Již 28 let 1997 - 2024

Závod Popůvky, 14. 6. 2023

Detail tratě

Délka tratě 7,9 km. Trasa (Mapy.cz a Garmin)

PROPOZICE K  ZÁVODU V POPŮVKÁCH

  • Při příchodu se musí odprezentovat všichni účastníci, kteří se přihlásili na dílčí závod. Uvádějte své příjmení, jméno a rok narození.
  • Předplatitelé, kteří si již vyzvedli startovní číslo a čip na předchozích závodech se nemusí na místě prezentovat, ostatní předplatitelé si vyzvedávají měřící čip a startovní číslo na vyhrazeném místě (obojí si ponechávají na celý běžecký pohár).
  • Závodníci dílčího závodu si vyzvedávají na vyhrazeném místě jednorázový měřící čip a startovní číslo. Po závodě vracejí pouze měřící čip a špendlíky (číslo mohou vyhodit).
  • Prezence od 17:00 do 17:45. Přijďte včas! Pořadatel si vyhrazuje kdykoli ukončit registraci v případě, že počet startujících přesáhne hranici 300 závodníků.
  • Start závodu v 18:00 ve vlnách po 1 minutě.
  • Parkování možné na ulicích Pod Vinohrady, Nad rybníkem.
  • Využijte MHD – zastávka VINTROVNA
    • autobusy 401, 402, 51 a 43
  • K dispozici úschovna, toalety, dezinfekce.
  • Po závodě je zajištěn iontový nápoj ENERVIT, voda a ovoce.

