslav Dušil
Dagmar Dvořáčková
Petr Dytrt
Iván Díaz Martínez
Marek Fajstavr
Jana Fialová
Tomáš Frank BeCydog
Petra Franková
Jiří Franz AKBK
Karel Fuksa
Karel Fučík
Hana Fučíková
Michal Gistr
Daniel Gladiš Vltava Fund Ski Team
Vlastimil Hanzl
Jiří Hanák
Albín Hanák AC Moravská Slavia
Štěpán Havlíček
Dalibor Hejna
Marek Hladný Brno
Petr Hlavatý
Helena Hodaňová Smradupánovy veverky
Petra Holcová NATIVESPORT
Vlastimil Holer Kensei Dojo Brno
Josef Holý
Tomáš Horký KOS TJ Tesla Brno
Zdeněk Hrabovský
Jirka Hrazdil
Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia Brno
Tomáš Hrnčíř
Iva Hrstková AC Moravská Slavia Brno
Jan Huppert
Radim Hupšil
Tomáš Hájek
Květoslav Hána HC Kometa Brno
Marek Indra (R)UNISáci
Magda Janková
Jarmila Jašíčková
Lukáš Jeremias A12
Martin Jurák
Vladimír Kaňovský
Igor Kiss
Marie Kociánová
Jiří Kolář STG Česká
Ivan Kopeček AC Moravská Slavia Brno
Jan Koplík
Rudy Krajča AKBK
Jaroslav Kropáček
Radomír Kubík Triatlon klub Brno
Kamil Kunz
Daniela Kuruczová
Karolína Kvochová
Martina Láníčková
Martin Malina
Michal Malý
Bohumil Mareš Posilovna Průvan
Jindřich Martinec Moravská Slávia
Denis Matoušek
Honza Mikula Masarykův onkologický ústav
Michaela Minaříková
Hynek Mlčoušek
Štěpán Mráček
Alexander Mrůzek Univerzita Brno plavání
Rudolf Müller AKBK
Jiří Nezhyba
Martin Nešpor
Josef Nováček SDH Čučice
Petr Ondrušek
Pavel Otoupalík Brno
Vladimír Oujezdský Masarykův onkologický ústav
Zuzana Ozanova
Tomáš Paseka Mabruk Team Brno
Tereza Paseková Mabruk Team Brno
Karel Pauschek
Vojtěch Pavlíček
Luboš Pecka Pecka Sport
Roman Petrů
Jan Pivec Pivec100mega
Marek Pivoda jsb
Tomáš Pohl (XXX)
Dana Pokorná
Václav Pokorný Brno
Vojtěch Pospíšil
Michal Prouza
Olga Přerovská
Michal Repta Po Zemi
Josef Roháč
Andrea Rozhoňová
Monika Rusínová
Lukáš Ryba
Jan Ryška
Vít Ryška VSK Univerzita Brno
Jindřich SCHICK
Jiří Selucký
Richard Sláma PBV MTB Team Brno
Lukáš Soural Siemens Energy & Vsk Uni Brno
Jan Sponar KOS Tesla Brno
Tomáš Strachota Opice
Jakub Strejček
Rostislav Stříbrný
Tereza Střížová
Petr Svoboda
Vojtěch Svoboda
Anna Svobodová
Adam Szymanik AKBK
Jan Tecl Troubsko
Danka Truksová
Roman Tupa
Veronika Ubrová Body Care Brno
Karel Ustohal ZelenE Rosice
Lucie Vaculová RUN&MUM
Jan Vizner
Zdeněk Višňa HC Bulls Brno
Radek Vodička ARTOSS REALITY, BRNO
Libor Vojtek ENDEKA BASSTA team
Tomáš Vojtíšek AC Moravská Slavia Brno
Milan Zapletal Kabrňáci
Zuzana Zdařilová orel Židenice
Michal Zedníček (R)UNISáci
Pavel Zelinka Želecké lajdy
Tomáš Zhoř Klouby a úpony
Pavel Zikmund Ústavní kokoti
Iva Zitová žádný
David Zourek Blansko
Igor Čech
Martin Červinka
Roman Čišecký AT&T
Tomáš Čáslava
Petr Šamonil
Martin Šimunek Modřice
Veronika Šimáčková
Jan Šplíchal
Ladislav Števanka ENDEKA BASSTA team
Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA team
Miroslav Švihel BS Slopné
Jan Žák