Již 28 let 1997 - 2024

Závod Obřany, 6. 9. 2023

Detail tratě

PROPOZICE KE 4., 10. a 15. ZÁVODU - OBŘANY 

  • Běží se trasa 8,8 km.
  • Prezence od 17:00 do 17:45. Přijďte včas!
  • Start závodu v 18:00 ve vlnách po 1 minutě.
  • V prostoru STARTU a PREZENCE nejsou parkovací místa pro automobily.
  • Auta parkujte na ulici Obřanská.
  • Využijte MHD 
    • zastávka Obřanský most
  • K dispozici úschovna, toalety jsou domluveny v Hospodě Na zastávce.
  • Po závodě je zajištěn iontový nápoj ENERVIT, voda a BANÁNY.

 

Seznam přihlášených

Jméno Oddíl
Klára Almanová
Petr Balcar KB Střelka Brno
Jaroslav Balák Vinohrady
Marieta Bastlova
Patrik Bejček MIZUNO TEAM
Jaroslav Beneš o106.run
Lukáš Berta Svobodná vlaštovka
Lenka Bertová TRIEXPERT CUP
Petr Bečička Hal3000
Petr Blažek 2BWINNER TEAM
Jiří Boháč BehejBrno.com
Ondřej Borkovec
Martin Bulín Ivančice
Martin Bábek Šneci v běhu
Lukáš Bár Kongsberg PCS Brno
Petr Bělohoubek Brno
Tomáš Bůbela
Jan Charvát Brno
Pavel Cibulka
Eva Cupalová Sokol Bučovice
Pavel Czerný Never Alone
Jan Daněk
Přemysl Divácký AC Moravská Slavia
Vendula Dostálová Pivec100mega
Bohuslav Doňar SOKOL Brno Královo Pole
Libor Dražan Univerzita obrany
Aleš Dumek Šachy Zastávka
Jaroslav Dušil
Dagmar Dvořáčková
Petr Dytrt
Dalimil Fanfrdla wimáčhaša
Tomáš Flimel
Karel Fuksa
Jan Fuksa
Pavel Galík Vranov Sunday Runners
Daniel Gladiš Vltava Fund Ski Team
Vlastimil Hanzl
Albín Hanák AC Moravská Slavia
Lucas Harris
Štěpán Havlíček
Dalibor Hejna
Jiří Hladký
Marek Hladný Brno
Helena Hodaňová Smradupánovy veverky
Vlastimil Holer Kensei Dojo Brno
Josef Holý Orel Židenice
Miloš Homola Open Cycling Academy
Honza Horak Red Hat
Zdeněk Hrabovský
Tomáš Hrdina AC Moravská Slavia Brno
Iva Hrstková AC Moravská Slavia Brno
Jan Huppert TRIEXPERT CUP
Radim Hupšil
Tomáš Hájek
Květoslav Hána HC Kometa Brno
Marek Indra (R)UNISáci
Lukáš Jeremias TJ Sokol Brno-Juliánov
Martin Jurák
Jana Kalová
Tomáš Kapounek
Miroslav Klíma Vořežpruti z New Yorku
Marie Kociánová
Josef Koláček Lajdáci
Ladislav Kolář
Ivan Kopeček AC Moravská Slavia Brno
Adela Kočí sportobchod.cz
Jaroslav Kropáček
Marek Kubuš 2BWINNER TEAM
Radomír Kubík Triatlon klub Brno
Pavel Kubíček
Pavel Kubíček
Pavel Kubíček
Josef Kunc Orel Vyškov
Josef Kučera Rosice/Kuřim
Karolína Kvochová
Jan Lepier
Martina Láníčková
Kateřina Malcánková
Martin Malina
Ludvík Marek Popocatepetl Znojmo
Bohumil Mareš Posilovna Průvan
Denis Matoušek
Zdeněk Mazal
Martin Michálek
Michaela Minaříková
Petra Mlejnkova
Martin Modráček BlueBird the Hurricane
Alexander Mrůzek VSK Univerzita Brno plavání
Martin Nešpor
Josef Nováček SDH Čučice
Jan Orel
Pavel Otoupalík Brno
Vladimír Oujezdský Masarykův onkologický ústav
Zuzana Ožanová
Lukáš PETR Open Cycling Academy
Tomáš Paseka Mabruk Team Brno
Tereza Paseková Mabruk Team Brno
Luboš Pecka Běhám jako Pecka
Jan Pivec Pivec100mega
Kamila Plucarová Ruce na prsa (prevence rakoviny prsu)
Martin Pohanka
Tomáš Pohl
Dana Pokorná
Václav Pokorný Brno
Hana Pokorová Běhám s Pokorou
Milan Polakovič ACS
Michal Pruša
Patrícia Puklová AC Moravská Slavia
Radim Reš
Monika Rusínová
Lukáš Ryba
Vít Ryška VSK Univerzita Brno
Miroslav Růžička
Michal Schejbal
Pavel Sedláček AC Moravská Slavia Brno
Jiří Selucký
Jiří Slavík Start Brno
Richard Sláma PBV MTB Team Brno
Martin Sobotka
Lukáš Soural ZKL & AK Drnovice
Jan Sponar KOS Tesla Brno
Tomáš Strachota Opice
Iveta Studenková
Rostislav Stříbrný AC Moravská Slavie
Martin Suchý Taekwon-do Club Brno
Petr Svoboda
Karel Tihon
Radek Tomek Kořeň z Bystrca
Roman Tupa
Veronika Ubrová fKlidu Sport Team
Adéla Uhrinová AK Drnovice/RSFK Triatlon Brno
Karel Ustohal ZelenE Rosice
Ondřej Vacula
Lucie Vaculová RUN&MUM
Jan Vizner 2BWINNER TEAM
Martin Vičar Český metrologický institut
Zdeněk Višňa HC Bulls Brno
Radek Vodička ARTOSS REALITY, BRNO
Libor Vojtek ENDEKA team
Filip Vrána Jundrov
Ondřej Wantula
Marek Werbitzky
Bruno Zalubil
Milan Zapletal Kabrňáci
Michal Zedníček (R)UNISáci
Tomáš Zhoř Klouby a úpony
Iva Zitová žádný
Petr Zlatkovský
David Zourek Blansko
Jitka de Wolfova
Martin Čadek
Pavel Čechal GIA
Martin Červinka
Tomáš Čížek
Martin Šerák
Ondřej Ševčík KHS ZLÍN
Martin Šimunek Modřice
Jan Šplíchal
Ladislav Števanka ENDEKA team
Martin Štěpánek ENDEKA team
Miroslav Švihel BS Slopné
Jan Švábenský Team Jeseníky
Jan Žák
Daniela Žáková Vltava Fund