Seznam přihlášených

Jméno Oddíl
Klára Almanová
Jaroslav Balák Vinohrady
Jaroslav Beneš o106.run
Lukáš Berta Svobodná vlaštovka
Lenka Bertová TRIEXPERT CUP
Petr Bečička Hal3000
Petr Blažek 2BWINNER TEAM
Jiří Boháč BehejBrno.com
Lucie Borkovcova
Ondřej Borkovec
Martin Bulín Ivančice
Martin Bábek Šneci v běhu
Lukáš Bár Kongsberg PCS Brno
Petr Bělohoubek Brno
Tomáš Bůbela
Jan Charvát Brno
Pavel Cibulka
Eva Cupalová Sokol Bučovice
Pavel Czerný Never Alone
Jan Daněk
Přemysl Divácký AC Moravská Slavia
Vendula Dostálová Pivec100mega
Bohuslav Doňar SOKOL Brno Královo Pole
Helena Doňarová Waldorf runners
Daniel Dragolov
Libor Dražan Univerzita obrany
Aleš Dumek Šachy Zastávka
Jaroslav Dušil
Dagmar Dvořáčková
Petr Dytrt
Dalimil Fanfrdla wimáčhaša
Karel Fuksa
Karel Fučík
Hana Fučíková
Daniel Gladiš Vltava Fund Ski Team
Jamie Glen
Vlastimil Hanzl
Albín Hanák AC Moravská Slavia
Štěpán Havlíček
Dalibor Hejna
Marek Hladný Brno
Helena Hodaňová Smradupánovy veverky
Adam Hohl
Vlastimil Holer Kensei Dojo Brno
Josef Holý Orel Židenice
Tomáš Horký KOS TJ Tesla Brno
Zdeněk Hrabovský
Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia Brno
Iva Hrstková AC Moravská Slavia Brno
Jan Huppert TRIEXPERT CUP
Radim Hupšil
Tomáš Hájek
Květoslav Hána HC Kometa Brno
Marek Indra (R)UNISáci
Barbara Janíková Meteor Brno
Lukáš Jeremias TJ Sokol Brno-Juliánov
Pavel Jiřikovský
Martin Jurák
Tomáš Kalousek Kalihofit
Miroslav Klíma Vořežpruti z New Yorku
Marie Kociánová
Josef Koláček Lajdáci
Ladislav Kolář
Ivan Kopeček AC Moravská Slavia Brno
Jaroslav Kropáček
Marek Kubuš 2BWINNER TEAM
Radomír Kubík Triatlon klub Brno
Pavel Kubíček
Pavel Kubíček
Pavel Kubíček
Ondrej Kurák OB ATU Košice
Josef Kučera Rosice/Kuřim
Karolína Kvochová
Slavomíra Kyánková
Jan Lepier
Aleš Liška Universal USU Team
Vlastimil Lysák fKlidu sport team
Martina Láníčková
Marek Magáth Kinalisoft
Martin Malina
Ludvík Marek Popocatepetl Znojmo
Bohumil Mareš Posilovna Průvan
Denis Matoušek
Honza Mikula Masarykův onkologický ústav
Michaela Minaříková
Martin Modráček BlueBird the Hurricane
Alan Munteanu
Josef Nováček SDH Čučice
Pavel Otoupalík Brno
Vladimír Oujezdský Masarykův onkologický ústav
Lukáš PETR Open Cycling Academy
Tomáš Paseka Mabruk Team Brno
Tereza Paseková Mabruk Team Brno
Luboš Pecka Běhám jako Pecka
Jaroslav Pelikán Bananas
Gabriela Pellová
Jan Pivec Pivec100mega
Kamila Plucarová Ruce na prsa (prevence rakoviny prsu)
Martin Pohanka
Tomáš Pohl
Dana Pokorná
Václav Pokorný Brno
Hana Pokorová Běhám s Pokorou
Milan Polakovič ACS
Veronika Popelková
Gabriela Popelková
Michal Pruša
Patrícia Puklová AC Moravská Slavia
Radim Reš
Andrea Rozhoňová
Monika Rusínová
Lukáš Ryba
Vít Ryška VSK Univerzita Brno
Jonáš Růna
Jindřich SCHICK
Štěpán Sedlák UNOB
Pavel Sedláček AC Moravská Slavia Brno
Jiří Selucký
Jiří Slavík Start Brno
Richard Sláma PBV MTB Team Brno
Martin Sobotka
Lukáš Soural ZKL & AK Drnovice
Jan Sponar KOS Tesla Brno
Tomáš Strachota Opice
Iveta Studenková
Rostislav Stříbrný AC Moravská Slavie
Petr Svoboda
Šarlota Svobodová
Danka Truksová
Roman Tupa
Veronika Ubrová fKlidu Sport Team
Adéla Uhrinová AK Drnovice/RSFK Triatlon Brno
Karel Ustohal ZelenE Rosice
Ondřej Vacula
Lucie Vaculová RUN&MUM
Jan Vizner 2BWINNER TEAM
Martin Vičar Český metrologický institut
Zdeněk Višňa HC Bulls Brno
Radek Vodička ARTOSS REALITY, BRNO
Libor Vojtek ENDEKA team
Filip Vrána Jundrov
Ondřej Wantula
Marek Werbitzky
Bruno Zalubil
Milan Zapletal Kabrňáci
Michal Zedníček (R)UNISáci
Tomáš Zhoř Klouby a úpony
Iva Zitová žádný
Petr Zlatkovský
David Zourek Blansko
Martin Čermák The Losers Initiative
Martin Červinka
Tomáš Čížek
Ondřej Ševčík KHS ZLÍN
Martin Šimunek Modřice
Jan Šplíchal
Ladislav Števanka ENDEKA team
Martin Štěpánek ENDEKA team
Miroslav Švihel BS Slopné
Petr Šťastný Sport Import
Jan Žák
Daniela Žáková Vltava Fund
David Žáček

Kontakt

Ředitel poháru, marketing, komunikace s partnery
Petr Božek, tel. 724 870 607, email: petr.bozek@triexpertcup.cz

Registrace běžců, komunikace se závodníky
Pavel Matoušek, mobil: 601 522 410, email: registrace@triexpertcup.cz

Organizátor: Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s., Milady Horákové 20, 602 00 Brno, IČ: 22846425