Již 28 let 1997 - 2024

Závod Palackého vrch - běh v terénu, 16. 8. 2023

Detail tratě

Délka závodu činí 7,1 km. Běží se okruh (Mapy.cz) Prezence a start závodu jsou umístěny v areálu atletického oválu, vstup bránou nedaleko autobusové zastávky Palackého vrch. Bližší poloha je zaznačena v mapě zde.

PROPOZICE K ZÁVODU PALACKÝ VRCH - MEDLÁNECKÉ KOPCE

  • Při příchodu všichni provedou prezenci (vyjma předplatitelů, kteří si již vyzvedli číslo a měřící čip). Uvádějte své příjmení, jméno a rok narození.
  • Předplatitelé si na svém prvním závodě vyzvedávají na vyhrazeném místě měřící čip a startovní číslo, obojí si ponechávají na celý běžecký pohár.
  • Závodníci dílčího závodu si vyzvedávají na vyhrazeném místě jednorázový měřící čip a startovní číslo. Po závodě vracejí pouze měřící čip a špendlíky (číslo mohou vyhodit).
  • Prezence od 17:00 do 17:45. Přijďte včas! 
  • Start závodu v 18:00 ve 2 vlnách po cca 1 minutě.
  • Parkování v podzemních garážích vedle sportovní haly nebo u Technologického parku.
  • Využijte MHD 
    • zastávka Palackého vrch (autobus 53) nebo zastávka Červinka (tramvaj 12).
  • K dispozici úschovna, toalety, dezinfekce.
  • Po závodě je zajištěn iontový nápoj ENERVIT, voda a ovoce.
Mapy.cz - Palačák

Seznam přihlášených

Jméno Oddíl
Christos Agrodimos 23 crew
Klára Almanová
Jaroslav Balák Vinohrady
Radek Bednář
Patrik Bejček MIZUNO TEAM
Jaroslav Beneš o106.run
Lukáš Berta Svobodná vlaštovka
Lenka Bertová TRIEXPERT CUP
Petr Bečička Hal3000
Petr Blažek 2BWINNER TEAM
Jiri Bobek
Jiří Boháč BehejBrno.com
Lucie Borkovcova
Ondřej Borkovec
Martin Bulín Ivančice
Martin Bábek Šneci v běhu
Lukáš Bár Kongsberg PCS Brno
Petr Bělohoubek Brno
Tomáš Bůbela
Jan Charvát Brno
Pavel Cibulka
Eva Cupalová Sokol Bučovice
Jan Daněk
Přemysl Divácký AC Moravská Slavia
Jiří Dobšík
Vendula Dostálová Pivec100mega
Bohuslav Doňar SOKOL Brno Královo Pole
Helena Doňarová Waldorf runners
Daniel Dragolov
Libor Dražan Univerzita obrany
Aleš Dumek Šachy Zastávka
Jaroslav Dušil
Dagmar Dvořáčková
Petr Dytrt
Marek Fajstavr
Dalimil Fanfrdla wimáčhaša
Karel Fuksa
Daniel Gladiš Vltava Fund Ski Team
Vlastimil Hanzl
Albín Hanák AC Moravská Slavia
Štěpán Havlíček
Dalibor Hejna
Marek Hladný Brno
Helena Hodaňová Smradupánovy veverky
Vlastimil Holer Kensei Dojo Brno
Josef Holý Orel Židenice
Jiri Horak HoRuni
Zdeněk Hrabovský
Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia Brno
Iva Hrstková AC Moravská Slavia Brno
Jan Huppert TRIEXPERT CUP
Radim Hupšil
Tomáš Hájek
Květoslav Hána HC Kometa Brno
Marek Indra (R)UNISáci
Lukáš Jeremias TJ Sokol Brno-Juliánov
Martin Jiřikovský
Martin Jurák
Tomáš Kapounek
Miroslav Klíma Vořežpruti z New Yorku
Martin Kobelka
Marie Kociánová
Josef Koláček Lajdáci
Ladislav Kolář
Ivan Kopeček AC Moravská Slavia Brno
Petr Kozmon
Adela Kočí sportobchod.cz
Jaroslav Kropáček
Marek Kubuš 2BWINNER TEAM
Radomír Kubík Triatlon klub Brno
Pavel Kubíček
Pavel Kubíček
Pavel Kubíček
Josef Kunc Orel Vyškov
Josef Kučera Rosice/Kuřim
Bořivoj Kučera Běžci Stavěšice
Karolína Kvochová
Jan Lepier
Aleš Liška Universal USU Team
Vlastimil Lysák fKlidu sport team
Martina Láníčková
Marek Magáth Kinalisoft
Martin Malina
Ludvík Marek Popocatepetl Znojmo
Bohumil Mareš Posilovna Průvan
Denis Matoušek
Jitka Mašínská
Michaela Minaříková
Martin Modráček BlueBird the Hurricane
Alexander Mrůzek VSK Univerzita Brno plavání
Josef Nováček SDH Čučice
Pavel Otoupalík Brno
Vladimír Oujezdský Masarykův onkologický ústav
Lukáš PETR Open Cycling Academy
Tomáš Paseka Mabruk Team Brno
Tereza Paseková Mabruk Team Brno
Luboš Pecka Běhám jako Pecka
Jan Pivec Pivec100mega
Kamila Plucarová Ruce na prsa (prevence rakoviny prsu)
Martin Pohanka
Tomáš Pohl
Dana Pokorná
Václav Pokorný Brno
Hana Pokorová Běhám s Pokorou
Milan Polakovič ACS
Michal Pruša
Patrícia Puklová AC Moravská Slavia
Radim Reš
Marie Rojíčková
Vojtech Rozmahel
Monika Rusínová
Lukáš Ryba
Vít Ryška VSK Univerzita Brno
Michal Schejbal
Pavel Sedláček AC Moravská Slavia Brno
Jiří Selucký
Jiří Slavík Start Brno
Richard Sláma PBV MTB Team Brno
Lukáš Soural ZKL & AK Drnovice
Jan Sponar KOS Tesla Brno
Tomáš Strachota Opice
Iveta Studenková
Rostislav Stříbrný AC Moravská Slavie
Petr Svoboda
Danka Truksová
Roman Tupa
Veronika Ubrová fKlidu Sport Team
Adéla Uhrinová AK Drnovice/RSFK Triatlon Brno
Karel Ustohal ZelenE Rosice
Ondřej Vacula
Lucie Vaculová RUN&MUM
Karel Veselý
Jan Vizner 2BWINNER TEAM
Martin Vičar Český metrologický institut
Zdeněk Višňa HC Bulls Brno
Slávek Vlček
Radek Vodička ARTOSS REALITY, BRNO
Libor Vojtek ENDEKA team
Ondřej Wantula
Marek Werbitzky
Bruno Zalubil
Milan Zapletal Kabrňáci
Michal Zedníček (R)UNISáci
Tomáš Zhoř Klouby a úpony
Iva Zitová žádný
Petr Zlatkovský
David Zourek Blansko
Pavel Čechal GIA
Martin Červinka
Tomáš Čížek
Ondřej Ševčík KHS ZLÍN
Martin Šimunek Modřice
Jan Šplíchal
Ladislav Števanka ENDEKA team
Martin Štěpánek ENDEKA team
Miroslav Švihel BS Slopné
Jan Žák
Daniela Žáková Vltava Fund
David Žáček