Již 26 let 1997 - 2022

Závod Pod Palackého vrchem - běh na dráze 10km, 31. 8. 2022

Čtrnáctý závod sezóny 2022

Detail tratě

Bližší poloha stadionu je zde

U atletického stadionu je zajištěno kryté parkovací stání

V rámci MHD můžete využít autobus 53. Podnikatelská nebo Palackého vrch, tramvaj 12 - Červinkova.

Pozor, na dráze nejsou povoleny atletické tretry!!!

Časový harmonogram

ZÁVODPREZENCE NA ROZBĚHČASČASOVÝ LIMIT
I. ROZBĚH16:40-17:2517:30-18:50Čas do 80 min.
II. ROZBĚH17:35-18:5018:55-19:40Čas do 45 min.

 

Seznam přihlášených

Jméno Oddíl
Filip Adámek Kalina multisport racing team
Petr Balcar KB Střelka Brno
Jaroslav Balák Vinohrady
Radek Bednář
Jaroslav Beneš o106.run
Lenka Bertová Svobodná vlaštovka
Lucie Bezdíčková
Petr Bečička Hal3000
Martin Blažek Biatlonklub Říčany
Alena Blažková
Jiří Boháč BehejBrno.com
Lucie Borkovcova
Martin Bulín Ivančice
Martin Bábek Šneci v běhu
Lukáš Bár Kongsberg PCS Brno
Petr Bělohoubek Brno
Tomáš Bůbela
Jan Charvát Brno
Josef Chládek Sokol OB Žamberk
David Chvastek Jobs Contact
Jan Daněk
Přemysl Divácký AC Moravská Slavia
Lukáš Dlabáček Orel Řečkovice
Markéta Dokoupilová
Milan Doležal Horal Šumperk
Vendula Dostálová Pivec100mega
Bohuslav Doňar SOKOL Brno Královo Pole
Helena Doňarová Waldorf runners
Libor Dražan Univerzita obrany
Aleš Dumek Šachy Zastávka
Jaroslav Dušil
Dagmar Dvořáčková
Petr Dytrt
Marek Fajstavr
Jana Fialová
Tomáš Frank BeCydog
Petra Franková
Jiří Franz AKBK
Karel Fuksa
Daniel Gladiš Vltava Fund Ski Team
Vlastimil Hanzl
Albín Hanák AC Moravská Slavia
Štěpán Havlíček
Dalibor Hejna
Marek Hladný Brno
Petr Hlavatý
Helena Hodaňová Smradupánovy veverky
Petra Holcová NATIVESPORT
Vlastimil Holer Kensei Dojo Brno
Josef Holý
Honza Horak Red Hat
Tomáš Horký KOS TJ Tesla Brno
Zdeněk Hrabovský
Jirka Hrazdil
Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia Brno
Iva Hrstková AC Moravská Slavia Brno
Jan Huppert
Radim Hupšil
Tomáš Hájek
Květoslav Hána HC Kometa Brno
Marek Indra (R)UNISáci
Zuzana Janko
Jarmila Jašíčková
Lukáš Jeremias A12
Martin Jiřikovský
Martin Jurák
David Kaláb AC Track & Field Brno
Vladimír Kaňovský
Marek Klement
Martin Kobelka
Marie Kociánová
Jiří Kolář STG Česká
Ivan Kopeček AC Moravská Slavia Brno
Jan Koplík
Rudy Krajča AKBK
Jaroslav Kropáček
Jiří Kroupa
Radomír Kubík Triatlon klub Brno
Karolína Kvochová
David Lenhart Brno
Martina Láníčková
Martin Malina
Bohumil Mareš Posilovna Průvan
Jindřich Martinec Moravská Slávia
Marek Matej 2BWINNER TEAM
Denis Matoušek
Adam Matějček
Juraj Michálek Espressif Systems
Eva Michálková
Honza Mikula Masarykův onkologický ústav
Michaela Minaříková
Hynek Mlčoušek
Alexander Mrůzek Univerzita Brno plavání
Alan Munteanu
Martin Nešpor
Josef Nováček SDH Čučice
Pepa Omáčka
Roman Ondráček
Pavel Otoupalík Brno
Vladimír Oujezdský Masarykův onkologický ústav
Zuzana Ozanova
Tomáš Paseka Mabruk Team Brno
Tereza Paseková Mabruk Team Brno
Karel Pauschek
Luboš Pecka Pecka Sport
Roman Petrů
Jan Pivec Pivec100mega
Marek Pivoda jsb
Kamila Plucarová
Tomáš Pohl (XXX)
Dana Pokorná
Václav Pokorný Brno
Vojtěch Pospíšil
Michal Prouza
Patrícia Puklová AC Moravská Slavia
Carla Reištetterová
Michal Repta Po Zemi
Luděk Richter
Josef Roháč
Pavel Rotnágl Marston Bike Team
Andrea Rozhoňová
Monika Rusínová
Lukáš Ryba
Jan Ryška
Vít Ryška VSK Univerzita Brno
Jindřich SCHICK
Alžběta Sedláčková
Jiří Selucký
Jaroslav Sláma
Richard Sláma PBV MTB Team Brno
Lukáš Soural Siemens Energy & Vsk Uni Brno
Jan Sponar KOS Tesla Brno
Tomáš Strachota Opice
Rostislav Stříbrný
Vojtěch Svoboda
Petr Svoboda
Jan Tecl Troubsko
Zbyněk Tkadlčík 2BWINNER TEAM
Lenka Topinková AC Moravská Slavia Brno
Roman Tupa
Veronika Ubrová Body Care Brno
Karel Ustohal ZelenE Rosice
Lucie Vaculová RUN&MUM
Lada Valášková
Jan Vizner
Zdeněk Višňa HC Bulls Brno
Radek Vodička ARTOSS REALITY, BRNO
Libor Vojtek ENDEKA BASSTA team
Pavel Vondruška
Filip Vrána Jundrov
Milan Zapletal Kabrňáci
Zuzana Zdařilová orel Židenice
Michal Zedníček (R)UNISáci
Tomáš Zhoř Klouby a úpony
Iva Zitová žádný
David Zourek Blansko
Igor Čech
Roman Čišecký AT&T
Tomáš Čáslava
Martin Šerák
Martin Šimunek Modřice
Veronika Šimáčková
Jan Šmída
Michal Šmída
Jan Šplíchal
Ladislav Števanka ENDEKA BASSTA team
Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA team
Miroslav Švihel BS Slopné
Jan Žák
Eva Žáčková