Již 28 let 1997 - 2024

Závod Pisárky, 17. 5. 2023

Detail tratě

Bližší poloha startu a cíle je zaznačena na mapě zde. Trasa (Mapy.cz a Garmin

PROPOZICE K  ZÁVODU V PISÁRKÁCH

  • Při příchodu všichni provedou prezenci. Uvádějte své příjmení, jméno a rok narození.
  • Předplatitelé si vyzvedávají na vyhrazeném místě měřící čip a startovní číslo, obojí si ponechávají na celý běžecký pohár.
  • Předplatitelé, kteří se zaregistrují do 15.5.2023 14:00 budou mít připravené startovní číslo se jménem již na první závod. Ostatní je obdrží až na dalších závodech.
  • Závodníci dílčího závodu si vyzvedávají na vyhrazeném místě jednorázový měřící čip a startovní číslo. Po závodě vracejí pouze měřící čip a špendlíky (číslo mohou vyhodit).
  • Prezence od 17:00 do 17:45. Přijďte včas! 
  • Start závodu v 18:00 ve vlnách po 1 minutě.
  • Parkování možné na parkovišti u Anthroposu, u BVV či přilehlých ulicích Veslařská a Antonína Procházky.
  • Využijte MHD – zastávka ANTHROPOS
    • autobusy 44, 84, 52, 68 trolejbusy 25, 26, 37
  • K dispozici úschovna, toalety, dezinfekce.
  • Po závodě je zajištěn iontový nápoj ENERVIT, voda a ovoce.

