Již 28 let 1997 - 2024

Závod Líšeň, 23. 8. 2023

Detail tratě

Délka závodu činí 11 km. Běží se okruh, převážně po asfaltu, start a cíl je na stejném místě. Bližší poloha startu a cíle je zaznačena na mapě zde.  Trasa (Mapy.cz a Garmin

PROPOZICE K ZÁVODU LÍŠEŇ - MARIÁNSKÉ ÚDOLÍ 

  • Při příchodu se musí odprezentovat všichni účastníci, kteří se přihlásili na dílčí závod. Uvádějte své příjmeníjméno a rok narození.
  • Předplatitelé, kteří si již vyzvedli startovní číslo a čip na předchozích závodech se nemusí na místě prezentovat, ostatní předplatitelé si vyzvedávají měřící čip a startovní číslo na vyhrazeném místě (obojí si ponechávají na celý běžecký pohár).
  • Závodníci dílčího závodu si vyzvedávají na vyhrazeném místě jednorázový měřící čip a startovní číslo. Po závodě vracejí pouze měřící čip a špendlíky (číslo mohou vyhodit).
  • Prezence od 17:00 do 17:45. Přijďte včas! Pořadatel si vyhrazuje kdykoli ukončit registraci v případě, že počet startujících přesáhne hranici 300 závodníků.
  • Startuje se ve dvou vlnách:
    • Běžci s tempem nad 6 min/km startují v 17:40.
    • Ostatní běžci v 18:00.
  • Parkování je velmi omezené.  Po vyčerpání míst na konečné autobusu 55, parkujte prosím automobily na ulici Podolská.
  • Využijte MHD – zastávka Mariánské údolí
  • autobusy 55 a 151
  • K dispozici úschovna, mobilní toalety.
  • Po závodě je zajištěn iontový nápoj ENERVIT, voda a ovoce.

Seznam přihlášených

Jméno Oddíl
Klára Almanová
Jaroslav Balák Vinohrady
Patrik Bejček MIZUNO TEAM
Jaroslav Beneš o106.run
Lukáš Berta Svobodná vlaštovka
Lenka Bertová TRIEXPERT CUP
Petr Bečička Hal3000
Petr Blažek 2BWINNER TEAM
Jiří Boháč BehejBrno.com
Martin Bulín Ivančice
Jiří Buš Rájec-Jestřebí
Martin Bábek Šneci v běhu
Lukáš Bár Kongsberg PCS Brno
Petr Bělohoubek Brno
Tomáš Bůbela
Jan Charvát Brno
Pavel Cibulka
Eva Cupalová Sokol Bučovice
Pavel Czerný Never Alone
Jan Daněk
Přemysl Divácký AC Moravská Slavia
Vendula Dostálová Pivec100mega
Bohuslav Doňar SOKOL Brno Královo Pole
Libor Dražan Univerzita obrany
Aleš Dumek Šachy Zastávka
Jaroslav Dušil
Dagmar Dvořáčková
Petr Dytrt
Marek Fajstavr
Dalimil Fanfrdla wimáčhaša
Tomáš Fiala
Petr Frömel
Karel Fuksa
Daniel Gladiš Vltava Fund Ski Team
Vlastimil Hanzl
Albín Hanák AC Moravská Slavia
Vít Havel
Štěpán Havlíček
Dalibor Hejna
Marek Hladný Brno
Helena Hodaňová Smradupánovy veverky
Vlastimil Holer Kensei Dojo Brno
Josef Holý Orel Židenice
Andrea Hortová
Zdeněk Hrabovský
Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia Brno
Iva Hrstková AC Moravská Slavia Brno
Jan Huppert TRIEXPERT CUP
Radim Hupšil
Tomáš Hájek
Květoslav Hána HC Kometa Brno
Marek Indra (R)UNISáci
Lukáš Jeremias TJ Sokol Brno-Juliánov
Martin Jurák
Lubomír Kachyňa #URVITO!
Lubomír Kachyňa TJ Liga 100 Olomouc
Tomáš Kapounek
Martin Klimeš
Miroslav Klíma Vořežpruti z New Yorku
Sabina Klímová MUNI team
Marie Kociánová
Josef Koláček Lajdáci
Ladislav Kolář
Jaroslav Kopecký
Ivan Kopeček AC Moravská Slavia Brno
Petr Kozánek 3DSCAN Solidvision
Jaroslav Kropáček
Marek Kubuš 2BWINNER TEAM
Radomír Kubík Triatlon klub Brno
Pavel Kubíček
Pavel Kubíček
Pavel Kubíček
Josef Kunc Orel Vyškov
Josef Kučera Rosice/Kuřim
Karolína Kvochová
Jan Lepier
Martina Láníčková
Martin Malina
Ludvík Marek Popocatepetl Znojmo
Bohumil Mareš Posilovna Průvan
Denis Matoušek
Michaela Minaříková
Martin Modráček BlueBird the Hurricane
Natálie Mrázková AK Olymp Brno
Radek Neužil Eláán
Martin Nešpor
Josef Nováček SDH Čučice
Pavel Otoupalík Brno
Vladimír Oujezdský Masarykův onkologický ústav
Lukáš PETR Open Cycling Academy
Tomáš Paseka Mabruk Team Brno
Tereza Paseková Mabruk Team Brno
Luboš Pecka Běhám jako Pecka
Jaroslav Pelikán Bananas
Jan Pivec Pivec100mega
Kamila Plucarová Ruce na prsa (prevence rakoviny prsu)
Martin Pohanka
Tomáš Pohl
Dana Pokorná
Václav Pokorný Brno
Hana Pokorová Běhám s Pokorou
Milan Polakovič ACS
Kateřina Provazníková
Patrícia Puklová AC Moravská Slavia
Monika Rusínová
Lukáš Ryba
Vít Ryška VSK Univerzita Brno
Michal Schejbal
Pavel Sedláček AC Moravská Slavia Brno
Jiří Selucký
Jiří Slavík Start Brno
Martin Sládeček
Richard Sláma PBV MTB Team Brno
Lukáš Soural ZKL & AK Drnovice
Jan Sponar KOS Tesla Brno
Tomáš Strachota Opice
Iveta Studenková
Rostislav Stříbrný AC Moravská Slavie
Petr Svoboda
Lenka Topinková AC Moravská Slavia Brno
Roman Tupa
Veronika Ubrová fKlidu Sport Team
Karel Ustohal ZelenE Rosice
Ondřej Vacula
Lucie Vaculová RUN&MUM
Jan Vizner 2BWINNER TEAM
Martin Vičar Český metrologický institut
Zdeněk Višňa HC Bulls Brno
Radek Vodička ARTOSS REALITY, BRNO
Libor Vojtek ENDEKA team
Eva Vondráčková TO DONDEM TEAM
Filip Vrána Jundrov
Ondřej Wantula
Marek Werbitzky
Radúz Zahoranský
Bruno Zalubil
Milan Zapletal Kabrňáci
Michal Zedníček (R)UNISáci
Tomáš Zhoř Klouby a úpony
Pavel Zikmund Ústavní kokoti
Iva Zitová žádný
Petr Zlatkovský
David Zourek Blansko
Pavel Čechal GIA
Martin Šerák
Ondřej Ševčík KHS ZLÍN
Martin Šimunek Modřice
Jan Šplíchal
Ladislav Števanka ENDEKA team
Martin Štěpánek ENDEKA team
Jiří Šustal
Miroslav Švihel BS Slopné
Jan Žák
Daniela Žáková Vltava Fund