Již 26 let 1997 - 2022

Závod Obřany, 7. 9. 2022

Patnáctý závod sezóny 2022

Detail tratě

Délka závodu činí 8,8 km po cyklostezce podél řeky. 

PROPOZICE K 14. ZÁVODU OBŘANY 

  • Běží se trasa 8,8 km.
  • Prezence od 17:00 do 17:45. Přijďte včas!
  • Start závodu v 18:00 ve vlnách po 1 minutě.
  • V prostoru STARTU a PREZENCE nejsou parkovací místa pro automobily.
  • Auta parkujte na ulici Obřanská.
  • Využijte MHD 
    •  autobus X4 - zastávka Babická,
    •  autobus 57 - zastávka Obřanský most
  • K dispozici úschovna, toalety, dezinfekce.
  • Po závodě je zajištěn iontový nápoj ENERVIT, voda a BANÁNY.

Seznam přihlášených

Jméno Oddíl
Petr Balcar KB Střelka Brno
Jaroslav Balák Vinohrady
Jaroslav Beneš o106.run
Lenka Bertová Svobodná vlaštovka
Petr Bečička Hal3000
Martin Blažek Biatlonklub Říčany
Alena Blažková
Jiří Boháč BehejBrno.com
Martin Bulín Ivančice
Martin Bábek Šneci v běhu
Lukáš Bár Kongsberg PCS Brno
Petr Bělohoubek Brno
Tomáš Bůbela
Jan Charvát Brno
Jan Daněk
Přemysl Divácký AC Moravská Slavia
Markéta Dokoupilová
Milan Doležal Horal Šumperk
Vendula Dostálová Pivec100mega
Bohuslav Doňar SOKOL Brno Královo Pole
Libor Dražan Univerzita obrany
Aleš Dumek Šachy Zastávka
jaroslav Dušil
Dagmar Dvořáčková
Petr Dytrt
Jana Fialová
Tomáš Frank BeCydog.cz
Jiří Franz AKBK
Karel Fuksa
Daniel Gladiš Vltava Fund Ski Team
Helena Grauer Doňarová Waldorf runners
Vlastimil Hanzl
Albín Hanák AC Moravská Slavia
Štěpán Havlíček
Dalibor Hejna
Marek Hladný Brno
Helena Hodaňová Smradupánovy veverky
Petra Holcová NATIVESPORT
Vlastimil Holer Kensei Dojo Brno
Josef Holý
Tomáš Horký KOS TJ Tesla Brno
Zdeněk Hrabovský
Jirka Hrazdil
Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia Brno
Iva Hrstková AC Moravská Slavia Brno
Jan Huppert
Radim Hupšil
Tomáš Hájek
Květoslav Hána HC Kometa Brno
Jarmila Jašíčková
Lukáš Jeremias A12
Martin Jurák
Vladimír Kaňovský
Jaroslav Klouda
Marie Kociánová
Jiří Kolář STG Česká
Ivan Kopeček AC Moravská Slavia Brno
Jan Koplík
Jaroslav Kropáček
Radomír Kubík Triatlon klub Brno
Karolína Kvochová
Aleš Liška Universal USU Team
Martina Láníčková
Martin Malina
Bohumil Mareš Posilovna Průvan
Jindřich Martinec Moravská Slávia
Denis Matoušek
Honza Mikula Masarykův onkologický ústav
Michaela Minaříková
Hynek Mlčoušek
Josef Nováček SDH Čučice
Pavel Otoupalík Brno
Vladimír Oujezdský Masarykův onkologický ústav
Tomáš Paseka Mabruk Team Brno
Tereza Paseková Mabruk Team Brno
Luboš Pecka Pecka Sport
Roman Petrů
Jan Pivec Pivec100mega
Marek Pivoda jsb
Kamila Plucarova
Tomáš Pohl (XXX)
Dana Pokorná
Vojtěch Pospíšil
Michal Prouza
Michal Repta Po Zemi
Andrea Rozhoňová
Monika Rusínová
Lukáš Ryba
Jan Ryška
Vít Ryška VSK Univerzita Brno
Jindřich SCHICK
Jiří Selucký
Richard Sláma PBV MTB Team Brno
Lukáš Soural Siemens Energy & Vsk Uni Brno
Jan Sponar KOS Tesla Brno
Tomáš Strachota Opice
Rostislav Stříbrný
Petr Svoboda
Vojtěch Svoboda
Jan Tecl Troubsko
Roman Tupa
Veronika Ubrová Body Care Brno
Karel Ustohal ZelenE Rosice
Lucie Vaculová RUN&MUM
Jan Vizner
Radek Vodička ARTOSS REALITY, BRNO
Libor Vojtek ENDEKA BASSTA team
Zuzana Zdařilová orel Židenice
Michal Zedníček (R)UNISáci
Tomáš Zhoř Klouby a úpony
Iva Zitová žádný
David Zourek Blansko
Igor Čech
Roman Čišecký AT&T
Martin Šimunek Modřice
Jan Šplíchal
Ladislav Števanka ENDEKA BASSTA team
Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA team
Miroslav Švihel BS Slopné
Jan Žák