Již 26 let 1997 - 2022

Závod Pisárky, 14. 9. 2022

Šestnáctý závod sezóny 2022

Detail tratě

Bližší poloha startu a cíle je zaznačena na mapě zde. Trasa (Mapy.cz a Garmin

PROPOZICE K  ZÁVODU V PISÁRKÁCH

  • Při příchodu všichni provedou prezenci. Uvádějte své příjmení, jméno a rok narození.
  • Předplatitelé si vyzvedávají na vyhrazeném místě měřící čip a startovní číslo, obojí si ponechávají na celý běžecký pohár.
  • Předplatitelé, kteří se zaregistrují do 16.5.2022 11:00 budou mít připravené startovní číslo se jménem již na první závod. Ostatní je obdrží až na dalších závodech.
  • Závodníci dílčího závodu si vyzvedávají na vyhrazeném místě jednorázový měřící čip a startovní číslo. Po závodě vracejí pouze měřící čip a špendlíky (číslo mohou vyhodit).
  • Prezence od 17:00 do 17:45. Přijďte včas! 
  • Start závodu v 18:00 ve vlnách po 1 minutě.
  • Parkování možné na parkovišti u Anthroposu, u BVV či přilehlých ulicích Veslařská a Antonína Procházky.
  • Využijte MHD – zastávka ANTHROPOS
    • autobusy 44, 84, 52, 68 trolejbusy 25, 26, 37
  • K dispozici úschovna, toalety, dezinfekce.
  • Po závodě je zajištěn iontový nápoj ENERVIT, voda a ovoce.

Seznam přihlášených

Jméno Oddíl
Petr Balcar KB Střelka Brno
Jaroslav Balák Vinohrady
Jaroslav Beneš o106.run
Lenka Bertová Svobodná vlaštovka
Petr Bečička Hal3000
Petr Blažek
Martin Blažek Biatlonklub Říčany
Alena Blažková
Jiří Boháč BehejBrno.com
Lucie Borkovcova
Martin Bulín Ivančice
Martin Bábek Šneci v běhu
Lukáš Bár Kongsberg PCS Brno
Petr Bělohoubek Brno
Tomáš Bůbela
Jan Charvát Brno
Pavel Cibulka
Denisa Ciesarová
Pavel Czerný Never Alone
Jan Daněk
Přemysl Divácký AC Moravská Slavia
Markéta Dokoupilová
Milan Doležal Horal Šumperk
Luděk Dolíhal VSK Uni Brno / Uherčice
Martin Donaldson
Vendula Dostálová Pivec100mega
Bohuslav Doňar SOKOL Brno Královo Pole
Helena Doňarová Waldorf runners
Libor Dražan Univerzita obrany
Aleš Dumek Šachy Zastávka
Jaroslav Dušil
Dagmar Dvořáčková
Petr Dytrt
Marek Fajstavr
Jana Fialová
Tomáš Frank BeCydog
Petra Franková
Jiří Franz AKBK
Karel Fuksa
Hana Fučíková
Daniel Gladiš Vltava Fund Ski Team
Jamie Glen
Vlastimil Hanzl
Jiří Hanák
Albín Hanák AC Moravská Slavia
Štěpán Havlíček
Dalibor Hejna
Marek Hladný Brno
Petr Hlavatý
Helena Hodaňová Smradupánovy veverky
Petra Holcová NATIVESPORT
Vlastimil Holer Kensei Dojo Brno
Josef Holý
Tomáš Horký KOS TJ Tesla Brno
Zdeněk Hrabovský
Jirka Hrazdil
Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia Brno
Iva Hrstková AC Moravská Slavia Brno
Jan Huppert
Radim Hupšil
Tomáš Hájek
Květoslav Hána HC Kometa Brno
Marek Indra (R)UNISáci
Daniel Indra SSK Vítkovice, z.s.
Magda Janková
Jarmila Jašíčková
Lukáš Jeremias A12
Martin Jurák
Vladimír Kaňovský
Jaroslav Klouda
Marie Kociánová
Franta Kocórek Tatranský čaj
Jiří Kolář STG Česká
Ivan Kopeček AC Moravská Slavia Brno
Jan Koplík
Jaroslav Kropáček
Radomír Kubík Triatlon klub Brno
Karolína Kvochová
Martina Láníčková
Marek Magáth Kinalisoft
Martin Malina
Bohumil Mareš Posilovna Průvan
Jindřich Martinec Moravská Slávia
Denis Matoušek
Honza Mikula Masarykův onkologický ústav
Michaela Minaříková
Hynek Mlčoušek
Natálie Mrázková AK Olymp Brno
Alexander Mrůzek Univerzita Brno plavání
David Nejerál Masarykův onkologický ústav
Josef Nováček SDH Čučice
Barbora Názlerová
Tomáš Orsava Red Hat
Pavel Otoupalík Brno
Vladimír Oujezdský Masarykův onkologický ústav
Tomáš Paseka Mabruk Team Brno
Tereza Paseková Mabruk Team Brno
Luboš Pecka Pecka Sport
Gabriela Pellová
Roman Petrů
Jan Pivec Pivec100mega
Marek Pivoda jsb
Kamila Plucarová
Tomáš Pohl (XXX)
Dana Pokorná
Václav Pokorný Brno
Vojtěch Pospíšil
Michal Prouza
Olga Přerovská
Renata Rajnošková Masarykův onkologický ústav
Carla Reištetterová
Michal Repta Po Zemi
Andrea Rozhoňová
Monika Rusínová
Lukáš Ryba
Jan Ryška
Vít Ryška VSK Univerzita Brno
Jindřich SCHICK
Jiří Selucký
Cyril Slepov Brno
Richard Sláma PBV MTB Team Brno
Lukáš Soural Siemens Energy & Vsk Uni Brno
Jan Sponar KOS Tesla Brno
Tomáš Strachota Opice
Rostislav Stříbrný
Petr Svoboda
David Svoboda
Vojtěch Svoboda
Anna Svobodová
Jan Tecl Troubsko
Lenka Topinková AC Moravská Slavia Brno
Danka Truksová
Roman Tupa
Veronika Ubrová Body Care Brno
Karel Ustohal ZelenE Rosice
Lucie Vaculová RUN&MUM
Jan Vizner
Zdeněk Višňa HC Bulls Brno
Slávek Vlček
Radek Vodička ARTOSS REALITY, BRNO
Libor Vojtek ENDEKA BASSTA team
Filip Vrána
Richard Vytásek Extra Brno
Milan Zapletal Kabrňáci
Zuzana Zdařilová orel Židenice
Michal Zedníček (R)UNISáci
Pavel Zelinka Želecké lajdy
Tomáš Zhoř Klouby a úpony
Iva Zitová žádný
David Zourek Blansko
Igor Čech
Martin Červinka
Roman Čišecký AT&T
Tomáš Čáslava
Martin Šimunek Modřice
Veronika Šimáčková
Jan Šplíchal
Ladislav Števanka ENDEKA BASSTA team
Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA team
Miroslav Švihel BS Slopné
Jan Žák