Seznam přihlášených

Jméno Oddíl
Klára Almanová
Jaroslav Balák Vinohrady
Patrik Bejček MIZUNO TEAM
Jaroslav Beneš o106.run
Lukáš Berta Svobodná vlaštovka
Lenka Bertová TRIEXPERT CUP
Petr Bečička Hal3000
Petr Blažek 2BWINNER TEAM
Jiří Boháč BehejBrno.com
Martin Bulín Ivančice
Martin Bábek Šneci v běhu
Lukáš Bár Kongsberg PCS Brno
Petr Bělohoubek Brno
Tomáš Bůbela
Jan Charvát Brno
Pavel Cibulka
Jiřina Coufalová Brno
Eva Cupalová Sokol Bučovice
Pavel Czerný Never Alone
Jan Daněk
Přemysl Divácký AC Moravská Slavia
Vendula Dostálová Pivec100mega
Bohuslav Doňar SOKOL Brno Královo Pole
Helena Doňarová Waldorf runners
Libor Dražan Univerzita obrany
Aleš Dumek Šachy Zastávka
Jaroslav Dušil
Dagmar Dvořáčková
Petr Dytrt
Dalimil Fanfrdla wimáčhaša
Karel Fuksa
Daniel Gladiš Vltava Fund Ski Team
Vlastimil Hanzl
Albín Hanák AC Moravská Slavia
Libor Havelka
Štěpán Havlíček
Dalibor Hejna
Marek Hladný Brno
Helena Hodaňová Smradupánovy veverky
Vlastimil Holer Kensei Dojo Brno
Josef Holý Orel Židenice
Honza Horak Red Hat
Tomáš Horký KOS TJ Tesla Brno
Zdeněk Hrabovský
Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia Brno
Iva Hrstková AC Moravská Slavia Brno
Jan Huppert TRIEXPERT CUP
Radim Hupšil
Tomáš Hájek
Květoslav Hána HC Kometa Brno
Marek Indra (R)UNISáci
Lukáš Jeremias TJ Sokol Brno-Juliánov
Anna Judová
Martin Jurák
Ondřej Jágr AKBK
Tomáš Kalousek Kalihofit
Zdeněk Kamenský
Radim Kapavík
Miroslav Klíma Vořežpruti z New Yorku
Eliška Knotková
Marie Kociánová
Josef Koláček Lajdáci
Ladislav Kolář
Ivan Kopeček AC Moravská Slavia Brno
Anna Korobko
Jaroslav Kropáček
Marek Kubuš 2BWINNER TEAM
Radomír Kubík Triatlon klub Brno
Pavel Kubíček
Pavel Kubíček
Pavel Kubíček
Bořivoj Kučera Běžci Stavěšice
Josef Kučera Rosice/Kuřim
Karolína Kvochová
Eva Kytlicova
Veronika Křivánková Cop Coffee
David Lenhart Brno
Jan Lepier
Martina Láníčková
Markéta Machalcová
Martin Malina
Ludvík Marek Popocatepetl Znojmo
Bohumil Mareš Posilovna Průvan
Denis Matoušek
Michaela Minaříková
Martin Modráček BlueBird the Hurricane
Martin Modráček BlueBird the Hurricane
Josef Nováček SDH Čučice
Kaspars Osis
Pavel Otoupalík Brno
Vladimír Oujezdský Masarykův onkologický ústav
Zuzana Ožanová
Lukáš PETR Open Cycling Academy
Lenka Pagáčová
Tomáš Parma Rungo.cz
Tomáš Paseka Mabruk Team Brno
Tereza Paseková Mabruk Team Brno
Miroslav Pavelek
Jan Pavelka 2BWINNER TEAM
Luboš Pecka Běhám jako Pecka
Gabriela Pellová
Jan Pinkas
Jan Pivec Pivec100mega
Marek Pivoda jsb
Kamila Plucarová Ruce na prsa (prevence rakoviny prsu)
Martin Pohanka
Tomáš Pohl
Dana Pokorná
Václav Pokorný Brno
Hana Pokorová Běhám s Pokorou
Michal Pruša
Patrícia Puklová AC Moravská Slavia
David Puškaš
Radim Reš
Andrea Rozhoňová
Monika Rusínová
Lukáš Ryba
Vít Ryška VSK Univerzita Brno
Daniel Ryška KB Střelka Brno
Linda Ryšková
Pavel Sedláček AC Moravská Slavia Brno
Jiří Selucký
Jiří Slavík Start Brno
Richard Sláma PBV MTB Team Brno
Martin Sobotka
Lukáš Soural ZKL & AK Drnovice
Jan Sponar KOS Tesla Brno
Petra Srbová
Tomáš Strachota Opice
Iveta Studenková
Rostislav Stříbrný AC Moravská Slavie
Petr Svoboda
Test Testovič
Danka Truksová
Roman Tupa
Veronika Ubrová fKlidu Sport Team
Karel Ustohal ZelenE Rosice
Ondřej Vacula
Lucie Vaculová RUN&MUM
Jarmil Vepřek Běžící češtinář
Jan Vizner 2BWINNER TEAM
Martin Vičar Český metrologický institut
Zdeněk Višňa HC Bulls Brno
Radek Vodička ARTOSS REALITY, BRNO
Libor Vojtek ENDEKA team
Ondřej Wantula
Marek Werbitzky
Bruno Zalubil
Milan Zapletal Kabrňáci
Michal Zedníček (R)UNISáci
Tomáš Zhoř Klouby a úpony
Iva Zitová žádný
Petr Zlatkovský
David Zourek Blansko
Jakub Čaňo WalkingKuba (Řečkovice)
Martin Čermák The Losers Initiative
Martin Šerák
Ondřej Ševčík KHS ZLÍN
Martin Šimunek Modřice
Petr Šmídek
Jan Šplíchal
Ladislav Števanka ENDEKA team
Martin Štěpánek ENDEKA team
Miroslav Švihel BS Slopné
Jan Žák
Daniela Žáková Vltava Fund

Kontakt

Ředitel poháru, marketing, komunikace s partnery
Petr Božek, tel. 724 870 607, email: petr.bozek@triexpertcup.cz

Registrace běžců, komunikace se závodníky
Pavel Matoušek, mobil: 601 522 410, email: registrace@triexpertcup.cz

Organizátor: Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s., Milady Horákové 20, 602 00 Brno, IČ: 22846425